Opinie o PolskaMP w Duchnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PolskaMP. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PolskaMP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PolskaMP w Duchnów

Wika Nowy wpis

Cześć, gdzie teraz można odnaleźć ofertę pracy dla pracownika produkcji? kiedyś jak była dodana oferta to w zasadzie raczej nie wymagano żadnego doświadczenia, wystarczyła w zasadzie chęć do pracy. czy do teraz tak jest?

Rozczarowana Nowy wpis

Rozmowa w sprawie pracy do biura - Prezes zapewnił o zatrudnieniu. Następnie brak kontaktu i unikanie. Na olx odświeżane ogłoszenia dotyczące stanowiska, jednak odpowiedzi w wiadomości zero. Próba telefonicznego kontaktu - nikt nic nie wie "prezesa nie ma, proszę czekać na telefon od niego" i tak człowiek czeka jak kretyn. Jak się jednak nie jest zainteresowanym danym pracownikiem lub znajdzie się nowego, to wypadaloby zadzwonić i poinformować o rezygnacji.

Dominika Nowy wpis
@Rozczarowana

jeśli faktycznie tego typu okoliczności miały miejsce to ciekawa jestem jak ta cała rozmowa musiała przebiegać i o jakie kluczowe predyspozycje chodziło przy tym stanowisku, że z początku padło to całe zapewnienie. Jak długo trwała ta cała rozmowa i czy były zadawane jakieś bardziej szczegółowe pytania?

Rozczarowana Nowy wpis
@Dominika

Nie będę stricte wymieniać stanowiska, ale trzeba było mieć na nie doświadczenie. Rozmowa trwała z 40 minut, przebiegła dosyć sympatycznie i luźno, dlatego właśnie dziwi mnie to całe ich podejście.

Dominika

Widziałam, że w jednym z wątków pojawiła się mowa o jakimś wynoszeniu. Jakiegoś doświadczenia z pracy tutaj także? Na stronie jest informacja, że podobno szukają kierownika magazynu ale nie można wyświetlić obecnie szczegółów, pomożecie? Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby się zatrudnić i czy można awansować na to stanowisko?

Zainteresowana

A jak się ma sytuacja jeżeli chodzi o pracę w biurze? Jaka jest atmosfera? Widzę, że głównie wypowiadają się tu ludzie z działu produkcji, czy w biurze jest czystko, schludnie? czy zespół jest młody? panuje jakiś szacunek? czy z pensjami, odkąd tak skrytykowano system zapłat wszystko się unormowało? można liczyć na umowę o pracę? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Dobrze byłoby też poznać wypowiedź samego pracodawcy.

@Zainteresowana

No sama odpowiedzi jestem ciekawa, bo widząc co na zakładzie prawdopodobnie mają to miewam wątpliwości. Chyba, że jest tu jakoś niesprawiedliwie jeśli chodzi o warunki tam a w biurze?

Jatoja
@Zainteresowana

Praca w biurze to też jakiś koszmar. Nikt ze sobą nie rozmawia, nie ma przekazu informacji. Nowy pracownik nie wie co ma robić na swoim stanowisku. Nikt go nie wdrożył, bo nie ma czasu. A jeśli już ktoś coś powie, to z wielką łaską. Szefostwo i dyrektorzy, których tam więcej niż zwykłych pracowników, codziennie pytają jak się pracuje. Atmosfera do (usunięte przez administratora) O cokolwiek poprosisz, to cię olewają. Dyrektor cham, burak i (usunięte przez administratora) Budynek za ciężka kasę, a pracownicy nie mają nawet kawy czy wody do picia. Wszystko przynosisz z domu. Bywają sytuacje, kiedy pracownica przynosiła swoją myszkę do komputera, bo nie mogła się doprosić. Pracownik jest tam jak (usunięte przez administratora) Nie masz prawa palić, na przerwy źle patrzą. Zwolnią cię nawet jeśli jesteś w szpitalu. Generalnie firma krzak. Nie polecam.

@Jatoja

No jeśli chodzi o myszkę to jest na tyle "intymny" przedmiot, że sama chyba bym tak zrobiła, tak samo z klawiaturą... Z tym zwolnieniem za pobyt w szpitalu to faktycznie się tak stało u kogoś? jak to właściwie wyglądało?

@Jatoja

Pracowałaś tam? Na jakim stanowisku? Umowę o pracę dają? Jak warunki finansowe?

@Jatoja

Napisz proszę o rodzaju umowy jaką dają na początku do biura, jakie stawki? Nie chcę marnować czasu i siły na rozmowy itp. ciągle są ogłoszenia o przyjęcia, na serio tam tak źle? Mam podbramkową sytuacji, stąd tyle pytań.

@Zainteresowana

I co tam, byłaś na tyle zainteresowana, że mimo braku odpowiedzi zaryzykowałaś? Ciekawa jestem z jakim efektem, skoro niczego już tu specjalnego nie piszesz... Jak na dzień dzisiejszy rozmowa tu może przebiegać i co konkretnie mogliby proponować? Kiedy ostatnio ktoś się zatrudnił?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie PolskaMP na stanowisko ELEKTROMECHANIK? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Zainteresowana

Odezwie się ktoś NT stanowisk biurowych, stawek i rodzaju umowy? Na prawdę możecie pomoc w podjęciu życiowej decyzji. Ile może zarobić na wejście handlowiec, jaka podstawa, jaka prowizja, ile w administracji, cokolwiek?

