Opinie o Selena S.A. w Wrocław

Selena SA, prekursor w profesjonalnej chemii budowlanej, powstała na początku lat dziewięćdziesiątych we Wrocławiu, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów i producentów poliuretanowych pian montażowych i uszczelniaczy silikonowych. Na przestrzeni ponad 20 lat rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii. Dziś oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku budowlanym. W asortymencie znajdują się również kleje, akryle, systemy ociepleń, produkty do izolacji oraz systemy i akcesoria budowlane. Portfolio marek, dedykowanych do różnych segmentów, otwierają m.in. TYTAN Professional, Matizol, Artelit, TYTAN EOS, HAUSER i dodatkowo na rynkach zagranicznych Quilosa, Polyfix, Dr Schenk. W zależności od grup produktowych udział Seleny w rynku plasuje się w okolicach 40%.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selena S.A. w Wrocław

Cezary

Rotacje to w dzisiejszych czasach norma, szczególnie nowiu pracownicy!!

Alicja

@On, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl O moim zadaniu możesz dowiedzieć się więcej, klikając w ikonkę mikrofonu, zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat pracy w Selena S.A. A Ty jakie masz doświadczenia z powyższą firmą?

Alicja

@b dlaczego nie polecasz?

b

Nie polecam ! !!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Selena S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Alicja

Selena S.A. już po raz piąty została wyróżniona nagrodą BUDOWLANA FIRMA ROKU! Gratulujemy :) A Wy jak oceniacie firmę?

Czarek

Kto wypisuje te bzdury, chyba zwolnieni z firmy. Firma jest spoko a ludzie zadowoleni. Jeśli nawet czasami cos nie wyjdzie to nie znaczy, że tak jest zawsze!!!

Franki

Wiem, że Selena to dobra firma, szukam tu pracy jako przedstawiciel sieci?

Cezary

Mam podjąć pracę w firmie jako przedstawiciel ds sieci ponieważ słyszałem, że to dobry pracodawca.

NICK NOLTE
@Cezary

Pracodawca jest ok, ale pracodawce reprezentuje twój przełożony. Jeżeli on będzie źle cię traktował, to ocenisz pracodawcę przez pryzmat swojego szefa.

FidelCastro

Jak tam w tradycji? Da się już normalnie zarobić? Czy dalej wszyscy uciekają?

ObecnośĆ
@FidelCastro

ODNOŚNIE WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY TAK STĘKAJĄ O SELENIE ,TRZEBA BYŁO PRACOWAĆ SOLIDNIE I TRZYMAĆ SIĘ NORMALNYCH ZASAD, A NIE PRZEGINAĆ NA PAŁĘ ZE WSZYSTKIM.. MOŻNA NORMALNIE ZAROBIĆ TYLKO TRZEBA PRACOWAĆ ,A NIE JEŻDZIĆ I KARMIĆ GPS-A. CIEKAWE DLACZEGO WAS POZWALNIALI .....PEWNIE BEZ PRZYCZYNY-STANDARDOWO. KAŻDEMU ,KTO NIE MA OCHOTY PRACOWAĆ PROPONUJĘ WIZYTĘ W POŚREDNIAKU ONI ZNAJDUJĄ PRACĘ MARZEŃ!!!

Peter
@ObecnośĆ

Tak panie dyr., Ty coś wiesz o stękaniu i karmieniu.

On
@ObecnośĆ

Proszę Pana , niech Pan napisze ile to wg . Pana jest normalnie zarobić ? Dla Pana dyrektora z Seleny coś około 32000 zł netto za kwartał a dla PH , któremu nie uda się wyrobić założonego targetu % wykonania planu(wszyscy wiemy o jakiej liczbie pisze) to będzie cos koło 1400 zł miesięcznie . Byc może nie jest to rozstrzał płac spotykany w Republikach Bananowych , ale patrzac na oderwanie góry firmy od dolu , zapewne kiedys do tego dojdzie. Pozdrawiam serdecznie

ObecnośĆ
@Peter

KOLEGO, TU SIĘ AKURAT POMYLIŁEŚ BARDZO...., SŁABE TO BYŁO STRASZNIE! ZGADNIJ KTO.......

