Rosinski Packaging Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosinski Packaging Sp. z o.o.

Leon

Zakładam nowy wątek na żale spowodowane wysokością przelewów....

Jestemciekawy
@Leon

No czekany na pierwsze informacje Wiadomo ze w firmie nikt się nie przyzna ale turaj anonimowo coś się dowiemy W kj ponoć są osoby co nie dostały ŻADNEJ PODWYŻKI, a rekordzista w kj dostał 30+ zł… szkoda co w ogole Komentować Jak można w czasach pandemii jako podstawowy warunek nagrodzenia patrzeć na L4!!!

Miały być podwyżki??
@Leon

Dział produkcji - dostałem 20zł mniej niż za luty w zeszłym roku. Sobie chyba jaja robią.

kamikadze

Jo czysta mniej wiec oficjalnie otwieram dzisiaj szampana i kończe kariere w tym zakładzie????

@kamikadze

Jaka płaca taka praca dawać z siebie minimum zresztą przyszłości dla siebie tutaj nie widzę !! Ale niedługo uciekam trzeba wytrzymać jezcze troszkę

Śmiech przez łzy.

WY TAM W TYM ZARZĄDZIE NORMALNI JESTESCIE ?! CZY LEKKO SODÓWKA KAZDEMU BIJE DO GLOWY ?! JAK MOZNA ZROBIĆ PODWYZKI O 20 LUB 60 ZL. MOZECIE SOBIE TE DROBNE WSADZIC W CZTERY LITERY ZA PRZEPROSZENIEM, BO W DZISIEJSZYCH CZASACH TO NIE JEST PIENIĄDZ. LUDZIE CO Z WAMI ZE SIE TAK DAJECIE. ONI Z NAS KPIĄ. INFLACJA SZALEJE, KREDYTY HIPOTECZNE DO GORY, PALIWO DO GORY. A TU TAKA PODWYZKA, ZE LEPIEJ JAKBY JEJ NIE BYLO, BO TO JEST KOMPROMITACJA!!!!!! NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TYM ZAKLADZIE, NIKOMU!

Prezes
@Śmiech przez łzy.

Jaka praca taka płaca

Adaś ustawiacz

Debatują i debatują o tych podwyżkach.... Ale nie wróżę różowej przyszłości jeżeli zwykły operator nie dostanie przynajmniej 500zl netto podwyżki. Patrząc na to co.sie dzieje z cenami w sklepach to te 2800 netto wypłaty to jak za czasów niewolnictwa.... Przypominam że firma w zeszłym roku zarobiła na czysto ponad 34 miliony....

Opertaor
@Adaś ustawiacz

Spodziewam się raczej jednego zera mniej

Oficer SS
@Adaś ustawiacz

Na podwyżki już jest za późno obudzili się kiedy ludzie odeszli i nie ma komu robić wystarczy zobaczyć co się dzieje

@Oficer SS

Paliwo coraz droższe, a do samolotów to już w ogóle. Tragedia.

zdrapiszon
@Andrzej

ochłapy które rzucą to nawet nie wystarczą na podwyżki cen paliwa. Adijos Nakryntkolandia:)

Niekiedy_nono
@Oficer SS

Nie jest za późno dla tych którzy jeszcze zostali!!! Za późno może być niebawem I jeśli decyzje nie zostały jeszcze podjęte a ktoś z góry to czyta to nadmienię tylko ze DUUUUZO ludzi czeka na to jak rozwinie się teraz sytuacja i jak podwyżki będą śmieszne typu 150-200 zł a nie 400+ to wtedy mogą się zdziwić MOCNOOOO

Nowitum
@Opertaor

Panie i Panowie - w dalszym ciągu jesteście naiwni. I to bardzo naiwni. Przecież jak ktoś chciałby coś zmienić na lepsze to zrobiłby to już dawno. Wciąż „opiekuje” się wami ten sam zespół „fachowców” i na zmiany o których piszecie nie ma szans. To już trwa tak długo i dalej się kręci, że nikt o waszym lepszym losie nie pomyśli. Ale mimo wszystko życzę powodzenia.

stefan z kartonexu
@Nowitum

propnuje nałożyć sankcje na firme rosiński. Firma KARTONEX S.A. oficialnie zaprzestaje dostarczania kartonów na wszyskie hale.podpisano- prezes kartonexu Stefan.

