BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Administrator dodaje te opinie co chce .

Super

Miała być usunięta przez administratora ale tego nie robi nie wiem dla czego

no to chyba mówisz o innej osobie

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Bardzo kompetentny człowiek.

Torr

Potwierdzam, profesjonalny i kompetentny.

qweqwe

Pracowałem w blachotrapezie 3 miesiące. Stanowisko doradca techniczno-handlowy. Srednia wyplata to 2200. Podstawa to 1800 co ciekawe pracownicy ktorzy pracuja 1rok mają 1500 a nowy dostaje z miejsca 1800 xD. około 40h nadgodzin które trzeba robić za darmo. W sezonie podobno można wiecej zarobić ale wtedy jest duzo wiecej nadgodzin co suma sumarum wychodzi z 15/h. Obiecują gruszki na wierzbie miało być spokojnie 3000 a wydaje mi się to nie możliwe. Generalnie atmosfera całkiem spoko, ale jak to wszędzie trzeba uważać na fałszywych ludzi. Praca bywa niebezpieczna. Blacha jest bardzo ostra i dochodzi praca na wysokosciach. W zimie sama podstawa bo nic się nie dzieje. Ogólnie nie polecam.

Hosso
@qweqwe

Kolego, zapomniałeś o podstawowej rzeczy- miałeś jeszcze coś sprzedać. Poza tym podziękowałem Ci wcześniej. Kolega z filii nie był w stanie z Tobą wytrzymać nawet 3 miesięcy. Ps. Dekarze czekają na Cb do dzisiaj z podziękowaniem za dokładne pomiary ... ;)

Rudy
@qweqwe

Na jakiej filii pracowałeś ?

Natalia
@Rudy

Pytasz z pozycji osoby zainteresowanej pracą w BLACHOTRAPEZ-ie, czy też pracujesz obecnie w tym miejscu? Jeśli jesteś pracownikiem firmy, to może napiszesz coś więcej? Warto dodawać merytoryczne opinie na forum, mogące pomóc innym osobom!

Jacek

Nikt ci więcej nie da jak BLACHOTRAPEZ obieca... Totalne dno!

Rudy
@Jacek

Prawda!!!

Z_Rabki

Czytając wasze posty, czy tam pracujecie czy pracowaliście mogę stwierdzić w 90 % że macie rację. Firma znana (od MS w piłce nożnej) w całej Polsce, z kilkudziesięcioletnią tradycja, z renoma itp... a nie ma dla pracowników nawet pakietu medycznego. Premie 200 zł, nadgodziny odbierane w okresie zimowym, brak jakiegokolwiek socjalu. To w Biedronce dzieci na święta chociaż paczkę dostana, nie mówiąc już o socjalu full wypas. Wstyd I zażenowanie !!!

KUBA
@Z_Rabki

To jak mam nadzieję że już w tej Tak bardzo złej firmie nie pracujesz, tylko pracujesz, w Biedronce i jest ci dobrze. Proszę pokażcie w okolicy firmę produkcyjną która płaci lepiej niż Blachotrapez, która pomimo że, mam tak sezonową pracę nigdy nie wysłała pracowników na urlopy bezpłatne i nie zwalnia ludzi. Ludzie piszcie prawdę. Bo jak na ten moment to są bzdury. Owszem nie ma pakietów socjalnych Ale wynagrodzenia są na przyzwoitym naprawdę poziomie. A nadgodziny do odrbrania no coz przynajmniej remont zrobisz w domu. I przynajmniej są ewidencjonowane i do odebrania. A napisz że ta premia 200 zł to dodatkowy bon na święta , a nie że tyle jest premii.

xyz

praca ok. doradca handlowo techniczny. pracyje kilka lat. chwale pracodawce. wiadomo chcialo by sie wiecej (powiekszyc swoj koszyk dobr). wiele ma atutow Blachotrapez. nikt nikogo na sile nie trzyma ale jak sie pracuje to doceniaja wedlow procedur , widac to na koncie. jak robisz swoje to nikt sie nie czepia.

Mcgywer

A wykonanie dachu zgodne z projektem? Może ktoś siekał blachę jak popadnie a teraz wieszasz psy na niewinnej osobie. Zastanów się co piszesz...

Alicja

@Produkcja czy mógłbyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie BLACHOTRAPEZ? Czy jeśli jest tyle obowiązków i zarazem nie możecie liczyć na rozbudowany socjal, to czy zarazem wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Alicja

Czy firma zapewnia swoim pracownikom oprócz stałego wynagrodzenia dodatkowe profity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub na dojazdy do pracy? Czy zapewniony jest pracownikom pakiet socjalny? Jak ta kwestia wygląda w BLACHOTRAPEZ?

