Rosinski Packaging Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosinski Packaging Sp. z o.o.

ROBERT

Ile się zarabia na początek?

polonez caro plus
@ROBERT

2800,na koniec też

Miro
@polonez caro plus

chyba ty:)

UR

Dlaczego do UR szukają automatyka przynajmniej od kwietnia i do teraz ogłoszenia są dostępne? Takie pieniądze czy atmosfera?

Zerkacz
@UR

Ponieważ w dziale są osoby, które pobierają pieniądze, a nic nie robią. Np "mistrz" hydrauliki, z maszyn kapię a wręcz leje się olej, przez co inni mają problem, a ten siedzi za biureczkiem i odpisze w ciągu dnia na dwa maile. Szybkie awanse bez podstawne tylko dla wyżej wymienionej osoby.

Janek
@Zerkacz

Ok, jak się Andrzej o tym dowie, to chłop poleci z roboty.

Zlepoman

Co za Łep , rzucił Zlep ?!?!

zdrapiszon
@Zlepoman

pewnie tajemnicza lampka na środku czoła mu to podpowiedziała:) chciał zainponować innej ukrajance swoją głupotą

Incognito
@zdrapiszon

Największą głupotą, była wycieczka do Kierownika w tej sprawie. Łatwo komuś zniszczyć życie, przez problem, który można było załatwić między sobą. A problem, z tego co wiem, był znikomy. W drużynie, trzeba trzymać sztame, a jeśli tego nie rozumiesz młoda ukrainko, to wracaj tam, skąd tu przybyłaś.

Reksio
@Incognito

Bardzo dobrze zrobiła idąc to zgłosić niech się tępak nauczy szacunku do ludzi a nie tylko kapowanie na wszystkich o wszystko (usunięte przez administratora) zdrapka,a tu się sztamy nie da trzymać jak w koło sami konfidenci

polonez caro plus
@Reksio

dokładnie,głupote trzeba tępić,aż go zdrapka pewnie zaswędziała,to jest stary (usunięte przez administratora)nie jeden przez niego kajota dostał,sam chyba 2 razy dostałem przez tą faje jak jeszcze na maszynach robiłem

@Incognito

Ha ha trzymać sztamę? Z największym podpiera.lacz.em na zakładzie? Z kim on trzymał sztamę robiąc na wszystkich fotki i pisząc maile pt "uprzejmie donoszę"?

Ktoś
@Zlepoman

Kleszcz przejął kontrolę.

UK
@Incognito

Największą głupotą by było trzymać sztame z kleszczem na czele

Leoś

Zadowoleni z podwyżek? Trafiła mi się kwarantanna w zeszłym roku i 100zl podwyżki......... ????????????

Dżordż
@Leoś

Jakie to ma znaczenie czy byłeś na kwarantannie?? Jak nie będzie biednej stówki , to się posypią kolejne wypowiedzenia. Tyle w temacie

stefan z kartonexu
@Dżordż

oby jak najwiecej ludzi sie zwolniło,luźniej mi sie bedzie po placu wózkiem popier.ać????i mniej kartonów bede woził

Misiu
@Dżordż

Dalej płaczcie na stołówce i tak nic nie zrobicie cieniasy

Africa
@Leoś

Paliwo do samolot is very expensive.

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn Rosinski Packaging Sp. z o.o. w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leoś

To ile teraz po podwyżce dostaje operator? I ile ma za ewentualną sobotę czy niedzielę?

@Leoś

100 zł podwyżki jeśli chorowałeś w zeszłym roku, 200 jeśli nie chorowałeś. Za sobotę i niedzielę nic się nie zmieniło 220zl

Ziom
@Czarny kóń

Nie dajmy się robić w bambuko. Za pracę w nasze dni wolne od pracy należy się bez niczyjej łaski dodatkowo 100% wynagrodzenia, a nie jakaś tam wymyślona przez kogoś stawka.

Robotnik

Od kiedy te podwyżki?

