BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Roxi

Aplikacja spontaniczna o której pisaliście się opłaca, mi się kiedyś udało tak dostać do pracy więc polecam. Ja swoje ogłoszenia widzę, czyli magazyniera. Wynagrodzenie to podstawa plus premie, ile jest podstawy a ile premii i czy w ogóle takie premie macie obecnie co miesiąc?

Tatar
@Roxi

Jest teraz jakaś aktywa oferta na magazyniera? Gdzie? też bym sobie tutaj złożył

oponek
@Tatar

tak na ich stronie jest ale ja mam pytanie. te uprawnienia na wozki sa konieczne od samego poczatku? moze by mozna sie bylo z nimi jakos ugadac ze sie je zrobi po zatrudnieniu?

frugo

gdzie sprawdzacie oferty?

frugo
@oponek

jak masz w wymaganiach ze trzeba wózki to na już

Rico
@Tatar

Do Bochni szukają obecnie magazyniera

@Rico

Dzięki za cynk, ktos się orientuje czy praca na magazynie tutaj jest cieżka czy raczej standardowa jak wszędzie?

narcyz
@Cyk

według mnie jest raczej standardowo, nie powiedziałbym że jest jakoś mega ciężko, raczej praca jak praca

narcyz
@narcyz

wiadomo, że na początku trzeba sie podkszkolić ze wszystkiego, nauczyć swoich obowiązków i zwyczajnie przyzwyczaić do nowego otoczenia, ale myśle że nie jest źle

krystek
@Cyk

no jak idziesz na magazyn to chyba nie ma co liczyć na leżenie i pachnienie, ale pracowałem w kilku i tu mi najlepiej

szampan
@krystek

a powiesz glownie ze wzgledu na co ci tu jest najlepiej? chodzi bardziej o zarobki i warunki czy moze atmosfere?

Sobek
@Roxi

Czekaj, czyli dostałaś się do pracy przez aplikację spontaniczną, a teraz pytasz o warunki? To dostałaś się w końcu czy nie, bo nie rozumiem?

BS
@narcyz

No właśnie mnie ten początkowy okres w pracy zawsze stresuje troche, w innej robocie mnie trochę na lodzie zostawili. A jak u was to wygląda, te szkolenia są dobrze przeprowadzane? No i pytanie czy to nowe otoczenie jest przyjaźnie nastawione do nowych?

Hohland
@BS

Powiem ci że o ile nie jesteś zwadliwy to się spokojnie odnajdziesz, ludzie są nieszkodliwi i pozytywnie nastawieni do nowych, nikt tutaj nikogo nie strofuje z powodu że dopiero zaczyna

Nemo

No czemu mieliby ci nie pomagać? ludzie są bardzo w porządku

Micho
@Nemo

Potwierdzam, ludzie na plus tutaj

haha Nowy wpis

tak i kierownictwo też raczej jest w porządku, idzie się dogadać z nimi

WR Nowy wpis
@krystek

Hej, ja też myślę o pracy jako magazynier tutaj, ale ja mam pytanie o szanse rozwojowe. Czy wgl jest tu szansa na awans np. na koordynatora magazynu, może po jakimś dodatkowym szkoleniu? Bo ja jednak chcę z czasem iśc wyżej i zastanawiam się, czy firma wgl stawia na takie awanse wewnątrz firmy.

pianko Nowy wpis
@WR

jak jest dużo osób na niższych stanowiskach to zawsze jest ciężej wierzyć że to akurat ty byś mógł awansować no ale grunt to mieć ambicje

@ Ololo

Witam. Na kiedy przewidziana jest rekrutacja do Radomska?? Pozdrawiam

Micho
@@ Ololo

Serio myślisz że ktoś kto przewiduje rekrutację do Radomska z wyprzedzeniem ogłosi to nieoficjalnie przedpremierowo tutaj na forum? XD

Ololo
@Micho

A dlaczego nie?? Inne zakłady tak robiły

haha
@Micho

XDDD +1 byczku

pianko Nowy wpis
@Ololo

no a ile wcześniej mniej więcej?

