BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

zawiedziony współpracą

Trzeci tydzień czekam na domówienie do zamówienia i nikt nic nie wie poraszka.

Mcgywer
@zawiedziony współpracą

Oni teraz Glika pilnują a nie zamówień

Mcgywer

Zarobić można, narobić się też można. Na koniec i tak Ciebie oplują. Opis -prostu korporacja, ale lepiej pasuje (usunięte przez administratora).

Daria

Więcej pracujecie to więcej zarobicie i po co to narzekanie??

Macgywer
@Daria

Masz "rację".Przepracujesz więcej godzin to wiecej zarobisz.

BYŁY PRACOWNIK - i całe szczęście

Ludzie - nie dajcie sobie wciskać tego steku bzdur. Wszystkie te "achy", "ochy" i jaki to nie super pracodawca pisze paru kierowników dla podniesienia oceny firmy. Rzeczywistość jest zgoła zupełnie inna, już na początku miesiąca dostaniecie do obowiązkowego podpisu papier na którym widnieje że przepracowaliście jedynie 8h dziennie. A w rzeczywistości będzie ich po 10, jak szybko można policzyć 1/4 etatu pracujecie w systemie "obowiązkowej daniny na rzecz firmy". Zamiennie można to nazwać ZŁODZIEJSTWEM. Lepiej poszukać chwilę dłużej i znaleźć uczciwszego pracodawcę.

Grzechu
@BYŁY PRACOWNIK - i całe szczęście

To jakieś szaleństwo, co piszesz. Ja nigdy żadnego papieru nie podpisywałem, wychodzę normalnie o czasie i zarabiam sobie przyzwoicie tak że mi starcza żeby z żona sobie pozwolić na fajne wakacje i dziecku na zachcianki też starcza. Jeśli ktoś sobie ceni stabilizacje i godne warunki, to śmiało. Przy czym co charakter to opinia. Jeśli komuś się nie chce pracować i tylko brać pieniądze, to nigdzie nie będzie zadowolony. Ja polecam blachotrapez a wiem co mówię bo już tam jestem od 4 lat a szwagier od 7.

Krzychu
@Grzechu

Papier jest do podpisania co miesiąc,pracuje (jeszcze)wiec wiem...

Narcyz
@Krzychu

Zgadza się... Papiery co miesiąc awansem trzeba podpisywać z godzinami jakie się niby przerobiło a przerobiło się ich znacznie więcej. Każda sobota jest pracująca i nie można sobie odbierać dni wolnych. Urlopy w lecie dają z wielką łaską(usunięte przez administratora)Zimą natomiast zmuszają do wybierania urlopów pomimo że się go w danym momencie nie potrzebuje.

Norbi
@Narcyz

Potwierdzam powyższe z jedną tylko zmianą - soboty są wolne ale tylko w okresie zimowym pod warunkiem że zasypie śniegiem w innym przypadku pracujesz w sobotę wymiennie z drugim handlowcem, średnio wypada 2 soboty w miesiącu.

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Metall

Moje pytania nadal aktualne.☺

Janekxx

Witam, moze ktos udzielic mi informacji jak wyglada praca w punktach sprzedazy,chodzi mi glownie o wyplaty,czy sa jakies podstawy,czy moze wszystko zalezy od obrotu danego punktu? Czesto zmieniaja sie osoby na punktach? Polecacie ewentualnie?

Alicja

@Metall aktualnie niestety nie ma żadnych nowych ofert pracy. Natomiast warto śledzić oferty na bieżąco, może coś się pojawi. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Metall

Są moze przyjęcia na produkcji w zakładzie w Rabce? Jakie stanowisko polecacie? Jakie +i - pracy w B.T? Jakich zarobków się spodziewać ? Ktoś ,coś ;-) ?

Alicja

@Grzechu dość długo pracujesz w firmie BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. Co najbardziej podoba Ci się w firmie? Powiesz na nam coś więcej o warunkach pracy? @Poeata na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin.

#niebzykamsiezkolegami

Kto mieczem wojuje od miecza ginie

Malwina

Chciałbym się przyjąć jako doradca techniczny. Jakie sa tam warunki i co to za stanowisko? Bardzij kontakt z klientem czy praca w biurze?

Baron
@Malwina

Lepiej szukaj innej pracy kolego...

Totalne dno! Odszedlem z pcacy po 9 latach! To chyba cos znaczy... Wyzysk pracownikow!

Alicja

@BYŁY PRACOWNIK piszesz, że pracowałeś w Blachotrapez Sp.z o.o. Czy możesz napisać nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą? W jakim dziale byłeś zatrudniony? Co możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu, a co według Ciebie wymaga zmiany?

BYŁY PRACOWNIK

Ale permanentna ściema z tymi dobrymi opiniami !!!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ, TE DOBRE PISZE PARU KOLESI Z KIEROWNICTWA A WY NIE ŁYKAJCIE TEGO - TAK DLA OSOBISTEGO DOBRA WIEM BO PRACOWAŁEM

Twój Mistrz
@BYŁY PRACOWNIK

Pewnie byłeś zwykłym nierobem i stąd to wszystko, ale nie martw się, może ktoś gdzieś da Ci szansę.

Dana

Niektórzy mają problem z tym, że w pracy trzeba po prostu pracować ;)

Alicja

@Funky Dart, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

Funky Dart

Znowu nic się nie ukazuje ze złych opinii. Ciekawe czemu tu same pozytywy a 2/5 ocena. Troszkę nie fair ze blokujecie niepszychylne wpisy a może było by warto wyciągnąć wnioski. Łączy nas piłka bądźcie fair... Panie prezesie szacunek do pracownika artykuł Forbes toż to stek bzdur, lubi Pan (usunięte przez administratora)a nie dobrych pracowników.

Ar2b2
@Funky Dart

Rzadko udzielam się w takich sytuacjach, ale nie mogę już wytrzymać poziomu malkontenctwa i zawiści. Pracowałem w Firmie kilka lat i jasne, że są rzeczy, które można by zmienić. Tak jest wszędzie. Ale tutaj jak pracujesz dobrze, to nikt Ci ręki nie wykręca, pieniądz jest na koncie na czas itd.. W ilu firmach pracowałeś w życiu? Czy teraz Twój pracodawca za sam fakt przychodzenia do pracy wypisuje Ci laurki? I jeszcze te personalne wrzutki, śmieszne. Pewnie na oczy nie widziałeś człowieka.

Jan III Sobieski

Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Kazio

@Piasek Poprzedni handlowiec znalazł prace bliżej miejsca zamieszkania. Przez blisko trzy lata dojeżdżał blisko 60km, a teraz ma prace na miejscu w swoim mieście.

Alicja

@Piasek, myślisz o aplikowaniu właśnie na to stanowisko?

Piasek

Witam, czy ktoś z was mógłby coś powiedzieć na temat punktu w świdniku? Czy może ktoś wie dlaczego tam nie pracuje poprzedni handlowiec- słaby teren czy coś innego?

Alicja

Miło czytać takie pozytywne opinie :)

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.