@Robotnik

Już od tej, czyli od wczorajszego przelewu każdy ma wypłatę o podwyżkach

@Ziom

Czy ktoś Ci karze robić? Po co się piszesz na weekend? Jeśli płacą za mało zostań w domu, a daj dorobić tym którym to odpowiada. Jeżeli ktoś chce przyjść za przysłowiową miskę ryżu pracować to jego sprawa. Na jadalni i w szatni to wszyscy mają dużo do powiedzenia, a naprawdę większość z was to zwykle ciot.y

On
@Czarny kóń

Pierdoły pociskasz z tymi podwyżkami, nie było podwyżek dla produkcji. Wypłaty takie same jak zawsze...

@On

Ja miałem i ci z którymi gadałem też mieli po 200, widocznie chorowałeś, albo jesteś tak słaby ze nawet do miotły się nie nadajesz. Nie dostałem tylko podwyżki za weekendy bo pakowacze na nią nie zasłużyli i nad tym ubolewam.

@Czarny kóń

Żaden operator, a rozmawiałem z kilkunastoma, nie dostał podwyżki, ani za weekend ani do wypłaty.

On
@Czarny kóń

Takich farmazoniarzy nam nie potrzeba "pakowacz" xDDDD kto takich określeń używa....

@Minus 400

Pewnie gadałeś z takimi samymi pakowarkami z funkcjami życiowymi jak ty. Nieudacznicy właśnie tyle dostali ????

@Czarny kóń

Muszę Cię, zasmucic ale ja nie jestem operatorem i podwyżkę dostałem i za weekend i do wypłaty

Ziom
@Czarny kóń

A ty chyba lubisz jak ktoś Ciebie robi w bambuko, przywykłeś do tego. Idź poproś o obniżkę, a w weekendy pracuj w czynię społecznym.

XxX

Powie mi ktos co sie w tym zakladzie dzieje do (usunięte przez administratora)* z tymi wypłatami?! Synek powinien podać sie do dymisji, bo nie nadaje sie kompletnie na to stanowisko za ojca. Jak tak dalej każdemu będą na premii obniżać, to niebawem nikt w tym (usunięte przez administratora) robić nie będzie chcial oprócz czarnych braci.. Ceny wszystkiego ida w górę, a oni każdemu obniżają pensje.. A nowe mercedesy na parkingu..

Reksio
@XxX

Te wypłaty to jest (usunięte przez administratora) skandal to nie wypłata a zapomogą z mops niech kierownicy sami tyle zarabiają zwlaszcza ten buc z BRC

XxX
@Reksio

Tym co teraz zrobili, to po prostu zero szacunku do pracownika. I dążą jawnie do tego, żeby skłócać bardziej pracowników jednego z drugim. Bo jeden dostał wiecej podwyzki, a drugi mniej. Druga sprawa jest taka jest pandemia, a oni uwzględniają L4 i względem podwyzki XDDDD! A nie dbają kompletnie o żadne standardy pandemiczne w tym zakladzie. Wszystko to tylko pozory, nic wiecej. Plują nam w twarz jawnie i się z tym nie kryją..

Młody
@XxX

jeżeli ktoś może napluć mi w twarz, to tylko ja. Jestem wolny i robię co chcę a reszta to dodatek

Olo
@XxX

Ojciec się nie nadawał. A synek jest cieniem ojca, przejął nawyki.

Leon

750 netto dla majstra, 550 netto dla ustawiacza, 350 netto dla operatora ????????????????

Pasjonat

Ale że co? Tyle byśmy chcieli czy tyle mają dać w groszach? 7,5 zł 5.5zł 3,5zł

@Leon

Oni są bardzo chciwy dawać takie pieniądze!

Darek

Tak ale w hrywnach

@Leon

Wuja będzie a nie podwyżki, teraz to tylko szukają gdzie by komu zabrać, np. za porządki

Portier

Rok temu brak podywzek, w tym roku podwyżki zależą od tego ile byłeś na L4. Jak powyżej 3 tygodni to nie dostałeś. W czasie pandemii takie cos jak nawet człowiek nie ma wpływu na to czy siedzi w domu z przymusu. Najlepiej jak by tych wszystkich dziadków pozarazac. Może to by ich nauczyło. Ale lepiej kupić nowy samolot. Firma całkiem schodzi na psy. Co widać po zwolnieniach. Nie polecam.