Piotrek

Nie wiem w którym zakładzie pracują osoby które tak bardzo zachwalają sobie płace i atmosferę w tej firmie . Z miła chęcią chciał bym żeby się przedstawiły z imienia i nazwiska . 6 /7 tysięcy to raz w zeszłym roku dostałem na wypłatę . Wiec niech nie piszą bredni ze co miesiąc się tyle zarabia jak w sezonie jako operator zarobisz 5 tys to jest dobrze . Poza sezonem 3tys 3500 zł . Praca sama w sobie nie jest zła . Tylko osoby zarządzające ta firma . Karanie pracownika za wszystko co jest możliwe traktowanie przedmiotowe tabelki statystyki przezbrojenia wszystko na czas jeśli 5 min dłużej posiedzisz na przerwie jest tel ze swieci Ci się za długo przerwa . Widać po komentarzach pozytywnych ile jest polajkowanych negatywnych minek . Pod tym komentarzem zobaczymy kto się zgadza z moja wypowiedzią . Będą widoczne minki pozytywne lub negatywne . Pozdrawiam serdecznie

Agamemnon
@Piotrek

Wierzę w Pana opinię. Pracowałem w tej firmie, hmm... długo. Jednocześnie nadmienię , że nie pracuję w BL już kilka lat. Jednak moje doświadczenia z przełożonymi i ich niektórymi podwładnymi-faworytami, wpłynęły trałmatycznie na moje dalsze życie. Nie wypowiadam się szczegółowo na temat wynagrodzeń, ponieważ należy je analizować w zależności od interesującego nas stanowiska. Zaręczam jednak iż w firmie zazwyczaj panowała niesprawiedliwość płacowa , często powiązana z "oddaniem się dla firmy" niektórych pracowników. Ci bardziej "użyteczni" i tym samym "kompatybilni" z firmą pracownicy , mogli liczyć na wyższe premie , lub "preferencyjne" traktowanie , które to przekładało się na ich wyższe wynagrodzenia. Zakładam, iż dzisiaj firma nagle nie stała się "Aniołem Światłości" . Jeżeli się mylę , proszę o merytoryczną i udowodnioną korektę. Myślę jednak, że ew. komentarze będą swoistym zwierciadłem tego , jak ta kwestia wygląda dzisiaj w BLACHOTRAPEZIE.

Nemo
@Agamemnon

Potwierdzam w 100%. Również pracowałem w tej firmie w dziale handlowym. Układy na porządku dziennym. Zadziwiające do czego ludzie mogą się posunąć , by zdyskredytować człowieka. Niektórzy handlowcy działający nielegalnie za aprobatą niektórych kierowników (pośrednio korzyść obopólna). Usuwanie różnymi metodami ludzi którzy są lub mogą być niewygodni, oczerniając ich jako niewydajnych lub niekompetentnych. (usunięte przez administratora) głównie w stosunku do tych, którzy próbowali mieć swoje zdanie doprowadzając w rezultacie do zwolnienia się tych ludzi z pracy. Takie odejście niepożądanej osoby z grona handlowców, umożliwiało bez przeszkód różnego rodzaju (usunięte przez administratora) W dodatku część nielegalnych praktyk odbywała się za cichym przyzwoleniem części kierowników. (usunięte przez administratora) stosowali zarówno kierownicy jak i ich zaufani pracownicy, którzy korzystali w różny sposób z tej symbiozy. Nieprawidłowości jakie działy się w tej firmie nie sposób opisać w zwykłym poście , ponieważ zwyczajnie było ich tak dużo , że należałoby napisać o tym książkę. Taka lektura faktycznie mogłaby pomóc potencjalnym kandydatom podjąć decyzję o podjęciu pracy w takiej firmie. Widząc patologie jakie w tej firmie miały miejsce, odeszło z niej wielu uczciwych i wartościowych ludzi. Oczywiście firma Blachotrapez zawsze będzie twierdzić lakonicznie, że po prostu się nie sprawdzili. Nie opisałem tu innych grzechów tej firmy, ale być może to kwestia czasu. Ta firma to...

BU

Kierowca Samochodu Ciężarowego pow. 3,5 t. jakie zarobki może tu osiągnąć na starcie? Czy z benefitów jest coś jeszcze, prócz wymienionego na ich stronie ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego?

tres
@BU

napisali jaki pakiet medyczny albo skąd?