Peter
@ObecnośĆ

Sam najwyższy stanowiskiem w firmie prezes???? zgadłem?

Bolo Young

Ja bym sprawdził dystrybucje bonów. Od asystentki po dyrektora. Ktoś z kierownictwa o tym pomyślał? Chyba ze jest przyzwolenie, jak tak to sorry.

umysław

Hmm moim zdaniem firma Selena za bardzo poszła w marketing ... Ile można wmawiać ludziom że dany klej czy pianka nadają się do obsadzenia tego i przyklejenia tamtego a jak przyjdzie potrzeba to ten produkt jest tak genialny że w przyszłości posłuży do stworzenia skafandra umożliwiającego przeżycie ludziom na Marsie etc.

mark

Firma wielkie dno.

Wym

Zadna filozofia. Wklepywanie danych do ERPA. Jesli potrafisz uruchomic arkusz kalkulacyjny i zrobic copy/paste to masz nawet wieksze kwalifikacje niz wymagane

Wym

@kazik no tak bym polemizowal. W ostatnich 3 miesiacach odeszlo w okolicach 30 osob w samej FM. 2 osoby z zarzadu, menagerowie i dyrektorzy, bardzo duzo z logistyki i pare z controllingu. O spolkach nalezacych do grupy kapitalowej nawet nie wspomne

Wym

@fv naleznosci naleznosci i jeszcze raz naleznosci bo z tym duzy problem.

Wym

@sdfg Przeczytaj to co jest w poscie powyzej to bedziesz wiedzial.

wym

co prawda topic jest o Selena SA ale powiem cos o Selenie FM. Praca w centrali to jedno wielkie nieporozumienie. Wyzysk pracownika to podstawa. Rotacja ogromna. Zarowno na stanowiskach specjalistyczynych jak i managerskich . Ogolnie jednym slowem typowa "polska mysl zarzadcza". Pracownikow w zaden sposob sie nie docenia. Kompletny brak organizacji. Wymagaja od pracownika efektywnej pracy a sami od poczatku roku nie sa w stanie wdrozyc ERPa. Dziwie sie jak CIO jeszcze nie wylecial na zbity pysk. Przewodniczacy Rady ciagle wierzy w te brednie, ktore mu wciaskaja chociaz ostatnio moze przejrzal na oczy bo zmienil CEO & CFO. Co do wynagrodzenia to bardzo srednie. Firma dobra na start dla tych ktorzy uwielabiaja chaos , bur**l i totalny brak organizacji i nie chca miec zadnego zycia poza praca bo czesto zdarzaja sie momenty ze trzeba siedziec od 8 -22. Jeden jest pozytyw pracy w SFM - magia nazwy Selena. Dzieki temu latwiej jest pozniej znalesc lepsza pracae bo jednak jest to marka. Kazdy utozsamia to z synonimem polskiego sukcesu a tak naprawde nikt kto nie wie to za bagno. To samo z pracownikami. Kazdy chce sie tam dostac a 2 tygodnie po podpisaniu umowy dowiaduje sie w jaki sh*t sie wpakowal.

Robert
@wym

Potwierdzam. Duża rotacja inteligentnych ludzi o czymś świadczy, firma prezentuje chyba filozofię wykorzystania z nowego pracownika maksimum zdolności i pozbycie się go. Dużo gier politycznych i zamiatania prawdy przed Domareckim. Karty w Selenie rozdaje jedna osoba.

Ciekawy
@Robert

Mozesz podać przynajmniej inicjatywy tej osoby?

Vegeta

To ja może z innej beczki , od parunastu lat interesuje się rynkiem budowlanym i szczerze mówiac mam niezła beke z tego ze atlasowski geoflex jest teraz praktycznie w każdym składzie budowlanym a selenowska gea w głębokiej d...e. Naprawdę gratulacje dla wszystkich decydentów w Selenie , pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Selena S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Selena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Selena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selena S.A.?

Selena S.A.