logo ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.

ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.

jo 2017-05-02 15:03
Od majstra Drabika się odstosunkuj bo to jest jeden z najlepszych ludzi na firmie ty paciuloku! Jeszcze nie zdarzyło się tak żeby mnie majster olał czy by mi jakoś inaczej próbował zaszkodzić. A z tego co wiem to jest taki dla wszystkich.
Alicja 2017-05-04 12:02
@lo, a jakie stanowisko Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.
kowalski 2017-05-04 13:59
W tej firmie podwyżki są ale jedynie NORM. O paskach z wypłaty zapomnijcie , wypłaty się różnią i nikt się nie przyzna ile dokładnie zarabia. (info z góry) Najlepszym rozwiązaniem na podwyżkę jest znalezienie nowej pracy , bo ilu pracowników obrażono wynagrodzeniem za posiadane umiejętności... ?! Przykładów daleko nie trzeba szukać. Najbliższa konkurencja płaci lepiej na samym starcie , nie mówiąc o podwyżkach i traktowaniu pracowników. Większa połowa wyszkolonej załogi bierze urlopy i jeździ na rozmowy w sprawie pracy a cała " góra " obudzi się , jak będzie za późno. Szkoda tylko że nie doczekałem widoku jak będą szkolić ukraińców na ustawiaczy i do DTW i nie usłyszałem hasła :" Nie poanimajusz " .
Maxxx16 2017-05-04 17:16
Banderowcu spadaj do siebie
Maxxx16 2017-05-04 17:23
No chyba cie bug opuscil jak byles leserem to spadaj
Maxxx16 2017-05-04 17:32
Nie gadaj glupot bo malo wiesz i za dużo chcesz
Maxxx16 2017-05-04 17:43
Nie lubię banderowcow NOP PISZĘ. Z NDM

lo 2017-05-05 02:16
Interesuje mnie praca na stanowisku operator maszyn do teorzyw sztucznych
Alicja 2017-05-08 12:27
Proszę o zamieszczanie merytorycznych wpisów na temat pracy w Rosiński i S-ka.
stary 2017-05-09 15:28
meroterycznie rzecz ujmując z podwyżkami nas wychratali w cztery litery.
Miało być a nie ma... Jeśli tak mają wyglądać zarobki w tej firmie to długo ludzie nie będą robić. Ukraińcy dostają tyle samo + dach nad głową. Czyli mają więcej od nas tak sumarycznie. TE PODWYŻKI TO ŻART! Łysy wsadź se te 5zł w tyłek.
podwy(rz)ka 2017-05-09 15:54
Ty dostałeś 5zł więcej a ja dostałem 5zł mniej więc się wyrównuje
siwy 2017-05-09 18:02
Wychodzi na to że musisz zmienić obywatelstwo by dostać podwyżkę.
ciekawy 2017-05-09 18:15
No to się doczekaliśmy podwyżki.... może podwyżka miała być tylko dla konfidentów? pisząc BUTLONOS chodzi ci o W.... z dozoru ?
xyz 2017-05-13 11:53
W ostatnich czasach z jakieś połowa ludzi w fabrykach to Ukraińcy.Niech sobie zarobią ,ale rząd powinien dbać przede wszystkim o polskich obywateli.A tu masz - zamiast poprawy warunków pracy zatrudnianie niewolników z zagranicy.
Blabla 2017-05-13 12:51
Nie rozumiesz że w tym zakładzie pracowało bądź było na rozmowie kwalifikacyjnej całe podbeskidzie?? Tutaj normalny pracownil nie przyjdzie- nie liczę szkolniaków co przez wakacje dorobią i osoby po 60 roku życia co chcą dociągnąc do emerytury.
yyy 2017-05-18 07:07
Co myślicie na temat stanowiska Technolog w fabryce w Nowym Dworze Mazowieckim ? Warto aplikować?
HooD 2017-05-18 17:04
Wie ktoś jaką stawkę na start dostaje Operator maszyn w Bielsku ?
Krzyś 2017-05-20 17:11
Obecnie najgorszy zakład na terenie Bielska mając na uwadze zarobki i atmosferę pracy, Nie polecam nikomu.
