Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Zbyszek -Ściany

Praca nie dla wszystkich mlodym sie robi kawały i albo sami rezygnują albo w końcuaich ich wyrzucaja. Praca dla fachowców!

Jakie wartości są cenione w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Andrzejek

Bezwzględna wierność Panu Prezesowi!

Zuzanna

Witam, na stronie firmy znalazłam ogłoszenie ,że przyjmą do pracy ludzi w wieku 18-35 i przyuczą do zawodu cieśli. Czy ktoś podpowie, na jakiej zasadzie funkcjonuje takie przyuczenie? Czy otrzymuje się zaświadczenie, czy szkolą tylko na potrzeby pracy wewnątrz firmy?

OnZNia
@Zuzanna

Bez żadnego zaświadczenia, bo jak odejdziesz od tej patoli żebyś wrócił z podkulonym ogonem i błagał o możliwość powrotu.

Jacek
@OnZNia

Pracowałeś poprzez tę agencje i stąd Twój komentarz? Ciekawi mnie opinia osoby, która wyjeżdżała i przeszła takie szkolenie. Także warunki zakwaterowania i pomoc koordynatora jest ważna, wiec liczę, że o tym napiszesz.

Adrian

Witam, strona zawiera dużo starych wpisów. Interesuje mnie jednak, jak obecnie wygląda sytuacja u tego pracodawcy? chętnie wysłucham opinii obecnych pracowników

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Weronika

@czarny1313 i myślisz, że firma POLBAU nie przedłuży Wam umowy pracy za granicami Polski? A czemu tak uważasz? A druga sprawa w Polsce jest wiele ogłoszeń o pracę, więc nie musicie być od razu bezrobotni.

@Weronika

Droga administratorko ! To pokaż mi te polskie ogłoszenia za 2000 brutto . Cóż możesz wiedzieć siedząc za biurkiem ?

Prusakolep!
@czarny1313

"w Polsce jest wiele ogłoszeń o pracę, więc nie musicie być od razu bezrobotni" Bueheueh :D. Owszem, sa. Kierownikowi z 10-letnim doswiadczeniem oferuja 5 tys. PLN brutto. Smiech na sali. W pierwszej lepszej niemieckiej firmie oferuja tyle, ale EURO. Pracowac w Polsce? I bac sie, ze do pierwszego nie starczy? NIGDY W ZYCIU! 5 tys. Euro vs. 5 tys. PLN 1 litr benzyny: 1.439E vs. 4.95PLN. Kurtka zimowa: 79E vs. 400PLN (ta sama marka). Wynajem MIESZKANIA vs. wynajem POKOJU - 700E vs. 1100PLN. Wymieniac dalej?

Prusakolep!
@Weronika

Aaaa popitolilo mi sie z tego wszystkiego, to mialo byc do Weronki (sorki Slonce, wiemy, ze masz taka kijowa prace na tym portalu i musisz w kazdym temacie swoje trzy grosze wrzucac, niby to zachecajac do dyskusji). Najwiekszy polew mam jak ludziki sie na Was (Adminow) rzucaja,. ze niby pracujecie dla tej firmy xxx, w ktorej temacie sie wypowiadacie :D. Lachen nieziemski, no ale jak wiecie, mamy nieco przyglupawe spoleczenstwo, ktore "nie umi w internety". Pozdro Weronika! Mam nadzieje, ze to tylko Twoja tymczasowa praca!

@Prusakolep!

a może prawda jest taka,że 90% eksportowców miałoby problem ze znalezieniem dobrej pracy przy swoich niskich umiejętnościach?

