Opinie o Alrec Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alrec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alrec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alrec Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Alrec?

Maciej

To zależy do stanowiska.

Rozczarowana

Pracuje tu od niedawna. Atmosfera grobowa wszystko po znajomosci zalatwiane . Ci z agenci musza (usunięte przez administratora) , a stara gwardia robi co chce sa rozpuszczeni do tego zwalaja cala robote na tych z agencji wysluguja sie nimi a sami maja w (usunięte przez administratora) zakazy dla nich przerwy po za praca sa wskazane male a tu ktos wychodzi zapalic a tu po picie . Stanie 8 h nogi kregoslup umieraja . Krzeselek malo prawie w ogole . Podejscie do agencyjnych zadne . Zero informacji o nagodzinach . Wpisywanie na liste jak to Pan T. Chce . No ludzie alerc to niestety w jakims sensoe (usunięte przez administratora) fizycznej . Jak najdalej od tej firmy . Trzymajcie sie z daleka.

Edward
@Rozczarowana

Opisujesz spory bałagan organizacyjny w firmie. Czy inne warunki pracy są dobre i możesz liczyć na jakieś benefity lub szkolenia?

Jan Błotnik

pracowałem tam rok temu w wakacje i prawdę mówiąc nie nabawiłem się kokosów a wręcz choroby która zmiotła mnie z nóg na weekend (spocony od uczciwego zachrzaniania pod wszechobecne wiatraki na pełnych obrotach) o ile któraś linia nie zawaliła zlecenia to można sobie na całkiem sporo pozwolić, to do stołówki, to na papierocha przed zakład. pracownikom tymczasowym nie płacą za nadgodziny, ale można je sobie odebrać innego dnia, co jest bardzo w porządku. atmosfera bardzo dobra, jak nie trzeba wyrabiać 200% normy to liderzy bardzo życzliwi, szeregowi pracownicy to ludzie, a nie nastawione na wykopanie szczury. osobiście uważam, że najlepsza praca jest na magazynie-cisza, spokój, robisz co do ciebie należy i nikt nie wymaga stawania na głowie

@Jan Błotnik

Dobrze, że podzieliłeś się tu swoimi wrażeniami o pracy w Alrec. Sporo kwestii uwzględniłeś w swojej opinii, ale moją uwagę przyciągnęła jedna z nich. Chodzi mi mianowicie o te nadgodziny. Czy zgłaszałeś to, iż pracownicy tymczasowi nie dostają za nie należnego wynagrodzenia jakimś wyżej postawionym osobom w hierarchii firmy?

wyjaśnienie
@Paulina

tymczasowi pracownicy nie dostają za nadgodziny, tylko je odbierają, takie jest prawo w naszym kraj, że pracodawca w pierwszej kolejności ma oddać godziny, jak nie ma możliwości musi zapłacić

Lech Kaczyński

Firma ogólnie nie jest najgorszym miejscem pracy ale ma wiele wad które można by w prosty sposób naprawić ale po co? Każdy tam działa dla siebie, wyścig szczurów książkowy. Nie wypowiem się o innych działach ale zakupy są porażone chorobą szefa tej jednostki który jest 100% pracoholikiem i ma żal (chociaż nigdy nie powie tego wprost) do tych którzy tacy nie są i do pracy przychodzą po to by żyć a nie żyją po to by pracować. Jak jesteś nolifem który za piątkę brutto chce (usunięte przez administratora) od rana do wieczora i 24h/dobę myśleć o pracy to jest miejsce dla ciebie! :D Ale i tak radzę uważać na "dyrektora" bo jest fałszywy czego nie dojrzałem na samym początku i odchodząc dałem palec i mi rękę urąbali :D Miałem się powstrzymać od pisania tej opinii ale ponieważ zostałem oszukany i nie wypłacono mi kasy za nadgodziny i za dietę to "mówię jak jest" cytując Maksa Kolanko. Życzę powodzenia wszystkim którzy tam są i będą. Dodam jeszcze, że firma ma potencjał i możliwości - branża jest fajna ale niestety jest sterowana przez holendrów i angoli którzy mają o tym średnie pojęcie i wymagają od polaczków robienia rzeczy niemożliwych w czasie zero i za kasę poniżej krytyki.

Project Manager

- a więc ile chciałby Pan zarabiać? - no biorąc pod uwagę doświadczenie, wykształcenie i sytuację na rynku pracy chciałbym zarabiać... - zarabiać, tak? może jeszcze pieniądze? w (usunięte przez administratora) się wam przewraca millenialsi! rynek rujnujecie roszczeniowym podejściem! ja w twoim wieku płaciłem by móc pracować!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Paulina

@Mały ktoś, może zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź i napiszesz coś więcej na temat pakietu socjalnego w Alrec? Co jest w nim zawarte? Czy oprócz tego w firmie możecie jako pracownicy liczyć na pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli dofinansowania na przykład do prywatnej opieki medycznej lub do karty sportowej. Jak je oceniasz?

Maly ktoś

Brak szafek , nikt nic nie wie , niby mili ludzie a za plecami swoje gadają. Generalnie nie polecam

Igor

Alrec to firma z opinią dobrego pracodawcy. Czy dostać pracę można tylko przez agencję?

Paulina

@Antonina, czy posiadasz informacje odnośnie nowych przyjęć do Alrec? Jakie należy spełniać wymagania aby móc aplikować do firmy? Zachęcam również inne osoby zatrudnione w firmie do wyrażenia swojej opinii na temat tego pracodawcy.