PrawdeCiPowiem 2017-05-21 18:18
Co tu dużo można powiedzieć o tym zakładzie. Zakład jak każdy inny, najwięcej mają do powiedzenia w biurach, gdzie nie mają kompletnie pojęcia o produkcji. Przykre jest to, że ukraińcy są lepiej traktowani od polaków, gdzie nie można powiedzieć o nich złego słowa, bo od razu z góry są bronieni. Każdy chce zarobić, ale jak oni zarabiają około 2300 + do tego mają mieszkania i samochody firmowe, to czemu polak ma być gorszy? Nie dziwie się, że nie liczni tam chcą pracować jeżeli władza traktuje ich lepiej niż polaka. Do tego niestety polak musi orać na dwóch maszynach, a nasi koledzy za wschodniej dostają jedną maszynę i jeszcze nie ogarniają co się wokół nich dzieję. I nie pozdrawiam zmiany "A" powinni ją wyeliminować i do tego dochodzą niektórzy "majstrowie" na drugiej hali, gdzie jest jazda bez trzymanki jaki mają humorek tak Ci pomogą.
Michałek 2017-05-24 02:49
Dyrektor - temat podwyżek zostanie podjęty w marcu. Proszę nie przychodzić z osobna.
Podwyżki nie dostał nikt a więc jaka płaca taka praca. Robię o połowę mniej niż na początku roku i chyj w to wbijam, nie mówiąc o tym, że pomału pakuje stąd walize tylko sobie coś nagram NORMALNEGO.
Nie pozdrawiam.
bielsko 2017-05-26 02:09
Witam wszystkich, mam pytanie poniewaz chce podjac prace jako operator maszyn do tworzyw sztucznych i chcialbym zeby ktos mi doradzil czy lepiej zadzwonic do tej firmy i sie umowic czy tak jak pisze w ogloszeniu napisac email?
HooD 2017-05-26 20:47
Mi na @ nie odpisali w ciągu 2 tygodni
antyjakub 2017-05-27 11:57
jak macie problemy z JAKUBCEM to co za problem nagrać tą KARYKATURĘ i wysłać anonimowo film łysemu ? wtedy się wszystkim oczy otworzą..... a jak góra z nim nic nie zrobi to INSPEKCJA PRACY . Nie może być tak że facet robi z ludźmi co chcę .
„Ważne aby pamiętać, że mobbingu można doznać zarówno ze strony pracodawcy - rozumianego jako osoba fizyczna albo jednostka organizacyjna działająca przez osoby nią zarządzające, jak również ze strony przełożonych lub innych zatrudnionych. Nie można też zapominać, że pracodawca jest prawnie zobligowany do przeciwdziałania mobbingowi"
ToMM 2017-05-29 09:28
jak do dyrektora dojdzie nagranie jak ten pseudo kierownik traktuje ludzi ,to jedynie będzie mógł na młynach zarządzać przemiałem.
Łysy 2017-05-29 15:36
Ja uważam że pan Jakubiec to złoty człowiek... Do rany przyłożyć. Jak się komuś nie chce pracować to niech się zwolni!słabi psychicznie ludzie nie są nam potrzebni. Jeszcze zastanowił bym się nad wprowadzeniem zakazu smartfonów. Zamiast pilnować maszyn wszyscy twarze przyklejone w ekran. A później buble!Narzedziownia tragedia na tyle osób jeden kumaty. Z kad oni ludzi biorą z lapanki? Chcesz coś wszyscy zajęci... Roboty po uszy... Chyba na Twitterze.... I radz sobie sam.
Łysy 2017-05-31 10:34
No tak BBMy sie burzą bo wi-fi wyłączyliśmy i teraz potrzeba wykupić pakiet 100Giga by na cały miesiąc starczyło plus zabroniliśmy kawę przynosić bo sprzątaczka kubków nie chciała wynosić.

