Opinie o Naima Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Naima Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Naima Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naima Sp. z o.o. w Łódź

Czy firma Naima Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Odpowiedź Nowy wpis

Jakie szkolenia haha

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Naima Sp. z o.o.?

Naima Nowy wpis

Cześć! Odpowiadając na Twoje pytanie, manager w naszej firmie zajmuje się koordynowaniem, organizacją i planowaniem pracy grafików, przydzielaniem zadań, nadzorem nad terminami, prowadzeniem działań mających na celu pozyskiwanie większej ilości klientów, kontakt z klientem zagranicznym oraz dbanie o dobry wizerunek firmy :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Naima Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Naima

Cześć! W naszej firmie proces rekrutacji zależny jest od stanowiska. W większości sytuacji jest on dwuetapowy. Po zapoznaniu się z kandydaturą, wybrane osoby zapraszamy w pierwszej kolejności na rozmowę. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie i kandydat zostanie zakwalifikowany do drugiego etapu, jest on poproszony o wykonanie zadania. Następnie udzielana jest odpowiedź w kwestii zatrudnienia – pozytywna lub negatywna. Długość oczekiwania na ostateczną odpowiedź zależna jest od liczby kandydatur, które otrzymaliśmy. Staramy się dostarczać odpowiedzi maksymalnie w przeciągu miesiąca od otrzymania kandydatury, jednak niekiedy proces ten może się przedłużyć. W razie kolejnych pytań pozostajemy do dyspozycji :)

@Naima

Czy niezależnie od wyniku rekrutacji można liczyć w Naima na odpowiedź zwrotną? Niestety wiele firm o tym zapomina i potem człowiek pozostaje w takiej niepewności.

@Ewa

Tak, zawsze można liczyć na odpowiedź. Niekiedy oczekiwanie na odpowiedź wydłuża się ze względu na liczbę kandydatów i czas rozważania zgłoszeń, prosimy o cierpliwość :)

Zenek

Świetnie się zanosi, ale pewnie trudno dostać się do pracy w firmie?

ewa naima
@Zenek

Na tę chwilę poszukujemy raczej doświadczonych grafików, których umiejętności poparte są portfolio i którzy będą w stanie pracować samodzielnie. Zawsze jednak jesteśmy otwarci na osoby zaangażowane i chcące się uczyć, więc zapraszamy na rozmowę :)

Hanna
@Zenek

Zenek rozumiem, że chciałbyś aplikować do Naima. Na pewno Tobie i innym Kandydatom przydałaby się informacja, jak wygląda sam proces rekrutacji? Z ilu etapów, a także czy są też w Naima perspektywy na awanse?

@Hanna

Cześć, Hanna! Odpowiadając na postawione pytania: w naszej firmie proces rekrutacji zależny jest od stanowiska. W większości sytuacji jest on dwuetapowy. Po zapoznaniu się z kandydaturą, wybrane osoby zapraszamy w pierwszej kolejności na rozmowę. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie i kandydat zostanie zakwalifikowany do drugiego etapu, jest on poproszony o wykonanie zadania. Następnie udzielana jest odpowiedź w kwestii zatrudnienia – pozytywna lub negatywna. Osoby zatrudnione mają zapewnioną możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, co wiąże się również z kwestią finansową, więc praca w firmie zapewnia perspektywy awansu. W razie kolejnych pytań pozostajemy do dyspozycji :)

Grafik

Rekrutowała osoba, która akurat odchodziła z pracy, generalnie sporo obiecują, jednak problem w tym, że sporo rzeczy nie znajduje odzwierciedlenia w umowie (np. rozliczanie nadgodzin) i zostaje "dogadana" ustnie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
moja siora

Cóż za zmasowana propaganda, a tak na serio, to moja siora tam pracowała i zdecydowanie odradza ludziom ktorzy chca 8 bezstresowych godzin