Produkcja
@Alicja

Nic takiego nie ma niedawno chcielismy karty benefitowe to powiedziano nam ze trzeba za nia zaplacic 160 zl (tyle kosztuje karta bezposrednio od firmy która się tym zajmuje).Pakietu socjalnego nie ma, chyba ze 200 zł na święta to dla Ciebie socjal ????.Nie polecam...

Bór
@Produkcja

To napisz lepiej ile zarabiasz to zaraz się 10 osób na Twoje miejsce ustawi.

Bór
@Alicja

Bór piszesz nie na temat...

Rozdzieliła nas piłka
@Produkcja

Zgadza się - 200 zł na Św. B.N. Ale ten "rarytas" funkcjonuje dopiero od bodajże 2 lat. Poza tym nic więcej niema. Starzy (niepracujący już) pracownicy mówili , że na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat również nic nie dostawali.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Alicja

@Metall, stanowisko operatora linii produkcyjnej jest pracą dwuzmianową. Do głównych zadań należy uruchamianie i nadzór linii produkcyjnej. Operator kontroluje jakość wyrobów i zajmuje się ogólnymi pracami magazynowymi. Zapewniona jest umowa o pracę.

Metall

Podpowie ktoś jak wygląda praca operatora lini produkcyjnej w zakładzie w Rabce.(zarobki,atmosfera). Czy warto ???

Alicja

Czy ktoś z obecnych na forum pracowników chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w BLACHOTRAPEZ w sposób prawdziwy i merytoryczny? Każda rzetelna informacja na temat sytuacji w firmie jest pomocna dla ubiegających się o pracę. Obecnie dla zainteresowanych jest prowadzona rekrutacja na operatora linii produkcyjnej. Więcej informacji znajduje się na stronie firmy: https://www.blachotrapez.eu/pl/19/oferta-pracy.

Tomasz

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

Witold

Słyszałem, że potrzebowali na przedstawiciela handlowego, czy to jeszcze aktualne?

@Mcgywer nie potrafiłeś sprostać prostym zadaniom do wykonania więc nie dziw się, że już Cię nie ma w naszym zespole :P Najlepiej teraz oskarżać przełożonych. Żenujące :)

Mcgywer

Niebawem się spotkamy i prosto w oczy mi to powiesz?

Buli
@Mcgywer

To Ty wielki nieudaczniku, który na widok klienta dostawał kociej mordy?

@Buli

Powiedz dla czego piszesz na mój temat skoro mnie nie znasz?

Mcgywer

Tam trzeba aplikować na menadżera. Jeden to nawet kierowcę ma????

Tommy
@Mcgywer

Jak go stać to dlaczego ma nie mieć w końcu jest kierownikiem a nie kierowca matole.

Dostap
@Tommy

Obrońca uciśnionych. Ps. Sam jesteś ...

@Tommy

Zawrzyj że tak zażartuje twarz

Landmesser
@Dostap

Zapewniam Cię , że kolega nie jest sam. Wiele osób obserwuje rozwój sytuacji na tym forum (niekoniecznie poprzez subskrypcje). Wiele z tych osób na pewno ma bardzo dużo do powiedzenia , na temat pracy (i nie tylko) w BLACHOTRAPEZIE. Oczywistą rzeczą jest , że działa tutaj małe stadko "klakierów" . Jednak stadko , to nie większość. Pamiętaj o tym. I jeszcze jedno . Przyjdzie czas , że powrócą demony przeszłości , a wraz z nimi czas trudnych pytań i odpowiedzi. Zanim jednak głupkowato odpowiesz na ten post proponuję Ci , abyś głęboko zastanowił się nad tym , jakie konsekwencje może przynieść nadgorliwa obrona takiej firmy jak BLACHOTRAPEZ. Jaką ona jest , myślę że wiesz bardzo dobrze bez względu na to jakim jesteś człowiekiem. P.S. Każda akcja , wywołuje reakcję (bez względu na czas).

Hahahahkalkier
@Landmesser

Jesteś biednym, smutnym człowiekiem. Idz kontynuować prace w markecie na kasie. ????????????

Dostap
@Landmesser

Nie bronię firmy tylko nie zgadzam się żeby wyzywać kogoś od matołków. Zwłaszcza kolegów którzy wnieśli do firmy tak wiele a zostali potraktowani na koniec jak szmaty. O to mi chodziło

Landmesser
@Dostap

Przepraszam Cię Dostap . To nie do Ciebie było lecz do Tommyego. Źle zrozumiałem zasady postowania/odpowiadania na tym forum :-) Poza tym , zgadzam się z Tobą :-)

Łoszak
@Dostap

Chyba wynieśli...z tej firmy tak wiele..mówiąc dosłownie.

lolo

Witam. Jak wyglądają zarobki w firmie? Jest zapotrzebowanie na pracowników produkcji Rabka- Zdrój? Proszę o info.

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.