Rudy z biura
@stefan z kartonexu

Hehe. Widzę że nawet w takiej sytuacji trzymają się was żarty

stary_nienowy

Uwaga na tę firmę! Rosja z Białorusią zaatakowała Ukrainę, a oni dalej współpracują z białoruską firmą (mafią). Kasa jest ważniejsza niż honor i ludzkie życie - tak jest na skalę międzynarodową i lokalnie w firmie. Człowiek umarł w godzinach pracy, przyszedł szlachcic i kazał wszystkim wracać do maszyn. Pracowali podczas trwającej reanimacji.

nowy_niestary
@stary_nienowy

Hipokryzja , upokorzenie, wstyd, tragedia i groteskowy cynizm już osiągnął zenit. Trzeba uciekać.

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn Rosinski Packaging Sp. z o.o. w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leon

Jak wypłata w nowej Polsce?

Sroll

Siema ! Czy to prawda że ostatnio była kontrola PiP na zakładzie ? Bo nie jeste pewien.

Kiedy widzę paletę z butelkami mam ochotę zwymiotować. Kiedy wychodzę z pracy jestem padnięty ale szczęśliwy bo wytrzymałem 8 godzin tej katorgi. Niby życie jest bezcenne, ale 8h tego życia dziennie sprzedajesz za bezcen jakiemuś platfusowi, który robi z tobą wtedy, co mu się żywnie podoba. Liczę na to, że jak najszybciej stąd (usunięte przez administratora)..... W takim tempie dogonimy Europę może za 500 lat, sam siedzę chwilę jeszcze w tym teoretycznym kraju i (usunięte przez administratora).... jak najdalej stąd, szkoda marnować życie w tym bagnie jakim jest Polska. Naprawdę bardzo się ucieszę kiedy stamtąd (usunięte przez administratora) Ale najpierw wycyckam z nich ile się da. Przyzwyczajajcie się, dalej nie będzie lepiej…. będzie tylko gorzej… Godziny zbiorą w dni, dni w tygodnie, tygodnie w miesiące, miesiące w lata i zanim się obejrzycie spostrzeżcie że tkwicie w tej znienawidzonej robocie z której nie ma ucieczki…

Leon

Ty ich wycyckasz?? To oni cykają Ciebie ????????????

Covid

Witam czy to prawda że w zeszłym roku podwyżki były przyznane tylko osobą,które nie chorowały i które nie przebywały na kwarantannie?? Słyszałem jak starzy pracownicy rozmawiali że to była decyzja zarządu. To tłumaczy dlaczego ten co ma gorączkę, bierze dzień lub dwa dni urlopu i wraca niewyleczony do pracy zarażając innych.Piszcie proszę czy faktycznie tak jest i co o tym sądzicie.

Alicja
@Covid

A to nie to samo, co premia za brak absencji, czy tam za frekwencję? Bo to co piszesz mało legalnie wygląda, ale może ktoś z ludzi pracujących tam potwierdzi czy faktycznie było.

Poszkodowany
@Alicja

Potwierdzam , faktycznie tak było.

Maniek
@Poszkodowany

ale ciebie nie było chyba z 2 miesiące w robocie :)

Nikc

Super praca wystarczy ciasto przynieść i ma się dwie maszyny

Katarzyna
@Nikc

Ale komu trzeba przynieść? Naprawdę tak łatwo ich przekupić? Pewnie same żarłoki tam pracują :D

Dziubas

Następca Łysego to dopiero pomyłka. Facet na niczym się nie zna i nic nie pomoże.

Zdrapkanadupie

Ogólnie robię w tej firmie od pół roku jeszcze nigdy nie spotkałem się z taka rotacja pracowników, starzy pracownicy zero adekwatnych podwyżek do starzu pracy a nowi są zajeżdżani i rzucani po działach jak zabawki. Kierownictwo oprócz pana Adama to chyba znalazło się tam przez przypadek jak i większość majstrów, ustawiacze oprócz jakich nielicznych pomagają na innych nie ma co liczyć, pan właściciel co róż słyszę tu kupuje samoloty, helikoptery itd a nam da na wczasy pod grusza 250 zł wstyd, na zakładzie same mudrzyny nie idzie się dogadać a co najlepsze (usunięte przez administratora) za przeproszeniem robią a są lepiej traktowani niż my Polacy. Ja już się rozglądam za inna praca i każdemu radzę to samo ponieważ tu się nigdy nie poprawi, nie pozdrawiam

