Alrec

Łódź

Opinie o Alrec

Heniutek 2009-12-06 20:03:18
jeśli ktoś liczy na karierę w tej firmie to powiem ze jest to możliwe ale tylko jeśli jesteś spokrewniony( usunięte przez administratora )no to jest spora szansa ze po kilku latach dostaniesz( usunięte przez administratora )podwyżki jeśli nie nie masz co liczyć na karierę w tej firmie standard to ( usunięte przez administratora )
Wojtek 2009-12-18 18:57:50
odradzam zdecydowanie to ( usunięte przez administratora ) droga awansu jest :( usunięte przez administratora ) trzeba także pamiętając o tym ze nowy pracownik jest ostatnia osobą w hierarchii i jeśli coś się nie zgadza z prototypowym egzemplarzem to zaczyna się szukanie winnego '' komu się dostaje ?,na pewno nie osobom z układu "
były pracownik 2009-12-19 10:37:44
zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie niema w niej przyszłości pracowałem tam 2 lata nie wspominam tego czasu dobrze
były 2010-09-29 10:32:36
Układy w tej firmie to mało powiedziane. Tam [usunięte przez administratora] transportowa w każdym z oddziałów , jedna "busów" druga "ciężarowa", przydał by im się UKS , a szczególnie tym co organizują transport . Na produkcji ciągłe poprawki , ale oni szukają oszczędności , p( usunięte przez administratora ). Kążdy z rządzących patrzy tylko gdzie z boku kasę wyrwać a reszta jest nie ważna . Pozdrowionka dla normalnych pracowników z którymi pracowałem , a jeszcze jedno tam nawet jest ( usunięte przez administratora )jeżeli nie chcecie się cofać w rozwoju , te same pieniądze można zarobić w polskiej firmie.
stefcio 2011-05-12 10:16:13
Czy mógłby ktoś napisać jak faktycznie jest na krzemienieckiej 2
ziomala 2012-01-07 00:43:42
jak jest? ano tak: na kierowników słabo orientujących się w swojej robocie - TRZA UWAŻAĆ. bo lubią się wykazywać [usunięte przez administratora] no wiedząc. nawzajem na siebie donoszą, a na pracownikach się wyrzywają. JEDEN SYF... a ten gościu od transportu to faktycznie kręci lody z tym transportem... co najlepsze wszyscy to wiedzą, a ten głupek dalej pracuje...
poszukująca 2012-05-25 21:58:37
a jak jest tam z ochroną???jest w ogóle?
jajo 2013-03-08 20:17:13
Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.
doniu 2014-01-28 14:12:10
Robiłem tam na poczatku, stare maszyny, ludzie fajni, można było wypić i nikt nie wiedział, bo nikt nie donosil, to co czytam teraz to masakra, ale mogło do tego dojść skoro kierownictwo nastawione na zyski nie licząc sie z ludźmi, pozdrawiam tych z ktorymi niejedno piwko i nie tylko wypiłem
tajemniczy 2014-09-30 08:37:26
