Opinie o Selena S.A. w Wrocław

Selena SA, prekursor w profesjonalnej chemii budowlanej, powstała na początku lat dziewięćdziesiątych we Wrocławiu, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów i producentów poliuretanowych pian montażowych i uszczelniaczy silikonowych. Na przestrzeni ponad 20 lat rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii. Dziś oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku budowlanym. W asortymencie znajdują się również kleje, akryle, systemy ociepleń, produkty do izolacji oraz systemy i akcesoria budowlane. Portfolio marek, dedykowanych do różnych segmentów, otwierają m.in. TYTAN Professional, Matizol, Artelit, TYTAN EOS, HAUSER i dodatkowo na rynkach zagranicznych Quilosa, Polyfix, Dr Schenk. W zależności od grup produktowych udział Seleny w rynku plasuje się w okolicach 40%.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selena S.A. w Wrocław

Fidel

Super firma leszczu

Matrix

Jak maja walic drzwiami i oknami skoro wszystkie wakaty na chwile obecna są zajęte?

Ula

Wszystko jest Si wypłata zalezna od wypracowanego obrotu , samochod kia ceed ze tak powiem no limit tel komorkowy no limit zero cisnienia nie mowiac juz o mobingu. Mi sie bardzo dobrze pracuje a wczesniej pracowalam w paru dziwnych firmach ;/

Agnieszka

Niech każdy pilnuje swojego terenu , swoich planów cieszy sie z narzedzi udostepnianych przez firme auto smartfon tablet i nie narzeka jak dziecko. Firma daje zarobic jak sie chce to ponizej 3500 netto w tradycji sie nie zarobi, trzeba sie starac i nie odpuszczac. Pozdrawiam

Pitbull
@Agnieszka

Koleżanko, podniecasz się zarobkami w wysokości 3500 PLN netto :- To co powiesz, że parę lat temu jako handlowiec zarabiałem w Selenie nawet 10000 PLN netto? Oczywiście z prowizją za sprzedaż i premią za zadania. Przez ponad 10 lat pracy mam porównanie, jaki robił się tam coraz większy syf. Od jakiegoś czasu Selena to patologiczna korporacja, która tylko z zewnątrz może wyglądać dobrze. Ja na szczęście jestem zatrudniony już u innego pracodawcy z branży chemii budowlanej. Firma znacznie mniejsza, ale przede wszystkim dają o wiele wyższe pensje zasadnicze przy znacznie niższych planach, a do tego jest całkiem spokojnie. Bo od zmiany systemu prowizyjno-premiowego (kwiecień 2013) Selena nieźle eksploatuje handlowców, płacąc im marne pieniądze. Oczywiście po to, żeby utrzymywać wszystkich pierdzistołków z tzw. kierownictwa firmy :-D Teraz polecam Selenę wyłącznie osobom bez doświadczenia lub pracującym w firmach-krzakach, gdzie mają jeszcze gorzej. Można przez max. 2 lata popracować, a potem pójść do innej firmy, która bez problemu da lepsze warunki... A kiedyś to był bardzo fajny pracodawca :-(

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Selena S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Kostucha- zgraną ekipę rozbił ZB i to on odpowiada za spadki!!! Nowi ludzie próbują coś zrobić ale chyba ciężko im to idzie...

kostucha

Szukają owszem w EOSie

Nastek

hehehe z tym sie zgodze że nawet ludzie ze spozywki uciekaja w sina dal bo ostatnio był taki przypadek. Firmy nie polecam zarobki totalne dno.

vaderr

Witamy na pokładzie nowych pracowników: Ania lubi jazdę konno i egzotyczne podróże zaś Andrzej w wolnym czasie składa origami i zbiera znaczki.... Życzymy powodzenia i wybitnych sukcesów !!!