Eureka

Z tego co się orientuje one nie są jakieś specjalne ukryte...dosłownie wystraczy wpisac nazwe firmy i dopisac praca

uszsz

ich strona, zakładka z aktualnymi ofertami pracy

Bajos
@uszsz

przez fb rekrutują?

Bez
@Bajos

Tego że przez fb rekrutują to nie wiedziałem tam wiszą takie same ogłoszenia jak na pracuj czy coś?

Ziomal

No jak na priv napiszesz to pewnie tak ie próbowałem ale raczej tam aktywnie działają

Cyk

Może w jakimś wcześniejszym wątku jest taka informacja? albo w którejś z tych zakładek z lewej strony?

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Saper

Każda oferta do innego miasta, macie aż tyle siedzib?

AlanQ
@Saper

a gdzie są te oferty do różnych miast? brzmi fajnie

Drogo
@AlanQ

No na internecie poszukaj na jakis stronach z ofertami pracy albo na strone głownom im zerknij, a jak inaczej pracy szukać?

lans

czasem jak nie ma wstawionych ogłoszeń wysyła się takie coś jak e-mail, nie wiem czy słyszałeś

lans
@lans

To jest tzw aplikacja spontaniczna.. czasem działa, ale każda firma do tego inaczej podchodzi

@lans

wie ktos czy tutaj mozna tak zrobic? czyli wyslac maila z cv nawet jak nie ma wstawionych ofert teraz

@lans

jaka jest szansa ze firma to zobaczy i jeszcze wezmie pod uwage? przeciez rownie dobrze moze to wskoczyc w spam

@szczyrk

po prostu chyba jakos nie przekonuje mnie wysylanie takiego maila, gdy nawet nie mam pewnosci czy ktos go odczyta

Koren
@szczyrk

lepiej zadzwonić i zapytać czy maila posłać?

EvErEst
@Koren

Wg mnie maila, bo chociaż będą mieli do niego cały czas dostęp jak coś, a po telefonie to już w ogóle żadnej pewności na nic nie masz.

bark

odpowiadaj zawsze na ofertę jak masz coś pod siebie aktualnego

mysl

no na ich stronie głównej a gdzie indziej chcesz szukać? dosłownie pierwszy link jak sobie wpiszesz w internecie

bling
@mysl

po jakims konkretnym czasie sie zawsze odzywaja do kandydatow?

Yedd

obstawiam, że po prostu tam będzie najwięcej aktualnych

Yedd

wiesz gdzie indziej wstawiają ogłoszenia?

blm

szybko kontaktują się po aplikacji?

walery

z toba po jakim czasie sie kontaktowali?

żubbbr

mają własną strone i tam oferty znalazłem

SH

To znaczy jaki mają maksymalny czas na odzew? Bo jeśli robota jest od zaraz to w ciągu ilu dni jest się już na etacie? Dużo jest pracy na tą chwilę? Te przyjęcia to będą od nowego roku czy w grudniu też już można się załapać?

rebus

skoro pracujesz to mógłbyś cos więcej powiedziec tak ogólnie o atmosferze w pracy?

juz
@SH

pierwsze odpowiedzi są zaraz po wyslaniu cv a reszta w ramach poszczegolnych etapow

gemstone
@rebus

ponawiam pytanie, ludzie w porządku są?

prochowiec
@juz

wiesz może jak tutaj jest z doświadczeniem? trzeba mieć jakieś określone?

@gemstone

ludzie w porządku serio, milo sie zaskoczylam

@prochowiec

z tego co wiem trzeba miec doswiadczenie na podobnym stanowisku...ale na pewno zalezy tez od stanowiska na jakie aplikujesz

zobowiązany
@Nice

ogólnie poleciłbyś pracę tutaj jak ktoś szuka czegoś na dłużej?

