Opinie o KR Group Sp. z o.o. w Warszawa

KR Group to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KR Group Sp. z o.o. w Warszawa

Księgowy

Rzadko wypowiadam się na tym portalu, ale tym razem poczułem wewnętrzna potrzebę. Niestety zatrudniając się w KR Group nie przetrwałem nawet okresu próbnego, nabawiając się depresji i załamania nerwowego. Ogólnie długo dochodziłem do siebie po tym miejscu pracy a oto powody: - skala dezinformacji i chaosu jest przerażająca, nikt nic nie wie, ten i ta nie ma czasu - wszystko wymagane jest na już, na wczoraj, człowiek nie miał nawet chwili na coś żeby się wdrożyć, sprawdzić, przygotować - nadgodziny to chyba norma - bardzo wysokie tempo pracy - nieprzyjemna atmosfera, ludzie mało życzliwi i pomocni - wypełnianie Time managera to chyba jakaś porażka -codziennie chyba schodziło co najmniej 30 minut Jedynym plusem jest to, że na pewno możesz się bardzo dużo nauczyć, ale niestety w rozrachunku wyszło mi, że wolę spróbować gdzie indziej Nie polecam!

ER

Dział HR ma swoją rolę tak jak każdy dział, najłatwiej to wysłać maila i oczerniać z anonima. A może po prostu nie przedłużono umowy i teraz się mścisz...

Pracuję w KR Group ponad 6 lat i póki co nie zamierzam zmieniać pracy. Jestem zadowolona z warunków zatrudnienia jakie daje mi KR Group. Przede wszystkim firma daje pracownikowi możliwości rozwoju. Wspiera rozwój wysyłając na liczne szkolenia. Atmosfera w firmie jest luźna - można szczerze porozmawiać z każdym (bez znaczenia na jakim jest szczeblu). Wiadomo jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Ja jednak nadal widzę więcej plusów.

Agata

3 lata to faktycznie sporo. Chociaż widzę, że tu ktos podwoił ten wynik. Jak podwyżki przy tym obecnie sie prezentują? Macie tu stały system czy raczej podejście indywidualne?

X

Jak wygląda sytuacja z angielskim? Czy osoba która jest w stanie napisać e-mail ale jeśli chodzi o biegłą rozmowę ze specjalistycznym słownictwem to nie potrafi jej przeprowadzić ma szansę dołączyć do zespołu? Czy istnieje możliwość przydziału firm wyłącznie z polskimi właścicielami? Czy ktoś weryfikuje pisane w obcym języku e-maile przynajmniej na początku? Czy jest w tym przypadku samodzielność?

@Agata

to są bardzo ogólne pytania. Wszystko w zasadzie zależy od stanowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami, zawsze w ogłoszeniu podajemy informację o oczekiwanym poziomie języka. Tak samo z innymi umiejętnościami czy wiedzą. Staramy się to precyzować zawsze.

Agnieszka

Jakiś czas temu miałam rozmowę w tej firmie z Panią Joanną i managerką działu Otrzymałam ofertę, ale odrzuciłam ją ze względu na inną lepiej płatną. Była to jedna z najlepszych rozmów w jakich uczestniczyłam, za co bardzo dziekuję. Nie wiem jak wyglądałaby sama praca, ale odbyta rozmowa byla bardzo miła i profesjonalna.

@Agnieszka

Bardzo dziękujemy za tą opinię. Staramy się, żeby nasz proces rekrutacji był coraz lepszy i cenimy każdy feedback, a ten pozytywny cieszy nas najbardziej :) Może spotkamy się jeszcze w przyszłości, w innym procesie.

Lara Nowy wpis

witam serdecznie. Interesuje mnie praca jako starszy specjalista ds. raportowania. Jest teraz dostępna oferta z dość elastycznymi warunkami zatrudnienia jeśli chodzi o formę umowy czy też tryb pracy. Nie ma jednak przy tym wskazanych żadnych przedziałów płac. Czy można prosić o ich przybliżenie?

Pracownik konkurencji Nowy wpis
@Lara

Czy udało Ci się dowiedzieć na jakie wynagrodzenie B2B można liczyć?