@moja siora

Cześć, dzięki za wypowiedź. Aby się ustosunkować, chcemy zwrócić uwagę na to, iż nie ukrywaliśmy, że nasze wypowiedzi mają związek z prowadzonymi rekrutacjami i miały na celu przedstawić obecną sytuację w firmie z perspektywy jej pracowników. Naima bardzo dynamicznie się rozwija, być może Twoje informacje są nieaktualne? My wypowiadamy się we własnym imieniu o tym jak pracuje nam się na co dzień, ponieważ tylko to możemy szczerze ocenić. Żadna firma nie może zagwarantować 8 h bez stresu każdego dnia, my staramy się trudne sytuacje rozwiązywać wspólnie, aby ograniczyć go do minimum. :)

moja siora
@Naima

hahahahaha kto Ci za to płaci? Post prlowski marketing. Gierek byłby dumny... Do roboty... do roboty.

Stop

Omijać z daleka

Paula

Do Naimy przyszłam na staż, aby nabrać doświadczenia w grafice 2D po moim przebranżowieniu z innego zawodu. Był to dobry wybór, ponieważ spotkałam tu wielu doświadczonych, zaangażowanych w pomoc grafików, a przez to nabyłam potrzebnych mi umiejętności oraz uporządkowałam swoją dotychczasową wiedzę. Po stażu zostałam zatrudniona na etacie zgodnie z początkowymi ustaleniami. Poza domową atmosferą i świetną lokalizacją dużym atutem pracy tutaj są dodatkowe atrakcje takie jak coroczna impreza firmowa i zagraniczne wyjazdy integracyjne :)

patryk

To co mogę napisać na temat firmy Naima, w której pracuję już kilka lat jako grafik 3d, to że jej mocną stroną są ludzie w niej pracujący. Starają się dzielić swoją wiedzą i zdobytymi umiejętnościami. Zespół jest młodą i zgraną ekipą, na którą można liczyć w pracy przy projektach, jak i po niej. W firmie panuje dobra atmosfera i bardzo rzadko zdarzają się napięte sytuacje związane z oddaniem projektu na czas. Pracujemy przy ciekawych projektach architektonicznych, przy których możemy się rozwijać i poszerzać nasze umiejętności. Ogromnym plusem firmy jest jej stabilność na rynku oraz pensje wypłacane na czas. Mamy fajne biuro, które znajduje się w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Łodzi z łatwym do niej dojazdem. Podsumowując, praca w Naimie może być szansą rozwoju zwłaszcza dla osób z mniejszym doświadczeniem chcących się rozwijać oraz dla ludzi, którzy mają już większe doświadczenie i chcą wnieść coś nowego do zespołu, a szukają stabilnej pracy w komfortowej, zgranej ekipie.

Matieu

Pracuję na stanowisku "Grafik 2D" w firmie Naima. Szef poprosił mnie, abym napisał opinię na goworku. Więc w kilku punktach: - Fajna atmosfera wewnątrz zespołu. Dobra i zgrana ekipa grafików, każdy jest specjalistą ze swojej dziedziny. Ludzie chętnie wymieniają się wiedzą, w razie potrzeby sobie pomagają. - W miarę luźne godziny pracy, z ewidencją czasu pracy typu finger machine. Wygodna sprawa, jeśli jest potrzeba można się dogadać, wyjść wcześniej / przyjść później, o ile tylko wymiar godzinowy się zgadza i oczywiście o ile nie zostawia się zespołu w opałach. - Fajne biuro z kuchnią i balkonem w kamienicy w centrum Łodzi + smaczna kawa ;) - Różne imprezy i wyjścia firmowe, coroczna duża impreza, na którą zapraszani są współpracownicy firmy od początku jej istnienia.

Piotrek

W Naimie stawialem swoje pierwsze kroki jako grafik 3D. Była to idealna odskocznia od wieloletniej pracy w 2D. Duzo sie wtedy nauczylem od starszych, bardziej doswiadczonych grafikow, ktorzy otwarcie dzielili sie swoja wiedzą. Po wielu latach niestabilnej sytuacji na krojowym rynku zawodowym, postanowilem wrocic do korzeni :) Obecnie jako grafik 3d z prawie 10 letnim doswiadczeniem, zaostalem przyjety z otwartymi ramionami i sam chetnie pomagam mniej doswiadczonym kolegom po fachu. Firma koncentruje sie przedewszystkim na architektorze i w tym obrzarze ma wiele do zaoferowania dla grafikow 2 i 3D. Z uwagi na fakt, ze w Naimie pracują osoby z różnym doswiadczeniem, kazdy ma mozliwosc rozwoju.