alrec to jest typowy ( usunięte przez administratora ) na kariere nie ma co liczyć pracowałem tam 6 lat od początku jej powstania teraz to już 3 nazwa firmy jak coś będziesz chciał ulepszyć do cię zgnoją jak prezesem był tylko Eryk to jeszcze było ok ale jak do koryta dopuścili polaków Sakson, Kenig i inni to atmosfera w zakładzie się zepsuła i powstało motto zakładu rób garb ci sam wyrośnie i zapłać za niego nam swoim zdrowiem. Wiem co mówię mnie kierownictwo pamięta bo nie dałem sobą pomiatać (dostali za swoje bo nie jestem chłopcem do bicia).Wszyscy co mieli rozum to już dawno odeszli Sami zostali tylko lizusy,kable i rodzinka na krzemienieckiej i na stalowej. Sory że się nie przedstawię ale chamstwo mogłoby się mścić. Ukłon w stronę tych któży w to bagno chcą wejść
rysiek6 2014-10-01 14:58:49
alrec omijajcie szerokim łukiem lepiej żebrać pod centralem więcej zarobicie
kolezka 2014-10-04 08:28:55
Witam, mam pytanie odnosnie firmy na krzemienieckiej, funkcjonuje tam rownowazny system pracy choc praca niby jest wykonywana w systemie 3 zmian. Jak to wiec faktycznie wyglada? Czy pracuje sie faktycznie po 8 h dziennie, czy ustalaja grafik godzinowy jak im sie podoba?
on 2014-10-04 12:48:08
a mi się podoba praca jest przyjemna nikt na nikogo nie krzyczy ludzie są bardzo mili zgrani i pomocni. pierwszy raz pracuje w takiej fajnej fabryce gdzie nie trzeba harować jak dziki wół
mm 2014-10-04 12:55:41
jeśli chodzi o zarobki to przez agencje masz 7.7 netto nie wiem czy przez firmę zatrudniają, jest linia która pracuje na 3 zmiany po 8h a reszta linii pracuje na jedną zmianę po 8h (zależy też od lokalizacji) kokosów tu nie zarobicie ale za to praca i atmosfera w porównaniu do innych fabryk ( usunięte przez administratora )zeczywiście jest świetna,
mm 2014-10-04 12:56:11
jeśli chodzi o zarobki to przez agencje masz 7.7 netto nie wiem czy przez firmę zatrudniają, jest linia która pracuje na 3 zmiany po 8h a reszta linii pracuje na jedną zmianę po 8h (zależy też od lokalizacji) kokosów tu nie zarobicie ale za to praca i atmosfera w porównaniu do innych fabryk ( obozów pracy) rzeczywiście jest świetna,
kolezka 2014-10-04 16:43:41
Sa ogloszenia o zatrudnienie, bezposrednio przez firme. Zarobki tez nie sa zle. Oczywiscie mowimy tu o krzemienieckiej, najbardziej jednak zalezy mi wlasnie na uzyskaniu odpowiedzi co do ustalenia dobowego przebiegu samej pracy gdyz firma dziala w rownowaznym systemie wiec chce miec pewnosc ze nie ma szopek z nadgodzinami typu znienancka jade z dwie 16 to godzinne zmiany w tygodniu. Czy ktos moze sie okreslic jeszcze z wlasnego doswiadczenia jak to wyglada. Z gory dziekuje za odpowiedzi
usterka 2014-10-14 14:22:41
jutro ide na pierwszy dzien, to sie pochwale, co ze mna zrobili :D
melior 2014-10-25 01:07:45
ok na krzemienieckiej słyszę , że fajnie. a jak jest na stalowej ?
Bo tam mam iść od środy
Adaś 2014-11-17 16:36:39
Hej! Poszedłem tam robić na Stalową 1 przez agencję pracy WSO. Tydzień robiłem na montażu i potem przenieśli mnie na magazyn. Ogólnie robota lajtowa na w/w stanowiskach. Nie narzekam i od stycznia przechodzę na firmę z umową o pracę. Polecam bo w porównaniu z innymi fabykami jest luzik i ludzie są spoko.