Księgowy

@Księgowy

Przykro nam, że masz takie doświadczenia. Nasz Pion Księgowości przechodzi w tym roku bardzo duże zmiany, co niestety wpływa wiele aspektów codziennej pracy. Dążymy do wyeliminowania tych negatywnych, badamy nastroje i motywacje pracowników, staramy się prowadzić dialog tam, gdzie to możliwe. Pracujemy też nad procesami i organizacją pracy. Rozumiemy Twoją decyzję i dziękujemy za konkretne argumenty. Może nasze ścieżki jeszcze się kiedyś zejdą, ale tym razem z pozytywnym skutkiem.

KSIE
@Księgowy

A do jakiego zespołu trafiłeś?

Adalbert
@Księgowy

Absolutna zgoda. Atmosfera tragiczna, i ciekawe jak to się przekłada na poziom obsługi klientów.

@Księgowy

Czytając tę opinię, czytam jakby o sobie. Podzielam opinię w stu procentach. Nie ma czasu na wdrożenie, nikt nie ma dla nikogo czasu. Wysokie tempo pracy, duże wymagania, nadgodziny, nieprzyjemna atmosfera, ogromny stres. Nigdy wcześniej nie pracowałam w takim miejscu. Niestety po tej pracy musiałam do siebie dochodzić dobre kilka miesięcy a pracowałam tam zaledwie trzy

Magda z HR Nowy wpis

Naszym zadaniem jest udzielnie odpowiedzi, nie wystawiamy komentarzy bez podpisu, ani "lauerk". Brakuje czasu? Zapraszam na szkolenie z zarządzania sobą w czasie, w tym tygodniu będą dwa takie w firmie ;)

ER Nowy wpis

Jula

W jednym wątku już pojawiła się wzmianka o pracy zdalnej, jest ona również wskazana w ofercie dla GL Accountant’a. można także zauważyć ten punkt z integracjami i zastanawiam się jak one wyglądają gdy większość z zespołu pracuje zdalnie? Niewielka część się ze sobą spotyka?

Widzę, że pojawiają się tu opinie laurki pod zamówienie działu kadr. Jak to fajnie, jak miło. Na rozmowie rekrutacyjnej może jest miło, potem już nie. Kadra zarządzająca ma mentalność z PRL (to taka radziecka organizacja przeżywająca właśnie renesans). Nie wypłacili mi wynagrodzenia. Podałem ich do sądu, wynagrodzenie otrzymałem po roku czy półtora, ale radziecki smród ciągle unosi się w tej firmie... Nie chcesz mieć problemów, nie zatrudniaj się tam.

Aplikowałeś na stanowisko Corporate Services Assistant oferowane przez firmę KR Group Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Jakiś czas temu miałam rozmowę rekrutacyjną, mimo że nie dostałam oferty, to za jakiś czas będę aplikować ponownie. Nie byłam zaskoczona pytaniami, atmosfera na rozmowie była fajna, a jednocześnie bardzo profesjonalna. Dostałam przemiły feedback od Pani rekruterki i w przyszłości, jak tylko pojawi się ciekawe ogłoszenie to spróbuję jeszcze raz.

Witam, jeszcze wczoraj została dodana oferta na stanowisko GL JPK Assistant. W tym przypadku wpisana jest umowa zlecenie oraz ta o prace. zastanawiam się czy koniecznością będzie podpisanie tej pierwszej na samym początku? Dodatkowo czy osoba zatrudniona na tym stanowisku mogłaby ocenić warunki pracy?

Magda z HR

wybór formy umowy pozostawiamy kandydatowi :) Jeśli ktoś wybiera umowę o pracę, to podpisujemy takową od początku, zaczynając od okresu próbnego.

@Magda z HR

Dzień dobry, chce się tylko jeszcze doinformować w kwestiach urlopów. Gdy ktoś ma zamiar wziąć kontrakt to i tak będzie mógł liczyć na płatne dni wolne?

Magda z HR

W przypadku współpracy B2B nie ma urlopu. Natomiast nasi współpracownicy mogą liczyć na 5 tygodni przerwy w świadczeniu usług, z zachowaniem prawa do wynagrodzenia. Zapraszam na rozmowę, w trakcie procesu rekrutacji staramy się zapewnić czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania czy ewentualne wątpliwości.