Dhdhyeywheh
@Portier

(usunięte przez administratora) Raport finansowy za zeszły rok

Leon

I jak tam różowa fuga pasuje do czarnych płytek??

Kk

Nie polecam. Tak jak ktoś wcześniej pisał - jakakolwiek alternatywa jest lepsza niż ten "zakład"

Maniek
@Kk

KK były pracownik, siedzi w ramach wolnego czasu na gowork i opiniuje swoje dawne firmy. ciekawy przypadek... gowork zamiast facebooka

@Maniek

Mam taką możliwość więc opiniuje i przestrzegam przed tą JEDYNĄ firmą. A nóż może ktoś to przeczyta i się dwa razy zastanowi.

Misiek
@Kk

dziękujęmy wujku dobra rada, ale ty już 5 lat nie pracujesz :)

@Misiek

A jakie to ma znaczenie ile nie pracuje? ????

Misiek
@Kk

bo jak nie pracujesz od 5 lat, to cóż możesz wiedzieć o rzeczywistości tu i teraz? wakacje w Turcji w tym roku też planujesz? 5 lat temu było tam fajnie?

@Misiek

To że nie pracuje nie znaczy że nie dochodzą mnie słuchy co się tam wyprawia od ludzi który wciąż tam pracują i z tego co słyszę nie jest kolorowo :) Turcja? Nigdy nie byłem. Tym komentarzem kończe dyskusje. Swoją opinię nt. Zakładu wyraziłem.

XD

Czyli co zbiorowy pozew za opóźnienie w wypłatach? Jak oni nam tak, to My im tak.. Chyba za dużo tych pan w kadrach jest i zapomniały się komunikować między sobą w kadrach. Jescze chwilą i podziękuję tej firmie na zawsze i mam gdzieś te ich umowy xd

Bielsko Biała
@XD

Za moich czasów pracowało się za darmo i człowiek cieszył się, że praca jest

@XD

Tak wypada zrobić. Skoro One zawsze kurczowo trzymają się wszystkich świstków, po głupie 300zł wczasów pod gruszą trzeba przedstawiać wynagrodzenia małżonka, czy biorąc opiekę trzeba dostarczyć pismo od małżonka z pracy, że ten nie korzysta z opieki. Absurd niespotykany w innych zakładach ...

Akurat te świstki są wszędzie. Proszę podziękować ustawodawcom

Sokół
@XD

Księgowa napisała maila dupokryja do wszystkich , No i jak zwykle to nie ich wina , winne teraz są Banki , beczeć się chce.

pan przelewik

Zgłaszać masowo do PIP ,im wiecej tym lepiej,co to (usunięte przez administratora).ma być,przy okazji dopisać wzmianke żeby sie przyjrzeli weekendom,to nic nie kosztuje a moze sie te krowy obudzą i stary za łokcie je wytarga

Xxd
@pan przelewik

Raz Wam przelew później doszedł i robicie aferę, widocznie jakaś była tego przyczyna, ja wypłatę zawsze miałem na czas. Zawsze można robotę zmienić. Jeśli chodzi o wypłatę to jest to pierwszy taki przypadek i miejmy nadzieję ostatni odkąd pamietam.

@Xxd

Teraz raz, a za chwilę to będzie norma jak takie sługusy się znajdują, którym to nie przeszkadza, umowa to umowa, wypłata ma być do 10

Xxx
@Xxd

Widzę, że tobie nawet jakby nasrać na wycieraczek to było by ok, bo przecież to tylko raz a i nawet nie śmierdzi tak bardzo.

Sokół
@Xxd

Xxd Widzę że masz stażu jak oranżada gwarancji w tej firmie , bo to nie jest pierwszy raz kiedy zdarza się taka sytuacja , zgłaszać masowo do PIP , widzę że dzieje się coraz gorzej w tej firmie , nawet już nie ma ludzi chętnych do pracy w tej firmie bo ściągają ich z Afryki , oczywiście bez urazy do nich , pewnie któryś z nich zostanie majstrem za Pawła W. z nowej hali który się zwalnia bo tutaj nie docenia się dobrych i sumiennych pracowników , zwolni się jeszcze że dwóch ustawiaczy , może majstrów , a już są takie pogłoski w tedy ci co potrafią tylko wszystkim zabierać a nie dawać obudzą się w ręku w nocniku .