22 złote netto,moja stawka w Polsce

@czarny1313

jakie 2000 najniższa w małopolsce to 20 zł godz.i@weronika dobrze pisze jest dużo ogłoszeń w polsce

andrej
@Paweł

prowadzący zbrojarz 25-35 zł netto(prowadzący,nie udający prowadzącego!!) znam przypadek prowadzącego 10 000 zł netto miesiąc!!! tylko warunek jeden : musisz być fachowcem ,a nie tylko gościem mocnym w '''' gębie'''.... a takich bajkopisarzy są setki, gdzie to nie robili,jakie cv wspaniałe ,a daj im pracę do wykonania to ani ''be'' ani ''me''!!!! ha ha ha ....

prusakoleb ostrzygłeś się

@andrej

andrej masz rację wiem bojuż zdąrzyłem się dobrze porozglądać w polsce pozdrowionka

Nie
@andrej

Jak zbrojarz dostaje 10k PLN na łapę? Niemożliwe. To co, kierownik ma 25k? Skąd takie bajki? Kurde, czemu wy, pawiany, piszecie polska małą literą?!??! Zero szacunku!

PrusakoleP!
@Paweł

PrusakoleP nie B! Gamoniu! Nie, jestem zarośnięty, nie strzygę się!

@Nie

dobrze napisałeś '''zbrojarz'''!!!moja największa wypłata w kraju 7500 zł!!! tyle ,że samo nie przyjdzie i sama taka firma nie znajdzie się i nie będzie ciebie prosiła o pracę!!! nie ma w tym żadnych bajek!!! znałem taką firmę która na dobrej budowie potrafiła płacić swoim'''starym'' pracownikom 35 zł na godzinę(akord ,ale nie morderczy jakiś)

ZadowolonyKierownikWPolbau
@staszek

Dawaj namiary na tę firmę. Za 7.5k w Polsce to... A nie, przecież ja mam 6k, ale Euro tutaj. To nie, nie chcę :]

zero jeden
@ZadowolonyKierownikWPolbau

typowy polbau : dawaj do rączki wszystko!!!!! jesteście bierni i myślicie,że wszystko ktoś za was załatwi!!!! takich się promuje w firmie,zresztą po co inni kiedy Niemcy płacą polbau zazwyczaj godzinową stawkę !!!! kiedy zaczniecie brać kasę od kubika czy kilograma to wiele się w firmie zmieni,zaprawdę powiadam będzie płacz i wielkie żale zwolnionych ''fachowców"""

ZadowolonyKierownikWPolbau
@zero jeden

Ty przeczytałeś mój text do końca, czy skończyłeś na "dawaj"? Mnie tam Niemcy dobrze płacą, ja nie narzekam.

Michauek
@zero jeden

A ty pewnie wszystko do buzi co? :D :D :D

RadekZ
@Nie

W Polsce w dużym mieście zarobki ogarniętego budowlańca wynoszą średnio 15tyś zł do 50 i więcej. Żadnych ograniczeń godzinowych jak chcesz to możesz założyć działalność złożyć ekipe i robić do śmierci niemal na okrągło z krótkimi pauzami na sen.

Operator

Witam szacowne grono ;) Mam pytanie czy w Polbau jest prywatna opieka medyczna? chciałbym przejść do tej firmy jako operator i ta kwestia jest istotna dla mojej rodziny.

Maczo
@Operator

Nie ma.

Czarek

Firma ma dobrą opinię pracodawcy i jest dobra dla dobrych pracowników!

Dawid
@Czarek

Witam Chcialbym sie dowiedziec czy firma poszukuje pracownika na stanowisko operatora zurawia wiezowego lunbb ciesla szalunkowy niedawno zdalem egzamin kat 1Z nie mam duzego doswiadczenia mam 26 lat I. Pracowalem prawie 2 lata na bazach firm Doka oraz Ulma w Niemczech przt czyszczeniu szalunkow oraz skladaniu prostych szalowaniu prostych slupow. Czy moglby mi ktos napisac na priv. Poczte cos na temat firmy Polbau? dawid080193wp.pl@wp Dziekuje.Pozdrawiam.

Najporzadniejsza z polskich firm budowlanych zmienić tylko podejście kierowników do robotników by pracownik nie był ścigany jak pies a firmazaludni się jak zadna inna dlatego źe to porządna i uczciwa firma ,pracowałem to wiem i zmierzam jeszcze się tam zatrudnić polecam Polbał

ps

Pewnie jesteś starym panem któremu brakuje 3 lata do emerytury. Co masz w Polbale porządnego ? To jakie warunki na hotelu .To za jakie marne pieniądze sie tu robi ?

