Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

zainteresowana praca

Jakie tam są zarobki i czy przyjmują kobiety

Zimne zielone

Przez jednego pracownika przerwy śniadaniowej na MPL za niedługo nie będzie , jesteśmy ze stali, nie potrzebujemy jeść, pić ani załatwiać się. Pan z problemem matematycznym podniósł normę prawie o 100%, a co tam, byle do weekendu. Zrobił z tego stanowiska praktycznie (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tutaj pracować, a tym bardziej z pracownikiem P.W który nie potrzebuje jeść i przez niego trzeba robic cały czas, zamiast iść na przerwę śniadaniową która nam się należy.

Normy do góry

Nocka na Opti sama sobie podnosi normę. Z "najwyższym" na czele.

ROBOTNIK PRZYMUSOWY

na dniach będą numery tatuowane na rękach ... Norma 100% do góry. Kasy zero. Róbcie polaczki za grosze :))))))))

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Krwiodawca

Jak to jest z tym wolnym za oddanie krwi? Nie należy się?

SenSEI 先生

Sory za ortografie pisze z "opętanego" telefonu... :)

SenSEI 先生

Kolego polactwo zgadzam się z w dóżej mierze z Twoim postem widze że w końcu jest w tej firmie pare inteligentnych osób. Co do forum to logstor do niego jeszcze po prostu nie dorósł, szkoda... Pozwala ono: - wypowiedzieć się wszystkim a nie tylko gronu rozgadanych osób - poznać opinie ludzi z poza twojej zmiany - poznać opinie ludzi (pracowników) z poza żor np. zabrza Co ważne jest to środek komunikacji często pomiędzy pracownikami a kierownictwem. Znam firmy gdzie drogą forum bądź e-mail dział personalno/socjalny odpowiadał na pytania, a w ostatni piątek miesiąca od 9 do 18 można było na chacie rozmawiać z pracownikiem działu socjalnego... Jak sam widzisz da się. Trzeba być otwartym. Jeśli chodzi o naszego nadwornego prawnika również mam podobne zdanie. Rzeczywistość niestety często znacznie odbiega od świata widealizowanego przez przepisy, uchwały czy też prawa. Ktoś tu już kiedyś przytaczał (panas - 2014-04-30 06:57:42 ) jakoby był gorzej traktowany od innych teraz mamy mściciela (pracownik) który sądzi że fakt niespełnienia 12h odpoczku. Myślicie że Panowie z PIP-u przybędą na białych rumakach i was uratują? Nie :) Firma zapłaci 3-5 tys. mandatu przy 18mln kosztów własnych to nawet nie jest setna część promila :). Tego nikt nawet nie poczuje w centrali. Ale pracodawca zawsze może Ci zabrać premie uznaniową, bo takowa premia wcale nie musi być nam wypłacona i odbije sobie te kilka tysięcy... Lol dla cwaników którzy wierzą w takie rzeczy. Co do trzeźwości... temat rzeka w tym zakładzie... A jest takie proste rozwiązanie które sam stosuje. Po prostu nie pić w pracy. Nie jesteśmy przcierz zwierzętami które nie potrafią się opanować. Czy naprawdę tak trudno po pracy raz na jakiś czas wyjść z kolegami w kulturalnych warunakach na grilu bądź w lokalu napić się piwka lub czegoś mocniejszego? Osoby które tego nie rozumieją nie powinny pracować i narażać innych swoją nieodpowiedzialnością. Co do ludzi którzy "Czy się stoi czy się leży to 5 złoty się należy" niestety nie zmienią pracy poniewarz wrośli już w to miejsce i nie sa w stanie już bez zwolnienia przez pracodawcę odejść. Ludziom "nowego pokolenia" łatwiej jest zmienić prace (prawda znana nie od dziś). DAJCIE JUŻ TEŻ SPOKÓJ KOLEGOM Z PRACY... NIE PODSZYWAJCIE SIĘ POD INNYCH, PODPISUJCIE SIĘ SWOIMI IMIENIEM I NAZWISKIEM ALBO WŁASNYM NICKIEM. JEŚLI KTOŚ NIE CHCE SIĘ UJAWNIAĆ TO ZNACZY ŻE CHCE BYĆ ANONIMOWY. SYTUACJA Z TOMKIEM TO EWIDENTNIE PRZYKŁAD GŁUPOTY JAKĄ WIELE OSÓB JESZCZE NAS RACZY. SZKODA MI POSZKODOWANYCH...

deszyfrator

Masz rację:) dlaczego ów gostek o nicku pracownik nie wypowiada się po 22 w tym tyg.? Bo poprostu w tym tygodniu jest na 3 zmianie w pracy. Łatwo policzyć że łącznie jest 6 osób. 2 starych pracowników - odpada, 2 krótko pracujących z którymi nigdy nie było i nie ma problemu- odpada oraz 2 pracujących w granicach 2-3 lata. Wybór jest prosty:) ktoś już wie o kogo chodzi?

RuiCosta

Sprytne odwrócenie uwagi Panie sportowcu ale mało kto się na to nabrał.