@Paulina

Napisz sama -jesteś z firmy.

Paulina

@Antonina, dziękuję za Twoją wypowiedź. Pomoże ona wielu osobom zainteresowanym pracą w firmie. A może rozwiniesz swój komentarz i napiszesz jak Ty postrzegasz pracę w Alrec? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy pracodawca zapewnia oprócz wynagrodzenia dodatkowe profity?

Antonina
@Paulina

Pracownicy agencji mocno odstają od pracowników firmy.Mało kto rozmawia z nami.Widać to na stołówce -mocno- choć wszyscy jesteśmy fizyczni.Są przerwy pracownicze,jest kawa,herbata,woda w wersjach: z gazem,filtrowana,ciepła ,zimna i w 19 l baniakach źródlana.Nie wszyscy mają szafki na ubrania. Ponoć można przejść z umowy agencyjnej na umowę w firmie po 3 mies pracy,wtedy ma się pensję +premię,a na święta bony i teraz gruszka.Jest duża rotacja pracowników.Często na hali śmierdzi chemią .Tak atmosfera dobra,jak wchodzi coś nowego wszyscy są mili.Warto spróbować ,i tak polecam tę pracę,pomimo że śmierdzi.

Paulina

Czy jest na forum obecny ktoś, kto posiada aktualne informacje z firmy? Czy Alrec prowadzi jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska potrzebni są pracownicy? Jakie należy spełniać wymagania i w jaki sposób należy zgłosić swoją kandydaturę? Myślę, że odpowiedzi na te pytania pomogą osobom poszukującym pracy w Łodzi.

Antonina
@Paulina

Pracuję tam i rozmawiałam dziś z panem koordynatorem , są przyjęcia ale tylko przez agencje pracy (Fenix,Toolip ) do montażu tylko.

eekoo

jedyny słuszny opis zakładu: Lady Pank - Fabryka małp ;)

Paulina

@jaCEn ty BE, z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. Jak myślisz jaka jest tego przyczyna? Czy można by ją poprawić? Umiejętności w pracy zawsze dużo znaczą. Może powinieneś bardziej się wykazać i zawalczyć o lepsze stanowisko. Czy pracodawca przewiduje jakieś dodatki do pensji takie jak premie lub pakiet socjalny? Twoja opinia będzie dużo znaczyć dla osób poszukujących pracy.

jaCEn ty BE
@Paulina

Mam wy**ne na to leje na ten zaklad ha ha

jaCEn ty BE

Kiepska firma. Atmosfera jak w TERRARIUM. Umiejetnosci nic nie znaczą. Zaklad wychodzi z zalozenia, ze kasa sama się robi. Na montazu same 'lamusy'.

Remek

Jak komuś nie po drodze z pracą to szuka przysłowiowej dziury w całym!!!

Wódz

Teraz to wyzysk dno i metr mułu stali pracownicy wysługuja się nowymi tyraja tylko ci na umowy zlecenia bo obiecuja stała pracę ale zwalniają na koniec zlecenia lub daja taka prace że sam odeidziesz CIEKAWOSTKA umowy z firma sa w biurze nie dają do ręki niekturym kazali podpisać lojalke że sie nie bendą domagać umowy na stałe to pracują dalej

wodzu
@Wódz

chyba nigdy nie pracowałeś w alrec nikt nigdy lojalki żadnej tu nie podpisywał pracują Ci którzy chcą pracować i do tej pracy się nadaja. wystarczy wykonywać polecenia i zna podstawową obsługę urządzeń typu wkrętarka. naprawdę nie ma tu ciężkiej pracy więc skoro nie przedłużyli Ci umowy może po prostu się nie nadajesz ?

Czarek

Alrec to dobry pracodawca. Skoro dla niektórych jest źle to mogą zmienić pracę!!!

Laska
@Czarek

Laska ty (usunięte przez administratora) co jest ok?

Macccccko

Nie wiem co wy macie do girmy alrec po pierwsze bardzo miła atmosfera po drugie jestem po liceum i miałem kilka innych propozycji ale zostałem w tej firmie po trzecie skoro jest tam tak źle to czemu kilkanaście osób pracuję tam od ponad kilkunastu lat... poprostu nigdy nie pracowaliście ciężej niż w szkole na religii i teraz narzekacie zrozumcie to jest produkcja a nie imueniny u cioci

vigo
@Macccccko

Dałem ci plusa przez pomyłkę lizusie zza biureczka. A wiesz co to są ludzkie warunki pracy, bo ty widzę kształciłeś się w Auschwitz.

Al rec przebija dno brak szatni dla nowych brak miejsc na stołówce. Wc to toy toy (usunięte przez administratora)

Paulina

@KOZIK - czyli nie ma możliwości zwarcia z pracodawcą umowy o pracę? A jak oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

KOZIK
@Paulina

po pół roku dostałem koszulkę firmową zamiast umowy o pracę ha ha

Jaco

Zapomniałeś/Zapomniałaś dodać o dodatkowych premiach przyznawanych po zakończeniu projeku.

dziadek
@Jaco

chyba liniowym ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Alrec Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Alrec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alrec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alrec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alrec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alrec Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alrec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Księdza Kazimierza Janika 14
    95-050 Konstantynów Łódzki