Opinie o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Zaklinacz Czasu

Do DFDS idzie się tylko po to aby zdobyć pierwsze doświadczenie a potem każdy zdrowo myślący człowiek szuka lepszego miejsca i zarobków. Firma nie ma szacunku do kierowców, traktuje ich jak maszynki do robienia pieniędzy, nie ważne ile się starasz, znajdą cokolwiek żeby Cię obciążyć karami. W tej firmie nie liczy się to co potrafisz i ile wkładasz w wykonywanie obowiązków. Liczą się tylko znajomości. Niektóre osoby dostają z firmy rzeczy typu koszulki po kilka par a dla innych nie zostaje. Zachowanie ludzi w autobusach firmowych doprowadziło do tego że miejsca są losowane bo dorośli kłócą się gorzej niż dzieci. Planiści jak są ogarnięci to nie zostają długo w firmie, jedynie Ci mierni z którymi nie można się porozumieć, robią spory bałagan, nie są w pełni poinformowani do tego stopnia że momentami nie wiedzą iż kierowca wiezie ADR a nie powinien. Każdemu komu nadarzy się okazja na lepszą pracę to polecam się nie wahać i to zrobić bo DFDS nie daje pewnej przyszłości i rozwoju dla kierowców i ich rodzin.

Wercia Nowy wpis

Dzień dobry, też chciałabym się zorientować w ewentualnych przyjęciach dla kierowców. Chłopak nie ma jeszcze szczególnego doświadczenia dlatego czy wiecie może czy bez niego na spokojnie można się dostać na przyuczenie? O C+E myślę

@pracodawca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam, czy przyjmujecie państwo do pracy kierowca c+e ? Czy są przedłużane umowy?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.?

Myślicie, że docelowo zostaną wprowadzone w firmie szkolenia dla spedytorów? Po przeczytaniu ostatniej opinii o ewentualnych bledach w pomyleniu ADR i tym podobnych zastanawiam się czy nie rozważano powiększania kompetencji w zespole? Nie wiem też czy takie przypadki faktycznie miały miejsce ale w tej aktualnej ofercie nie piszą niczego o kursach branżowych. Widnieje jedynie wzmianka o językach obcych w formie szkoleń

Rozmowę kwalifikacyjną w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Customs Assistant?
Zaklinacz Czasu

Firma swoje koszulki? Nie wiem czy to ogłoszenie się tu w komentarzu to reklama czy jednak żart? Kierowcy maja swój strój roboczy może? i faktycznie tak jak ktoś kiedyś pisał nie widzę dalej ogłoszeń. Będą może szukać teraz w tym roku? mam na myśli poszerzanie floty a nie rotacje

Ktoś widzę ze sugerował jakieś leki i lekarza, nie wiem na ile tamto było uzasadnione ale tak w ogóle jak wyglądają sprawy z jakaś opieka i ubezpieczeniem? Pełne pakiety są? trzeba dopłacać? Co z innymi benefitami, są jakieś nowe zaplanowane na kolejny rok?

Lidia

nie znam się na systemach ale parę miesięcy temu jeden pan pisał że podobno bardzo go zachęciły i chciałam się zapytać czy dzisiaj też tak zachęcająco wygląda Oferta pracy kierowcy bo rozglądam się za czymś dla faceta a tutaj od dłuższego czasu nie było opinii. do tego chyba w sieci nie widziałam ogłoszeń, więc kiedy ostatnio udało się komuś tutaj załapać? w razie czego polecacie żeby składał te papiery? fajnie zarobi i będzie miał czas dla mnie? ile?

Krzychu
@Lidia

Lidia z tego co wiem to nie przyjmują teraz tylko zwalniają system pracy do wyboru 2/1, 3/1,4/2.Czy będzie miał czas dla Ciebie to już zależy tylko od niego .Praca różna teraz jeździ się wszędzie wczesniej były oddziały Anglia,Francja itp.i tylko na chlodni .Ja pracuje już 6 lat i nie narzekam a przerobiłem już kilka firm transportowych.

robert
@Krzychu

Ile można zarobić w Hsf? Jak wygląda system wynagrodzeń?

Witam jak wygląda praca w tej firmie , systemy i zarobki ?

Borys

Niestety nie ????

Kefir

Dzwoniłem zapytać o pracę podoba mi się odpowiedź o systemie jest pan 6 dni w domu niedzielę wysiada w Szubinie w piątek jedzie, piątka z matmy bo na moje to 5 dni po za tym w ogłoszeniu system 2na 1 14 dni pracy A 1 to co to jest 5 dni w domu to jakie na 1 ? Chyba Dwa na 5 dni i że bez weekendu w domu to nie wspomnę. Już mnie to zachęciło, i zmotywowalo żeby tam pracować. Polecam

Weronika
@Kefir

A pytales moze firmy jaką stawkę proponują za taki system pracy?

Driver

Widzę tu tyle rzetelnych opinii co palców jednej ręki... Na pudełku jest więcej prawdy niż tu... Widzę, że opinie dodaje konkurencja, albo ktoś -kto ma jakiś żal do podejrzewam " byłej" firmy...

Gabriela
@Driver

To może Ty dodaj jakąś rzetelną opinię, skoro uważasz że te są nierzetelne? ;)

Roman
@Driver

Сказать что плохо - это ничего не сказать. Ужас - это ещё мягко сказано!!! Работал там 4 месяца и уходя радовался как узник концлагеря которого освободили.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w HSF Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kolego jeśli możesz to daruj sobie pracę w tej firmie ja pracuję w niej od 1,5roku i jestem załamany.sa plusy takie 10 to 10 kasa na czas a reszta cóż jak kto co lubi mi się nie podoba. Jesteś tylko przedłużaniem kierownicy. Pracuje tylko w HSF bo mam pod nosem Szubin i kredyt na dom i szczerze nie mam odwagi zmienić pracy ale ten moment jest coraz bliżej.

