Krajowa Agencja Poszanowania Energii SA

Opinie o Krajowa Agencja Poszanowania Energii SA

admin 2015-06-06 03:38:26
Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.
Paweł 2016-02-01 16:19:40
Firma wykorzystująca studentów, powierza im zadania, których pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę sami nie potrafią wykonać. Praca często po więcej niż 8 godzin, obietnice stałego zatrudnienia są bez pokrycia, w najlepszym wypadku mozna tam pracowac na umowę zlecenie. Taka sytuacja trwa już kilkadobryc lat z powodu dobrej lokalizacji (budynek należy do PW) i wielkiego zainteresowania wśród studentów. Nie ma sensu poświęcej czasu na wykorzystywanie w tej firmie, gdzie stali, najlepsi pracownicy zostali już zwolnieni przez pana prezesa.
Grażyna 2016-12-08 19:18:55
Nie polecam.
Studenci na bezpłatnych stażach odwalają robotę za tych wyżej postawionych.
A gdy trafi się jakaś ambitniejsza jednostka to delikatnie ujmując Panie wyżej postawione pozbywają się 'zagrożenia'.
Wniosek: jeśli chcesz się rozwijać, wykazać, zrobić coś ciekawego to nie aplikuj tam.
Zostaw swoją opinię o Krajowa Agencja Poszanowania Energii SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowa Agencja Poszanowania Energii SA