Rosinski Packaging Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosinski Packaging Sp. z o.o.

Lider

Co tam słychać u łysego?

Alcatraz
@Lider

No właśnie. Jak się czuje? Mógł sobie chłopina iść na emeryturkę. Został i teraz coś takiego. Panie Zbyszku zdrowia życzę!

Baca
@Alcatraz

Mógł iść na emeryturę ale nie chciał. Jeszcze jeden miesiąc, jeszcze parę złotych wpadnie..... . Nie jest dobrym szefem. Sądzisz, że jak Ci, mi i innym niesłusznie premię zabierał to zastanawiał się jak Ty się czujesz? Uwierz mi, że miał to gdzieś. W obliczu choroby nie jest od nikogo ważniejszy. Warto być ok. wobec swoich pracowników.

Baca
@Alcatraz

Jakie sa stawki na produkcji .jako operator maszyn pracuje w podobnej branzy

Leon

2700 netto

Janek

Witam.Czy jest możliwość awansu w tej firmie ?

Janusz
@Janek

a wypłata jest na czas?

Zapobiegawczy

Ja mam tylko jedno pytanie. Czy dozór przemyślał co w przypadku gdy w Sylwestrową noc komuś braknie w leju ?

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn Rosinski Packaging Sp. z o.o. w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy pracownicy w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

W kwestii szybszego wyjścia z pracy tak aby znany wszystkim pan nie widzial to napewno :D

lol

Jak tam w rosińskim? Słyszałem ze ludzie choruja, a zakład dalej ciągnie.

AR
@lol

No, ale chyba to normalne. Przecież ludzie muszą z czegoś żyć. Wg Ciebie najlepiej zamknąć i ludzi spuścić po brzytwie. Głupi jesteś i tyle.

A kierownik narzedziowni biega... Biega... Biega... I przestać nie może ???? na miejscu starego już bym szukał kogoś na jego miejsce bo niedługo kierownika R-ka zabierze.

Statysta

Kto mi wytłumaczy, jak to możliwe, ze gościu (właściciel zakładu) ma totalna olewke na to, czy pracownicy maja zapewnione podstawowe środki ochrony (preparaty do dezynfekcji, maseczki) ? Nie lepiej wydać 10tys zł na środki do dezynfekcji, niż zamknąć zakład na 2/3tyg co przyniesie gigantyczne straty?

XD
@Statysta

Uwierz mi ten zakład nie jest jedyny w okolicy, który ma gdzieś pracowników produkcji. Im to jest obojętne czy Ty jesteś czy Cię nie ma, przyjdzie nowy za Ciebie prędzej czy później. Dlatego jeżeli masz możliwość bierz urlop i nie przychodź, bo w zakładzie to masz rosyjska ruletkę, wystarczy jedna osoba i leci cały zakład, tylko teraz pytanie jak każdy z pracowników przejdzie tego wirusa... Jak widać fiat potrafił wstrzymać produkcje, ale no niestety nie każdy zakład potrafi to zrobić, bo ważniejszy zysk od człowieka...

Xxx
@XD

To idźcie weźcie sobie urlop, albo bezpłatny panikarze, z czego będziecie żyć i kredyty spłacać jak wam zakłady pozamykaja, rząd będzie miał to gdzieś jak komornik zapuka do drzwi.

CzarnyBiałas

gościu, jesteś chory bierzesz urlop albo idziesz do lekarza w czym problem?

H
@CzarnyBiałas

500 z premii

Dhydydydydyudsuusudu
@H

Jakby tylko 500 brali to ludzie by chetnie poszli na l4

no
@Dhydydydydyudsuusudu

troche smieszne, ze wielu jest ludzi ktorzy przekladza pieniadze nad zdrowie i zycie. Wiedzac tym bardziej, ze ten wirus jest niebezpieczny dla wielu osob...

Kocmołuch

Poogladaj lekcje z TVP,poziom dostosowany do twoich możliwości, bo tego bełkotu nie da się zrozumieć.

To nie kopalnia.

Jain
@Statysta

Nie zamkną, możesz mi wierzyć ????

Leon

To co koledzy zza wschodniej granicy papa....?

Kaszalot

Podwyżki na narzędziowni były dla wybrańców , nowe rozdanie ... Dla wiernych

Krzyś

Witam Pany i Panewki. Jak tam w firmie wygląda? Myślę czy warto rozważyć powrót. Powymieniało by się formy na butelkach xD. Brzydnie mi się w biurze xD

wypoczęty

Widzę że wraca temat wychodzenia z pracy .Niech ci co się tego czepiają łapią się w końcu za robotę a nie walą nie powiem w co .Góra ma w nosie kto o której wychodzi jeśli tylko robota jest zrobiona i przyszedł zmiennik . A kierownik szczególnie z wtrysków z BRC niech nie marnuje papieru na wypisywanie pierdół na tablicy ogłoszeń .Bo pracownicy z tego co wiem mają podpisaną umowę na osiem godzin dziennie a nie 8 i jeszcze 15 minut.Jak kierownicy mają nienormowany czas pracy to sorki ale tak macie w umowie i tyle a tak między nami macie za to płacone i to nie małe pieniądze . Więc nie zazdrościjcie innym że wychodzą do domu po 8 godzinach .