Jest ok
@ps

Chyba juz dawno tam pracowales. Jest nowy hotel pracowniczy, na pozostalych standard jest ciagle podnoszony, placa za godzine rosnie co roku, na grupowy wyjazd do kraju firma daje busa i jeszcze paliwo dozuci. Czego wiecej chciec :)

Dany

Nic nie kumam szefów, wykonawców czy jeszcze inaczej. Trudno jest zorganizować dla ludzi porzadny nocleg kwaterę po ciężkiej charuwie należy się odpoczynek w przyzwoitych warunkach. Polacy z Opolszczyzny.....albo niemcy z opola....nie pozdrawiam

@Dany

Przypomnij sobie troszkę polskiej ortografii, bo to co piszesz to woła o pomstę do nieba. Pozdrawiam

kk

witam, jestem operatorem żurawia i chciałbym zapytać jak wygląda współpraca z tą firmą? Duże znaczenie dla mnie ma stan kwater, wypłacalność w terminie. Jeśli ktoś posiada więcej informacji to też chętnie przeczytam. Proszę aby opinie były pisanie nie z zemsty dlatego że ktoś wywinął "numer" na budowie ale szczere bez uprzedzeń tak aby nie wprowadzać w błąd. Dzięki z góry.

Andrzejleg
@kk

Wiele bym opowiedział ale na priv

@Andrzejleg

a w temacie o który pisałem mógłbyś coś dodać?

Andrzejleg
@kk

Warunki socjalne nie do wyobrażenia przez normalnego człowieka

@Andrzejleg

ok dzięki za zwięzłą odpowiedź potwierdza mi to co już mi się obiło o uszy. Przyznam że słyszałem od kolegów w Niemczech że warunki socjalne mają do kitu ale chciałem zapytać jeszcze kogoś innego.

@Andrzejleg

Panie operatorze z Legnicy Napisz , że byłeś bardzo kiepski i raczej z zemsty piszesz takie słowa. Nigdy więcej Pana operatora z Legnicy - kiepski !

Zenek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

ExPolbauek
@Zenek

Tak, tak, "słyszałeś" - jesteś jak Weroniczka, pracownikiem gowork i tyle. Tak ciężko sprawdzić na stronie firmy Polbau? http://polbau.pl/pl/strony/praca/ Wkleję Ci, bo może nie umiesz w linki :/ Poszukujemy pracownika na stanowisko cieśla budowlany, murarz, zbrojarz. Miejsce pracy: Niemcy / Kolonia, Wiesbaden, FFM Opis stanowiska: dobra znajomość robót ciesielskich, murarskich i zbrojarskich doświadczenie w pracy na dużych przemysłowych budowach Wymagania: wykształcenie bez znaczenia mile widziana znajomość j. niemieckiego Oferujemy: dobrą pracę w budownictwie wynagrodzenie od 13,50 € do 16,00 €/godz brutto Oferty w formie CV prosimy na adres zatrudnienie@polbau.pl A skasuj mi to tylko, to inaczej porozmawiamy. Pytałeś? To masz CZYSTĄ i DOKŁADNĄ odpowiedź!

ExPolbauek
@ExPolbauek

A najlepsze jest 404 po zmianie na wersję angielską :D http://polbau.pl/en/strony/job/

@Zenek

Potrzebują ludzi bo fachowcy im już dawno pouciekali. Płace marne, kwatery obskurne, zimowe przestoje, obiecanki macanki spróbuj a nie pożałujesz.

Lolek
@Sebix

Macac to sobie mozesz swoja Karyne Sebixie: cacanki,a nie macanki ignorancie!

@Lolek

Na szczęście od ładnych kilku lat nie pracuję w Polbau. Ładnych bo znalazłem lepiej płatną cacaną pracę, i swoją Karynę często i gęsto macam. I powiem tak, Polbau to dno i ostateczność. Lolek ty chyba przyrosłeś do dna jak przypalony bigos u kucharza.