Tragiczne warunki pracy

Smród, hałas, niskie temperatury. Robaki nie są tam niczym niespotykanym. BHP bywa wątpliwe. Ewidencja godzin pracy jest prowadzona za pomocą elektronicznych przepustek a i tak godzin zawsze wychodzi mniej. Jeśli potrzebujesz skorzystać z łazienki to musisz się odbić w systemie. W ciągu 12 godzinowej zmiany masz łacznie 30 min, cokolwiek dłużej jest zabierane z wypłaty. Atmosfera między pracownikami jest ok jeśli nie przeszkadza ci woń alkocholu. Zarobki które obiecują w ogłoszeniach da się osiągnąć tylko jeśli masz zamiar pracować po 250 godzin miesięcznie.

@Tragiczne warunki pracy

I że niby tej woni alkoholu to nikt jeszcze nie zgłosił? To nie dziwne?

Ireneusz

Proszę o zgłaszanie się osób poszkodowanych przez firmę POLSKAMP Poszukujemy osób poszkodowanych w celu dochodzenia swoich praw. Poszkodowanych prosimy o kontakt na mail irek@wawnet.pl

Czy pracownicy w PolskaMP dogadują się między sobą?

iza

Witam, nie ma konfliktów wśród pracowników.

Tuska
@iza

Chyba sobie żartujesz :-D uśmiałam się

Paulina

@iza a jak się pracownicy z szefostwem dogadują ?

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w PolskaMP? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Biurowa

Trzeba sie godzic na niewolnicza prace- nieograniczony czas pracy bez gwarancji pelnej wyplaty wynagrodzenia za przepracowane godziny, benefity- uprzejmosc szefa gwarantowana 2 razy w miesiacu, zalety- mozliwosc obcowania z przyrodą m.in bociany, pająki i szczury, premie- brak terminu w słowniku pracodawcy, narzedzia pracy - jeśli nie zapomnisz wziąć z domu to masz czym pracować, posiłki regeneracyjne - zależy jak gotujesz. Mam nadzieje ze moja wypowiedz pomoze osobom ktore to czytaja w podjeciu decyzji o rozpoczeciu wspolpracy z ta jakze swiatowa firma

Maja

Na stronie firmy Polskamp jest oferta pracy dla kierownika magazynu. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia firma oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jak wygląda system czasu pracy? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Polskamp.

Magnolia

Czy to prawda ze firma od poltora roku nie wyplaca pensji? Czy maja klopoty finansowe? Moze ktos cos wie.

Maja

@Uczynny, rozumiem, że masz jakiś związek z firmą PolskaMP, tak? Pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? Możesz napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @jolo, doceniam, że chciałeś się wypowiedzieć w toczącej się dyskusji, ale takie wypowiedzi nie będą tolerowane na naszym forum. Przeczytaj proszę regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin ), zanim następnym razem napiszesz komentarz tego typu.

jak ci nie pasuje ta praca to nie pisz niewiarygodnych informacji a jak chcesz zarabiac 10000 zl to zostan alfon

jolo
@Anonim

a co (usunięte przez administratora) jest dobrze jak tak to (usunięte przez administratora) tam do emerytury (usunięte przez administratora)

Maja

Co prawa nie opisaliście tych warunków pracy, które mógłby przemawiać za PolskaMP ale daje znać, że jest teraz nowe ogłoszenie dotyczące kierownika magazynu. O szczegóły na pewno trzeba dopytać u źródła, chyba, że ktoś z pracowników da tutaj znać.

Maja

@Nickchętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy? Rozumiem, że jesteś z niej zadowolony. Komu poleciłbyś pracę w PolskaMP? Wspominasz, że podprawiły się znacznie warunki pracy. A na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Klasa
@Maja

Jeszcze takiego zakładu nie widzieliście bajka super kasa praca perfekt ale nie dla debilów tylko dla ludzi wykształconych obsługa super robotów

na Bosmańskiej mają nowy zakład, warunki o niebo lepsze niż na dawnym zakładzie, praca lekka, wszystko robią maszyny, pracownik prowadzi tylko nadzór. Jest czysto, co do zapachu to nie perfumeria ale tragedii nie ma. Na lepszą kasę można liczyć dopiero po okresie próbnym. Ogólnie firma spoko, atmosfera też.

Maja

@bylypracownik jak dawno pracowałeś w firmie? Może obecnie sytuacja przedstawia się inaczej.

bylypracownik

Stanowczo odradzam. Szefostwo mydli oczy podwyżka po okresie próbnym, umowa o pracę awansem itd. W rezultacie można na to czekać w nieskończoność. Szef to kłamca i nie szanuje ludzi. Wyraża zgodę na urlop po czym za niego nie płaci. Tak samo jest że zwolnieniem które nie przysługuje bo ciągle dają umowę zlecenie. Pensje wyplacaja każdemu jak chcą a jak wiedzą że odchodzisz to nie masz co liczyć że dostaniesz wszystkie pieniądze. Za nadgodziny też nie płacą.

Que

Ja uwazam w ten sposób ze to nie jest branża w której szef na wszystkich patrzy i z każdym pracownikiem ma jakieś relacje, to produkcja tu wszystko szybko sie dzieje i nie ma czasu nad rozwodzeniem sie na temat relacj z szefem

Zostaw merytoryczną opinię o PolskaMP - Duchnów

• Jak się pracuje w PolskaMP?

Zobacz opinie na temat firmy PolskaMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

PolskaMP
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Mickiewicza 9
    05-075 Duchnów