Rosiński i S-ka

Bielsko-Biała

Opinie o Rosiński i S-ka

Globalll 2017-04-25 16:52
Jaka stawka na dzień dobry ? I jak atmosfera w pracy?
Nieważne 2017-04-26 00:31
Kiedyś to było 2300 na 3zm i 2600 na 4br. Ale pozniej sie zwolnilem a z tego co wiem to podwyżki były. Chyba o 200 zlotych ale nie wiem...niech ktos napisze z o obecnych pracowników. A jak atmosfera...zalezy gdzie trafisz i do kogo.
elos 2017-04-28 15:41
W ogloszeniach pisze ze wymagane wyksztalcenie zawodowe lub techniczne, da rade sie tam dostac po liceum?
czekam na podzywke 2017-04-28 16:34
zarobki na 3 zmianowce - 2500 zł, na 4 brygadowce - 2800 zl
nie wiem jakie sa zarobki "POD FIRMA" ale to nie tak prosto sie dostac.

nie ma tak zle jesli chodzi o pieniadze ale pod warunkiem, ze nie dostaniesz kj, a jest to czesta sytuacja bo tam rzadzi pan tomasz ś. ktory potrafi sie przy.ebac do byle czego (nie bezposrednio, a za pomoca swoich pomocnikow kj-tów)
ja pracuje na starej hali rozdmuchu i pomimo tego ze jest niezly zapierdziel to jak sie szanuje prace to mozna sie przyzwyczaic. kasa jest stabilna zawsze na czas, fajnie bo skladki odprowadzane od calosci, a nie czesc na umowe a czesc do koperty jak to bywa w niektorych zakladach

baron - to nie czlowiek. to mega przy.ebany koles, ale przejdzie przez hale pare razy, ludzi sie posmieja z niego i potem jest spokoj.

trzeba uwazac na konfidentow typu gejzer, BUTLONOS (hahaha), drabik i tych z nizszej polki (małysz, nowak, caputa), ale sa tez fajni ludzie jak majster Sławek (ZAWSZE POMOZE), Fajka tez jest ok, Szarek, Pach, Leszek Ł. na prawde fajni ludzie. no i gwiazdor Heniuuuu!
dzialy okoloprodukcyjne to tez zalezy. slusarze spoko, z duru mlody dawid ok, mlynkowi tez wporzonku, magazyn tez luzni goscie wiec atmosfera nawet nawet

ludzi i innych hal raczej nie znam.

CZEKAJMY NA MOJOWE PODWYZKI !!!!!

aa i za duzo tych ukrainow, ale lepiej juz chyba nie bedziue
lo 2017-04-29 02:40
Czy da sie tam dostac do pracy po liceum czy faktycznie musi byc zawodowe lub techniczne?
lo 2017-04-30 21:20
Orientuje sie ktos?
Nick 2017-05-01 11:37
Kiedyś wybrzydzali, teraz biorą jak leci...
Ja chcę tylko pracować 2017-05-02 07:42
Wszyscy najeźdżają na tego kierownika czy dział kadr to wreszcie usłyszy?
jo 2017-05-02 15:03
Od majstra Drabika się odstosunkuj bo to jest jeden z najlepszych ludzi na firmie ty paciuloku! Jeszcze nie zdarzyło się tak żeby mnie majster olał czy by mi jakoś inaczej próbował zaszkodzić. A z tego co wiem to jest taki dla wszystkich.
Alicja 2017-05-04 12:02
@lo, a jakie stanowisko Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.
kowalski 2017-05-04 13:59
W tej firmie podwyżki są ale jedynie NORM. O paskach z wypłaty zapomnijcie , wypłaty się różnią i nikt się nie przyzna ile dokładnie zarabia. (info z góry) Najlepszym rozwiązaniem na podwyżkę jest znalezienie nowej pracy , bo ilu pracowników obrażono wynagrodzeniem za posiadane umiejętności... ?! Przykładów daleko nie trzeba szukać. Najbliższa konkurencja płaci lepiej na samym starcie , nie mówiąc o podwyżkach i traktowaniu pracowników. Większa połowa wyszkolonej załogi bierze urlopy i jeździ na rozmowy w sprawie pracy a cała " góra " obudzi się , jak będzie za późno. Szkoda tylko że nie doczekałem widoku jak będą szkolić ukraińców na ustawiaczy i do DTW i nie usłyszałem hasła :" Nie poanimajusz " .
Maxxx16 2017-05-04 17:16
Banderowcu spadaj do siebie
Maxxx16 2017-05-04 17:23
No chyba cie bug opuscil jak byles leserem to spadaj
Maxxx16 2017-05-04 17:32
Nie gadaj glupot bo malo wiesz i za dużo chcesz
Maxxx16 2017-05-04 17:43
Nie lubię banderowcow NOP PISZĘ. Z NDM