Lolek
@Sebix

A tam Mordeczko, nie jest tak źle :D Ja też już tam na szczęście nie pracuję, a Twoją Karynkę też czasami wyba...cz :D Nie powiem co dalej bo RODO mi to GODO. A bigosik dobry!(usunięte przez administratora)a Ci czasem gotuje?

Polon
@ExPolbauek

Nie piszą tam nic o warunkach zakwaterowania, i dojazdach oraz o tym ile zabiorą za to. Nie piszą ile majster godzin w miesiącu ukradnie czyli o zarobkach wiadomo tyle co i nic Panie ExPolbauek.

gienek

przyjmuja wszystkich od 18 roku zycia do 60 tego bez kwalifikacji

@gienek

To chyba dobrze, że firma POLBAU daje szansę na zatrudnienie wszystkim osobom - niezależnie od wieku, czy doświadczenia. Ciekawi Nas to, czy sam jesteś pracownikiem wyżej wymienionego przedsiębiorstwa - zdradź to zatem w swoim kolejnym poście. Na jakie stanowiska aktualnie poszukują kandydatów?

Weronika

@SEBIXO-WERONIKO-CZARNY Kto miałby się pod Ciebie podszywać? Skoro już zechciałeś udzielić mi odpowiedzi, to jeszcze powinieneś wypowiadać się w sposób bardziej kulturalny. Dziękuję Ci za te informacje dotyczące rekrutacji w POLBAU. Może w następnym komentarzu napisałbyś, jak w tej firmie przebiega proces rekrutacyjny? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Weronika

@Sebix A zatem jesteś w stanie dostrzec jakieś plusy pracy w POLBAU. Twoje wypowiedzi są trochę niespójne, każda następna zaprzecza kolejnej. Ale może powiesz nam, czy potrzebują teraz nowych pracowników? @Polon A zwracałeś się z tymi zapytaniami bezpośrednio do samej firmy? Jestem pewna, że wtedy udzieliliby Ci odpowiedzi na tak istotne rzeczy.

SEBIXO-WERONIKO-CZARNY
@Weronika

Bo sie ktoś podemnie podszywa! Kiedy w końcu logowanie zrobicie? Też się mogę podpisać "Weronika" i co? Tylko nie będę na szaro. Nie, tera nie poczebujom :D. Poza tym: (usunięte przez administratora)zakładka : praca. Tyle chyba sama możesz zrobić, no nie? Hhehe NA PEWNO by udzielili, już to widzę :D

Weronika

@Sebix Przykro mi, że nie wspominasz dobrze pracy w POLBAU. Jakie stanowisko obejmowałeś w strukturach tej firmy? Czy mogliście wówczas liczyć od razu na stabilną umowę? Wszystkich jednocześnie upominam, żeby nie odbiegać od głównego tematu wątku. Bardzo zatem proszę, skupicie się tylko na opiniowaniu warunków pracy, jakie oferuje ten pracodawca.

@Weronika

"Stanowisko", "w strukturach"! Ło Jezu :D. Kobiecino droga jo żem sciany na Wisbaden malowoł a wy mi tu pitolicie takie farmazony dobrze bylo stabilnie ino czasem bujało jak sie popilo albo wiater rusztowaniem rusol. Umowa byla zarcie bylo kasiorka tesz.

@Sebix

Nie polecam (usunięte przez administratora)

@Weronika

Nie polecam najgorszemu wrogowi (usunięte przez administratora)

ExPracownik

Odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Stawki śmieszne w porównaniu z oczekiwaniami, ciągłe łamanie praw pracowników (brak posiłków regeneracyjnych w zimie, brak ciepłych napojów, w lecie firma zapewnia taką ilość wody, że brakuje po trzech dniach). Ta firma niebawem upadnie, aktualnych pracowników ile osób jest zatrudnionych w kraju na chwilę obecną (kilka lat temu było ich około 50 na Centrum Jana Pawła II)

@ExPracownik

Stawki śmieszne - no to chyba widziałeś na jaką się godzisz no nie? Nie ma czegoś takiego jak posiłki regeneracyjne, a ciepłe napoje? Herbaty se zrobić nie umiesz? Jak można pić przez trzy dni! Nie mój drogi, nie upadnie, spokojna Twoja rozczochrana. Już od 25 lat "upada" i jakoś upaść nie może :D