Jeśli robi ktoś na Stalowej w łodzi to proszę o kontakt na maila: adamcorleone85@gmail.com
Minaj 2014-11-25 09:57:20
Nie polecam. W ciągu 2ch miesięcy zatrudnili na Stalowej wszelkiej maści kryminalistów, alkoholików i innych degeneratów. Czasem sama boję się przebywać na linii.
gościu 2014-11-25 15:48:38
Dla mnie jest ok, dobra atmosfera. Najważniejsze, że jest praca i mam co do gara włożyć.
Łukasz 2015-01-22 09:11:53
Praca Jedna z lepszych !!!
Gosiaa 2015-01-27 19:50:25
Kryminaliści w pracy to nic!!! Dzisiaj są a jutro po weryfikacji otoczenia ich nie ma!

Jaja są w tej firmie w dziale zakupów, miałam wątpliwą przyjemność sprzedawać im coś !?!, a ten siwy koleś to dopiero niezły model (Łapa, Łapa i jeszcze raz Łapa po prowizje) Ciekawe co szefostwo na to? Po naradzie w naszej firmie, zadecydowaliśmy że nie stać nas na pracę z Alrec

PRZESTRZEGAM WSZELAKICH DOSTAWCÓW !!!

Ps. gościu podobno teraz pracuje w innym oddziale na Stalowej!!!
_Glut_ 2015-02-27 23:23:31
Moim zdaniem ten pracodawca nie potrafi zatrzymać młodych, uzdolnionych ludzi w firmie. Każdy ogarnięty zaczepia się na kilka bądź kilkanaście miesięcy zdobywając doświadczenie, następnie szuka dalej. Niestety nie ma tu możliwości rozwoju, a pozyskiwane doświadczenie z biegiem czasu również jest mocno ograniczone.
Adaś 2015-03-01 13:15:49
glut a ty to kto? :)
gościu 2015-03-05 14:58:52
Nie zgadzam się codziennie nowe tematy, nowe materiały, szkolenia, usprawnienia i myślę, że ciekawszej pracy nie znajdę. Jak nie lubisz monotonii to praca dla ciebie.
szlifierzZ8 2015-03-25 15:08:56
Nie możesz znać sytuacji po przyjściu Keniga bo Cię już w firmie nie było. Zresztą Kenig przyszedł na Twoje miejsce, potem jak burza awansował na stanowisko tego facia w różowym sweterku. Zgadzam się w jego przypadku o czym piszesz, do koneksji rodzinnych w firmie. Przeczytałem dużą część tego forum. Wśród opini zgryźliwych, nieobiektywnych są też komentarze które z biegiem czasu się potwierdziły i okazały się prawdziwe, wręcz kryminogenne. Mam na myśli zarządzających transportem (usunięte przez administratora) i kooperanta, facia określonego "siwa głowa" i "Łapa, Łapa..." czyli (usunięte przez administratora) ze Stalowej. W drodze są inne afery z udzialem(usunięte przez administratora) Gdyby Eryk zechciał od czasu do czasu zajrzeć na to forum wielu rzeczom mógłby w porę zapobiec lub wcześniej to przeciąć.
ja 2015-05-06 17:56:02
Łapa Łapa już nie pracuje, teraz jego miejsce zajął gość, który kiedyś organizował transport i był kierownikiem w jednym z oddziałów :-)
Niezłe jaja. Teraz coraz więcej darmozjadów, szkolenia, systemy i nic z tego nie wynika.
rysiek-6 2015-07-27 11:02:35
Tak patrze i czytam te pierdoły i włosy się jeżą wszystkie te szkolenia mitingi qrm 5s jest tak potrzebne jak k... deszcz kosztuje wszysko bajońskie kwoty na to kasa jest ale na produkcje nie ma w firmie jest 150 umosłowych i 40 fizycznych wypada prawie czterech darmozjadów na na jednego fizycznego za komuny tak nie było a prezes ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patrzy czy mu zera na koncie przybywają no i najlepszy iluzjonita w firmie pikuś od 5S mistrz świata bierze więcej niż kierownik produkcji a nic nie potrafi i nikt tego nie widzi to prawdziwa ściema
nowy 2015-08-13 10:18:42
Kto zajmuje sie teraz transportem?
leszek 2015-08-17 13:27:14
mają swój transport
psycho 2015-11-18 20:39:18
Adaś a ty kto?? glut ma racje! klika cwaniaków na górze plus wysłużone sługusy na dole mają dobrze. reszta to mięso armatnie i ofiary sumy wszystkich wcześniej popełnionych błędów. zero możliwości rozwoju. wyłącznie układy.
psycho 2015-11-18 20:47:12
do zmiany cwaniak prezes i jego walnięte próchno plus sebek i jego lizorowy. gdyby firma zainwestowała w kompetentny zarząd zamiast wywalać majątek na qr-srem i 5Smark (w ich wypadku niewykonalne wdrożenia) wszystkim wyszłoby to na dobre. chwilowo żałość