lo 2017-05-05 02:16
Interesuje mnie praca na stanowisku operator maszyn do teorzyw sztucznych
Alicja 2017-05-08 12:27
Proszę o zamieszczanie merytorycznych wpisów na temat pracy w Rosiński i S-ka.
stary 2017-05-09 15:28
meroterycznie rzecz ujmując z podwyżkami nas wychratali w cztery litery.
Miało być a nie ma... Jeśli tak mają wyglądać zarobki w tej firmie to długo ludzie nie będą robić. Ukraińcy dostają tyle samo + dach nad głową. Czyli mają więcej od nas tak sumarycznie. TE PODWYŻKI TO ŻART! Łysy wsadź se te 5zł w tyłek.
podwy(rz)ka 2017-05-09 15:54
Ty dostałeś 5zł więcej a ja dostałem 5zł mniej więc się wyrównuje
siwy 2017-05-09 18:02
Wychodzi na to że musisz zmienić obywatelstwo by dostać podwyżkę.
ciekawy 2017-05-09 18:15
No to się doczekaliśmy podwyżki.... może podwyżka miała być tylko dla konfidentów? pisząc BUTLONOS chodzi ci o W.... z dozoru ?
xyz 2017-05-13 11:53
W ostatnich czasach z jakieś połowa ludzi w fabrykach to Ukraińcy.Niech sobie zarobią ,ale rząd powinien dbać przede wszystkim o polskich obywateli.A tu masz - zamiast poprawy warunków pracy zatrudnianie niewolników z zagranicy.
Blabla 2017-05-13 12:51
Nie rozumiesz że w tym zakładzie pracowało bądź było na rozmowie kwalifikacyjnej całe podbeskidzie?? Tutaj normalny pracownil nie przyjdzie- nie liczę szkolniaków co przez wakacje dorobią i osoby po 60 roku życia co chcą dociągnąc do emerytury.
yyy 2017-05-18 07:07
Co myślicie na temat stanowiska Technolog w fabryce w Nowym Dworze Mazowieckim ? Warto aplikować?
HooD 2017-05-18 17:04
Wie ktoś jaką stawkę na start dostaje Operator maszyn w Bielsku ?
Krzyś 2017-05-20 17:11
Obecnie najgorszy zakład na terenie Bielska mając na uwadze zarobki i atmosferę pracy, Nie polecam nikomu.
PrawdeCiPowiem 2017-05-21 18:18
Co tu dużo można powiedzieć o tym zakładzie. Zakład jak każdy inny, najwięcej mają do powiedzenia w biurach, gdzie nie mają kompletnie pojęcia o produkcji. Przykre jest to, że ukraińcy są lepiej traktowani od polaków, gdzie nie można powiedzieć o nich złego słowa, bo od razu z góry są bronieni. Każdy chce zarobić, ale jak oni zarabiają około 2300 + do tego mają mieszkania i samochody firmowe, to czemu polak ma być gorszy? Nie dziwie się, że nie liczni tam chcą pracować jeżeli władza traktuje ich lepiej niż polaka. Do tego niestety polak musi orać na dwóch maszynach, a nasi koledzy za wschodniej dostają jedną maszynę i jeszcze nie ogarniają co się wokół nich dzieję. I nie pozdrawiam zmiany "A" powinni ją wyeliminować i do tego dochodzą niektórzy "majstrowie" na drugiej hali, gdzie jest jazda bez trzymanki jaki mają humorek tak Ci pomogą.