@SexPracownica

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów - poczytaj zanim znów się ośmieszysz. Co do stawki na umowie jest wystarczająca, lecz wymagana jest praca 'za dwóch', a w zamian dostaje się obniżone premie 'bo budowa nie wychodzi na +' Co do upadku firmy, to rotacja pracowników jest znaczna, a słyszałem że potrzebują ludzi na nową budowę. A Twój nick pozostawie bez komentarza ;)

@ExPracownik

No dobra, przecież stołówka jest, kucharze są, żarełko też. I? Robota ciężka wiadomo, ale żeby aż za dwóch robić, to chyba przesada. Premia? Tylko dyrektory sobie premie dają. Widzisz, teraz przeczysz sam sobie: piszesz "ta firma upadnie| a tu z drugiej strony "szukają ludzi na nową budowę". Ja też nie będę komentować Twojego dic... znaczy nicka :D

@ExPracownik

Gościu, zapominałeś powiedzieć , że podałeś Polbau do sadu i sąd odrzucił w całości Twoje roszczenia jako wyssane z palca. Więc nie rób teraz z siebie głupa.

Fan_Czarnego
@czarny1313

Polbau podaje się do sadu? A po co? Po jabłka czy gruszki? Oki przypierniczam się, ale Czarny, na Trygława, powiedz mi, jak ty rozpoznałeś kogoś po nicku "ExPracownik", że to akurat to co podał Polbau do "sadu"? Ty masz jakieś... Nie wiem, parapsychiczne zdolności, czy potrafisz się każdemu na kompa włamać, kamerkę odpalić i ryj zobaczyć? No bo zaskakujesz mnie na każdym kroku! P.S. To 1313 to z szacunku dla "Zmienników"? :D.

@SexPracownica

Stołówka i kucharze? Gdzie? Posiłek regeneracyjny powinien zostać podany po 3-4 godzinach pracy, czyli na przerwie. Premie dostają pracownicy, zazwyczaj 20-30%, ale przez chorobowe spada ona do 0 za cały miesiąc, a nie tylko za dni w których się nie pracowało. Szukają ludzi, ponieważ nikt nowy nie chce pracować. Dlaczego gls nie ruszył ponownie? Ponieważ firma miała zbyt mało pracowników żeby wyrobić się w wymaganym czasie, każdy o tym mówi. A mój nick oznacza były pracownik.

@czarny1313

Niestety z kimś mnie mylisz, gdybym ja miał wkroczyć na drogę sądową, to wygrałbym spór ;)

@ExPracownik

No jak gdzie? Po robiocie! Oj do dzisiaj wspominam Bigosik Pana Romka! No to widzisz, trzeba nie chorować. Chce, chce, dużo ludzi chce, walą drzwiami i oknami, ale nie ma dla nich miejsca. Co to GLS? Pewnie, że wiem co oznacza twój nick: ex, z łaciny, to usuwać, skreślać, pot. były. Wiem, bo mam dużo exów. A mój nick oznacza, że zarabiam jak lubię :D.

@SexPracownica

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Posiłek regeneracyjny ma być w trakcie przerwy w pracy. Do tego ilu jest kucharzy a ile jest hoteli pracowniczych? No i np na Monachium obiad oczywiście był, ale trzeba było go sobie kupić. Nie chorować? Ilu pracowników straciło pracę z powodu poważnej choroby? Potrzebowali 2-3 miesięcy przerwy, czy to po operacjach, czy po wypadkach. Kierownictwo i majstrowie wychodzą z założenia, że pracownicy nie chorują, tylko udają żeby nie robić. GLS to potocznie nazywana budowa, która najpierw została wstrzymana przez ekologów, a teraz, gdy wszystko zostało uregulowane polbau musiał odpuścić, ponieważ nie był w stanie ukończyć budowy w czasie z powodu niewystarczającej ilość pracowników. Po prostu czas na budowę był zbyt krótki na 'polbauowskie' możliwości na chwilę obecną. Brawo, pół minuty spędzonej na Google i już wiadomo co oznacza dane słowo ;)

Polon
@SexPracownica

Stołówka kucharze i sooosik.

