Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

monitoring

Robimy drugi rok z panem kierownikiem gdzie przy jego normach nie wzrosło ani złotówki tylko pomału rośnie norma. Praca sezonowa tylko i wyłącznie za mniej więcej 1400 z premią( zapomnij że więcej zarobisz, może gdy będziesz miał więcej szczescia co rzadko teraz sie zdarza, przedłuzą Ci umowę to po 3 latach ponad 1500 ) czas elastyczny żadnych nadgodzin, okulary i kask 100% obowiązkowo, sprzątanie na bieżąco i robienie w tym czasie normy pana Kierownika. Atmosfery nie ma, teraz jeden na drugiego, Kierownik nawet nie wie kto i jak się nazywa, jakie ma doświadczenia, priorytety w zawodzie , mało tego w ogóle nie potrafi się przywitać jak człowiek, o czym to świadczy ? Nie polecam, lepsze warunki pracy są w innych zakładach nawet czasem pod Agencją, Losgtor w całych Zorach najgorzej wypada pod względem wynagrodzenia, proszę przeczytać wszystkie opinie, kolegów podpytać jak tu jest naprawdę, za starych czasów każdy by polecił Ci ten zakład , teraz NIE, nie z tym Kierownikiem !

LSD

Nie mamy zwiazkow zawodowych,ogolnie nie polecam na wejscie macie minimum i zapomnijcie o podwyzce i o premi ktora jest zabierana bez powodu,8h ciaglego niewolnictwa przy kamerach cyrk a nie zaklad pracy

prac

Macie w tej firmie związki zawodowe ?

coraz ciemniejszy

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Normy wzrosly o paredziesiąt procent, a wynagrodzenie nie ruszyło nawet o 2 złote. Atmosfery już nie ma. Kierownik z kompleksem małego przyrodzenia, albo żona mu nie daje i wyładowuje swoją frustrację chorymi pomysłami. Brak nadgodzin, elastyczny czas pracy, niewolnictwo za 1600 na rękę. Z nowych co przyszli zostalo chyba 3, bo się w porę zorientowali co to za burdel. Kwiesta czasu jak zaczną odchodzić ludzie, którzy potrafią tu robić praktycznie wszystko, bo trzyma w tym zakladzie ich chyba tylko kredyt.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
jebemnato

Jak by nie płacili w ratach to by jakoś było ;C

Misiek kolorowy

Fajna praca - ale tylko dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem pracy. Na dłuższą metę nie polecam, a na pewno nie Żory - brak możliwości rozwoju. Nie wiem jak wyglądają układy w Zabrzu czy w Gliwicach, ale Żory to zapomniane przez Boga peryferia Logstor i mocno czuć fakt, iż zakład w Żorach jest niechcianym bękartem. Ogólnie proszę się nie sugerować opiniami powyżej tego komentarza, bo nikomu w zakładzie się krzywda nie dzieje. Atmosfera pracy jest ok - w zasadzie taka jak wszędzie (bez szału, ale jak to wiadomo zawsze się kilku gupków znajdzie co im się wydaje, ze są najlepsi, najmądrzejsi i przez to wszystko zabawniejsi od innych - ale ogólnie jest spoko). Czyniąc długa historię krótką - jak i tak nie masz gdzie robić to nie wybrzydzaj. Pozdro!

Związek Zawodowy

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!! e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

@Związek Zawodowy

A co ubyło wam składek w regionie i szukacie kolejnych firm żeby dorobić?;-)

Nowiś

Ba dum tsss!

nextlevel

a kontrolera jak nie bylo tak nie ma

Seweryn

Ktoś ma za dużo zębów widzę! :D I nie mam was w ..., wręcz przeciwnie - już tęsknię :D

jakoś to będzie

jeszcze tydzień i spadam - jakość to będzie. Tomuś za to wraca, Ja już mam was w (usunięte przez administratora)

linowiec

problem polega na tym ze rur do roboty nie ma!

siara siarzewski

stoi, bo każdy kto sie odezwie to zaraz dostaje wypowiedzenie z miejsca.

pracownik -2

ale naj fajniejszy jest (usunięte przez administratora)

Pach PAch

Dokładnie, zobaczymy jak chłopakiz zabrza wrócą, co to będzie ?? Szkoda gadać :(

SZEFUŃCIO

W 3 miesiące zniszczyc zakład. Brawo panie N.

Pach Pach

Od wrzesnia trzeba będzie "nowej" pracy szukać :)L4 zawsze spoko :)

Pracownik.

Nie ma jak to przedłużyć umowę odpowiednim ludziom. Czyży według nowego Dyrektora byli oni nie zastąpieni ? Owszem, mało gdzie znajdą się tacy pracownicy, którzy potrafią w ciągu miesiąca pięć razy zapomnieć, że mieli przyjść do pracy. Doceniajmy takich pracowników, a z pewnością nie stracimy tych wartościowych. Ciekawe jak plan "rotacji" będzie wyglądał z takimi pracownikami. (usunięte przez administratora)

Cooo?!

A kamerlik od sprzątaczek? Jest hajziel, jest prysznic, nawet sie jakaś flaszeczka by znalazła! Zapraszamy chętne Panie!

SenSEI 先生

Kobiety do te pory w Żorach nie były zatrudniane na produkcji. Podstawowym utrudnieniem jest fakt że nie ma damskiej szatni, łazienek, WC...

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Logstor International Sp. z o.o.