Sikacz

Ja się nie boje podpisać :) haja musi być. Kaj moje 300 zeta za las?? A no tak Tomku Pan Andrzej dał je Tobie heheh :) Jest idea. Kupić owczarka niemieckiego, dać go mi i mianować mnie brygadzistą :) sam ogarne temat i beż żadnych tablic po 50 rur bedzie strzelone na MPL hehehehe Pozdro dla normalnych i pamiętajcie KRAJ NA RURY CZEKA :)))))))) I jak powiada staropolskie przysłowie: Z KONIEM SIĘ NIE KOPIE :))))))

Hej

PRACOWNIK!! tzn Tomek Ty nie szalej bo Ci ktoś kolarzówkę podpali albo ukradnie :)

Hej

POLACTWO ambicje sa, a i tak dupo wlazy dostają podwyżki i awansują, wszystko w temacie

karcioch

polactwo szczera prawda. gość pod pseudonimem pracownik niech może da sobie już spokój i poszuka swojej idealnej nowej pracy skoro tak mu tu źle, nikt napewno za nim nie będzie tęsknił to pewne. Zresztą tak jak napisał polactwo wiemy kto się pod tym pseudo podszywa i jakoś nie wydaje mi się aby miał wielu kompanów do rozmów choćby przy śniadaniu jak widzimy. Pracuje u nas dosyć krótko w porównaniu z wieloma starszymi stażem pracownikami a już wokół jego osoby było zamieszania tyle żeby obdzielił kilkanaście lat naszej pracy w tej firmie. Nie jest to osoba za którą każdy poleci w ogień, wręcz przeciwnie. A tak apropo na rowerze to każdy potrafi jeździć ale tak mądrzyć się to tylko ci najszybsi. Zastanawia mnie jedno co taki mądry gość jak Ty pracowniku robi w tak dziadowskiej Twoim zdaniem firmie której wytykasz tyle nieprawidłowości? Zwolnij się zrobisz wiele dobrego sobie jak i nam bo wielu z nas pracuje w tej firmie od 20 lat i przez takiego gościa jak ty atmosfera w firmie która już jest i tak napieta po zmianach na górze będzie jeszcze gorsza. Zniszczysz wszystko to co wypracowaliśmy my, starsi pracownicy przez te lata, zaufanie, stosunki między pracownikami w zespole, możliwość normalnej rozmowy z pracodawcą czy też atmosferę w pracy która i tak jest nerwowa nafaszerowana niezdrowym klimatem ostatnimi czasy. Założ sobie firmę z kafelkami, będziesz miał więcej czasu na studiowanie prawa bo widać że to ci sprawia frajdę:) po co sie męczyć skoro ci tak źle. powodzenia w szukaniu pracy

polactwo

Kolego SenSEI daj se już spokój z tym swoim forum bo jest to co nie małą śmieszne, żeby prowadzić forum o robocie. Musisz mieć naprawdę nudne życie i brak jakichkolwiek zainteresowań poza jakimiś japońskimi dyrdymałami. Kup sobie klaster i zacznij zbierać znaczki. A "Pracownik" też jest mega jak kółko z taczki. Życzę ci abyś założył własny biznes i zaczął go prowadzić w realiach polskiego prawa pracy i prawa podatkowego. Na pewno byłbyś najlepszym pracodawcą... Jesteś śmieszny, przyjmujesz postawy roszczeniowe, a po za tym jesteś społecznikiem, który w życiu nie prowadził pewnie nawet kółka hafciarskiego - nie mówiąc już o jakimkolwiek biznesie. Po za tym przytaczaniem artykułów prawa i chwaleniem się "że oto tak się znasz na prawie pracy" zdradziłeś swoją tożsamość (być może celowo). A co do pozostałych - większość z was jest pokoleniem ludzi, dla których najważniejsze w życiu jest się dobrze nażreć. Czy się stoi czy się leży to 5 złoty się należy. Nie macie żadnych ambicji, celów w życiu. A pamiętajcie, że ostatecznie to nie żaden pracodawca jest kreatorem waszego losu - A WŁAŚNIE WY SAMI! Nie wiem co was tam trzyma. Dla mnie wasza postawa jest co nie mała śmieszna. Każdy jest kowalem swojego losu. I wiem pewnie za chwile ktoś napisze błyskotliwą myśl w stylu: "Zapraszam do czwóreczki potachać mojego wariata" czy coś w tym stylu. Ale ja wiem, że to maks co możecie z siebie wycisnąć.

SenSEI 先生

Powtórnie przypomnę wszystkim że to nie miejsce na tego typu wypowiedzi. W/g założeń strona ta powinna dawać takiego typu informacje: "Pracowałeś w firmie logstor żory i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca?" Specjalnie stworzyłem forum by uniknąć "prania brudów na antenie". logstor.fora.pl (zmieniłem ustawienia teraz każdy bez potrzeby rejestracji może pisać posty) Zrozumcie że wypowiedzi na tej stronie w sposób jaki piszecie przypomina "rozmowy w toku" znane z TVN które piorą brudy rodzinne na antenie telewizji.

debeściak

fajnie z takim podejściem załatwisz nam kolego że skończą nam się zamiany między sobą i ludzie Ci podziękują. Nieraz i nie dwa każdy z nas potrzebował mając np. 2 zmianę przyjść na 1 zmianę bo miał pilna sprawę , lekarza , cokolwiek podobnie pracując na 3 zmianę poprosił o przyjście na 2 zmianę i co w takim przypadku. Może sam będziesz nieraz potrzebował z tego skorzystać to ci powiedzą nie. Więc kij ma dwa końce. Zgadza się powinno każdy powinien być traktowany z szacunkiem ale również powinien być dialog pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. (mam na myśli mozliwość dogadania się w normalny sposób nawet z potrzeba zmiany rozpoczęcia pracy) Do tej pory tak to funkcjonowało że mieliśmy taka możliwość jeśli my potrzebowaliśmy, ale również jeśli potrzebował pracodawca mimo że faktycznie zdarza się że jest to niezgodne z prawe (brak dobowego czasu odpoczynku). Z takim podejściem skończą się również spóźnienia , wyjścia 5 minut wcześniej na autobus w razie potrzeby, wyjścia 5 minut wcześniej bo dentysta czeka. Myślisz że będzie wówczas elegancko. Może dla Ciebie ale nie dla nas , reszty pracowników. Zapewne mamy i wielu z nas będzie mieć takie sytuacje i prośby. Myślisz że pracodawca pójdzie Ci wtedy na rękę? Nie będzie wyjątków.

krall - nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nigdzie nie wypowiedziałem się źle o jakimkolwiek pracowniku. Nie liczę, że ktokolwiek za mną pójdzie. Dowody są, a pracodawca sam sobie "strzela w kolano". W jaki sposób? Każdy laik doskonale wie, że nie przychodzi się z trzeciej zmiany na drugą. To taka jedna cząstka całości. Warto spojrzeć na swoją listę obecności i porównać ją z ewidencją czasu pracy. Oba te dokumenty się nie zgadzają. Dlaczego ewidencja czasu pracy jest zmieniana? Odpowiedź pozostawiam Wam. Dodam tylko, że jest to fałszowanie dokumentacji pracowniczej, którą bez problemu da się udowodnić. Taki proceder jest karany przez każdego Inspektora. A kto jest odpowiedzialny za przygotowanie ewidencji czasu pracy? Poza tym lista obecności jest prowadzona w sposób nierzetelny - na liście obecności pracownicy powinni wpisywać godziny przyjścia/wyjścia. Dlaczego tego nie ma? Powód prosty - żeby nie zmieniać listy obecności,pracodawca wymaga jedynie podpisu w danym dniu, a godziny ustala sobie sam. Co do prawa pracy - znam swoje prawa, znam prawa pracodawcy. Jest to, można powiedzieć moje hobby. Udzielam się społecznie, prowadzę Forum. Porady oczywiście bezpłatne. Nie muszę tego wiązać z koniecznością zdobycia pieniędzy. Satysfakcją jest dla mnie fakt, że mogę komuś pomóc i to zupełnie bezinteresownie, za darmo. Dziwne prawda? Sam kiedyś potrzebowałem takiej pomocy. Otrzymałem ją od pewnej Pani. Dziś ja przekazuję wiedzę dalej. Za zwykłe słowo "dziękuję". Nie toleruję chamstwa wobec pracowników, nie toleruję łamania praw pracowniczych. Każdy ma być traktowany godnie i z szacunkiem. Tutaj tego brakuje - zarówno pomiędzy pracownikami, jak i ze strony pracodawcy. Pozdrawiam i zapewne do zobaczenia w pracy.

Hen hei daleko

Sprzedam wam życiową mądrość: Nie żyje się po to by pracować, ale pracuje się po to by żyć!

krall

Pracownik jak tak się doskonale znasz na prawie pracy, to nie wiem co tutaj jeszcze robisz. Powinieneś być jakimś cenionym prawnikiem. Nie musiałbyś się wysilać za marne grosze. Poza tym uszanuj zdanie innych. Też mam lata doświadczeń i wiem jak to często bywa. Najpierw musisz mieć silny dowód, a nie licz na to, że inni za Tobą pójdą. Z reguły jest tak, że każdy ma coś do powiedzenia, a jak przyjdzie co do czego, to jest cisza. Powód? Ludzie mimo wszystko boją się o pracę. A teraz z innej beczki. Koniec wypowiadania się tutaj źle o innych. Trochę emaptii. Peace and love.

krall - najwidoczniej nie masz pojęcia o prawie pracy. Proszę Cię więc nie zabieraj głosu w tej sprawie. Jak już wspomniałem - zamieszcze odpowiedni wpis dotyczący łamania praw pracowników. Nie rozumiem sensu zdania, że PIP nic nie zrobi. W ogóle wiesz jak wygląda kontrola Inspektora? Co kontroluje? I co najważniejsze - wiesz czego będzie dotyczyła skarga? Nie wiesz. A uwierz mi, PIP nałoży na pracodawcę karę i skieruje wniosek do Sądu. Skąd to wiem? Lata doświadczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Logstor International Sp. z o.o.