@zobowiązany

zdecydowanie, nie mam zadnych zastrzezen co do wyplaty i warunkow

RS
@Nice

A atmosfera spoko, też można zaliczyć na plus? Może napiszesz krótko o swoich warunkach pracy i ile kasy idzie zarobić? Jeśli możesz to rozbij to na podstawę oraz inne dodatki i premie. Czy wypłata wpada zawsze tego samego dnia na konto? Wolałbym dostawać do ręki i nie wiem czy w ogóle pytać o taki drobiazg.

don vasyl
@Nice

o jakim stanowisku ty tak właściwie piszesz?

don vasyl
@don vasyl

wątpie że każdy ma ze sobą jakiś kontakt więc atmosfera może być atmosferze nierówna

Bagatela
@don vasyl

widzę, że jesteś kandydatem znalazłeś jakieś fajne oferty? jest teraz coś aktualnego?

Karol G.
@zobowiązany

wtrącam się w dyskusję, ale pracuję tu dwa lata i polecam z czystym sumieniem. do tej pory błąkałem się po kilku firmach z branży ale tu udało się zatrzymać na dłużej niż kilka miesięcy

Budzym
@Karol G.

powiesz cos o benefitach z ktorych korzystają pracownicy? mam na mysli te faktyczne benefity, nie te które są w ofertach napisane :D

kraken
@Budzym

Czy są takie benefity co tylko chętni z nich korzystają? Np jakieś kursy?

Trzynasty

prawda to jest jakiś koszmar z tymi cenami...przydałoby sie coś takiego

pokrzywiony

akurat są kursy językowe do wykorzystania

pokrzywiony
@pokrzywiony

a oprocz tego sa rozne premie, szkolenia itp. paczki z roznych okazji itp

@pokrzywiony

Wszyscy pracownicy moga sie o takie cos starac?

@pokrzywiony

W sensie ze pewnie np na swieta ta?

Ups
@pokrzywiony

Dla wszystkich pracowników czy tylko na jakichś konkretnych stanowiskach??

Eureka
@don vasyl

w dziale w którym pracuję jest bardzo okej ludzie sie nawet powiedziałbym że lubią

VX
@pokrzywiony

Różne premie, czyli pewnie częściej niż tylko na święta? Co miesiąc też coś wpada do kieszeni dodatkowo? Często jest tak , że premie można dostać dopiero po przepracowaniu pewnego okresu. Tak samo jest tu w firmie? Czy każdy się łapie już od początku?

kolega
@VX

są premie uznaniowe, świąteczne, roczne i kwartalne

@Eureka

Brzmi dobrze, nowych pracowników też przyjmują jakoś w miarę serdecznie?

Artemis

u mnie gwarancja przeszła, wiec moze faktycznie u Ciebie coś było nie tak i dupka piecze, bo sie nie udało kogoś naciągnąć. NIE WIEM, CHOĆ SIĘ DOMYŚLAM :P

Agamemnon

Proszę Pana , niestety takie traktowanie klienta jest standardową procedurą w tzw. procesie posprzedażowym stworzonym m.in. przez Pana K. Nie będzie to pociechą , ale nadmienię iż zdziwiłby się Pan jakich innych "pomysłowych argumentów" używał dział reklamacji. Ponadto blacha potrafiła klientom korodować tuż przed końcem okresu gwarancji.

Majka

Specjalista ds. Marketingu pracuje na umowę czy to jakiś freelancing? Chciałabym się bardzo dowiedzieć, bo słyszałam, że było ogłoszenie, a nie mogę znaleźć nic w Internecie. Od razu powiem, że umowa o działalność gospodarczą mi nie odpowiada, w sensie b2b.

zabawkowy
@Majka

przy tym ogłoszeniu co znalazłaś nie ma tego wyjaśnionego? ogólnie firma daje umowy i nigdy nie było z tym problemów, więc freelancing raczej nie wchodzi w gre, a b2b raczej też dają jak ktoś o to prosi

zabawkowy
@Majka

a z ciekawości gdzie sprawdzałaś ogłoszenia? mam kumpla który też szuka i poleciłem mu stronę firmową, ale tam podobno teraz nic nie ma...

kask
@Majka

nie widze zadnych aktualnych ofert co do tej posady aktualnie ale z tego co widze ze starego ogloszenia to nawet tam bylo napisane ze oferuja umowe o prace

Story
@kask

czyli teraz nigdzie nie ma ogłoszeń? Ja właśnie też słyszałem spoko opinie i w sumie praca tutaj by mnie satysfakcjonowała

Story
@kask

a tak przyszłościowo jakby coś się pojawiło ktoś powie o tym jak tu wygląda rekrutacja?

