Opinie o Fedro sp.z o.o. w Osieck

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fedro sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fedro sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fedro sp.z o.o. w Osieck

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Fedro sp.z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Byly pracownik

Atmosfera bardziej gęsta niż wytwarzana tam emulsja asfaltowa????Ludzie sami pod sobą dołki kopią...Pozbyli sie dobrych pracowników ,krórzy znali sie na swojej robocie teraz poszukują kandydaów bez zadnego wykształcenia aby tylko cicho siedzieli i robili za (usunięte przez administratora)Z daleka od takich pobabrańców.Nie polecam.

Hejka, chciałabym zmienić pracę, czy ktoś może napisać w kilku zdaniach jak tam warunki w biurze. Szukają pracownika administracyjno-biurowego, podpowiecie mi jakie zarobki oferują. Mój obecny pracodawca nie płaci więcej niż minimalna krajowa, czy tu pod względem finansowym jest lepiej?

Kolega

Brutto??? otrzymasz najnizsza krajowa a reszta w gotówce po wielkiemu cichu i w Wielkiej tajemnicy, która strzeże Pani kasjerka pożal się Boże,...bo oprócz wypłaty to nie ma nic tam do roboty .Biuro obsada pełna,gorzej ,że na drodze nie będzie komu asfaltu kłaść.

Eliza

Wymagają tu doświadczenia, ale nie napisali w czum i ile go ma być. Ktoś ma info, jakiego doświadczenia chcą na stanowisku Specjalista ds przetargów publicznych ?? Chodzi o konkretne stanowisko, umiejętności czy generalnie doświadczenie w pracy biurowej? Wystarczy staż jako office manager?

Pinky
@Eliza

Możesz nie mieć żadnego doświadczenia karierę w tej firmie zrobiły dziewczyny przychodząc prosto ze sklepu lub pralni.

Izka

Jako mechanik pewnie trudno w ten sposób robić karierę? Kwestie awansów na tych stanowiskach w jaki sposób mogą teraz wyglądać? mój partner wdział ofertę na LinkedIn, niestety już wygasła. Czego do napraw kogoś tu potrzeba?

ABC Nowy wpis
@Pinky

lub Avonu. A te inteligentniejsze, czyli z lepszymi perspektywami już dawno stąd uciekły :-)

Ja to nie mam jeszcze doświadczenia w takiej pracy przy zliczaniu kosztów zużycia paliwa, urlopów kierowców i tak dalej a w tej ofercie do biura dla pracownika administracyjnego, która teraz wisi piszą, że i tak wszystkiego przyucza. Czy to nudna praca? Siedzisz i klikasz cały dzień w Excelu i tyle?

No wspaniałe warunki właśnie jedna koleżanka odeszła po 10 miesiącach wdrażania się w temat.Poczula klimat i znalazła sobie normalna pracę.Atmosfera w biurze toksyczna wszystko przez jedną osobę, co roku rekrutacja świadczy o tym że tam coś śmierdzi.

@pracownik

Hej, ja też mam pytanie do tej (usunięte przez administratora) i liczę, że mi tez ktoś odpowie. W ofercie dają 4500 zł brutto. Czy podana pensja jest kasą na czas próbny i po tym okresie jest podwyżka do poziomu minimum 5000 zł brutto?

Pracownik Nowy wpis

Tutaj też dostaniesz minimalną krajową....niestety.....I parę zł pod stołem jak będzie prezes miał humor. Tak funkcjonują od lat.Podwyzki??z wielkim bólem i krzykiem jeżeli już Ci przyzna jakieś marne grosze to i tak odbije Ci się czkawką....bo będziesz chłopcem na posylki i będziesz 4 stanowiska obrabiał w jednej osobie.

Kolega Nowy wpis

Potrzebuje roboty na już, widzę te komentarze w których niektórzy odradzają ale zastanawiam się czy faktycznie za kółkiem może być tak źle? Ta oferta na ciężarówkę kusi. 40 godzin w tygodniu wyjdzie? A są przy tym nadgodziny jakieś?

Bolo

Narazie roboty za kółkiem nie ma , robota jest od maja do grudnia resztę siedzusz na bezpłatnym albo zwolnieniu jeśli sobie załatwisz. Ot cała prawda o tej firmie.Teraz na warsztacie tylko dla wybranych czyli tych którzy przyklaskują zasadom tam panującym.A najlepiej jedz i się dowiedz na miejscu czy potrzebują kierowcow na już i za ile,to Ci się raz dwa odechce.