@Zdrapkanadupie

Do tego trzeba przywyknąć w tym zakładzie. Niestety tutaj nikt nie chce pracować, bo warunki pracy są jakie są. Albo je zaakceptujesz albo nie, więc te dziury w pracownikach są i zawsze będą. Najpierw łatali kolegami ze wschodu, a teraz zaczynają łatać dziury kolegami z Afryki. I pewnie na tym pozostaną, że będą ściągać kolegów z Afryki, bo nie mają kim załatać braku w pracownikach. Polacy nie chcą robić za takie pieniądze i szukają alternatywy w innych zakładach w Bielsku, ale jeżeli szukasz lepszych zarobków, to w Polsce ich nie uświadczysz szukając pracy na produkcji, bo stawka jest praktycznie jednakowo w każdym zakładzie w Bielsku. Jeżeli masz wykształcenie techniczne lub jesteś po kursach możesz wtedy mierzyć wyżej, ale czego Wy oczekujecie od zwykłego pracownika produkcyjnego, że zarobi tyle kto ktoś kto ma jakąś specjalizacje? Tacy ludzie zawsze bardziej będą szanowani niż taki pionek na produkcji.

CNC

Święte słowa

ToNieJa

Na tych kolegach z południa to się firma jeszcze przejedzie. Myślą, że zaoszczędzili, ale to tylko chwilowe. Ściągnął ich jeszcze kilku, oni poczują się mocniejsi i się zacznie. Nawet ich nie będą mogli zwolnić, bo zostaną posądzeni o rasizm.

@ToNieJa

Nic nie robić!!!! nie robić w weekendy!!!!

psikuta bez S

Aleś zbłysnął:) takich (usunięte przez administratora) jak Ty na zakładzie potrzeba

Operator

Firma udostępniła raport finansowy za poprzedni rok- rok pandemii gdzie mieliśmy podobno kryzys. Wynik 36 milionów na czysto... A zwykły operator ile dostał podwyżki?? 0! Jak nie pasuje to do pola. Zastąpią nas imigrantami....

Yoda
@Operator

wniosek mam następujący - zakładam firmę (he)!

to_ja
@Operator

Firma zarobiła krocie w 2020, pracownicy dostali 30zł podwyżek... no ale i tak nikt się nie odezwie, bo lubimy być trzymani krótko. Trzeba całować pana po stopach za samą możliwość pracy.

Jaś nie Pan
@to_ja

podoba mi się twój tok rozumowania, ale ten ustrój już się skończył i nazywał się komunizmem jak nie popracujesz nad sobą to co roku będziesz pisał to samo i będziesz sflustrowany

ToNieJa
@Operator

Rok 2020 był rekordowy dla tej firmy. Widać to po inwestycjach własnych, nowych samochodach, nowych samolotach, nowych kamperach. A teraz hit - ponieważ 2021 już nie był taki dobry, bo normalny, to firma stara się o dofinansowanie w tarczy. Rozumiecie to. Złożymy się na rodzinkę R. w naszych podatkach, żeby mogli kupić sobie nowe samochody i samoloty. A podwyżki będzie znów 30zł. Ten ustrój doprowadzi w Polsce do tego co jest na Ukrainie, w Rosji, Białorusi i Wenezueli - podział na bardzo bogatych i bardzo biednych.

Taki se.

Prawda to, że Pan Andrzej chce zamknąć narzędziowe?

Siwy

Takie chodzą słuchy

@Siwy

najwyższy czas

CNC
@Taki se.

Niemożliwe bo narzędziownia elegancko na siebie zarabia. Kto nie wierzy niech spróbuje zamówić formę i niech zobaczy wycene.

Lech
@CNC

Wycena taka musi być ponieważ zawiera 27 poprawek aby dało się korzystać z narzędzia.....

Jaś nie Pan
@CNC

no Lotek się kryje:)

ŁYSY

Decyzja już zapadła.

P.P.

Praca nie jest zła , napewno nie męcząca , nie mogę powiedzieć żebym kiedykolwiek wyszedł zmęczony , ale to tylko jeden pozytyw tego zakładu . 1.Jako operator maszyny , moim obowiązkiem jest maszynę umieć włączyć , wyłączyć , pilnować jakości produktu , ale ja sie pytam od czego są Ustawiacze w tej firmie ? Żeby popijali kawę ? Jeśli coś nawaliło , to słyszałem "nie mam czasu" albo "zrób sobie sam " podchodzili do każdej usterki z wielkimi pretensjami 2. Pracownik ma przerwę 15 minut , oczywiście Ustawiacze mają po 30+ minut :) 3.kary finansowe to jest poprostu hit , ja za cały miesiąc dostałem 2500zl wypłaty bo raz przez całą moją umowę wróciła reklamacje , i żeby było śmieszniej rozłożyli to tak że wpisali że są dwie reklamacje tego samego produktu , tylko po to żeby zabrać mi z wypłaty po 700zl przez dwa miesiące 4.maszyny w tej firmie nadają sie tylko i wyłącznie na złom , większość maszyn działa na "patencie " , olej sie leje w co drugiej maszynie Mógłbym tak jeszcze szukać i pisać , ale po co , jeśli ktoś nie ma wymagań i ma głęboko w serduszku wszystko , i 2800 wypłaty to dla niego spełnienie marzeń to może iść :) Przede wszystkim w tej pracy człowiek sie nie rozwija :D

Djxhhs
@P.P.