A co do przemiału najlepiej sprzedać za grosze? Ale po podwyżkę w kolejce to pierwszy!
nowy pracownik 2017-05-31 20:49
Jakie podwyzki?? Moze tobie lizusie Jakubiec zalatwil. Trzeba dbac sobie o kapusiow! A to ze ludzie na nowej hali maja prace gdzies to nie zasluga bbm czy internetu tylko tej parodii kierownika. Kazdy ze starych pracownikow Ci powie ze trzeba na niego uwazac. Jakubiec jest jak sol na rany...
Uboże 2017-06-08 17:05
Sry że trochę nie w temacie, ale...
"Z kad oni ludzi biorą" .... Na Boga. Poważnie?
Powiedz proszę szanowny Panie Łysy jakie Ty stanowisko w tej firmie piastujesz?

BTW. Moja branża i właśnie szukają technologa procesu. Niestety, a może na szczęście na dojazd trochę za daleko. Na przeprowadzkę za blisko :)
PS. Walczcie o swoje. Całej firmy tanią / niewykwalifikowaną Ukrainą nie zapełnią.
Q 2017-06-09 20:22
Jak po wypłacie? Były podwyżki?
PP 2017-06-10 10:40
Jak co miesiąc , Ty masz 5 zł więcej a ja 5 zł mniej ;)
xyz 2017-06-18 10:10
Co powiecie o stanowisku technologa? Wiecie może jak się pracuje na takim stanowisku? Czy jest jakiś dział techniczny?
Widziałem że cyklicznie pojawią się ogłoszenie na to stanowisko.
Pozdrawiam.
HooD 2017-06-18 16:23
W czwartek Pierwszy dzień w pracy będzie , oby poszło gładko :)
2+2=7 2017-06-20 00:10
Będzie dobrze. Musisz starać się, aby zawsze być glupszym od przełożonych. Jest to kluczowe wymaganie.
Niedawny pracownik 2017-06-20 22:24
Firma pod względem kultury pracy, szeroko pojętej organizacji, atmosfery oraz poziomu technicznego stanowi co najwyżej drugą ligę. Osobom wykształconym aplikującym na stanowisko techniczne znacznie bardziej polecam branżę automotive, która w Bielsku jest bardzo widoczna i daje realne szanse na rozwój zawodowy i godziwą pensję. Tutaj, to raczej praca na chwilę (krótką).
stary 2017-06-21 17:50
Musisz być dobrej myśli , uważaj na konfidentów bo takich nie brakuje. (Hankus,Dudek,Dec,Nowak,Dzik,Caputa,Wojtyła,Kulka ). Powodzenia!
pp master 2017-06-21 19:19
Słuchaj starego dobrze mówi! Do tego dochodzi Jakubiec, który jest po prostu chamem i prostakiem. Czepia się wszystkich nawet przewiązkowych. 20 min opi r do lu gwarantowane :)
On 2017-06-21 23:44
Widac kierownictwo daje przyklad. Jakubiec dreczy pracownikow , Wojtyla tylko pornole na telefonie oglada a Kulka by tylko na papierosa chodził - przyjdz z problemem to uslyszysz nie mam czasu. Panowie brawo !
Piękny lolo 2017-06-22 04:31
Waszym problemem panienki z workiem między gnatami jest nieróbstwo i internecik,wydaje wam się,że wasza praca polega tylko na odkładaniu tacek,kartonów i naklejaniu etykietek,a i tego co drugi pożądnie zrobić nie potrafi.Majster czy ustawiacz pomoże pod warunkiem,że widać jakiekolwiek zaangażowanie u delikwenta.Kilka lat wstecz połowa jak nie większość beczących tu ciot nie dotrwała by do pierwszej przerwy i poszła by z bekiem do mamusi,no cóż takie pokolenie.Teraz to macie sielankę bo majstrowie was niańczą,więc przestańcie wylewać łezki do monitowara,podwiążcie jaja i do roboty bo wcale nie jest tak źle w tym zakładzie jak tu opisujecie.
WUJEK PUTIN 2017-06-22 13:09
Najważniejsza w pracy ...co jest??????????? atmosferraa
Jak nie chcesz mieć zrąbanej psychy to nie wybieraj sie do nas
Zarobki ???