J

Tak jak napisano robota dopiero po śnie zimowym ( w FEDRO sen zimowy grudzień - kwiecień? maj?). W sezonie na brak jazdy raczej nie grozi. Różne auta leprze i gorsze. Praca do wyboru (nie zawsze) z KIEROWNIKAMI normalnymi, mniej normalnymi i (usunięte przez administratora) !Praca w różnych miejscach i o różnych godzinach jaka potrzeba. Zima (grudzień - maj) zwolnienie lub wniosek o bezpłatny może jakiś wyjazd po materiał. Rada! Jak się zdecydujesz wszystko co ustaliłeś bierz na papier z podpisem PREZESA bo lubi kręcić, zapominać i wypierać się własnych słów. Zarobki? W sezonie nie umrzesz! Perspektywy? Jak reszta nie ucieknie albo PIP nie dobierze się komuś do tyłka to dalej będzie tak samo. Tutaj nie ma KOLEGÓW ! (każdy dba o siebie , 80% donosi nawet jak mówi że nie a reszta tylko czeka aż upadniesz)

Firma Fedro sp.z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS PRZETARGÓW PUBLICZNYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ci co zostali dalej taplają się w błocie? To jakie macie zdanie względem osób, które dopiero co kandydują? Tyle ze ja o biurze myślę, podkreślam. Szukano kogoś do przetargów publicznych, prócz tej funkcji jakie inne są jeszcze wykonywane?

Zbulwersowany
@123

Tak dosłownie obrzucają się błotem, w oczy są mili szczególnie na początku a później dochodzi do takich momentów że się zastanawiasz co ja tu robię???ustalasz coś z prezesem a później się wypiera, że on nic takiego nie mówił....itp.jesli chodzi o pieniądze .Do tego (usunięte przez administratora) i obgadywanie jest na porządku dziennym.Odradzam stanowczo nikt normalny dlugo tam nie wytrzyma.

nn

atmosfera beznadziejna. jeden drugiego by w łyżce wody utopił. zwolnienie się stamtąd to była moja najlepsza życiowa decyzja.

@nn

@nn opisz proszę dokładnie te problematyczne sytuacje wśród pracowników, czy masz w dalszym ciągu kontakt z kimś z firmy Fedro? Chciałabym poznać więcej szczegółów.

AD
@Edyta

Informacja z ostatnich dni. Jest pewien Kierownik o imieniu Mariusz, który traktuje pracowników jak chłopów pańszczyźnianych. W czasie upałów ponad 30- stopniowych pracownicy nie otrzymują obowiązkowych napojów chłodzących, muszą kupować sobie sami. Jak któryś pójdzie kupić taki napój to urządza awanturę. Nawet jak pracownicy dobrze pracują, to traktuje ich z pogardą i przeprowadza (usunięte przez administratora) O organizacji pracy nie pojęcia, a za swoje błędne decyzje muszą pracownicy więcej pracować przy naprawianiu błędów. Nie daje obowiązkowych przerw na posiłki i czasem śniadanie zje się w czasie obiadu. Czasem pracowało się od rana do nocy. Pracowałem w innej firmie o podobnym profilu, ale tam była dobra organizacja pracy. U tego Kierownika nikt długo nie popracuje, bo jeśli nawet wytrzyma fizycznie, to nie wytrzyma psychicznie, będąc ciągle poniżanym. To jest jak (usunięte przez administratora) na wzór włoski.

Maciej
@nn

Cieszę się, że podjąłeś ten krok, bo na pewno musiało być Ci ciężko. Atmosfera była największym problemem? O co chodzi z tym utopieniem, aż taka rywalizacja czy po prostu brak komunikacji?

@Edyta

Np. obgadywanie innych i plotkowanie jest na porządku dziennym, wymyślają bzdury na twój temat i potem wyjaśniaj, że tak nie jest, a jeszcze często przekazują te głupoty prezesowi. W oczy są mili, a za plecami... A jeszcze co niektórzy potrafią namieszać w cudzej pracy i papierach. Celowo, nie przez przypadek.

Alicja
@nn

Aha... a mam pytanie. Co należy do potencjalnych obowiązków tych osób, o których teraz piszesz? Skąd mają tyle czasu na takie poboczne rzeczy, bo nie bardzo rozumiem?

