Opinie o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o w Sławoszowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tugeb-Polbud Sp.Zo.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tugeb-Polbud Sp.Zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o w Sławoszowice

wojci

zależy o co pytasz? Tugeb ma już wyroki nakazujące wypłatę zaległości pracownikom. Pod koniec miesiąca ma być rozprawa w sprawie upadłości

Observ

Na tej stronie notorycznie usuwane są wypowiedzi informujące o praktykach firmy Tugeb Polbud. Nie zawierają one żadnych treści naruszających regulamin strony. Zarzucam stronniczość i nieuczciwość administratora strony wobec użytkowników i czytelników tej strony.

Zrobił komuś zaległe wypłaty?

wk...y

mam w tugebie faktur na 100 tys pierwsze z przed 3 lat (usunięte przez administratora)

Prezes
@wk...y

Wobec mojej firmy Tugeb Polbud ma kilka razy większe zobowiązania. Może założymy im stronkę z takim wspólnym info bo to co jest w KRD to tylko część długów. Kilka dni temu Tudziarz sprzedał ponad 5 mln akcji Hotbloka. Może komuś coś zapłaci. Ale najpewniej prawnikom z kancelarii Wiatr & wspólnicy za dalsze (usunięte przez administratora)To granda! Słyszałem, że zwolnili kilku pracowników, którzy się tu wypowiadali.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tugeb-Polbud Sp.Zo.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Witam. Czy Tudziarz zaczął płacić zaległe wynagrodzenia? 8 miesięcy zaległości w firmie, która przymierza się do upadłości to poważny problem. (usunięte przez administratora)

czepson

czy tugeb jeszcze funkcjonuje ?

Prezes
@czepson

A komu ten człowiek pomógł poza sobą i swoją rodziną trzymaną na etatach? Zobacz sobie listę oszukanych firm w KRD i ludzi czekających na zaległe wypłaty, którzy tracą mieszkania, nie mają co do garna włożyć! Jak użyję mocniejszych słów to usuną post, ale to nie tajemnica co ten człowiek wyprawia. Może w końcu ktoś się tym wszystkim zainteresuje zanim uwierzy w piękne słówka i obietnice bez pokrycia. Wszystkiego nie da się pozamiatać pod dywan, nawet pod potężną plandekę. To nie jest pomówienie tylko przykra prawda.

wieluzWas

Dzień dobry wszystkim, wielu z Was pisze negatywnie o firmie, ale nikt nie zastanawia się nad konsekwencjami. W tym miejscu mam na myśli (stan psychiczny) właściciela firmy. On zatrudniał osoby bez wykształcenia, dawał pracę wielu jednostkom. Jeżeli chcecie miejsca pracy, to zamiast krytykować pomóżcie i wspierajcie tego człowieka. On kiedyś pomógł Wam! Jeżeli ten człowiek kiedyś stworzył tak potężny zakład pracy, to znaczy że nie jest taki beznadziejny (jak go tutaj opisujecie).

?

Sorki Solar, ale jak podam za wiele szczegółów, to się zbyt niebezpiecznie dla mojej aninomowości zawęzi grono możliwych pracowników. Nie wiesz, że Oni są delikatnie mówiąc mściwi i najbardziej nie trawią krytyki pod swoim adresem, a przecież są najlepsi i najmądzejsi!

monter

Nie zawsze dostawałem wypłatę na czas, ale też nie można powiedzieć, żeby ciągle były opóźnienia. Raz, ze dwa razy przegięli mocno, ale najgorsza była radosna improwizacja na niektórych kontraktach, która powodowała potem kłopoty z płynnością i opóźnianie wypłat!

arnold

dostaną wezwanie to będą wiedzieć

monter

Pracowałem w tej pożal się Boże firmie ponad 4 lata i mógłbym wiele ciekawych oraz bulwersujących historii tutaj przytoczyć! [usunięte przez moderatora] Komuna wraca po latach - jak ludzie mogą się tu dzielić opiniami, gdy zaraz są ukrywane. Czy Tugeb tak bardzo boi się prawdziwej krytyki???

zzz

a jak biuro się trzyma?

