Piekarnia Halina

Opinie o Piekarnia Halina

xxx

Monika straszyla od nowego roku roszady ,zwolnienia a prawda jest inna dziewczyny same uciekają , omijajcie haline z daleka

cuh5

pracuje w halinie juz ponad rok mam umowe i zawsze kierowniczka przy wyplacie prosi o przeliczenie czy sie zgadza.

becia

A nasz pryncypal zapomnial o podarkach swiatecznych !!!

###
@becia

Nie rob z siebie dziada dziewczyno bo wstyd!

piekarz

wykorzystywanie przepisów jest tu na maxa! nie ma godzin nocnych a glownie wtedy produkujemy! i praca po 6 dni w tygodniu a do dyzurow sa sciagani pod presja. o urlopach nie wspomnę jak i bezpieczeństwie przy obsłudze maszyn. kwestia czasu tylko! ciasnota na maxa wszędzie! a pieniądze to prawda ze sa zabierane1

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Halina? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
milo

widze ze prawda boli kiero...? zbliza się tłusty czwartek będzie mogla się wykazac 1200 paczkow za dużo albo przyjmie dziewczyne na staz a ona w czasie szkolenia okradnie pracownice

zuzia
@milo

tak tak slyszalam o tym ale jaja he he miała wylecieć za te paczki i co ? nie umie wykazac się jako kierownik to bierze się za zamówienia co za syff..

joli

o p.Monika jak się broni nie wierze żeby ktoś co miał z ta osoba kontakt napisał dobra opinie o niej pracowala kiedyś za lada w piek. Garbow a teraz wladza udeza do glowy

xxxaaaxxx
@joli

oj weź kobieto puknij się w łep i lepiej się nie wypowiadaj jak masz bezczelnie obrażać porządnych ludzi widać że nie masz szacunku do nikogo. normalnie żal

ppp
@joli

Widac ze tobie tez sodowka do glowy uderza i tez za lada stoisz .Walnij glowa o ta lade to moze mozgiem ruszysz bo stoisz za lada a prawa chcesz miec jak ci co nad toba.

Jedna z was
@joli

Przykro mi nie zgadlas! Nie jestem p.Monika ale teraz widze ze mialas racje -powinna bardziej wnikliwie przygladac sie CV moze oszczedzila by sobie potem czytania wpisow na nie tylko swoj temat przez takie desperatki jak ty.

nnn
@ppp

sama masz leb i to taki pusty niewolnico jedna kierownik ,kierownikiem ale wszystkich obowiazuje kultura od nas wymaga się cierpliwości i uśmiechu do klienta wiec tym bardziej kierowniczka nie ma prawa odzywac się do nas po chamsku ale tej monice sloma wystaje z butow to co tu wymagac od prostaczki

xxxaaaxxx

taka kierowniczka jak Monika to skarb, docencie ją trochę. po prostu robi to co do niej należy i trochę szacunku w końcu to dzięki niej macie w większości pracę

joli

Ostrzegam tylko nie praca w PWB Milczek co miesiąc jazda po wyplate 21 wiek a ty nie dostajesz pieniędzy na konto a co do kierowniczki Moniki nie ma pojęcia o przyjmowaniu pracowników spotrafi powiedzieć ze osoba wizualnie be...ta pani chyba nie ma lusterka podlizusy,dupo...... szyscibuty to zaloga Moniki

Jedna z was
@joli

Tak, ja tez tam pracuję i wypraszam sobie bo jakoś nic nikomu nie lizę bo sexu analnego nie lubię zwłaszcza w pracy. Butów tez nikomu nie czyszczę.Co do kierowniczki to równa babka i może właśnie za dobra bo gdyby była taka jak ja obsmarowujecie to miały byście do niej więcej szacunku a nie szczekały paszczami jak to niektóre.To nie jest wasza zmienniczka tylko kierowniczka.A Ty zdesperowana JOLU trzeba było robić to co do ciebie należało.Powodzenia w kolejnej pracy i obyś nie musiała kiedyś psów wieszać na swoim następnym byłym pracodawcy.

bolo

o jak milo cos o p.zolzie wredna baba ta kierowniczka Monika zero szacunku dla pracownika jeszcze trochę a w lubelskim zabraknie ludzi do pracy w tej piekarni gdzie jest ta ispekcja pracy

zuzia

kierowniczka monika potraca pracownicom pieniądze lub wyciąga z kopert ciekawe czy to działanie szefostwa haliny czy dobrowolne działanie kierowniczki aby zasilić swój budżet mój przykład 50, 120,88,

Widać że wyżej napisane trzy opinie to opublikował raczej właściciel:) Prawo pracy nie funkcjonuje w tej firmie. Mobbing powinien być drugim członem w nazwie tej spółki jawnej :). Jak nie musicie to nie pchajcie się w ten syf.