Michałek 2017-05-24 02:49
Dyrektor - temat podwyżek zostanie podjęty w marcu. Proszę nie przychodzić z osobna.
Podwyżki nie dostał nikt a więc jaka płaca taka praca. Robię o połowę mniej niż na początku roku i chyj w to wbijam, nie mówiąc o tym, że pomału pakuje stąd walize tylko sobie coś nagram NORMALNEGO.
Nie pozdrawiam.
bielsko 2017-05-26 02:09
Witam wszystkich, mam pytanie poniewaz chce podjac prace jako operator maszyn do tworzyw sztucznych i chcialbym zeby ktos mi doradzil czy lepiej zadzwonic do tej firmy i sie umowic czy tak jak pisze w ogloszeniu napisac email?
HooD 2017-05-26 20:47
Mi na @ nie odpisali w ciągu 2 tygodni
antyjakub 2017-05-27 11:57
jak macie problemy z JAKUBCEM to co za problem nagrać tą KARYKATURĘ i wysłać anonimowo film łysemu ? wtedy się wszystkim oczy otworzą..... a jak góra z nim nic nie zrobi to INSPEKCJA PRACY . Nie może być tak że facet robi z ludźmi co chcę .
„Ważne aby pamiętać, że mobbingu można doznać zarówno ze strony pracodawcy - rozumianego jako osoba fizyczna albo jednostka organizacyjna działająca przez osoby nią zarządzające, jak również ze strony przełożonych lub innych zatrudnionych. Nie można też zapominać, że pracodawca jest prawnie zobligowany do przeciwdziałania mobbingowi"
ToMM 2017-05-29 09:28
jak do dyrektora dojdzie nagranie jak ten pseudo kierownik traktuje ludzi ,to jedynie będzie mógł na młynach zarządzać przemiałem.
Łysy 2017-05-29 15:36
Ja uważam że pan Jakubiec to złoty człowiek... Do rany przyłożyć. Jak się komuś nie chce pracować to niech się zwolni!słabi psychicznie ludzie nie są nam potrzebni. Jeszcze zastanowił bym się nad wprowadzeniem zakazu smartfonów. Zamiast pilnować maszyn wszyscy twarze przyklejone w ekran. A później buble!Narzedziownia tragedia na tyle osób jeden kumaty. Z kad oni ludzi biorą z lapanki? Chcesz coś wszyscy zajęci... Roboty po uszy... Chyba na Twitterze.... I radz sobie sam.
Łysy 2017-05-31 10:34
No tak BBMy sie burzą bo wi-fi wyłączyliśmy i teraz potrzeba wykupić pakiet 100Giga by na cały miesiąc starczyło plus zabroniliśmy kawę przynosić bo sprzątaczka kubków nie chciała wynosić.