@wypoczęty

Umowę masz Podpisaną na 8h od 15 min przed godz 6, 14, 22 do 15 min przed w/w godz jak wiadomo zmieniamy się o wpół wiadomo pracę zaczynamy pi przekazaniu zmiany więc musimy przyjść wcześniej żeby móc to zrobić ale na to wystarczy 5min

Szogun
@Nostradamus

A tam się czepiacie, fajna robota to 15 minut dłużej nikogo nie zbawi....

@wypoczęty

W tej firmie chcą, żebyśmy pracowali dłużej, ale nie chcą płacić za ten czas!!!

@wypoczęty

Ty masz pracować 8h. A przebranie się i ogarnięcie po pracy to już Twój prywatny czas. Jak chcesz to się nie przebieraj itp to będziesz szybciej w domu xD

@CNC

Tu nie chodzi o czas na przebieranie tylko o to żebyśmy byli na hali już o wpół a z hali możemy zejść dopiero 45 po i chodzi o te 15 min więcej pobytu na hali

Odlot

Haha w tej firmie to najchętniej wogole przestali by płacić pracownikowi ;) przecież jest kryzys na rynku i za bramą ustawiają sie kolejki ????????

@Szogun

W skali całego roku te 15 minut codziennie , daje Ci około 7, 5 dni pracy za darmo . Przemnóż tę liczbę przez ilość pracowników ,którzy pracują na zmianie . Każdy z nich ma wówczas tę samą sytuację , więc nie pisz , że to nikogo nie zbawi , bo za ten niezapłacony czas pracy bawią się pasożyty

Felek
@Szogun

Pewnie, ja mogę zostawać nawet dwie trzy godziny.

Czy można liczyć w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

dawid

Jak sobie pójdziesz do lekarza i zapłacisz to tak :)

HooD

Ta chyba za -50 miesięcznie coś tam jest ale za to mamy darmowo kartę multisport zawartą w 8 godzinach pracy a mianowicie głównie jogging+sauna. Można zorganizować sobie zawody na przeciąganie palety na czas ( nie polecam na rozdmuchu bo ciężko się zbiera z ziemi 2000 buteleczek ) ;)

Do wszystkich rozważających pracę w Rosiński... Jeżeli macie inne alternatywy to skorzystajcie z nich.

Myślę że po prostu nam zazdrościcie ze mamy fajna, ambitna robotę która daje satysfakcję i przyzwoite pieniądze. Z tym że my w pracy musimy myśleć o pracy a nie o tym co się dzieje na innych działach... Wszyscy hejterzy którzy nie mają na tyle ambicji żeby choćby zrobić kurs CNC i coś zmienić w swoim nudnym życiu zawodowym niech się walą. Trza się było uczyć!

Bart

i żeby była jasność, nikt tutaj nie szczuje nikogo, ale jak człowiek się spina i chce dobrze wykonać swoją pracę (bo tak został nauczony i ma taki charakter, że lubi robić dobrze), a inny ma to w nosie, to drużyna nie działa a irytacja narasta przynajmniej trochę pokory żeby co poniektórzy mieli i chcieli się poprawić

Czarny
@Bart

Ale skoro tylko Ty się starasz to w efekcie Ty jestes problemem w grupie, bo inni chcą spokojnie a Ty liżesz d**e kierwonikowi

@Marcin

Ale zrobiliście "karierę " na tej narzędziowni , rzeczywiście wiedzę macie jak po dwutygodniowym kursie CNC ,ale "fachowcy " z Was pełną gębą . Gratuluję Ci ambicji i samooceny swojej wartości . Chyba jeszcze nigdy w życiu nie zarobiłeś przyzwoitych pieniędzy . pozdrawiam

@nostradamus

Buraku ty nawet nie wiesz co to rysunek techniczny a bedziesz pouczać operatorów CNC?? Lepsza wiedza po 14dniach kursu niż robić w dziale co byle ukrainiec po karierze na łopacie w 15min zrobi to samo co wy po kilku latach pracy xD Na produkcji tylko Majstry i PO mają pojęcie a fachowcami się mogą ustawiacze nazywać. Niebieskie ludki to tylko mięsne maszyny i nie myślcie sobie więcej.

Albus
@CNC

po miesiącu pracy u Was każdy się nauczy, rysunki są banalne, detale powtarzalne... gdyby tylko nauczyciele się znali to dobrą wiedzę by przekazywali.

CNC

Wzruszyłem się xD Dobrze dobrze, niech będą dobre dziewczyny ;) w końcu ktoś je musi "hehehe" jak wy niebiescy jesteście na nockach! A mnie życie osobiste maszynek nie obchodzi. Nie mam zamiaru się w nie wpiepszać. Oceniam ludzi po tym co mają w głowach a nie w portfelu.

@Albus

Czyli wolisz pakować kartony na produkcji niż się spiąć i w miesiąc podnieść sobie wypłate i poprawić warunki pracy?? Ambicja bije uszami...