2. Było się uczyć

@Djxhhs

Nic nie robić!!!

Prawda Was Wyzwoli
@P.P.

Jak Wam Praca nie pasuje. To na przeciwko ulicy Regera są kadry, i tam składa się wypowiedzenia. I to tyle w temacie. Pozdrawiam.

Czarny roman

Trzeba mieć poprostu jajca i rzucić wypowiedzenie i szukać lepszej pracy a nie wiecznie narzekać, że znowu nie było podwyżki. W ramach wyjaśnień- w tym zakładzie lepiej już nie będzie.Dzięki cześć????

Biały Roman
@Czarny roman

A gdzie Tobie będzie lepiej?? Gdzie będziesz miał 3 przerwy po godzinie?? Kierownik wasz właśnie wraca i znowu będzie sielanka. Już możecie przestać odliczać :) znowu rok spokoju :)

Mundek

Że 2 tygodnie temu w Nowym Dworze w fabryce był taki stary dziadek, podobny do łysego. Kto to był?

Prosperplast szuka ustawiaczy. Ale że mają jakieś umowy to trzeba gdzieś "przezimować" 3 miesiące. Praca spoko- nikt nie skacze, bez popędu, nie zbierają minus 10% bo papierek leży. No i 4k netto na początek. I robi tam już większość tego zakładu....

prosper
@Adam

fajnie bedzie spotkac starych znajomych

@Adam

4k netto!!! buhahahaaa chyba znasz to z opowieści piwnych kolegów bo jak sam zaczniesz z nimi rozmowę to jakoś bardziej 2,4 dają

Onet
@Janusz

Dla takiego jak ty co ma.problem że sklejeniem kartonu i trzymaniem miotły te 2400 to.i tak.za.duzo

Pepsi
@Janusz

Zgadza się tyle dają na produkcji pakowaczą,a chodzi o ustawiaczy.

@Onet

dyrektor się qźwa odezwał po bielskim uniwersytecie wieczorowym

@Adam

masz problemy z alkoholem, jesteś ninja, czy nikt cię nie lubi ?

Janek

Dlaczego ciągle kogoś szukają na maszyny CNC na wydział narzediownie? Czemu jest taka rotacja? Trudna robota ? Dużo wymagają, ?czy kierownik ciężki?zastanawiąm się nad wysłaniem CV. Tylko nie chciałbym z deszczu pod rynne spasc

Czy urlop w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Jain

Tak tylko że za pracujące dni może być 10% mniej

Mati

Hej mam takie pytanie czy jako frezer CNC zarobie w tej firmie 3500zl za normalne godziny?

@Mati

No chyba że dostaniesz covida to przez 3 miesiące będą z ciebie ściągać pół premii...

Mati

Dzięki za info.

Doradca Kierownika

Mati Hautamäki (ur. 14 lipca 1981 w Oulu) – fiński skoczek narciarski, czterokrotny medalista olimpijski, czterokrotny medalista mistrzostw świata seniorów i juniorów, pięciokrotny medalista mistrzostw świata w lotach oraz dwukrotny zwycięzca Turnieju Nordyckiego.

Doradca Kierownika

Mati Nykänen Uznawany za najlepszego skoczka narciarskiego w dziejach, przez znawców narciarstwa uważany również za największy talent w historii tej dyscypliny. Mistrzostwo olimpijskie zdobywał czterokrotnie (trzy indywidualne i jedno drużynowe), wicemistrzostwo – jednokrotnie. Na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym wywalczył dziewięć medali – jeden indywidualny i cztery drużynowe złote, jeden indywidualny srebrny oraz dwa indywidualne brązowe i jeden drużynowy brązowy. Zdobył również pięć medali mistrzostw świata w lotach (po jednym złotym i srebrnym oraz trzy brązowe)

Zostaw merytoryczną opinię o Rosinski Packaging Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosinski Packaging Sp. z o.o.