vin
@Story

a co chcesz dokladnie wiedziec? rekrutacja tutaj sie sklada z kilku etapow ogolnie wiec zalezy o co dokladnie pytasz

mleko
@vin

no np z kim odbywa sie rozmowa kfalifikacyjna i czy to zalezy od stanowiska na ktore sie zglaszasz

mleko
@vin

a ile czekales na odp od nich czy sie dostales, dlugo to wszystko trwalo czy nie bo nie napisales tez nic o tym

mort
@mleko

chyba najepirw mialem rozmowe z kims z hr? cos takiego na pewno. a potem jedynie musialem przyjsc na taka rozmowe na zywo i tyle

emu
@mleko

ponawiam pytanie bo nikt jeszcze nie odpowiedzial ile sie czeka na odp i w ogole ile trwa te cale zamieszanie nazywane rekrutacja :D

Banglak
@emu

Ja myślę, że wszystko u mnie zajęło koło miesiąca więc długo to nie trwało

Banglak
@emu

a wysyłałeś już cv czy pytasz po prostu?

smit
@Banglak

to mozna tu wyslac swoje cv na jakiegos na maila?

Cyklop
@smit

Na ich stronie mają odnośnik że można wysłać cv przez "aplikuj" albo listownie

tsum
@smit

tak można zawsze mailowo się kontaktować, ale jak na stronie są narzędzia do tego to bym w ten sposób szybciej próbował

troter
@tsum

wiesz może jak szybko informacje zwrotną dają?

tlux
@troter

nie wiem czy bym sie kierowal czyjas odpowiedza, raczej zalezy ile maja zgloszen

stefon
@tlux

teraz sa jakies wieksze przyjecia czy srednio?

stefon
@stefon

chociaz juz prawie koniec roku wiec pewnie tych przyjec jest mniej

muki
@stefon

nie wiem czy większe no przyjęcia są jak pewnie w internetach już widziałeś, więc jak szukasz pracy to myślę że dobrze trafiłeś

@muki

to dwa ogłoszenia teraz są tylko czy ja źle patrze?

@muki

jak uprawnienia UDT na wózek są mile widziane to znaczy że nie musze ich mieć?

grabik

tu takich uprawnień zrobić nie można?

Trzynasty
@muki

pamiętasz może jak wyglądała twoja rozmowa rekrutacyjna? podzieliłbyś się wrażeniami?

@Trzynasty

Oby byla po prostu szybka i na temat, nie lubie jak na rekrutacji za bardzo wnikaja w zycie prywatne..

fortuna

nie masz zadnych wskazowek dla osoby ktora chce aplikowac?

EW

I o zgrozo, makaron nawet nie był aldente! Milion pytań. Niedługo zapytają, czy na rozmowę to skręcić w prawo, czy w lewo na korytarzu, gdy na wprost jest ściana? Nie no litości. Jak są ogłoszenia firmy - a trochę ich jest - to wiele kwestii jest w treści. Choć prawdą też jest, że te najistotniejsze pod słońcem, jak wysokość pierwszej wypłaty się nie pojawiają. I tego właśnie nie rozumiem, dlaczego by nie napisać, ile, jako młodszy technolog produkcji bym zarobił w początkowym okresie? Czy coś stoi temu na przeszkodzie, by podać zakres kwoty? Bo co z tego, że piszą, jakoby zatrudnienie było stabilne i żeby się nastawiać na długi staż pracy, kiedy pieniądz o tym decyduje?

Romek

Specjalista ds. HR, bo i takie wystawiono ogłoszenie, z jakiego to względu jest poszukiwany? Czy z mniejszym, niż trzyletnie doświadczenie, o jakim jest w ofercie, można się z powodzeniem ubiegać o tę posadę? Proszę w miarę możliwości przybliżyć przebieg procesu rekrutacji?

