BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Łukasz zza Wody

Jako pracodawca, Blachotrapez to pozytywny wyjątek. Przez własną głupotę już tam nie pracuję. Ważne, to oddzielenie życia prywatnego od zawodowego.

zadowolony

Pracuję w tej firmie od 6 lat i przez ten okres nie spotkało mnie nic złego z jej strony, wręcz przeciwnie - bardzo dobre wynagrodzenie oraz szansa rozwoju własnych umiejętności. Nie rozumiem ludzi którzy chcą składać jakieś pozwy w stosunku do firmy, która daje możliwość godnych zarobków. Oczywiście aby zarobić trzeba dać też coś od siebie.

DoN PeDrO

Życzę powodzenia w sprawie sądowej ale na cuda nie liczcie byłem świadkiem w takim procesie i wie jak to wygląda, jedna wielka żenada. Solidarność koleżeńska kończy się na gadaniu, a jak przychodzi do sprawy to nikt nie chce włóczyć się po sądach... Kolega akurat przegrał swoją sprawę, a jak przyszło mu zapłacić wszystkie koszty to stwierdził, że ostatni raz szukał sprawiedliwości w sądzie...

Renia(dyz)

Piszę jeszcze raz, ponieważ nie ukazał się mój post. Pracowałem kilka lat i jestem z firmy zadowolona. Raz było lepiej raz gorzej, jednak trzeba podkreślić, że Blachotrapez dba o pracowników (szkolenia, konkursy, nagrody, wyjazdy). Polecam :)

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
RenataDyzma

Pracowałam kilka lat w Blachotrapezie. Bywało różnie. Raz lepiej raz gorzej. Jednak można dobrze zarobić. Ogólnie atmosfera dobra, przełożony fajny facet, szkolenia, wyjazdy.

kozibobek

Jak jesteś słabym PH/menagerem, nie masz wyników i nie dajesz rady to jest rotacja :) Większość handlowców pracuje dobrych kilka lat, więc chyba nie jest tak źle jak niektórzy tu piszą. Na 140 placówek co najmniej na kilku muszą być jakieś ruchy ( chciał nie chciał ). Praca w Blachotrapezie ma swój specyficzny urok, myślę jednak że warto spróbować.

Wrona
@kozibobek

Dzieki, a jak szefowstwo i stosunek dp pracownika? Szanuja ludzi? Dla mnie to wazne bo mam lrzykre doświadczenia

Mam pewien problem... zakupiłem blachę dachowkową z firmy blachotrapez i rdzewieje mi na przegieciach już po 3 latach. Firma mi gwarancji nie uwzględniła bo nie mam nigdzie druku gwarancji. Sprzedawca twierdził że faktura jest gwarancją. Co prawda dostałem 30 puszek farby w sprayu ale czy to starczy na pomalowanie dachu 200m? Pomocy co mam robić?

Wrona
@Adam

A ja mam taki problem ze niektorzg ludzie nie mysla tylko piszą gdzie popadnie i co popadnie i przez to nie moge sie niczego o firmie dowiedziec.. gosciu masz problem z ich blacha to pisz gdzir indziej. czy ktoś moze mi powiedziec zwyczajnie jak tam sie pracuje? Jaka jest atmosfera? Czy szanuja czlowieka? Jak z szefostwem? Ciagle daja ogloszenia wiec pewnie cos sie dzieje.

Krakusek

Zakupiłem blachę na podsiubitkę w kolorze złoty dąb w oddziale Blachotrapez a dostałem ją naklejką Supertrapez o co chodzi? Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

Dan by Dan
@Krakusek

Materiał jest najwyższej jakości ? - Jest ! - A więc SUPER ! Podsufitka jest w kształcie trapezu ? - Jest ! - A więc TRAPEZ ! SUPER + TRAPEZ = SUPERTRAPEZ ! ;-) ;-) ;-) Bingo !!!!

dekarz
@Dan by Dan

Rodzinka majaca firme Supertrapez.wpisz w Googlach.

danse

Na pewno taki doradca handlowo-techniczny ma szansę oprócz premii jeszcze na jakieś beenfity socjalne, a to dobrze, bo odpowiednie ubezpieczenie zawsze jest potrzebne każdemu pracownikowi. A wypłata jaka?