Bigos

Gdzie są wypłaty ja się pytam, czy ta firma już tak upada, że nie potrafią na czas zrobić przelewu?

@Bigos

Wazniejsze jest szukanie komu by tu uwalic z premii , i sprawdzanie porządku na rejonie codziennie, komu by tam zależało żeby ludzie na czas dostali wynagrodzenie, w tej firmie tylko czeka się gdzie by tu pracownika w bambuko zrobic

@Minus 400

O jej panie w kadrach kawkę za dużo zrobiły i zapomniały kliknąć enter. Kto zapłaci za odsetki od nie zapłaconych rat??

@Minus 400

Również nie otrzymałem jeszcze wynagrodzenia. Do poniedzialku juz nie dojdzie, a poniedzialek 12.04. Niech wieść idzie w świat :)

Czarny roman

Chyba czas zgłosić to gdzie trzeba bo nie pierwszy raz wypłaty nie są na czas

Leoś

I jak będą te podwyżki??

A co to takiego?

Leon

Chory zakład.... I nie dlatego że lipna atmosfera a że co drugi z katarem, gorączką i w robocie bo szkoda żeby zabrali pieniądze za L4.... Za chwilę zostaną po 2 osoby na Hali.

JanusziGrazyna
@Leon

Bo ten zaklad kompletnie nie wprowadza żadnych obostrzeń, żeby pracownicy sie mijali zmianami. Tutaj panuje istna samowolka. I każdy orze jak może.. Ci z góry to tak samo jak Ci w rządzie, niby panują nad sytuacja, ale tylko prowizorycznie. XD

Virus
@JanusziGrazyna

W ciągu tygodnia 7 potwierdzonych przypadków i jest ok. Czego nie rozumiesz?

Grze

Pamiętajcie nie zapisywać się na weekend!!!

Grafik dawno zapełniony

Stefan
@Grze

Dajemy się robić w bambuko z tymi pseudo weekendowymi stawkami.

Lodołamacz
@Stefan

Jak ci Stefanek nie pasuje, to sie nie zapisuj.

Prawdomówny sopel
@Grze

I jeszcze ten śmieszny pomysł ze strajkiem, wymyślony przez śmiesznych, pożal sie boże ludzików, o smutnej minie. Proponuje wam założyc kabaret, i występować za bramą.

Xxx
@Prawdomówny sopel

Drą japy o strajku a potem grafik sami na pół roku w przód robią tacy to rewolucjonisci od siedmiu boleści

ciekawski

Na jakie zarobki mozna liczyc na start na stanowisku operatora maszyn i czy praca jest mocno skomplikowana dodam ze dobrze ograniam komputery a ze zdjec widze ze duzo tam stanowisk sterowanych komputerowo

Nie biegaj tak po tej hali
@ciekawski

2800 brutto

Jain
@ciekawski

2800 na początek. Oklejarke musisz opanować a nie komputer. Jak już nauczysz się pracy na maszynach i będziesz dostawał ocenę 3 to wtedy 2800. Jak już będziesz umiał przebrwiac samodzielnie i zmieniać podstawowe parametry w maszynie o to wtedy to już 2800.A jak już się kapniesz że i tak cię mają w poważaniu to się zwolnisz.

Obserwatorka

Ostatnio będąc na zmianie nie swojej, podsłuchałam rozmowę pracowników. Bardzo byli rozbawieni opowieściami o jednym majstrze na wtrysku. Chodzi o R.G. żeby było wiadomo o kogo chodzi. Ogólnie mówione było że jest strasznie nieudolny i chaotyczny. Nie potrafi rozdzielić pracy pracownikom. Ogólnie wszyscy się śmieją ze zajmuje mu to godzinę lub więcej. Z resztą i tak z tego co wiem potrafi zmienić maszyny wszystkim w powie zmiany lub włączać na koniec byle tylko szły. Ogólnie kabaret z nim ponoć jest. Chyba jemu wydaje się że się stara a następna zmiana po nim pęka że śmiechu że zaś wszystko zostawił porozgrzebywane. Dobrze że to nie moja zmiana i polecam ja omijać.

