Piekarnia Halina

Opinie o Piekarnia Halina

Bernadeta

A co tam robi ta kierowniczka Monika? Jakie prace wykonuje?

Lidia

@Cezary, @Młynarczyk Piekarczyk, @Łukasz- z tego co widzę, jesteście w jakiś sposób związani z piekarnią Halina i zapewne macie o niej wyrobione opinie- moglibyście się nimi podzielić z użytkownikami portalu? Szerszy opis warunków pracy i atmosfery tam panującej na pewno pomoże przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tej firmie.

Cezary

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!!

Młynarczyk Piekarczyk
@Cezary

Niektórym najlepiej wychodzi poniżanie!

Łukasz

Nie polecam . Dlaczego ?! Przekonaj się sam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Halina? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Dupa Pawiana

Trudne warunki pracy, bardzo ubogi park maszynowy, wiele prac piekarniczych wykonuje się tu manufakturowo. Pracownicy i ich stan stroju roboczego są odzwierciedleniem świadomości zarządu i właścicieli. Oferty pracy przy produkcji chleba tylko do przyjęcia przez tych co nie mają na chleb.

Lidia

@pracownik, udzielając się na forum należy przestrzegać regulaminu forum. Zgodnie z nim nie należy podawać niczyich danych osobowych, które są prawnie chronione. Zapoznaj się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane przez admina. Moje powyższe przypomnienie dotyczy również użytkownika @obecny. Również zapoznaj się z regulaminem forum. @grażynka, czemu tak uważasz? Napisz szerzej co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię. Może ktoś się orientuje na temat aktualnych ofert pracy? Jak wygląda rekrutacja oraz jakie są możliwości rozwoju zawodowego? Wszystkie informacje będą istotne dla kandydatów.

Kupuje co rano bulki, pyszne!

@anonymous

gratuluję to teraz jako tajemniczy klient sprawdź w jakich warunkach pracują ludzi oraz w jakich warunkach przechowywane wyroby i surowce !!! P.s Jarek zacznij szanować ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obecny
@pracownik

Praca: Asystent/ka Zarządu Miejsce pracy: Lubartów (okolice), Lublin, Starościn (pow. lubartowski) Wymagania: -Wysoka kultura osobista Hahaha ,,wysoka kultura osobista,, - Jarek to może bądź przykładem i zacznij od Siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lidia

@Jula,@Ja sam, @jeszcze pracownik, @Była ...., @Biurowa-marionetka, co skłoniło Was do wysnucia takiej opinii? Jeżeli możecie szerzej opisać sprawy, o których piszecie. Uprzedzam również o przestrzeganiu zasad panującym na tym forum. Nowi pracownicy zapewne chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Piekarni "Halina" . Co z atmosferą, dodatkowymi korzyściami dla pracowników? Także pracodawca i jego podejście mogą być nurtującymi zagadnieniami, na które warto znać odpowiedź. Podzielcie się opiniami.

Jula

Odradzam...wyzysk!!!

jeszcze pracownik

zwalnia sie starych kierowców za bledy nowego ;gościa od wszystkiego;, ktory w zyciu w piekarni nie robil i na niczym się tutaj nie zna, a raczej udaje ze cos wie. zarobki slabe , atmosfera beznadziejna. cud ze to sie jeszcze trzyma. odradzam wszystkim. (usunięte przez administratora), i to jedyna ich nadzieja na pracowników.

@jeszcze pracownik

Zostałeś zwolniony przez swoją nieuczciwość

Biurowa-marionetka

Jeszcze pracuję ale pomału zaczynam rozglądać się za nową pracą . Naruszenie dóbr osobistych pracownika !

Była ....

Masakra !!! Zdecydowanie nie polecam !!!

Ja sam

Najgorszy zaklad jaki moze byc , nikt sie nie liczy z ludzmi placa do bani a szefostwo to (usunięte przez administratora) na dnie oceanu. Znecaja sie nad ludzmi

jhgdfjgdfjgdf

Jan - na jakie stanowisko chcesz sie przyjąć? opowiem ci troche wiecej ale musze sie dowiedziec o jakim dziale mówisz - produkcja chleba, bułek, magazyn?

@jhgdfjgdfjgdf

praca jako kierowca lub na magazynie.

Powiem jedno prawa pracownika tej firmie są totalnie lekceważone

zla

piekarnie halina powinni zamknąć. !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponizaja ludzi kaza oddawać po kilka tysięcy złotych wyzywaja. pieczywo z guwnami ptasimi wydaja do sklepow!!!!! swoich bledow nie widza aby ludzi którzy pracują po kilkanaście godzin dziennie a pan Jarek nawet nie umie z własnego domu popiołu z pieca wyciagnac!!!!!!!! do szkoły lepiej by poszedł i jakies wyksztalcenie zdobyl a nie zeruje na biednych ludziach.

Ass
@zla

Dokladnie same E i chemia w ciastkach sztuczne

andrzej

..........ludzi co wypisujecie, na fb z takimi tekstami, nie wylewacie tutaj pomyj, napiszcie czy warto starać się o pracę, jak płaca, jakie sa warunki to tu powinniście tak pisać.........

ProstyChlop

praca w ktorej kontakt z klientem zajmuje 95 procent czasu wymusza na osobie zarabiającej jakies schematy zachowan klient zas niestety moze duzo wiecej bo to on jest klientem i on placi a jak ktos nie rozumie tej prostej hierarchii to potem wynikaja jakies problemy mozna zatem zmienic dwie rzeczy siebie albo prace proponowalbym zaczac od prostrzego rozwiazania

klientka

Pytanie do kierownictwa/właścicieli- czy macie Pańtwo jakąś ulgę z tytułu zatrudniania niepełnosprawnych kulturalnie pań? Sklep na placu wolności należy omijać szerokim łukiem, raczej panią blondynę z krótkimi włosami. Chamski prosty babochłop. Potraktowała mnie wczoraj jak zło konieczne, nie po raz pierwszy i nie tylko mnie zresztą. Przychodzę tam od kilku miesięcy i z każdym dniem stwierdzam, że niewyparzona gęba tej osoby działa antypatycznie do granic możliwości. Wczoraj zadałam jej pytanie, które z zapiekanek są ciepłe, odburknęła, że żadne. Spytałam więc, czy mi podgrzeje coś, na to ten typ warkął mi podniesionym tonem, że NIE!! Jako klientka, nie życzę sobie takiego traktowania przez kogoś, kto stoi za ladą. Wszystko można powiedzieć łagodnie i kulturalnie, ale pani babochłop ma z tym ewidentny problem nie po raz pierwszy.

Tez klientka
@klientka

A kto to jest ten ktoś kto stoi za ladą? Może ktoś gorszy od tego co stoi przed ladą? Nie wydaje mi się!

Piekarz

Odezwała się ta co całe życie pracowała - znając życie wspólniczka od siedmiu boleści blehehe.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Halina - Kamionka

• Jak się pracuje w Piekarnia Halina?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Halina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Halina?

Piekarnia Halina