Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Di4b3ł

Heh... Mnie się podoba,blisko itp...

komu

Tak? Komu firma pomaga budowacć domy? Może też się zgłoszę.

Ja na prawdę nie wiem co wy chcecie od LOGSTORA, ta firma jest tak (usuniete przez administratora), ze nawet pomaga własnym pracownikom budować domy prawie jak ten program \" Dom Nie Do Poznania\" Pozdro

Kaj Jo Je

Nowym pracownikom to się już całkiem w(usuniete przez administratora) przed praca i w trakcie pracy (usuniete przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ja jestem bogiem

CO WY CHCECIE?? LOGSTOR JEST (usuniete przez administratora). ZAROBKI SUPER, CZASEM NA DRUGI CHLEB W MIESIĄCU STARCZY A TO JEST JUŻ COŚ. JA PRZYKŁADOWO DORABIAM DORABIAM ZBIERANIE PUSZEK PO NOCACH(usuniete przez administratora) I PROSZĘ MI NA KADRĘ ZARZĄDZAJĄCĄ NIE NARZEKAĆ BO TE PEWNIE MAJĄ TAK CIĘŻKO DZIESIĄTEGO JAK MY. POZDRAWIAM.

1200 netto

A tak na marginesie w sprawie znikniecia kątówki to zapytajcie(usunięte przez administratora)albo sprawdzcie u niego na budowie napewno sie znajdzie. Pozdro dla (usunięte przez administratora)

zwariowani

NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ PANOWIE !

Celina

a jest tam praca dla kobiet i jakie zarobki ?

anal

(usunięte przez administratora) na dyrektora

meteor

(usunięte przez administratora) to w żadnym systemie nie będzie dobrze. Ale zarobki to straszna kicha, za chwilę sam zarząd będzie pracował.

......

jak jestes jednym z tych starych(usunięte przez administratora) to jest ci tam dobrze,

kaska

a mi jest tam dobrze, nie wiem czemu narzekacie >?

jkoasdjodsjdsjds

(usunięte przez administratora)precz . Nic nie umi wywalczyc

Panu (usunięte przez administratora) juz dziekujemy,dosyc tego rzadzenia komunistycznego.precz!!!!!!!!

***** JAKIE KIEROWNICTWO - TAKI ZAKLAD, CZYLI DAREMNI *******

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Logstor International Sp. z o.o.