Tomasz

Czy można się dowiedzieć o co chodzi z tą ciagle pojawiająca się ofertą na GL accountanta? Widziałem ją chyba w grudniu, później styczniu i teraz kolejny raz w lutym. Chciałem za 1 razem aplikować ale myślałem, ze za późno a później kolejny raz zobaczyłem ja w styczniu i zrezygnowałem bo to trochę zastanawiające, ze przez tyle czasu wisi ta sama oferta.

@Tomasz

Odpowiedź jest prosta ;) jako, że obszar GL to nasz największy dział, to też tam najczęściej rekrutujemy. Ogłoszenie jest wystawione ciągle, ponieważ to pozwala nam na dynamiczne zarządzanie potrzebami rekrutacyjnymi w danym momencie i bycie w kontakcie z kandydatami.

Asprocol

Przez proces sądowy wybiłem im z głowy chęć oszukania mnie. Nie wypłacili mi wynagrodzenia za świadczone usługi. Potem jakieś popychadło prezesa "przyniosło mi pieniądze w zębach" po wniesieniu pozwu sądowego. Kadra kierownicza ma mentalność (usunięte przez administratora) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! ! ! ! ! !

Ela
@Asprocol

Jeżeli ktoś piszę opinię tego typu samemu określa siebie jako dno jak nie niżej, nie rozumiem jak można odnosić się z takim brakiem szacunku do innych. Z tego co widzę jest jedna opinia o niepłaceniu więc, to po prostu zwykły oszust. Mi płacą (i to niemało) i wszystkim ponad 200 osobom w organizacji też i to nawet czasem wcześniej kasa była przed świętami :)

Dobra ja teraz też się zastanawiam nad ta oferta dla GL Accountanta, ktoś ósmego lutego pytał o powracające oferty i okazuje się ze tydzień po tym zapytaniu znowu ja wrzucili. Jak sama rozmowa może wyglądać i co jest teraz na niej weryfikowane? Zastanawiam się czy jest jakoś ciężko? wysoka poprzeczka?

Zrekrutowana

To jest jakaś kpina. Dostalam potwierdzenie, że zostałam przyjęta i zaczynam od początku roku. Kazano do czwartku mi złożyć wypowiedzenie w firmie. Nie mam żadnej umowy, kontakt z rekruterką Joanną żadny. Miała się ze mną skontaktować wczoraj a na telefonie zgłasza się poczta głosowa. Na mail rekrutacyjny ani bezpośredni do nik nikt nie odpowiada. Po początkowym świetnym wrażeniu jestem zdegustowana

@Zrekrutowana

Bardzo nam przykro, że ma Pani takie wrażenia. Informacyjnie - przesłana oferta współpracy ma moc listu intencyjnego. Jest też możliwość podpisania umowy przedwstępnej. Proszę pamiętać, że rekruterzy często są na spotkaniach rekrutacyjnych i nie mogą odebrać telefonu zawsze od razu, ale starają się oddzwaniać na bieżąco. Myślę, że nikt nie chciał Pani niczego "kazać", natomiast z uwagi na koniec miesiąca i okresy wypowiedzenia, złożenie przez Panią wypowiedzenia w kolejnym miesiącu będzie oznaczało wydłużenie czasu oczekiwania o kolejny miesiąc. Jeśli to temat z wczoraj, to mamy nadzieję, że dziś uda się połączyć i przekazać wszystkie informacje.

Kandydatk
@Zrekrutowana

Nic nowego, poziom rekrutacji w tej firmie to jakiś żart. Kontakt zerowy. Nigdy więcej, żałuje ze wcześniej nie przeczytałam opinii. Zmarnowany czas.

@Kandydatk

Przykro nam, że masz takie wrażenie. Obecnie, nasza Koordynator Rekrutacji jest chora, ale wszystkie procesy zostały przejęte, przez inne osoby. Daj proszę znać, o jaki proces chodzi - sprawdzimy i się odezwiemy. Najlepiej będzie jeśli napiszesz na hr@krgroup.pl

Estera

Witam, czy jest może tu ktoś kto pracuje albo pracował na recepcji? Zauważyłam ze jest oferta na Skaryszewską. Nie widzę by było wymagane doświadczenie, ja je jednak posiadam. Napiszecie mi wprost czy czasem zdarza się by było dużo pracy? ciekawi mnie tez to, że prawo jazdy kat B znalazło się w mile widzianych. Możecie objaśnić powód?