HooD 2017-06-22 16:36
Pierwszy dzień nawet udany trafiłem na stary Wtrysk i wydaje się spoko. Zobaczymy jak to będzie na dniach :)
NPR 2017-06-22 16:53
"Majster czy ustawiacz pomoże pod warunkiem,że widać jakiekolwiek zaangażowanie u delikwenta. " - Kulka na pewno pomoże ale hasłem szukaj sobie nowej pracy . Tu nie chodzi o zaangażowanie tylko o lizanie duupy . Jak tylko pojawi się baron lub stary na hali to wtedy jest chwilowe zaangażowanie ze strony dozoru lub ustawiaczy a tak niech sobie sam radzi. Większość tych ciot ma wykształcenie wyższe od twojego i różnica jest taka że cioty jeszcze się wyrobią , a ty do końca życia będziesz produkował butelki więc życze miłego lizania.
Pracownik 2017-06-22 23:40
Czytam te wasze pierdy i sądzę że najlepiej dla zakładu będzie jak wszyscy będą na samozatrudniu. Nikt nie będzie patrzył nikomu na ręce porostu wystawiać fakturę za wykonaną pracę i kropka.wprowadzic zakaz telefonów na zakładzie jak Polakom w UK problem sam się rozwiąże. Z nudów będzie pracował.czytnik na stołówkę i przy kiblach to zaraz będzie wiadomo kto pali. I ile czasu tam spędza
Tiktak 2017-07-03 18:54
Ktos wie czy jest tu jak w innych zakladach cos takiego jak pozyczka zakładowa?
Zielony 2017-07-10 07:10
Tak. Słyszałem o czymś takim, pożyczasz przykładowo 100 zł ukraińcowi a on mówi że kiedyś odda ( to jest tutejsza pożyczka zakładowa)
Podkreślam że bez zwrotna. Polecam
1024i pół 2017-07-19 09:25
Doszły mnie słuchy że chcą dawać po 5 maszyn do obsługi . Jeśli tak to jestem za ???? zmotywuje ludzi do ODEJSCIA ???????????? .
Pozdrawiam pomyslodawce chętnie oddam mu swoją oklejarkę ( to takie urządzenie za pomocą którego można łatwo zaklejać kartony ) . Tak piszę bo zza biurka mógłby nie widzieć .
kolo 2017-07-24 20:33
pomysl zanim napiszesz na fb i tu ta sama retoryka a myslalem ze ty normalny jestes.Nie bàdz jak twoj stary
Marcin 2017-07-26 18:44
A jak się ma sytuacja na narzedziowni? Chodzi mi o pracę jako operator cnc. Pozdrawiam
Jasiu pianista 2017-07-28 21:11
Narzedziownia. Jak lubisz kamerę nad głową i oddech szefa na plecach. To jest praca marzeń dla Ciebie
CałaPrawda 2017-08-10 21:42
Podziwiam osoby, które pracują w tej firmie. Powiedzmy sobie szczerze panowie z ukrainy są lepiej traktowani niż pracownik z polski.. Jedna maszyna czasami ewentualnie dwie, chłopak zadowolny nic się nie narobi, jak pali to co chwile na fajeczke biega (tragedia!). A polak musi tyrać jak murzyn. Tylko gdzie tu sprawiedliwość, jak ukrainiec dostaje niewiele mniejszą pensje od polaka, który musi pracować o wiele ciężej. Wymagania cały czas rosną, ale łatwo się mówi jak się siedzi w klimatyzowanym pomieszczeniu, a człowiek na hali ponad 40C do tego dwie maszyny. :) Jeżeli nic się nie zmieni w tym zakładzie, to jedynie kto pozostanie to ukraincy i ustawiacze. Bo nikt o zdrowym umysle nie bedzie tam chciał pracować. Już nie będę wspominał o pobocznych oddziałach tego zakładu i co poniektórych paniczach majstrach i ustawiaczach. Jeden nie lepszy od drugiego w pokazywaniu "kim on to nie jest".
sobieradzik 2017-08-16 18:45
Cześć.
Chciałbym zapytać jak wygląda w tej firmie praca w kontroli jakości?
Zobaczyłem ofertę pracy jako: kontroler jakości;przewiązkowy.
Warto?
Jakie zarobki
Jaka atmosfera?
pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.