Mania
@Obserwatorka

Koleżanko sam R.G. może i trochę zakręcony ale to jedyny nastawiacz na którego można liczyć na tej zmianie... Reszta to (usunięte przez administratora) które myślą tylko jak zniknąć na młyny na drzemkę. A jak już przyjdą łaskawie to jacy to oni nie wielcy panowie.

Kris
@Obserwatorka

Ja widzę że majster się stara najbardziej na tej zmianie i zawsze podejdzie i pomoże. Gorzej wygląda pomoc od ustawiaczy-wieszaczy. Również żeby było wiadomo o kogo chodzi A.Sz. wymienia formy na akord zostawiając (usunięte przez administratora) Jak uda mu się coś uruchomić to trzeba po nim poprawiać. Nie wspomnę że jak coś (usunięte przez administratora) to nigdy się do tego nie przyzna. Przykład ostatniego uruchomienia Capri i to jego żenujące tłumaczenie w mailu. Najważniejsze dla niego żeby na pół godziny przed końcem zmiany siedzieć już na jadalni i mieć fajrant. Dlatego może zostaje dużo rzeczy rozgrzebane na kolejną zmianę ,bo sam majster wszystkiego nie ogarnie.

Dady
@Obserwatorka

Brawo Kris prawdę piszesz , R.G. ma słabe wsparcie ze strony swoich ustawiaczy , a chłop na prawdę się stara , a w szczególności słaby i zawodny obgadujący swojego majstra na innych zmianach jest właśnie A.Sz. , pewnie to on pisze pod nikiem Obserwatorka.

Dady

Nie wszyscy wiedzą co to Roksa , ale zawsze można to wpisać w wyszukiwarkę Google , tam znajdziecie Asz.

Nostradamus
@Dady

Niestety ale taka prawda czarnych można podzielić na ustawiaczy i wieszaczy niestety tych pierwszych jest paru których można policzyć na palcach jednej ręki reszta to wieszacze było kilku dobrych ustawiaczy to się zwolnili. A sz należy do tych drugich pojęcia o procesie wtrysku nie ma żadnego dlatego nadrabia gadaniem.

RG
@Obserwatorka

Jak coś masz do mnie to się ujawnić tchórzu.

XYZ
@Obserwatorka

Strasznie podoba mi się zawiść w tej firmie. Jeden na drugiego byle dopiec i byle wzbudzić zainteresowanie. Zamiast zająć się sobą to patrzą na innych. RG dobry majster lecz trochę zakręcony. Stara się i uczy jak każdy z nas. Było mi dane z nim pracować i widzę że robi na prawdę wiele. Czasami nawet za innych. A ustawiacze zawsze pomogą. Lepiej czy gorzej ale zawsze. Wyjątki są na innych zmianach. Zwłaszcza ci co kryją się za maszynami czy na jadalni bo telefon i gierki są ważniejsze. A już niektórzy to nie mogą się odkleić od telefonów zwłaszcza jak zmienili archaiczny tel na smartfon.

ZYX
@XYZ

BRAWO!!!!! Ola, RG to dobry majster

Abc
@ZYX

RG na kierownika- chociaż nie zasypia na hali

Operator
@Obserwatorka

Obserwatorka jak Ci źle na naszej zmianie to zmień zmianę, mistrzu e-meili, majster stara się uruchomić tireta a ty piszesz kartke ( za osiągnięcia w robotyce). Zje bał Capri to pisze bzdury na forum na majstra i się zali ze zamiast siedzieć na jadalni miał uruchomić Capri, żeby tylko szło a wyszło jak zwykle

Agata

Poniżej padło pytanie, na które nikt nie odpowiedział a również jestem zainteresowana tematem. Chodzi o awans. Czy w ROSINSKI PACKAGING jest taka możliwość? Jeśli tak to jakie trzeba spełniać wymagania oraz jak często się on zdarza? Odpowiedzcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosinski Packaging Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosinski Packaging Sp. z o.o.