A co do przemiału najlepiej sprzedać za grosze? Ale po podwyżkę w kolejce to pierwszy!
nowy pracownik 2017-05-31 20:49
Jakie podwyzki?? Moze tobie lizusie Jakubiec zalatwil. Trzeba dbac sobie o kapusiow! A to ze ludzie na nowej hali maja prace gdzies to nie zasluga bbm czy internetu tylko tej parodii kierownika. Kazdy ze starych pracownikow Ci powie ze trzeba na niego uwazac. Jakubiec jest jak sol na rany...
Uboże 2017-06-08 17:05
Sry że trochę nie w temacie, ale...
"Z kad oni ludzi biorą" .... Na Boga. Poważnie?
Powiedz proszę szanowny Panie Łysy jakie Ty stanowisko w tej firmie piastujesz?

BTW. Moja branża i właśnie szukają technologa procesu. Niestety, a może na szczęście na dojazd trochę za daleko. Na przeprowadzkę za blisko :)
PS. Walczcie o swoje. Całej firmy tanią / niewykwalifikowaną Ukrainą nie zapełnią.
Q 2017-06-09 20:22
Jak po wypłacie? Były podwyżki?
PP 2017-06-10 10:40
Jak co miesiąc , Ty masz 5 zł więcej a ja 5 zł mniej ;)
xyz 2017-06-18 10:10
Co powiecie o stanowisku technologa? Wiecie może jak się pracuje na takim stanowisku? Czy jest jakiś dział techniczny?
Widziałem że cyklicznie pojawią się ogłoszenie na to stanowisko.
Pozdrawiam.
HooD 2017-06-18 16:23
W czwartek Pierwszy dzień w pracy będzie , oby poszło gładko :)
2+2=7 2017-06-20 00:10
Będzie dobrze. Musisz starać się, aby zawsze być glupszym od przełożonych. Jest to kluczowe wymaganie.
Niedawny pracownik 2017-06-20 22:24
Firma pod względem kultury pracy, szeroko pojętej organizacji, atmosfery oraz poziomu technicznego stanowi co najwyżej drugą ligę. Osobom wykształconym aplikującym na stanowisko techniczne znacznie bardziej polecam branżę automotive, która w Bielsku jest bardzo widoczna i daje realne szanse na rozwój zawodowy i godziwą pensję. Tutaj, to raczej praca na chwilę (krótką).
stary 2017-06-21 17:50
Musisz być dobrej myśli , uważaj na konfidentów bo takich nie brakuje. (Hankus,Dudek,Dec,Nowak,Dzik,Caputa,Wojtyła,Kulka ). Powodzenia!
pp master 2017-06-21 19:19
Słuchaj starego dobrze mówi! Do tego dochodzi Jakubiec, który jest po prostu chamem i prostakiem. Czepia się wszystkich nawet przewiązkowych. 20 min opi r do lu gwarantowane :)
On 2017-06-21 23:44
Widac kierownictwo daje przyklad. Jakubiec dreczy pracownikow , Wojtyla tylko pornole na telefonie oglada a Kulka by tylko na papierosa chodził - przyjdz z problemem to uslyszysz nie mam czasu. Panowie brawo !
Piękny lolo 2017-06-22 04:31
Waszym problemem panienki z workiem między gnatami jest nieróbstwo i internecik,wydaje wam się,że wasza praca polega tylko na odkładaniu tacek,kartonów i naklejaniu etykietek,a i tego co drugi pożądnie zrobić nie potrafi.Majster czy ustawiacz pomoże pod warunkiem,że widać jakiekolwiek zaangażowanie u delikwenta.Kilka lat wstecz połowa jak nie większość beczących tu ciot nie dotrwała by do pierwszej przerwy i poszła by z bekiem do mamusi,no cóż takie pokolenie.Teraz to macie sielankę bo majstrowie was niańczą,więc przestańcie wylewać łezki do monitowara,podwiążcie jaja i do roboty bo wcale nie jest tak źle w tym zakładzie jak tu opisujecie.
WUJEK PUTIN 2017-06-22 13:09
Najważniejsza w pracy ...co jest??????????? atmosferraa
Jak nie chcesz mieć zrąbanej psychy to nie wybieraj sie do nas
Zarobki ???
HooD 2017-06-22 16:36
Pierwszy dzień nawet udany trafiłem na stary Wtrysk i wydaje się spoko. Zobaczymy jak to będzie na dniach :)
NPR 2017-06-22 16:53
"Majster czy ustawiacz pomoże pod warunkiem,że widać jakiekolwiek zaangażowanie u delikwenta. " - Kulka na pewno pomoże ale hasłem szukaj sobie nowej pracy . Tu nie chodzi o zaangażowanie tylko o lizanie duupy . Jak tylko pojawi się baron lub stary na hali to wtedy jest chwilowe zaangażowanie ze strony dozoru lub ustawiaczy a tak niech sobie sam radzi. Większość tych ciot ma wykształcenie wyższe od twojego i różnica jest taka że cioty jeszcze się wyrobią , a ty do końca życia będziesz produkował butelki więc życze miłego lizania.
Pracownik 2017-06-22 23:40
Czytam te wasze pierdy i sądzę że najlepiej dla zakładu będzie jak wszyscy będą na samozatrudniu. Nikt nie będzie patrzył nikomu na ręce porostu wystawiać fakturę za wykonaną pracę i kropka.wprowadzic zakaz telefonów na zakładzie jak Polakom w UK problem sam się rozwiąże. Z nudów będzie pracował.czytnik na stołówkę i przy kiblach to zaraz będzie wiadomo kto pali. I ile czasu tam spędza
Zostaw swoją opinię o Rosiński i S-ka - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosiński i S-ka