Zenek

Negatywne opinie o Tugeb Polbud są regularnie usuwane z portalu. Myślałem, że tutaj mogą się swobodnie wypowiadać ludzie, którzy w swojej karierze zawodowej mieli do czynienia z ocenianą firmą. Najwyraźniej jest inaczej. W przypadku Tugeb Polbud niewiele to zmienia.

nieznany

hociasz ja nie praciować jusz w tej firmie , to powiem rze to były muj najlepszi okres w zyciu,mialem duza pieniondza na wyplate a ludzie byli dla mnie upszejmi ...

Gruby-a :-)))

ty pomyliles strony takie poematy to do mam talent (usunięte przez administratora) jak tak masz pisac to zmien strone

Dunbar

Miałem akurat wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rozmowach, potem negocjacjach kontraktu dostawy urządzeń dla Tugeb'u. Przykro mi to pisać, ale się jeszcze nie spotkałem z taką (usunięte przez administratora)" A (usunięte przez administratora)choć z pewnością o dobrotliwym wyglądzie i niewątpliwie sympatyczny, ale to niestety wszystko. Umiłowanie nowej ojczyzny i obywatelstwo to zdecydowanie za mało. Osobny temat, to (usunięte przez administratora) czyli "sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Na dłuższą metę jest to droga do nikąd i do samounicestwienia. Pewne wymagające sektory w branży budowlanej korygują jednak takie (usunięte przez administratora) to początek kłopotów dla każdej firmy po każdej stronie. D.

Malwina

Jak to! Są wydawane na pracowników. Przecierz kupili (usunięte przez administratora) Zarząd to też prcownicy i też należy im się trochę wsparcia w trudnych warunkach. Poza tym (usunięte przez administratora)w biurze też są tak specjalnie zmodyfikowane aby poprawić ich ergonomię i(usunięte przez administratora). Firma się stara jak może a ludzie i tak narzekają.

andrzej

Czytałem wszystkie,,opinie ''-nic się nie doczytałem np.o funduszu socjalnym!.Co roku na konto odprowadza się niezłą sumkę złociszy,ale pracownicy(usunięte przez administratora).Nie ma w tym zakładzie (usunięte przez administratora)...Kiedyś były jakieś śmieszne paczki z okazji świąt grudniowych na otarcie łez.(usunięte przez administratora)

xyz

no masz racje , jezeli chodzi o wyplate to zawsze byla na czas , ogolnie ludzie pracujacy spoko z wyjatkami , ale wszystko ma byc na szybko zrobione , a jak jest zle to maja pretensje pozniej , dla ludzi mieszkajacych w miliczu to dobry wybor bo jak na taka wioche to zarobki nawet , nawet ( dojezdzajacym sie nie oplaca ) . I jeszcze jednen wielki plus , po pracy w tugebie odnajdziesz sie w kazdej firmie :D bedziesz twardy jak beton :D , (usunięte przez administratora)sie zwrocic uwage (usunięte przez administratora)ze wszystko jest niezgodne (usunięte przez administratora)

Olek

Jak nie znacie(usunięte przez administratora) to nie piszcie bzdur (o innych rzeczach też). Facet mieszka w Polce od wielu lat bo kocha ten kraj i jest jego obywatelem. Dużo lepszym niż wielu z Was. Dzięki niemu ludzie w Miliczu a ściślej w Tugebie mają pracę. Znam go od paru lat i stwierdzam, że takie złośliwe uwagi są niepotrzebne i krzywdzące. Wasze głupie złośliwe komentarze są na poziomie bredni niedouczonych (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Szanujcie swoich pracodawców i mówcie jak jest na prawdę. Jak ktoś wyleci za chlanie to później psioczy na wszystkich, a zwłaszcza na swojego pracodawcę, który ryzykuje całym swoim kapitałem po to byście mieli pracę. Znam Tugeb od kilku lat i wiem, że pracuje tam sporo uczciwych ludzi z pasją i entuzjazmem. Niestety jak wszędzie jest paru leserów. Nie zapominajcie jednak, że najważniejsze w firmie produkcyjnej to sprzedaż i jej wizerunek. (usunięte przez administratora) Sprawy relacji biznesowych wewnętrzne atmosfera zarządzania firmą to temat na inne forum bo chyba nikt z komentujących nie brał w tym nigdy udziału. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o - Sławoszowice

Tugeb-Polbud Sp.Zo.o