dawny

mnie juz tam dawno nie ma ale czesto wchodze tutaj sobie popatrzec jak psiocza na ta pseudo firme, gdyby byla zarzadzana w odpowiedni osob a nie przez dupowlazow na wyzszych stolkach co grabia firme na lewo i prawo...jak nie masz pracy i nawet biedronka cie nie kreci to mozna isc na pierwsze 3 miesiace zobaczyc 2,500 na koncie bez prowizji a potem w sina dal z planami i prowizjami LOL jedno wielkie LOL

Jest ok, wcale z zarobkami nie jest źle, na pewno lepiej niż w tych małych firmach krzakach, i Seleny nie trzeba reklamować, sprzedaje się sama w odróżnieniu od tych innych wynalazków, pracowałam kiedyś w firmie ,,kRZAK''która rzekomo produkowała piany, reklamacja za reklamacją, u nas tego praktycznie nie ma , a jeżeli nawet sie zdarzy, złatwine jest od razu, nie po miesiącu czy dwóch, ogólnie polecam, jest szansa na rozwój, i przede wszystkim stabilizacja

popcorn

Widzę,że jest już problem z naborem nowych pracowników na rekrutacjach... "polecam".... hahahah.... pracujesz zapewne w centrali na wyższym stanowisku to piszesz takie głupoty żeby omamić potencjalnych kandydatów do pracy w tej chorej firmie. Każdy w terenie wie jak jest. Firma godna polecenia desperatom i ludziom chcącym nabrać doświadczenia za 1500 zł netto po okresie próbnym. Przemiał ludzi jak na karuzeli. Nawet ludzie którzy przyszli ze spożywki uciekają. ŻENADA

z rynku

ta cała selena chyba jebnie z hukiem góra w przyszłym roku, a kiedys taka fajna firma to była

M

Wekendowe pozdrowienia dla prezesa z Płońska Seven He he he

ola

to co pisza pracownicy to prawda - jest bardzo żle z zarobkami . jakosc idzie tez coraz nizej . jest generalnie zle . Nie poleca nikomu . ja juz jestem od 2 tygodni w innej firmie moze mniejszej niz selena ale idzie zarobic

pracownik SELENY S.A.

zarobki na poziomie 1600/1650 zł.trzeba odliczyć za samochód 100 zł. plany minimum 70,80 % zeby dostac premie ,plan sprzedaży,mrażowy,zadania dodatkowe, jeśli zrobi się ponad 100% sprzedażowego,a nie zrobi marży 70/80 premii brak. Niestety np. w Matizolu brakuje osób do pracy ponieważ ludze uciekają, tradycja się trzyma, EOS poszedł dawno na dno. Jestem pracownikiem SELENY,szukam pracy,koledzy i koleżanki też.Klimat pracy nie jest zły,ale podejście cenowo jakościowe to tragedia. Samochod mozna uzytkowac spokojnie ,wszystko z glowa, czasami spotkania,jakies nagrody dla PH/DTH.Tylko finanse to podstawa, TO NIE JEST ŻADEN ŻART!!!!od kilku miesięcy z kolezankami/kolegami dostajemy podsatawę

MMMM
@pracownik SELENY S.A.

Może następnym razem jak będziesz zamieszczał opinie o swoim pracodawcy zapisz wszystko najpierw na kartce , przeczytaj , wprowadz zmiany. Twoja wypowiedz razi literówkami i nielogicznymi zdaniami. Pozdrawiam. Tylko finanse to podstawa, TO NIE JEST ŻADEN ŻART!!!!

Pele

Anomia pracownicza. (usunięte przez administratora)

Boniek

Maja handlowców za niedorozwinietych, smieszne nagrody w jeszcze smiesniejszych konkursach , korporacyjne przedszkole. Odradzam w prace w tej firmie zarobki żenujące

handlowiec

Ano gnije..mało jest teraz dobrych firm gdzie dobrze płacą chociaz mam kilku znajomych pracujących choćby nawet w grupie Atlas i tam są dobre zarobki..ehh

marty

Selena gnije od środka... jak tu żyć za takie pieniądze :(

krystek

Ojej! Mr W. już nic nie pisze....

PAN TIK TAK

Piszą prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Selena S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Selena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Selena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selena S.A.?

Selena S.A.