Współpraca z takimi profesjonalistami to czysta przyjemność. Pozdrawiam, podwykonawca z okolic Krakowa :)

Kejti

nie mogłam znaleźć strony rewolta wiec pozostało napisać tu, że bardzo dziekuje za szybkie załatwienia sprawy z instalacją w pakiecie z poszyciem

Mirka

Ktoś mówił, że poza sezonem z pracą fizyczną ciężko, a przedstawiciela handlowego nie potrzebują tak jak w 2011 jeszcze w grudniu? Od tamtej pory by nie było nowego naboru? Ciekawe, bo to dużo czasu. No i aktualnie to ma jakąś podstawę? Bo szczegółów się nie da przeczytać nawet w tamtym ogłoszeniu starym.

Adka

A wiesz może co się zmieniło na etacie przedstawiciela przez te lata? Zatrudniają na chwilę obecną takich ludzi? Jeśli chodzi o ten wcześniej wspomniany sezon to przedstawiciel to również praca sezonowa, jakie to konkretnie miesiące?

Fifi

Dach cieszy oko od końca września, ale człowiek zapracowany to brakuje czasu napisać kilka słów w internecie. Świetna współpraca - ekspres pod kątem wykonania, żadnych problmów

Staszek

Troche po sezonie, wiec pewnie nie ma już za wiele pracy na dachach, ale gorąco dziękuję za ekspresowe wejście ekipy

Aga

Fajnie, że firma oferuje samochód służbowy na posadzie Product Development Manager. Czy to auto można wykorzystywać do celów prywatnych? Czy tylko do pracy i trzeba auto po pracy odstawiać do firmy? Dajcie znać, cirkawa jestem bardzo ;) .

giorno

jak nie to pozostaje ci rzeczywiście wysłac do nich maila z zapytaniem

Rejent

Są tutaj jakieś inne benefity oprócz tych ciekawych samochodów i telefonów?

prmi
@Rejent

paczki na święta, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, siłownia itd..., nie wiem czy wszystkie stanowiska mają dokładnie to samo

Onex
@prmi

Pakiet medyczny macie? To jakaś prywatna firma? Jak to wygląda?

Onex
@prmi

Nie miałem w pracy wcześniej czegoś takiego więc z chęcią się dowiem co to w ogóle jest i jak się z tego korzysta.

Baca
@prmi

w kwestii benefitów się zgadzam

FR
@Baca

Są firmy, które także to oferują. Wchodząc w szczegóły tych benefitów, to w jakim stopniu są one opłacane przez pracodawcę?

cerves

Witam mam pytanie jakie umowy oferuje Blachotrapez dla swoich pracowników i na jakie pieniądze można tutaj się nastawiać?

cerves
@cerves

Do tego o benefitach już tu poczytałem ale czy na jakieś premie możnaby liczyć?

fawor

czemu b2b najbardziej opłacalne?

fawor

a jak długo byłeś na zleceniu? jest możliwość od razu pracy na uop?

Tate
@fawor

Ja szedłem od razu na uopa jak cos, wiec tak też można

Czort
@Tate

a jaka dostaniesz umowę jest zależne od stanowiska?

pav
@Czort

u mnie jakos naturalnie na rozmowie rekrutacyjnej wyszlo tak ze powiedzialem ze jak cos chcial bym byc zatrudniony oczywiscie w oparciu o umowe o prace i taka tez umowe mi zaproponowali puzniej, nie wiem czy stanowisko ma tu cos do rzeczy, predzej moze wymiar godzin? jakby ktos nie pracowal na caly etat? nie wiem kompletnie czy tak mozna

Iwona
@pav

A czy w trakcie zatrudnienia można zmienić rodzaj umowy? Bo zastanawia mnie czy jak ktoś początkowo ma uop to może po jakimś czasie przejść na b2b, skoro to bardziej opłacalne? O ile więcej zarabia się na b2b?

kiertys
@Iwona

podejrzewam że o ile stanowisko umożliwia zawiązywanie kilku rodzajów umów to można zmienic, aczkolwiek zakladam że dopiero po wygaśnięciu starej

kiertys
@Iwona

nie wiem ile więcej, ale no jeśli masz swoją firmę to podejrzewam że orientujesz się w tych sprawach lepiej niż ja

Michał Ż.

fajne perspektywy rozwoju i pewna posada

Julia
@Michał Ż.

Czyli jakie konkrety z tym rozwojem? Fajne, czyli można regularnie awansować na wyższe stanowiska i jednocześnie dostawać coraz lepszą kasę? Perspektywy są dla wszystkich takie same, czy na pewnych posadach jest szklany sufit i nie ma gdzie awansować?