Albus
@CNC

Nie pakuje kartonów, narzedziownia jest dla mnie za łatwa :)

@Albus

Jak jesteś wyżej to oznacza, że powinieneś. Za darmo nie przyszło ;) Rzecz się o zaangażowanie rozbija i to czy komuś się chce doskonalić czy też nie. Jak robota jest za łatwa to człowiek zaczyna się nudzić. Temu nie umiem pojąć tych ludzi na maszynach... Praca łatwa w opór, nisko płatna a pot się z człowieka leje... I siedzą tak naście lat a jedyne co potrafią to narzekać, że komuś się uczyć chciało i się tak nie męczy fizycznie jak oni. Maszynki jedne.

Frezer cnc
@CNC

Kolego czy ty wiesz o czym piszesz?? W tej firmie na narzędziowni o ile można tak nazwać ten dział to płacą marne grosze. Jak byłem na rozmowie i powiedziałem że jak mam tu pracować to muszę zarabiać od 5k wzwyż niestety na tym rozmowa się skończyła.(usunięte przez administratora)Dodam że doświadczenia na frezarkach cnc ponad 15 lat i programy pisze od podstaw ustawienie frezarki dla mnie to bułka z masłem a tu program napisany tylko stać koło maszyny i pilnować żeby szła zero ambicji taką robotę wykona nawet dziecko z przedszkola więc się kolego nie wywyższaj.

Heidenhain
@Frezer cnc

15lat doswiadczenia?!Sam programy piszesz?I frezarki sam ustawiasz z bulka w reku???No Mistrz! Za 5k biore cie w ciemno i mozesz mi chłodziwo w maszynie dolewac.

Frezer cnc
@Heidenhain

Tylko że na rozmowie byłem że 3 lata temu więc teraz stawka wzrosła wraz z inflacją co roku są podwyżki więc za taką stawkę nie znajdziesz nikogo. Na chwilę obecną nie zamierzam zmieniać pracy

Misiek
@Frezer cnc

cześć, jestem frezer cnc byłem na rozmowie, ale mnie nie przyjęli, bo byłem lewy, nawet z 15 letnim doświadczeniem i nie potrafiłem nawet rysunku przeczytać (ale lubię bułki) teraz pracuję w innej firmie i nie chcę zmieniać pracy na tym portalu sobie siedzę z nudów i opisuję narzędziownie, na krótej nigdy nie pracowałem, że jest do kitu (tak słyszałem) chyba mam traumę, żeby po 3 latach jeszcze o tym pisać i mały problem z ego

@CNC

Od kilku lat nieźle sobie radzę w SolidWorks i to w każdej jego edycji, więc raczej wiem co to jest rys. tech. Twoja wiedza po 14 dniach kursu CNC pozwala CI jedynie poznać zasady strzałkowania i wymiarowania detali . Niestety to trochę za mało aby aspirować do szacownego grona operatorów CNC. Co do ustawiaczy , to jest ich zaledwie paru w całej firmie . Pozostałych nazwałbym raczej zawieszaczami form , bo uruchomienie procesu trwa czasem dobę i jest "sprzedawane " następnej zmianie, aż w końcu się uda.Wierzę jednak w Ciebie i żywię nadzieję , że uzupełnisz potężne braki . Nie gardź ludźmi , szanuj każdego -w Twoim przypadku sprawa jest nieco poważniejsza i wymaga dłuższej edukacji . Życzę Ci cierpliwości w nabywaniu ogłady. Pozdrawiam .

@Misiek

W punkt

@nostradamus

Panie kochany ja to już jestem inżynierem;) solid works jest dla dzieci... Catia to prawdziwy CAD! Poza tym pisze programy na cnc, komórkę w androidzie, ardiuno,znam c#,C++, jave, robiłem na CMM xD Niestety jestem leniwy i wole zarobić 1000 mniej i mieć spokój niż się męczyć i stresować :)

Byłem ostatnio na rozmowie w tej firmie. Odniosłem wrażenie że ten starszy pan siedzący obok kierownika narzedziowni jest mocno przekonany że przez obecny "wysyp" pracowników na rynku zwerbuje nowych ludzi za śmiesznie niskie stawki. Niestety myli się i nikt z doświadczeniem za takie pieniądze nie podejmie pracy.

Heidenhain

Frezery są najlepsi.

poczatkujacy

Dzień dobry, poszukuję pracy w branży CNC i zastanawiam się nad wysłaniem CV do firmy. Czy są perspektywy na naukę i rozwój od podstaw, czy jednak firma nastawiona na ludzi z doświadczeniem ? Pozdrawiam

@poczatkujacy

Gwarantuje Ci, że nikt Cię tu niczego nie nauczy...

@CNC

Żeby uczyć to trzeba samemu umieć a w tej firmie takich osób nie ma. Więc poszukaj pracy gdzie indziej.

Tech

Witam! Jak kwestia na stanowisku frezarek cnc w tej firmie? Jakie srednie wyplaty? Jak mozliwosc rozwoju?:)

XXX

i taki i tak wszyscy kiedyś umrzemy .Nawet ta pani z kadr

Zostaw merytoryczną opinię o Rosinski Packaging Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosinski Packaging Sp. z o.o.