@Polon

I BIGOSIK MNIAM MNIAM!

Już to widzę...

Weronika

@Maciek Każda opinia wnosi do dyskusji zupełnie coś innego - warto zatem na bieżąco udzielać się w dyskusji. Proszę Cię, abyś trochę zmienił ton swoich wypowiedzi. Jeśli jesteś w posiadaniu konkretnych wiadomości o POLBAU jako o pracodawcy, to w sposób niewymuszony i kulturalny podziel się nimi z resztą.

Maciek
@Weronika

No w sumie jakby mnie nie było, to byś nie miałą nic do roboty, więc... Robię chyba dobrą robotę, no nie? No dobra, zmienię... :/ Ale i tak jestem milusi prawda? Kurczę, ciekawe jakie masz stanowisko w tym goworku. Wyobrażam Cię sobie jak popijasz kawusię, klikasz to tu to tam a to nagle mój post i... Filiżanka wypada Ci z ręki... Usta drżą... A powieki mrużą się z niedowierzania jak ktoś mógł popełnić taki post... Zachlapana klawiatura ochlapany monitor i ogólna Sodomia i Gomoria tylko przez moje kilka słów... Mam nadzieję, że nie stracisz pracy... A co do Polbauku to Centrum JP2 w Krk idzie dobrze, wkrótce koniec i... co dalej? Ah, wybory się zbliżają, to Pan Prezes pewnie u Majchrzaka przesiaduje :D.

Weronika

@ExPracownik Twój staż pracy w POLBAU jest całkiem spory i oznacza również, że posiadasz dużą wiedzę na temat funkcjonowania firmy. Co, twoim zdaniem, poprawiłoby sytuację w tym miejscu? Czy ktoś jeszcze chciałby dodać coś od siebie o tym pracodawcy? Pamiętajcie, że Wasze opinie mogą realnie pomóc niektórym osobom w podjęciu decyzji, czy tam aplikować.

Maciek
@Weronika

(usunięte przez administratora): masz 1035 komentów (z czego 1010 to brednie) i jeszcze Ci mało? Daj spokój laska... "Aplikować" to można na jakieś stanowiska jak kierownik, dyrektor, manager... A tutaj te biedne fizolki, które czasem się nawet podpisać nie umieją, wylewają swoje żale po trzecim czy czwartym tanim piFku na hotelu w Mainzu. Czego Ty kobieto oczekujesz?

Weronika

@Zenek Szanuję Twoją opinię, lecz nie do końca się z nią zgadzam. Uważam, iż takie "prowokowanie" do dyskusji ma sens i w jakiś sposób pomaga osobom, które szukają informacji o pracodawcy. @ExPracownik Masz bardzo niepochlebne zdanie na temat firmy POLBAU. Jak długo byłeś tam zatrudniony?

@Weronika

Około 7lat, wiem jak to wyglądało, cudem jest to, że firma ta jeszcze funkcjonuje

JA

Firma się rozwija.

Maczo
@JA

Pobawię się w moda :D. @JA: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ SWOJĄ WYPOWIEDŹ?!?! BO TO SIEM PRZYDA PRZYSZŁYM NIEWOLNI... Znaczy się pracownikom oczywiście :d.

@JA

Gdyby się rozwijała to by miała lepsze warunki płacowe i kwaterunkowe. Nie musiałaby się ciągle ogłaszać bo miałaby pewną i kompetentną załogę. A tymczasem ciągła rotacja.

@Sebix

Mało wiesz. Wolno nam pracować 2 lata i później obowiązkowa przerwa 2 miesiące. Bo inaczej nie dostaniemy druków A1. I to są niestety odgórne przepisy.

JA!
@JA

Chciałeś napisać - firma się ZWIJA :D. Odgórne polecenie - nie brać więcej kontaktów w Niemczech. Początek końca firmy Polbau.

Heheszek

Jak co?

Zenek

Zastanawiam się jak ma się do waszych wpisów opinia o firmie, że jest dobrym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.