Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie HSF Logistics Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pol - 2014-07-01 08:40:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziwne' że tak duża firma a brak opinii o warunkach pracy- bardzo bym prosił o jakieś informacje w kierunku stanowiska kierowcy C+E
zdjecie uzytkownika
snack0990mskgo.pl - 2014-08-12 08:07:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dziadoska firma omijac szerokim lukiem maja jakiegos informatyka bo czysci im prawdopinie a jest ich nie malo
zdjecie uzytkownika
gaczi - 2014-10-22 23:03:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siemka :) Szukam stażu / pracy w logistyce. Na razie bez doświadczenia ale w końcu gdzieś trzeba je zdobyć ;) Czy HSF Logistics się nadaje na pierwsza pracę? Czy w ogóle przyjmują na przyuczenie a potem ewentualne przedłużenie współpracy? Jakiego rzędu są stawki ? I jak atmosfera wśród pracowników - można liczyć na pomoc bardziej doświadczonej kadry?
zdjecie uzytkownika
Ilek - 2014-11-10 13:59:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciężko znaleźć jakieś informacje na ich temat, ale są również wątki osób, które próbowały podejmować staże (http://etransport.pl/forum135314.0.html). Z tego co zdążyłem się zorientować firma nie posiada swojej strony internetowej, chyba że w jakiś dziwny sposób została zagracona przez słabe pozycjonowanie ...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: