Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Rolo

Ekipa amatorów z produkcji i pseudo liderów, cwaniaki na forum A jak są wgnioty to zesrani chodzą i jezyka w gębie zapominają. Jak coś potrzebują to loda na stojąco potrafią zrobić.

kompas
@Rolo

chyba ty, skoro bałes sie wrocic na produklcje ?(usunięte przez administratora)

Ziomek

Zarobki do niczego o podwyżkę trudno każą prawie bez przerwy pracować a większość to wredni ludzie

Ziomol
@Ziomek

To się zwolnij.

Stella

Zawsze pozostaje opcja zmiany pracy! Ja wiem, że firma jest dobra.

taktoja

ja napisze tylko tylko tyle ze kto w Logstor pracowal w cyrku sie nie smieje...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Olga

Niestety nawet najlepszą atmosferę można popsuć jak się trafi na ludzi o trudnych charakterach.

Jacek

cieszę sie ze z firmy odchodzą ludzie którzy psuli atmosferę i stosunki miedzy ludzkie.

liho

jak wygląda sprawa na logistyce? jakie wózki i jak wygląda praca na załadunku? lub jak się ma praca na magazynie ogólnie?

Wujo
@liho

Głównie 10t a jak wygląda przyjdź na rozmowę to się przejdziesz i dowiesz.

Dziku

Na 10 rudych 11 jest falszywych.

liho
@Dziku

LMAO. czyli jak wszędzie. vide cul fide? :))

Maruderom już dziękujemy. Nie chcą pracować to niech przestana pisać brednie!!!!

daro
@Adam

jakie są realne zarobki netto w logstor magazynier z uprawnieniami na wozek

Zorro
@daro

1808 PLN bez nagrody z nagrodą około 200PLN na plus

Rudy

Najważniejsze że nowy Brygadzista jest bardzo ambitny, 6 h na 8h przy kompie. Szkoda gadać, jak dalej tak to będzie wyglądać to firma będzie bazować na ruskich nierobach

ONO
@Rudy

Opinia jest nie na miejscu. Ruda zaraza jest w Zabrzu!

Truba

mamy nowego koordynatora, dno totalne, firma upada pomału już.. gość z dwiema lewymi łapkami o kocim charakterku chce sobie rządzić, ludzie odchodzą bo zaczynąją grzyby octem rosnąć taka mieszanina powiązanana z kierownikiem nowym. NIE WARTO ! Wiecej ukrainców niż Polaków, jak chcesz u nas pracować, to podstawą jest umiejętność perfekcyjnego języka Ukraińskiego inaczej nie masz szans. Zarobki ? wciąż daleko do dobrych.. Zapraszamy do nas aby upaść całkiem na dno , pozdrawiamy.

WaFel

To jak to wkoncu jest z tymi zarobkami ??

Kimko

Okropne warunki pracy, skoda gadać

sick
@Kimko

dlaczego okropne, napisz konkretnie, ja slyszałem dobre opinie, a narzekających wszędzie dużo

@sick

jest OK, nieroby wylatują i pisza zbdety, jak zawsze

samożycie

Co trzecia firma w Polsce miała w ostatnich miesiącach problem ze znalezieniem pracowników, a 3 na 4 pracodawców obawia się, że nie będzie w stanie utrzymać obecnej kadry. Aż 68% firm czuje presję płacową ze strony pracowników, takie wyniki wskazują, że rynek pracownika w Polsce staje się rzeczywistością. Bardzo dobra koniunktura gospodarcza, którą potwierdzają liczne wskaźniki makroekonomiczne, to również wzmożone zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę, głównie niższego szczebla. Obok problemów ze znalezieniem odpowiedniej kadry, pracodawcy coraz częściej boją się, że będą od nich odchodzić najbardziej wartościowi pracownicy. Jak wynika z badania Work Service, 33,9% pracodawców w ostatnich miesiącach miała trudności ze znalezieniem odpowiednich pracowników. W ujęciu branżowym, to firmy zajmujące się produkcją zgłaszają największe zapotrzebowanie na pracowników. Pracodawcy wskazują, że problem z utrzymaniem pracowników to największe dla nich wyzwanie na najbliższe miesiące (taki pogląd wyraża 3 na 4 pracodawców). Na drugim miejscu, według 68% firm, znajduje się rosnąca presja płacowa wśród zatrudnionych osób. Jednak identyfikacja problemów nie zawsze idzie w parze z umiejętnością odpowiadania na nie. Mimo że większość Polaków od zamiaru zmiany miejsca pracy powstrzymałaby podwyżka wynagrodzenia, tylko 40% pracodawców w ten sposób próbowałoby zatrzymać kadrę. Tekst z portalu Onet, a zdawało mi się, jakbym czytał o problemach LOGSTOR.

to ja

Kolejna porcja informacji , pani Dyrektor HR ,dlaczego wszystkie ustalenia zawsze były wywieszane lub do wglądu pracowników ..a teraz tak bardzo skrywacie tajemnicze podpisanie ( elastycznego czasu pracy ) i założenie związków zawodowych administracji . Dlaczego negocjowaliście ze związkami które zostały zarejestrowane w sadzie dopiero w styczniu tego roku .a dokładnie w dniu o ile się nie mylę bo to tez tajemnica .28.01.2016. W grudniu w dniu zakończenia negocjacji z rada pracownicza ,wiedzieliście ze będziecie musieli negocjować z związkiem zawodowym solidarności, który dostarczył pełna dokumentacje wraz z wpisem w krajowy rejestr . Pani dyrektor dlaczego pracownicy nie wiedza lub nie mogą się dowiedzieć na jaki okres ten elastyczny czas pracy jest podpisany ,dlaczego na portalu wywieszacie propagande typu czekamy na związki aby podpisaly wam premie i nagrody ,dlaczego teraz potrzebne są dwa związki ????? a jak elastyczny czas pracy to wystarczył tylko jeden . Dlaczego związki administracji tak długo zwlekały ze spotkaniem z naszymi związkami ,czyżby pani przewodnicząca była na urlopie ?????? A tak na marginesie nie musicie się bac związku solidarność ..strajku tez nie będzie ..nowi którzy będą chodzic na l-4 i nn …sami za nas to załatwia ze nie będzie komu robic i wtedy znow siegniecie po starego poczciwego pracownika i zrobicie nam grafik zgodnie z prawem 5x12h i sobota po 8 aby w niedziele se dychnąc przed kolejnym 5x12h + sobota 8 tak w gratisie .

fhfhghgjfj

Spotkanie dwóch związków zawodowych Administracja nowa pani dyrektor ??? Pan kazein twi z sosnowca i pan z magazynu b .m .w. Co do spotkania to nasze związki się nie zgodzily na regulamin premi i co do kwoty premi 50 pln. Ponieważ jest bardzo trudna sytuacja pracodawcy niech sobie te 50 zl zatrzyma a niech lepiej ludzi z dołu nie denerwuje ,związki administracja sa tym oburzone ,my tez jesteśmy oburzeni po związki administracji zostaly zarejestrowane dopiero 28 stycznia w sadzie . A nasze w grudniu w ostatnim dniu negocjacji pracodawcy z rada pracownicza.propaganda pracodawcy działa jak na ta chwile bardzo dobrze,ale my walczymy o swoje . podobno na spotkaniu na pytanie do związku administracji o szczegóły ich dzialania i statutu prawnego ,pani dyrektor odpowiedziała ze jest to bezczelne o to pytac….hahaha czy macie cos do ukrycia??? Dlaczego pracodawca chce aby w tej chwili dwa związki o tym decydowaly ,jak o elastycznym czasie pracy decydowal tylko jeden związek .???? jak chca dac 50 zl to niech związek administracji to klepnie i poinformuje . Chca teraz zrobic tak ze nasze związki nie dały wam tej premi bo to przez nas ,a z drugiej strony jak cos podpiszemy to i tak będzie na nas bo podpiszemy i pracodawca powie takie macie związki . Do wszystkich pracowników wszystko jest na dobrej drodze i pod kontrola nasze matki i zony tez są w instytucjach takich jak P.I.P i adwokatow tez mamy i do sadu papiery tez złożymy …tylko cierpliwości ,musimy trzymac się razem …bo sami widzicie co się dzieje .

przemek

grzybek jak tam laska

HBVa

Pracuje też jakiś czas w tej firmie i co widze - Kierownik jak już ktoś to napisał idzie przez hale jak pan i władca można go porównać do A.H lub J.S władza absolutna . Kamery dowiedziałem sie że on sobie oglada przy obiadku z rodzinką , ma podsłuchy na kamerach. I jak tak dalej bedzie to kiedys doprowadzi do jakies tragedi w tej firmie. POTWIERDZAM TAKŻE CO MOI PRZEMÓWCY PISALI. NIE OPŁACA SIE ZATRUDNIAC . ANI W ŻORACH , GLIWICACH i ZABRZU!!!!. PS a jak bedziesz pracował sumiennie i cały czas to tak ci premie zabiorą za 4 papierki na hali.:(((

logstor

Witam pracuje w tej firmie jakis czas juz i powiem tak nie jest dobrze ale nie jest tez zle ciagle cos uwalaja jak nie nadgodziny to amortyzacyjny czas pracy teraz wprowadzili dwunastki z tym ze pisane osiem a reszta do wybrania coz zarzad sam doprowadzi spolke do upadlosci jesli tak dalej pojdzie ludzie beda mieli wysrane na firme logstor aha nie spotkalem sie jeszcze z platnosciami na raty w tej firmie

monitoring

Robimy drugi rok z panem kierownikiem gdzie przy jego normach nie wzrosło ani złotówki tylko pomału rośnie norma. Praca sezonowa tylko i wyłącznie za mniej więcej 1400 z premią( zapomnij że więcej zarobisz, może gdy będziesz miał więcej szczescia co rzadko teraz sie zdarza, przedłuzą Ci umowę to po 3 latach ponad 1500 ) czas elastyczny żadnych nadgodzin, okulary i kask 100% obowiązkowo, sprzątanie na bieżąco i robienie w tym czasie normy pana Kierownika. Atmosfery nie ma, teraz jeden na drugiego, Kierownik nawet nie wie kto i jak się nazywa, jakie ma doświadczenia, priorytety w zawodzie , mało tego w ogóle nie potrafi się przywitać jak człowiek, o czym to świadczy ? Nie polecam, lepsze warunki pracy są w innych zakładach nawet czasem pod Agencją, Losgtor w całych Zorach najgorzej wypada pod względem wynagrodzenia, proszę przeczytać wszystkie opinie, kolegów podpytać jak tu jest naprawdę, za starych czasów każdy by polecił Ci ten zakład , teraz NIE, nie z tym Kierownikiem !

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Logstor International Sp. z o.o.