Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

TaK zgadzam się, praca w dellu to masakra. Przeprowadźcie barometr lub coś takiego....pracownicy bedą mieli możliwość wypowiedzenia się - bo tam się boją że wylecą.

pomagier

Narzekacie ? Przyjdźcie do pracy w aleksie w p. g.Tam Sodexo się kompromituje.Lala nieudacznik rządzi.Zachowanie kobity jak w czeskich komediach.Asia rządzi.Dobrze ze pracownicy ogarnieci . Bo ona dba głównie o swój wygląd.Robota w nerwach.Sprzeczne informacje.Nie odbierane telefiny.Fochy.

Dziewczyna

Zgadzam się z Twoją opinią DELL w Łodzi jest taki....

Ona

W dellu w Łodzi doprowadzanie do zwolnienia pracowników i upokażanie to norma Izabela coś powinna wiedzieć na ten temat - manager fmu. Nikt nic nie zrobi szkoda słów.

@Ona

@Ona, dziękujemy Twój komentarz. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu opisanej przez Ciebie sytuacji, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres e-mail: hr.fms.pl@sodexo.com. Z pozdrowieniami, Dział HR Sodexo Polska

To sądzę o was
@Ona

A dajcie spokój Sodexo.......inne firmy są mniej propagandowe są na rynku. Biurokracja masakra

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sodexo

Firma zamiast doceniać pracowników wyrzucają ich po tyraniu całe dnie chodzi o kierowników oczywiście. Szkoda czasu i zaangażowania w tę firmę, bo kopną w tyłek tylko z uśmiechem na twarzy .

@Sodexo

@Sodexo, dziękujemy za Twoją uwagę. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu opisywanych przez Ciebie sytuacji, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres email: hr.fms.pl@sodexo.com. Z pozdrowieniami, Dział HR Sodexo Polska

Cedzak

Pracowałem w Sodexo w Warszawie sezonowo od października do grudnia(okres przed-świąteczny) przy wklepywaniu danych zamówień z kartki w komputer. Atmosfera kulturalno-neutralna, bez propagandy, coś na zasadzie powściągliwego luzu. Wszyscy sobie mówią "cześć", ale bez zbędnego spoufalania się. Komunikatywni i cierpliwi przełożeni. Pracowałbym dalej ale to była sezonówka i sobie znalazłem inną pracę. Pozdrawiam.

kassiaaa
@Cedzak

ile płacą miesięcznie ?

Berberys

Sodexo regulanie otrzymuje nagrody Business Superbrand za jakość, niezawodność oraz wyjątkowość marki.

wolny
@Berberys

kupic można wszystko. poza zywyklą uczciowścią

Józek

Czy dowiem się coś więcej na temat pracy dla technika obsługi obiektu? Jaki obiekt, gdzie no i ogólnie jakie obowiązki? Czy dobrze się pracuje w firmie?

marek
@Józek

jeżeli interesuje Cię praca we własnej odzieży roboczej, naprawy kapitalne remonty złożonych maszyn robione jako drobne przeglądy, tygodniowe całodobowe dyżury telefoniczne za friko a nadgodziny i awarie płatne jako umowy zlecenia to dobrze trafiłeś. jeżeli w czasie awarii zdarzy Ci się wypadek to sam sobie jesteś winien a świadczeń z ZUS nie dostaniesz. niekompetencja i samozadowolenie menadżerów sięga zenitu. do sporządzania owszem firma się nadaje i czy potrafi robić katering, jak czytamy wyżej nie bardzo. a od utrzymania ruchu niech trzyma się z daleka łatwo coś zniszczyć. niech to zostawi fachowcom.za wysokie progi. i jeszcze jedno zawsze mogą Cię zwolnić bo jakiś nieudacznik nie sprawdził się na jakimś obiekcie a przecież żal kolegi (przyjaciela, znajomka) zasłużenie spławić w kanał. zapomnij o bonach te rozdzielają wtajemniczeni (u żłoba) wtajemniczonym doświadcz sam jeżeli lubisz surwiwal będziesz miał naukę na całe życie.

@marek

Marku, dziękujemy za Twój komentarz. Bardzo zaniepokoiły nas Twoje uwagi! Sytuacje opisane w Twoim poście są niezgodne z naszymi wewnętrznymi standardami i wartościami. To dla nas ważne, aby jak najszybciej i najlepiej wyjaśnić opisaną przez Ciebie sytuację. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres email: hr.fms.pl@sodexo.com. Dział HR Sodexo Polska

Iwona

@zdesperowany pracownik próbowałeś zgłosić sytuacje, o której opowiadasz? @Boniamogłabyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy? Co najbardziej podoba Ci się w pracy w Sodexo?