nowy pracownik

Moim zdaniem jak ktoś wypisuje takie teksty o pracy w tej firmie to jest bardzo słabym pracownikiem który popracował może kilka dni. Praca jest normalna tak jak w każdej firmie.Ja pracuję tam od kilku miesięcy i nie słyszałem żadnych obraźliwych tekstów a jeśli chodzi o godziny pracy to średnio po 9 godzin.Atmosfera pracy jest przyjemna i mozna się dogadać z kierownikami (wbrew opiniom na forum)Pozdrawiam

hm... czytałem wasze opinie i raczej niema co dodac :) praca jest tragiczna , pracujesz po 12-14 h niemasz czasu na przerwe, szef czyli pan Jarek potrafi wyzwac pracownika od Kur....., Hu,,,,, i tym podobne. jesli ktos chce tam pracowac to ma nierowno pod sufitem :) ale jak niezobaczysz to niebedziesz wiedzial, co do pieczywa, hm... maja taki przerob ze nienadazaja piec swiezego i sa robione zapasy . a w tym idzie ze ze na nastepny dzien pieczywo jest sprzedawane nieswieze, a Biedronki to potrafia dostac nawet pieczywo 3 dniowe taka prawda . wiec przyszli pracownicy pomyslcie jak tam zlozycie CV pozdrawiam

jhgjhfgkjfgjuh

moze w sklepie. pracownicy produkcji czy magazynu dostaja minimum 1700 na reke.

pracownik-były

ja napisze wam o sklepie pracy w sklepie to zależy z kim się pracuje ja pracowałam z wlazi (usunięte przez administratora) przepraszam za słowo brzydkie ale to prawda z takimi osobami zle się pracuje z pieniędzmirożnie bywa trzeba naprawde się postarac żeby za przepracowany miesiac otrzymać 1080 zl.jest cieżko

rhehhsgfswg

nie wiem czy na produkcje kogos szukaja ale wiem ze na magazynie jednego brakuje, pozyczany jest obecnie pracownik z produkcji na magazyn. nie zaszkodzi spróbowac pracy tam a na jakim dziale zachcesz pracowac , to trzeba jednego i drugiego spróbowac

lwkjkwhfw

hej ja obecnie pracuje w Halinie ( nie zdradze na jakim stanowisku). pracy jest sporo ale zazwyczaj jest lekka i prosta. pracuje sie 8-10 godzin piekarze to nawet 12 godzin gdy sa swieta lub brak ludzi na produkcji. pensje napewno nie sa głodowe ale to logiczne ze skoro duzo pracujesz (chodzi o godziny) to troche za robte sie nalezy. ludzie czesto tam sie zmieniaja mało jest takich co pracuje tam wiecej jak rok. mozna sie najesc do syta:) praca raczej dla tych ktorzy chca zarobic wiecej jak 1200zł ale kosztej zaniedbania rodziny, brak wolnego czasu. pozdro

htei8hf

ja pracowalam tam,jak masz nadwage to przyjdz do pracy,a gwarantuje ze w tydzien 5KG stracisz,nie ma nawet kiedy kanapki zjesc.

xxxxxxxx

Pracowałem w tej piekarni naprawde odradzam... są obiecywane złote góry a jak przychodzi co do czego to tak jak ktoś wyrzej napisał czujesz sie jak biały murzyn... moze i kasa nie jest zła ale naprawde duzym kosztem nie mówiac juz o zdrowiu bo kazdy kto ma szacunek do siebie nie popracuje tam długo... jest sie tam traktowanym jak śmiec... za byle co szef moze cie zrównac z ziemia... pracuje sie po 14 godz bez przerwy przed swietami i dłuzej... lUDZIE którzy maja rodziny i potrzebne sa im pieniadze sa wyrzucani z dnia na dzien... ogólnie (usunięte przez administratora) zastanówcie sie nad tym czy pieniadze sa wazniejsze od zdrowia rodziny i honoru... Pozdrawiam

życie

Fakt że kasa jest dobra,ale jakim kosztem???Rodziny..?życia..?zdrowia...? Płaci dobrze,ale szef powinien "żyć" z pracownikami w zgodzie być wsparciem,a nie mieć ich gdzieś i mówić "jak nie pasuje to wypie...."albo "na twoje miejsce jest 20 chętnych".Ja mam ten problem z głowy i bez tych pieniędzy i poniżania da się żyć.Człowiek tam się gubi i nie jest obecny w życiu domowym,zaniedbując żony,mężów,i dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Halina - Kamionka

• Jak się pracuje w Piekarnia Halina?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Halina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Halina?

Piekarnia Halina