W tej chwili w firmie jeżeli chodzi o detal spore zmiany, nawet mała rewolucja. (usunięte przez administratora)Dodatkowe premie za sprzedaż dla najlepszych placówek. Główne nastawienie w tej chwili na marże , przez co ciężej handlowcom sprzedać dany produkt. Jesteś gorolem? Już masz plusa :)(usunięte przez administratora)

Zaba

Nooo zmiamy i to konkretne, a jesli o mnie chodzi to na koncie bardzo mi sie zmienilo na plus, hahaa.

Kozibobek
@Zaba

No to zabka tylko pozazdroscic :) Dalszych sukcesow ... Buziaki

Patrice

Pracuje tu 6 lat i w końcu widać swiatleko w tunelu. NARESZCIE!. Moze skonczy sie kolesiostwo i zacznie sie normalnie tak jak powinno być w firmie. Pozostaje miec nadzieje, bo firma zaj...bista

Zagórski

He he ! "Odnoszę sukces" , dobre ! Nawet bardzo ! Jeżeli ktoś odnosi sukces w takich firmach , to na pewno nie pracownik. Chociaż to pojęcie względne. No dobra młody ! Dawaj ! Zasmakuj w "sukcesie" i wuala świecie biznesu ! Po kilku latach zrozumiesz o czym mówię. Tylko uważaj na WILKI na górze . Good luck !

Wiechu

Jeśli po przeczytaniu kilku postów i to w dodatku od sfrustrowanych ludzi, ktorzy juz nie pracują, wyciągasz wniosek, że w klikuset osobowej firmie większość nie dogaduje się z kierownictwem, to jest to żelazna logika, nie ma żartów....brawo! ;)

Makczu

A ja tu pracuję już czwarty rok i nigdzie tyle nie zarabialem. Jasne, że jest orka i to konkretna ale przynajmniej u mnie w dziale jest atmosfera niezła I ludzie fajni. Tak po ludzku patrzac to tym co odeszli pewnie trochę żal bo w niewielu miejscach tak placa jak tu i coby nie mówić to taka jest prawda. A szefostwo, no cóż, można się dogadać i jak jesteś normalny to traktują cie normalnie. Także jesli ktos chce powalczyć to może spróbować

Mr. Eco
@Makczu

Makczu Pikczu ! U Ciebie w dziale !? Może w dziale managerów ? Echh... Coś mi tu śmierdzi. No dobra ! Ale jak to ? Z szefostwem można się dogadać ? Ciekawe . To jakim to trzeba być aby byc normalnym ?

Gotowy

Hej planuje złożyć aplikacje. Jak atmosfera w pracy i kierownictwo? Widze ze firma rzetelna, ale mnie interesuje jak sie tam pracuje. Dzięki

Musashi
@Gotowy

Wiesz co ? Myślę , że jedynym sposobem aby się przekonać - trzeba się zatrudnić. Po prostu usłyszysz na tym forum dwie opinie : 1) Atmosfera pracy i kierownictwo jest SUUUUPER ! 2) Atmosfera pracy i kierownictwo to pomyłka. Poczytaj co wcześniej pisano na forum. Z mojego punktu widzenia na podstawie wieloletnich obserwacji stwierdzam , że : Punkt 1 - To opinia wszelkiej maści (usunięte przez administratora)i kombinatorów. Punkt 2 - Hmm... Jak to powiedzieć... Zacni i uczciwi ludzie to już w większości odeszli z tej firmy a ci z nich którzy zostali to frustraci , i to będzie w zasadzie ich opinia. Więc najpierw stań przed lustrem i zadaj sobie pytanie kim naprawdę jesteś , do której grupy możesz się zaliczyć. To będzie odpowiedź na Twoje pytanie. Sayonara .

Slązaczka

Ale co ma się zmienić? Jakieś duże zmiany?

Trata

Kilka zmian widac sie szykuje.miejmy nadzieje na lepsze

Latek

A kto teraz jest Dyr Logistyki?

Góral

Czy to prawda że Blachotrapez szuka Managera (dyrektora?) logistyki? Wie ktoś coś?

Benio

Poszukiwania ? Managera ? To co , znowuż będzie jakiś nowy ? A może jakiegoś chcą wymienić ?

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.