AP Accountant? Wiem, że od paru dni jest wystawiona taka oferta, liczę wiec na aktualną opinie dotycząca pracy, czy będzie ona możliwa? są dostępne czy formy trybu pracy. większość pracuje teraz z domu czy z biura?

@Ewa

Obecnie, większość naszych pracowników pracuje hybrydowo. W biurze jesteśmy minimum 4 dni w miesiącu (1 raz w tygodniu). Każdy zespół ma swoje dyżury w biurze, w zależności od organizacji pracy i potrzeb. Oczywiście w biurze można być częściej. Zawieramy także umowy w 100% zdalne, jeśli ktoś mieszka poza miastami, w których są nasze biura.

@Magda z HR

Mam pytanie odnośnie tych umów w 100 procentach zdalnych. Czy rekrutacja oraz formalności ( podpisanie umowy itp) również odbywa się w formie zdalnej? Zdarzają się jakieś sytuacje, że trzeba się w siedzibie pojawić mimo takiej umowy?

Rekrutacja obecnie odbywa się głównie zdalnie. W przypadku umów 100% zdalnych formalności są załatwiane online i pocztą :) W biurze można się oczywiście pojawić, ale nie ma takiego obowiązku - mamy zasady dotyczące zwrotów kosztów dojazdu dla pracowników zdalnych.

Zgadzam się z tą opinią, pracuję 3 lata i zamierzam kontynuowac.

Agata

Jaka atmosfera panuje w firmie KR Group Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 24 września. Czy jest rotacja?

Anka

Są teraz dostępne oferty dla Tax Assistanta a także Senior Tax Specialisty. Nie ma w żadnej wskazanych widełek płacowych a zastanawiam się nad różnicami w stawkach. Omówicie je? po jakim czasie można spodziewać się jakiegoś awansu?

Do oddziału w Gdańsku jakie nabory będą planowane teraz na początku kolejnego kwartału? Jak na razie widzę tylko ofertę na Pragę z takiego portalu. Ktoś też już pytał wstępnie o warunki, lecz nikt jeszcze nie odpowiedział. Czy któryś dział ma być docelowo powiększany?

Cześć, widzę, że sporo ofert jest teraz wystawionych, mnie praca jako wdrożeniowiec ERP by interesowała. Czy jest tu jakiś aktualny specjalista, który mógłby mi opisać aktualne warunki? Chce byś na bieżąco z atmosferą na dziale, ponieważ będę się decydować na podesłanie dokumentów. Czy macie przy tym od razu porady dla mnie odnośnie samej rozmowy? Dzięki

Zaciekawiony

Jak oceniacie atmosferę w oddziale w Gdańsku? Jak wyglada kwestia nadgodzin?

Lidia

Pytanie o laptopy zaciekawiło, ale bardziej ta odpowiedz sprzed paru miesięcy, że nabory to zwiększanie struktury w ostatnim czasie a nie żadne rotacje, czy to dziś tak jest? to o ile osób i na jakich działach zespół się powiększył przez ostatnie miesiące?

@Lidia

Dziękujemy za pytanie, w naszej ocenie to forum nie jest miejscem do omawiania dokładnych przepływów kadrowych w firmie. Możemy powiedzieć, że obecnie dział księgowości przechodzi przemodelowanie, zmieniamy się w stronę BPO (business proces outsourcing) i podejścia procesowego. Jest to nasz największy dział, a więc też taki, do którego najwięcej rekrutujemy.

Aplikujący

Jak długo po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia do pracy trzeba oczekiwać na umowę w przypadku gdy się ma okres wypowiedzenia? Brak kontaktu mailowego od rekrutera a telefon odzywa się z pocztą głosową

@Aplikujący

Dziękujemy za informację. Wiele zależy od okresu wypowiedzenia właśnie. Proponuję kontakt bezpośredni pod adresem hr@krgroup.pl

Zostaw merytoryczną opinię o KR Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KR Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KR Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 104 ocen.

KR Group Sp. z o.o.