@Aneta
@nn

ZGADZAM SIĘ CALKOWICIE TAK BYLO ..... .CZYLI NIC SIE NIE ZMIENIŁO NA LEPSZE W TYM GRAJDOLE... PO CO TKWIĆ W CZYMS CO ŚMIERDZI....

Atmosfera toksyczna wyczuwalna już na wejsciu do biura.Jedna pupilka prezesa rzadzi wszystkimi pacholkami i myśli ,że jej sie to udaje...a tak naprawde to nie ma pojęcia jak zarzadzać ludźmi.Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tej firmie...strata czasu i zdrowia.

Byly pracownik

A kierowca? Teraz jak tak patrzę po ostatnich opiniach to odradzana jest praca mechanikom chociażby, a tutaj jakby nie patrzeć wystawiona została oferta za kółko. Warunki są może lepsze? Piszą po prostu, że od piątki się zaczyna, dlatego chce poznać jakieś szczegóły. Opiszecie auta?

Czy w Fedro sp.z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Chudy

Jeszcze większy (usunięte przez administratora) i wyzysk zwykłego pracownika,zmuszanie do podpisywania lewych dokumentów jest standardem tej firmy.Ale i pracownicy wiedzą jak się odwdzięczyć, szef nawet nie ma pojęcia ....

Lili
@Chudy

Lewych dokumentów? O co chodzi, o ewidencje pracy, czy co masz na myśli? Kurcze, brat chcę się tu przyjąć, ale w takie rzeczy nie uśmiecha mu się bawić. Wyzysk, czyli płaca minimalną?? Czy źle myślę?

xxxxy
@Lili

Ewidencje pracy, ewidencje urlopów, lewe faktury załatwiane przez prezesa na pokrycie pensji wypłacanych na czarno. Jak brat szuka pracy to niech lepiej trzyma się od tej firmy z daleka. Dla mnie to była najgorsza praca w życiu.

Zbulwersowany

Zachodzą ciągle zmiany terminowości wypłat ,koniec miesiąca a człowiek nie ma należnych pieniędzy,bo beznadziejny PREZES nie wie skąd uszczknąć te miski ryżu dla pospólstwa,żeby tylko skarbowke (usunięte przez administratora)i jemu było dobrze. NIGDZIE JUZ TAK NIE MA PANIE PREZESIE .Bez Pozdrowień

Lechu

Z tego co wiem ostatnio zwolnił się główny mechanik warsztatu a kolejny ma się zwolnić. "PREZES " rozpaczliwie poszukuje pracowników, nawet takich których wywalił. Wypłaty nadal jak z innej epoki i pod stołem a zima na bezpłatnym. Nie żałuję decyzji o odejściu a ludzi którzy tam zostali podziwiam i jest mi ich szkoda.

@Lechu

Firma powoli sie rozpada ,prezes nie potrafił zatrzymać dobrych fachowców .Pod wpływem emocji pozwalniał doświadczone osoby ,które mogły zaoszczędzić mu sporo kłopotów . Zmiana kadrowa nie wystarczy , trzeba zmienić politykę wewnętrzną .

Czy Fedro sp.z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pedro

Z tego co wiem to jeszcze bony sodexu i opiekę zdrowotną w luxmedzie

Alicja
@Pedro

Ile jest na tych bonów do wykorzystania? Dasz znać? Wiesz może na jakie wynagrodzenie można tu liczyć?

@Alicja

Nie ma nic, piszcie prawdę ,nawet Wigilii zakladowej nie ma.PREZES twierdzi ,że wszyscy go (usunięte przez administratora) więc sie nic nie należy oprócz (usunięte przez administratora) w postaci najnizszej krajowej na papierze.Reszta pod stolem wedlug uznania czyli jak bardziej kto donosi mu na kogoś.

Jaki jest styl zarządzania w Fedro sp.z o.o.?

nn

Bardzo dobre pytanie. Styl zarządzania polega na ciągłych wrzaskach prezesa i manifestowaniu niezadowolenia ze wszystkiego. Jak są tylko 2 wyjścia z danej sytuacji, to czy wybierzesz pierwsze czy drugie - i tak dostaniesz burę. A trzeciego wyjścia nie ma... Jak coś się powali na robotach na drodze - to się wyżywa na księgowej. Żenada.

@nn

(usunięte przez administratora),cynizm i pogarda drugim czkowiekiem.Dla prezesa licza sie tylko ploty i donosy niestety nie prawdziwe .Wielu zostało skrzywdzonych w ten sposob pracownikow. Stracony jak dla mnie czas w tej pożal sie Boże firmie.

