Opinie o Cholewiński Z.P.H.U w Czosnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cholewiński Z.P.H.U. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cholewiński Z.P.H.U na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cholewiński Z.P.H.U w Czosnów

lllll

omijajcie sklepy tego "Pana" z daleka inaczej kupicie tandetę często made in china a zapłacicie słono ,bardzo słono

fiołek

(usunięte przez moderatora). jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to było liczone po chińsku. inna kwota była na umowie, inna na pasku wypłat a co innego do reki. płacił za przepracowane godziny a wobec pefronu był ok, bo miał podpis pracownika że dostał tyle ile było na pasku. niejednokrotnie musiałam sprzątać na strychu po imprezie, szorować kible i prysznic, chodzić po zakupy, w ciągu dnia dowiadywałam się , że coś nie należy do moich obowiązków, a tak naprawdę to nikt nie miał tam określonych obowiazków.

kkk

Zwolnie Lekarskie równało sie z przychodzeniem i tak do pracy jeśli nie przyszłeś to nie miałeś zapłacone, tam nie ma czegoś takiego jak L4 i np jest tam pani która chociaż ze miała złamana rękę to i tak musiała przychodzić do pracy bo innaczej fige by dostała 10. Szef niepoważnie traktuje swojch pracowników i klientów . Ten zakład pracy powinien byc dokładnie sprawdzony przez Państwowa Inspekcje Pracy, a Pefron juz dawno zabrać jemu dotacje poniewaz , on tylko zarabia na tych ludziach, tak naprawde to nie którzy tylko podpisuja liste żeby J.Ch. mógł wyciągnąć kase od Pefronu.Towary są chińskie, a co do ceny to sa zawyzone 200 %.

ojjj

(usunięte przez moderatora) jest niepoważny płaci grosze jeszcze przy tym tnie pensje. Koń by się uśmiał...........

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cholewiński Z.P.H.U, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
masa

masakra

charlie

Pan jest nie poważny jakas pani od windykacji wydzwania do klientów mówi o 10 tys długu a to oni mają wobec nich długi.................

pinki

firma Krzak same przekrety .............sami nie wiedza co mają na magazynie.Po torebkach chodza szczury...............istna paranoja ludzie z komuny.Zarządzanie jak w PGR. (Czy się robi czy się leży dwa 2000 się należy)

ona

zgadza sie pracodawca niepowazny ludzi traktuje jak bydło zrobił sobie interes na niepełnosprawnych z pfronu wyciaga kase a robi swoje warunki pracy straszne zachowanie szefa jest nie powazne torebki made china a cena jak za wyrób reczny skóra niby włoska ale kupywana od chinczyków w italy bardzo ciekawe postepowanie

clol

Uwaga na tego pracodawce straszny [usunięte przez moderatora] podpisuje umowe o pracę a rozlicza jak umowę o dzieło.Wypłata zawsze 10 tego ale zawsze coś wymysli żeby mniej zapłacić.Pracuje tam banda [usunięte przez moderatora]..........nikomu nie polecam pan CH. jest bardzo nerwowy

Zostaw merytoryczną opinię o Cholewiński Z.P.H.U - Czosnów

Cholewiński Z.P.H.U