Ryba
@Michał Ż.

mogę zapytać na jakim stanowisku pracujesz? firma płaci na czas wszystko?

Kamino
@Ryba

Ja nie miałem z tym problemu, także płaci na czas.

troter
@Kamino

powiedz mi tak może nieco z innej beczki do którego dnia miesiąca macie wypłaty? dosyć ważne info dla mnie

Mini

O jaką ścieżkę dokładnie pytasz?

Mini

W sensie od jakiego stanowiska chcesz zacząć i o jaki dział ci chodzi

J.Z.

Szybko i rzeczowo. Lubię konkrety, a nie nawijanie makaronu na uszy

Lelo
@J.Z.

w jakim temacie, jako pracownik piszesz?

Zbożak
@Lelo

właśnie też się zastanawiam, może na rozmowie rekrutacyjnej był?

loop
@Zbożak

ktos przy okazji moze powiedziec jak sie tutaj dostac mozna?

loop
@Zbożak

sa teraz nowe oferty?

woj
@loop

Masz ogloszenie jedno na Product Development Manager.

woj

W sumie na taki pierwszy odzew długo nie musiałem czekać, może z tydzień nawet nie.

Derex

Jak stoicie z dodatkami i benefitami? Cos porządnego się znajdzie?

Słoń
@Derex

Coś porządnego się znajdzie dla pracowników akurat ja uważam że firma fajnie dba o takie rzeczy

Słoń
@Derex

Na pewno jest pakiet medyczny paczki na święta czy jakieś zniżki w sklepach no i ubezpieczenie grupowe

@Derex

z płacowych to masz oczywiście różnego rodzaju premie uznaniowe, świąteczne, roczne i kwartalne bodajże

@Derex

z poza płacowych no to oczywiście jakieś tam paczki na święta, ubezpieczenie grupowe czy pakiety medyczne plus różnego rodzaju kursy czy to językowe czy szkolenie np. zeby jakies uprawnienia sobie wyrobic

@Derex

a z takich mniej ważnych to są jeszcze zniżki w sklepie samsung i siłownia... tyle koajrze

belbon
@Borsuk

uprawnienia na co? sa konkretne kursy do wyboru?

belbon
@Borsuk

czy po wyrobieniu jakiegos kursu trzeba potem przepracowac iles czasu w firmie?

Splendor

a długo tutaj pracowałeś? zastanawiam się czy tutaj nie wysłać cv

Splendor

Pamiętasz może jak wyglądała tutaj twoja rekrutacja?

Tuko
@Splendor

dwie rozmowy i potem podjęcie decyzji o współpracy z tego co kojarzę

onon
@Tuko

to ile zajal caly proces zanim dostales prace?

onon
@Tuko

mi zalezy zeby cala rekrutacja nie trwala nie wiadomo ile wiec wole sie z gory zapytac ile to trwalo

Kaktus
@onon

Jakoś z miesiąc to trwa na pewno, ale nie jest to jakoś długo

Kaktus
@onon

A na jakie stanowisko chcesz startować?

Popek
@Kaktus

Tylko na ich stronie znajdę ogłoszenia o pracę czy jeszcze gdzieś indziej? Bo jak patrzę po stronie to nic dla mnie nie ma, a słyszałem dobre opinie o pracy tutaj więc zależy mi żeby się dostać

Jopek
@Popek

głowie na ich stronie warto szukać bo tam najaktualniejsze i najwięcje ich wstawiają

Jopek
@Popek

ewentualnie możesz jeszcze sprawdzić ich profil na pracuj

Ginmo
@Jopek

okej dzięki, a możesz powiedzieć jakies doświadczenia dotyczące rekrutacji? jak to wygladało?

Adela

Ma ktoś już doświadczenia z rekrutacją na doradcę handlowo technicznego? Chciałabym się dowiedzieć paru rzeczy, których w ogłoszeniu mi zabrakło, a tu ktoś pisał, że firma rzeczowo i konkretnie podchodzi do ludzi, tylko nie wiem na 100% czy to dotyczy tak samo rekrutacji. Dają w ogóle jakieś zasadnicze wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.