Fedro sp.z o.o.

Osieck

Opinie o Fedro sp.z o.o.

RR98 2010-04-08 21:40
chcesz pracowac to wysyłają na bezpłatny bo praca zimą tylko dla ( usunięte przez administratora )Najwieksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będą ustalac nam normy paliwowe w samochodach bo kradniemy paliwo.Kij ma dwa konce i może trzeba pokazac trochę faktow o firmie i naprawiaczach? kto ma cos do powiedzenia ?
x 2010-04-16 18:21
ta firma to wielki ( usunięte przez administratora )zkoda gadać
xxx 2010-04-17 19:54
Praca w Fedro ! Od kilku lat na tzw. kierowniczych stanowiskach do spraw masy pracują osoby które nie mają nic wspulnego z kierowaniem , a zwłaszcza pracą z ludzmi, kombinatorzy i donosiciele. Odradzam, pracownik jest dla nich ( usunięte przez administratora ) który ma nabijać im kasę.
Lanza 2010-04-19 19:54
Kiedy prezes przejży na oczy i spojrzy na ręce tych, którzy pod przykrywką ładu i porządku od kilku lat okradają tą firme?
123 2010-04-20 07:29
To nie jest ich pierwsza firma, w której próbują sie dorobić. To jest pierwszy prezes, który tego nie widzi.
nk... 2010-04-21 08:04
może i tego nie widzi albo nie chce widziec bo on okrada pracownikow i nie widzi co z pracownikami wyprawia zeby nie mozna bylo normalnie zyc jak czlowiek majac prace a to ze trakuja pracownika jak smieci to tez prawda tylko niech prezes tez sie zastanowi czy chce miec firme budowlana czy zwykly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorego bedzie ( usunięte przez administratora )!!!!! bo to co robi z ludzmi to przechodzi ludzkie pojecie
Dax 2010-04-23 16:48
Jak tak dalej będzie, to i jego puszczą z torbami
anonim 2010-04-24 13:15
xyz - 2010-04-22 22:50:34Witam miałem stycznośc z FEDRO,każdy narzeka że ( usunięte przez administratora ) kradną paliwo,tylko nikt nie widzi poza firmy że kierownik zgadzam się z tym kierownicy robią fuchy (wjazdy, dojazdy do prywatnych posesji) i oni u prezesa są dobrzy. A Ty szary robotniku choćbyś robił 24 na dobę to i tak będziesz najgorszy w tej firmie
muminek 2010-05-03 21:34
czy to prawda że w tej firmie mało kto ma uprawnienia,chodzi mi o to że pracownicy pracują bez uprawnień np.bagieły,ładowarki i w dodatku w niektórych przypadkach są na "czarno" zatrudnieni??.słyszałem też że plotkę że jeden z kierowników skończył O.H.P czy to prawda ??
yoshi 2010-06-22 21:24
jaka płaca? ( usunięte przez administratora )br /> warunki pracy? -9-12 godzin (miesięcznie przynajmniej 30 godzin odpisane -pieniądze nie na czas -za 5 minutowe spóźnienie brak przerwy śniadaniowej -atmosfera pracy tragiczna(nie możesz się do nikogo odzywać} i wiele wiele nie pozytywnych warunków
taaak 2010-11-04 08:27
cała prawda o tej firmie - uczciwej pracy tam się nie docenia, docenia się nierobów którzy tyko gadaja że duzo robią, i donosicieli
anon 2014-02-17 16:12
Stawki niskie, godziny pracy różne, do tego niewypłacalnosc
x 2014-08-13 22:56
syf kiła i mogiła
pracownik 2014-11-20 10:09
Robota w miare. płaca jak im sie podoba. raz tak raz tak...
romek 2015-02-04 12:28
no raczej na pewno za 1300 zł się nie utrzymasz, a na pewno nie jeśli sam wynajmujesz mieszkanie, bo to czynsz sam jest w granicach 1500 zł najtaniej jak patrzyłem, no a ma się jeszcze inne wydatki i opłaty tak naprawdę...a sama firma jest wegług mnie w porządku, dlatego też troche sie zdziwiłem jak powiedzieliście jakie sa tutaj wypłaty.
rudy 2015-03-30 21:30
9zł na godz. na czarno
leon 2015-07-17 20:13
fedro to firma dno jes 17 a pensji niema bo prezes się bawi za granią a my niewolnicy zęby w parapet a dzieci szczaw niech jedzą i komornicy szaleją
alfons 2016-07-10 14:54
Dziadostwo jakich mało, złodzieje najwięksi z biura będą mówić jak jeździć, kiedy się zatrzymywać i gdzie, i jeszcze ile samochód ma spalic. Syf jeden i nic więcej, trzeba się wziąć w końcu i zrobić tam porządek, rozjebać ten zatruty system w tej firmie
Cheniek 2016-10-21 12:38
czy "szeryf od szkoleń bhp" też zalicza się do pracowników administracji czyli biura?
Muniek 2016-10-28 10:10
Oczywiście , behapowiec jest pracownikiem biurowym.Akurat obecna pani pełniąca
tę funkcję jest bardzo mocno zaangażowana .Tak trzymać bo dobro pracowników powinno być najwyższym nakazem .Udało już się kilka spraw przeforsować z prezesem.
pracownik 2016-10-30 14:24
Fedro super firma wspaniała atmosfera wśród pracowników.Wykwalifikowana kadra kierownicza .*Szkolenia,socjal,opieka medyczna oraz zarobki na najwyższym poziomie!!!
Waldi 2016-11-27 10:13
Zarobki na najwyższym poziomie. ha ha.... Chyba kwestia godzin których cie nie ma w domu od poniedziałku do soboty od rana do nocy. A zaraz zima to dopiero wtedy bedziesz miał zarobki jak każdy w domu bedzie siedział.
D.L 2017-03-08 21:13
Zarobki na poziomie?! Cały styczeń i luty wolne. A już marzec i dalej wolne... Co dalej? Nie wiadomo. Brawo dla prezesa firmy Andrzeja. Tak się martwi o pracowników. Będziesz chciał latem wolne nie dostaniesz bo za dużo roboty. Zimą rób sobie wakacje z rodziną. Andrzej brawo aby tak dalej to bedziesz miał ludzi do roboty.
NN 2017-07-17 13:36
rzecz w tym, że on zawsze będzie miał ludzi do roboty, bo alkoholicy muszą gdzieś pracować.
NN 2017-07-17 13:37
rozumiem, że żart sobie zrobiłeś, jak to pisałeś...
marek 2017-09-24 17:54
mam pytanie jak wykonują roboty drogowe i ile kosztuje m2 zalania asfaltu?
Osiecki 2017-09-26 17:20
Od czasu do czasu zatruwają powietrze w Osiecku a urzednicy w Gminie siedzą cicho. Ciekawe dlaczego?
Zostaw swoją opinię o Fedro sp.z o.o. - Osieck
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fedro sp.z o.o.