Jakub

Witam mam zamiar zacząć przygodę z transportem w HSF widzę, że jest tu oferta podwójnych obsad, szukam ogarniętego zmiennika do podwójnej obsady ja z kujawsko pomorskie. Proszę o kontakt w wiadomościach osoby ogarnięte.

Kierowca
@Jakub

Witam pisz śmiało na email kanario789@gmail.com

Michu
@Jakub

Siemka mogę z tobą jeździć w 2 obsadzie Michał bydgoszcz

Men

Jakie zarobki od 1 lutego?Coś wiadomo?

Nick2

Uwaga firma nielegalnie planuje robić testy na covida chociaż nie ma do tego podstaw prawnych w dodatku macie przy bazie baraki na kwarantanne także jest miło i przytulnie zapraszamy

Obecny...

Od kiedy firmę kupil dfds zrobil to się (usunięte przez administratora)... nie wiem czego to jest wynikiem. Może polscy przekazniki chcą pokazać ile to Polacy nie zrobią.... Kasa w miejscu. Ludzi brakuje... roboty co raz więcej. I standardowo (usunięte przez administratora) zjeżdżają w piątek wieczorem na baze badz w sobotę rano. Co najgorsze gdy oni już dojeżdżają do szubina ty wsiadasz w ostatni autobus bo o 18 skończyłeś ogarniać auto do przekazania... to.maja zapłacone tyle samo oni jak i ci którzy kończą w sobotę wieczor

Oiu

Raczej po staremu autobus z pijaczynami z Szubina na 2 tygodnie mini jeżdżą tam dłużej np 4/1 w budzie śpisz w nijmegen na bazie a Ukraina i inni przybysze z poza uni 3 miech i 1 wolnego . Podstawa 1850zł + dieta 50€ 55€ dla supermenów co po 18godzin zapierniczają bo spedytor go goni na potęgę i wymiana naczep na parkingu w lesie na pauzach A spróbuj się postawić to masz po dniówce I ci pierdzieli że masz przerwać i rozpisz pilny ładunek tak Non stop Dzikusy z tej firmy odchodzą większość pijaczyny alkoholicy i bezdomni Z tego co się wiem to są na celowniku inspekcji pracy w Holandii i pare jeszcze służb Kilkunastu podało ich do sądów

Jolanta
@Oiu

Rozumiem, że niekoniecznie polecasz pracę w HSF Logistics? Po tym co napisałeś domyślam się, że pracowałeś jako kierowca zagraniczny. A wymagali znajomości języka obcego?

Mich.....
@Oiu

O czym Ty piszesz...jak sobie pozwolisz to i pauze 24h będziesz stał w krzakach,ale...kazdy madry przed kompem ale żeby się odezwać to nie...i potem piszą takie bzdury...

Jesteś debilem
@Oiu

Co ty za (usunięte przez administratora) baranie opowiadasz musiałeś coś odwalić za darmo w tej firmie nic ci nie zrobią zachlane ukraince tylko z wami są problemy już nawet nie wspominając że o pieniądzach i dniach roboczy (usunięte przez administratora) następne piszesz ????

Prawda
@Mich.....

Masz rację, piszą bzdury co niby taka krzywda im się dzieje, a wielu tu pisze krytykując firmę, a nijak ma to się do prawdy, są tacy co chwalą firmę.

Kierowca Hsf
@Oiu

Ten wpis to chyba z Wolter Koops, jeżdżę w Hsf od pona 10 lat i wszystko co tu piszą to bzdura. Wszystko zapewnia firma zawsze były ciuchy robocze, kurtki, bluzy, czapki, maseczki, rękawiczki wszystkie ubrania z logo firmy buty dostajesz też są środki odkażające nawet maseczki z logo firmy. Podstawą 2600 brutto a nie 1850 w w koops jest 2200. Mamy toalety, prysznice, siłownię, pokoje do spania jak ciężarówka na serwisie, kantyna że stołówką, salon tv z kanapami, piłkarzyki, WiFi i wiele innych. Pijaków nie ma bo ochrona dmucha wyrywkowo.

Łuka
@Kierowca Hsf

Prawda to ? Jak wygląda robota bo myślę przyjść na system 2/1

@Oiu

Kto ci karze na pauzie się przepinać? Pauza to Pauza jak sobie dasz tak masz.

Hahah
@Kierowca Hsf

Jakie ciuchy? Od 2 lat nie ma ciuchów? Chyba że mowisz o białym kitlu ? Buty co prawda są... 5 minutowki...

Jolanta
@Hahah

Czekaj, jeszcze raz. Nie dają wam odpowiednich ubrań do pracy? I co zamierzacie coś z tym zrobić? Nie może tak być.

Powiedzcie jakie są realne zarobki w firmie i jakie systemy, bo pewna koleżanka się chwili, że 9 na rękę i nie wiem czy to prawda i jakie systemy

Masafcp

2na1 w zależności od miesiąc i ile wejdzie tygodni diet od 6,2tys do 10tys srednio z całego roku około 8 tys.

Bronisław

HSF Logistics szuka kierowcy międzynarodowego. Interesuje mnie jaki jest system pracy na tym stanowisku? Czy grafik można układać w porozumieniu z kierowcą czy jest narzucony odgórnie?

Proszę o kontakt jak ktoś szuka kolegi do wspólnej jazdy i ma ochotę coś dobrego i wartościowego do przekazania .tel.881428267

Zostaw merytoryczną opinię o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.