Dominika

Cześć, i co z tymi pensjami i nieodprowadzeniem podatku? Jakiś pracownik pisał, że myślicie o zgloszeniu tego.. jak sprawy się toczą?

Lanza

Kiedy prezes przejży na oczy i spojrzy na ręce tych, którzy pod przykrywką ładu i porządku od kilku lat okradają tą firme?

@Lanza

a prezes jej nie (usunięte przez administratora) jak płaci pół pensji (usunięte przez administratora)? i potrąca od tego podatek, to do czyjej kieszeni on trafia, bo przecież nie do urzędu skarbowego???

@nn

Hej, twierdzisz, że firma nie odprowadza składek do urzędu skarbowego? Masz na to jakieś dowody, czy to tylko spekulacje? Jeśli to pewna informacja, uważam, że pracownicy powinni to zgłosić, przecież to w Waszym interesie...

@Anna

nie odprowadza do us podatku od drugiej części pensji, która jest placona na czarno. też uważam, że trzeba to zgłosić.

Dawid

Ktoś napisał że robota tylko w sezon, a potem kilka miesięcy przestoju. To trochę słabo bo za co zyć w takich przerwach? Na jakiej umowie zatrudniają, zlecenie?

ii

@nn Ja uważam, że wysokość zarobków zależy od tego jak kto pracuje!!

Jackiewicz
@ii

Praca sezonowa. 4 miesiące siedzisz w domu bez pieniedzy nie płaca przestojowego. Dopiero jak zaczyna się robota to zaczynają się tobą interesować. Nie polecam nie zarobisz tyle żeby sobie odłożyć na ten czas wolnego. Wiem jak jest bo pracowałem parę lat tam. Stawki godzinowe stanęły w czasie parę lat do tyłu. Ogólnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

@Jackiewicz

Hej @Jackiewicz, a wiesz może jak jest teraz? Od Twojego wpisu minęły 2 lata, stawki mogły ulec zmianie. Z tego co rozumiem, praca dostępna tylko przez 8 miesięcy, tak?

@ii

Pewnie, jak masz płatne za godzinę, to im więcej przepracujesz, tym więcej zarobisz. Jak chcesz tyrać po 16 godzin na dobę, to i zarobek będzie większy. Tyle, że ja mówię o podstawowym czasie pracy, a w Polsce jest to 8 godzin dziennie.

Czy można liczyć w Fedro sp.z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Kingu

Jak za nią zapłacisz

Grażyna
@Kingu

Hej, jaki zatem jest to koszt dla pracownika? Czy pracodawca finansuje jakąś część kosztów za opiekę? W jakiej ona firmie obowiązuje? Czy można dołączyć członków swojej rodziny? Czy prócz opieki medycznej jest może jeszcze np. karta sportowa czy ubezpieczenie w Fedro?

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Fedro sp.z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

nn

Pensje sa różne, zależy jak kto bardzo się podlizuje "górze". Na liście minimalna albo niewiele więcej, reszta płacona na czarno.

@nn

@nn, co masz na myśli mówiąc "resztę płacą na czarno"? Chodzi o jakieś premie, czy o kwotę którą ustalicie przy zatrudnieniu? Jaką umowę oferuję przy zatrudnieniu?

Czy zdarzają się nadgodziny w Fedro sp.z o.o.?

Nadgodziny zdarzają się tutaj codziennie. Jak jedziesz do roboty w Lubelskie i masz być rano na 7 na budowie a robisz do 16-17 to jak masz nie mieć nadgodzin. A puzniej jeszcze musisz do domu wrócić.

Edyta

Hej, a jaka stawka za nadgodziny? I czy są sprawiedliwie wypłacane? Mógłbyś może powiedzieć więcej na temat wyjazdów? Na przykład czy firma oferuje transfer w obie strony?

Edyta

Czy ktoś z Was aplikował na tę ofertę? https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-walca-drogowego,praca.gov.pl5e437037948d82bac4806cf8f3021a8e,szostka. Jestem ciekawa, czy oferta jest dalej aktualna, czy może rekrutacja dobiegła końca - będę wdzięczna za informacje.

Wojciech

Jest okres sprzyjający dłuższej pracy ale przecież cały czas tak nie pracujemy. Trzeba mieć chęci do pracy bo firma jest dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Fedro sp.z o.o. - Osieck

• Jak się pracuje w Fedro sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fedro sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fedro sp.z o.o.