Bonia

Jestem pracownikiem Sodexo Polska od wielu lat i jest tu dobrze.

zdesperowany pracownik

Jestem pracownikiem firmy od ponad dwóch lat do tej pory było ok , ale od momentu zmiany menadzera jest po prostu fatalnie. Pani menager nadużywa swojej władzy -jedna z pracownic bufetu prywatnie jest jej kolezanką, do tego dobrała sobie jeszcze jedną panią w ten sposób we trzy poniżają reszte bufetowych. Raptem żadna z dziewczyn nie może obsługiwać kasy fiskalnej bo tylko pani O zrobi to najlepiej- dodam że ta pani robi najwięcej pomyłek na kasie. Jeśli w pracy ma miejsce niemiła sytuacja z udziałem tych pań to pani menager pyta-"czy ta sytuacja na pewno miała miejsce bo może to tylko w mojej głowie się uroiło. Koleżanki pani menager proszą swoich kolegów żeby nagrywali dziewczyny z bufetu np, jak pracują w nocy i potem ogłaszają wszem i wobec że mają bardzo ciekawe filmiki o reszcie załogi. Pani menager wie o tej całej sytuacji jednak nie robi z nią nic bo przecież nie ukarze swojej koleżanki., bo im wolno chodzić do pracy z akrylami lub żelami na paznokciach. I to niby jest fer wobec reszty załogi. Nie wspomnę już o tym ż pani menager nie ma zielonego pojęcia o pracy , nie umie wystawić faktury ,na dzień dzisiejszy 1 maj 2017 roku nie mam nawet grafiku a przecież 4 maja muszę iść do pracy, rano przychodząc do pracy nie mam drobnych w kasie muszę prosić klientów czy mogą zapłacić mi kartą kredytową. Oprócz tego pani menager pojawia się w pracy ok godz 10 i po paru godz wychodzi załatwiać swoje prywatne sprawy bo prowadzi też swoją prywatną działalność. Wydaje mi się że będę zmuszona na dniach dostarczyć wypowiedzenie umowy o pracę.

@zdesperowany pracownik

Szanowny @zdesperowany pracownik, Dziękujemy za przesłaną opinię. Deklarujemy pełną gotowość do wyjaśnienia opisanej przez Ciebie sytuacji. Prosimy o zgłoszenie wspomnianych problemów na adres e-mail: hr.fms.pl@sodexo.com. Z uszanowaniem, Dział HR Sodexo Polska

Anula

Widziałam ofertę pracy w księgowości i mam chęć złożyć cv. Potrzebuje kilku informacji i pomyślałam o tym forum. Jak prowadzą rekrutację? Jakie widełki płacowe mogą być w księgowości? Lubie mieć wczesnej troche wiedzy.

Sodekso

Pracuję w sodexo już bardzo długo. Wg. mnie cały pion FM jest na równi pochyłej i niebawem będzie potrzebna restrukturyzacja tego działu. Od dłuższego czasu obserwuję zmianę pokoleniową w centrali na stołkach menadżerskich. Odchodzą doświadczeni menadżerowie (niestety do konkurencji), a na ich miejsce zatrudnia się chłystków-karierowiczów najczęściej świeżo po studiach, którzy nie mają żadnego pojęcia o kwestiach technicznych, którzy prowadzą obsługę z dnia na dzień licząc, że się uda i nic się nie wydarzy. Myślę, że jeszcze 2-3 lata "jazdy po bandzie" i wszystko będzie jasne.

Iwona

@Berberysudało Ci się dostać do pracy w Sodexo? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich wrażeń z procesu rekrutacji.

Iwona

Zachęcam do przeczytania wywiadu przestawiającego historię firmy Sodexo jak i udzielającego odpowiedzi na pytania związane z rekrutacją. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15859,wywiad-monika-bentkowska Która odpowiedź była dla Ciebie najbardziej pomocna?

Berberys

Ja wiem, że to jest dobra firma i dlatego złożyłam CV na stanowisko technik obsługi obiektu. Może ktoś orientuje się ile tam dostanę na start? Może premia?

Tomasz

Witam, chciałem zapytać o możliwość pracy jako handlowiec-koordynator przy pozyskiwaniu firm i pkt detalicznych na bony i inne benefity ? czy jest możliwość podjęcia takiej pracy w Państwa firmie w segmencie ? jestem z Południa Polski (ŚLĄSK) a firmy obsługuje w woj. śląskim, dolnośląskim,podkarpackim i małopolskim.

Witam ,mam pracowac w tej firmie jako -mobilny technik obsługi obiektu -sporo obiecują a jak jest w rzeczywistosci ? Proszę o odpowiedz

As

Wiesz co, poiem Ci tak, biurokracja zawsze jest taka, że wymyka się spod kontroli, moim zdaniem wszystko jest tak jak powinno

@As

Miło słyszeć te słowa!

Ulena

to fakt, przedstawiają "obiecanki", których sumarycznie nie spełniają.. rzeczywiście polityka firmy na pierwszym miejscu stawia sdx, klienta i pracowników można oszukiwać, mydlić oczy "partnerstwem w biznesie". sdx jako "partner" zawsze cie "zaskoczy od tyłu" :D :) :)

Jola
@Ulena

Czy prawdą jest, że sodekso się sprzedaje? Jak funkcjonuje centrala firmy? Kto jest dyrektorem operacyjnym, jaka jest opinia o tej osobie? Jakie są przedziały wynagrodzenia?

@Jola

@Jolu, nie, Sodexo się nie sprzedaje :-) Naszym dyrektorem jest p. Piotr Kurczak. Jeśli masz pytania, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod mailem mamuwagę@sodexo.pl albo tutaj w komentarzu. Odpowiemy na wszelkie pytania w tej kwestii. Pozdrowienia!

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.