Model 2015-12-18 21:58:08
Niestety zakład wciąż nie rozumie, że aby funkcjonować musi się rozwijać. W Polsce przyjęło się ,że zwykły pracownik jest niczym można go zastąpić byle jakim żulem spod sklepu który będzie wykonywał tą samą pracę 3 razy gorzej ale 5 razy taniej. Irytuje mnie fakt, że firma nie chce zatrzymać młodych pracowników oraz w nich inwestować. Sukcesem firmy jest prężnie rozwijający się młody pracownik pełny kwalifikacji. I on jest trybem napędowym sukcesu!Zaczynając od PM kończąc na pracownikach montażu. Wiele osób chce się rozwijać, lecz niestety tu nie znajdzie swego miejsca. Za pare lat zostaną sami starcy i inni nieudolni z umów zleceń. Pozdrawiam
4pl4 2016-02-19 20:42:36
Skoro część pracowników stałych rozgląda się za inna robotą to słabo to wygląda...
Alojzy_Jądro 2016-03-02 18:35:47
4pl4 a ja nie rozumiem o co Ci chodzi. Pracuję tam parę lat. Najniższa krajowa mnie wystarczy, kompletnie nie rozumiem osób którzy chcą więcej.
Alojzy_Jądro 2016-03-02 20:34:23
Dokładnie. 4PL4 gdybyś za młodu się uczył to byś teraz nie pracował za najniższą krajową. Możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie. A Gdy się nie podoba to jak to mówił były prezydent " Zmień pracę i weź kredyt".
Jaco 2016-05-18 16:20:12
Zapomniałeś/Zapomniałaś dodać o dodatkowych premiach przyznawanych po zakończeniu projeku.
Zwolniony bez powodu 2016-07-04 13:05:37
NAJGORSZA FIRMA W ŁODZI!
Pracodawca w żadnym stopniu nie szanuje pracownika. Wykorzystują ludzi na każdym kroku i robią ich w ch**a, po czym dziękują większości pracownikom po 2-3 dniach bez żadnego powodu.
Nawet po 1 sek. Spóźnienia obcinaja pensje o pół godziny. Na magazynie pracownicy czują się jakby znajdowali się w obozie koncentracyjnym ponieważ używane dzwonki wyznaczają czas przerwy. Nie można nawet odpocząć (np napić sie w upalne dni) bo od razu podchodzą i straszą zwolnieniem z pracy. Magazyn jest w stanie opłakanym- bród, smród i ubóstwo (panuje swierzb). NIE POLECAM PRACY W PRZEDSTAWIONYM MAGAZYNIE.
andzelaxoxOxOxOo 2016-07-11 20:24:01
syf,kiła i mogiła.
pracowałam tam i niestety,ale najgorsza praca!!
nie zycze nikomu!!! w pracy panują dziwne znajomości, nie doceniaja nikogo. sa (usunięte przez administratora)
Szrek 2016-09-06 16:46:28
Moja kariera w Alrec była krótka bo nie ma sensu tam pracować długo. Przy odejściu każdy z pracowników mi się nie dziwił, gratulował znalezienia lepszej pracy i mówił ze też stąd zwieje jak tylko będzie okazja. Co to za firma w której nikt z pracowników nie jest zadowolony( i nie mówię o pracownikach produkcyjnych którzy z definicji narzekają tylko o wyższej kadrze)?? Właściciel to pewnie ma już gdzieś tą firmę, już się nachapał, jak ten cały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] padnie to nie będzie mu przykro.
operator 2016-09-21 10:25:58
A jak się mają zarobki do ręki operatora cnc?
Olaf 2016-10-07 10:58:34
Jeśli chodzi o Stalową to ogólnie miła atmosfera, paradoksalnie trochę zbyt lajtowa ludzie są przeważnie ok, głównie narzekają na dość małe zarobki i ja się z tym zgadzam, praca jest raczej na róźnych stanowiskach to też nie każdemu musi odpowiadać.
Na chwilę można się zaczepić, jakiś wielkich zastrzeżeń nie ma.
bąbel09 2016-10-19 20:19:50
Wyzysk człowieka przez człowieka ....obecnie tam pracuje na UZ i szału nie ma!
Mirek 2016-10-19 20:34:36
Altrec jest całkiem w porządku jeśli o to chodzi.
Dziadek 2016-11-19 08:05:26
LIPA FIRMA NIE DAJE UMÓW DO REKI A KAŻĄ BRAĆ DODATKOWE UBEZPIECZENIA CHYBA ZE JESTEŚ PRZEZ AGENCJIE TO MASZ PAPIERY DO REKI OBIECUJA UMOWY JAK JEST PRACA ZEBY SIE WYKAZYWAĆ ALE DAJA KOLESIA OD RAZU A JAK NIE MASZ UKŁADU TO TYRASZ ZA NAJNIRZSZA STAWKE
Zostaw swoją opinię o Alrec - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alrec