Damian

Ja wypowiem się jako aktualny pracownik tej firmy, pracuje tu już prawie dwa lata. Przeprowadziłem się do Łodzi z Warszawy i przyznam, że po przeczytaniu komentarzy w necie miałem obawy czy będzie mi się tu dobrze pracować. Całe szczęście dla mnie i dla mojej rodziny, że te wpisy nijak się miały do rzeczywistości i powiem tak: jeśli ktoś lubi swój zawód, umie zaplanować sobie robotę i ceni sobie stabilizacje, umowę o pracę, to nie może narzekać. Podsumowując- polecam!

Leszek

Najlepsza firma na świecie, bardzo dobry kontakt z szefem, który zawsze ma dobrą radę. Brak nadgodzin.Mnustwo ciekawych podejść do projektów. Wspaniali Szwajcarscy klienci. W tym roku mamy nagrodę za nasz trud, wyjazd do Bombasu we Francji ;) Poszanowanie pracy włożonej w pracę zespołu, dobra atmosfera i chęć powrotu do pracy są tylko kilkoma aspektami opisującymi Naime.

ewa naima

Cześć, szukamy nowych ludzi do zespołów i jako obecni pracownicy możemy Wam coś więcej powiedzieć o tym, jak tu jest. Każdy ma swój charakter i to akurat szanuje się w Naimie, więc łatwo się wpasować. Możesz być szarą myszką albo urodzonym liderem, do wyboru do koloru. Jak każda praca – ma swoje plusy i minusy, ale niewątpliwą zaletą są ludzie. Zapraszamy, sami się przekonajcie, jak u nas jest. Piszcie, dzwońcie, wpadajcie. Jesteśmy otwarci :)

Przemek

Dobre warunki pracy, idealne dla początkującego, można się bardzo szybko zaadaptować. Atmosfera przyjemna, wręcz domowa, ludzie z poczuciem humoru z którymi i po pracy można z przyjemnością gdzieś wyskoczyć. Nie chodzimy pod krawatem, puszczamy swoją muzykę, ogólnie pracuje się tu całkiem przyjemnie.

Kasia z Naimy

Naima oferuje stabilną pracę i dobre warunki dla pracowników. W branży graficznej w Łodzi ciężko znaleźć firmę z podobnym standardem zatrudnienia. Dzięki zespołowi grafików z ogromnym doświadczeniem, jako młody grafik mogłam rozwinąć swoje umiejętności. Wspierający się zespół Naimy jest miłą odskocznią w czasach wyścigu szczurów. Pracując w takim zespole żadna trudna sytuacja nie stanowi problemu ponieważ wszystko da się wspólnie rozwiązać.

Piotrek

Z mojej perspektywy, jako pracownika z wieloletnim stażem, NAIMA to firma dobra dla osób chcących zawodowo wykonywać wizualizacje i animacje architektoniczne do nieszablonowych projektów. Jest przyjazna osobom myślącym o dłuższym okresie zatrudnienia w firmie.

Iwona

@Andrzej to forum ma służyć zarówno do dzielenia się opiniami przychylnymi względem danego pracodawcy jak i negatywnymi. Ważne, żeby były zgodne z regulaminem tego forum, nie zawierały bluźnierstw i pomówień. Cieszę się, że masz pozytywne odczucia wobec Naima. A czy posiadasz jakieś wieści na temat bieżących ofert pracy w tej firmie?

Niestety nawet najlepsze firmy mają swoich hejterów. Nie udaje się utrzymać w firmie to się pisze!!!

Magda
@Andrzej

Sa tez ludzie, ktorzy pracuja w Naimie od 10 lat co najmniej, ja osobiscie od lat 12, z tym slynnym szefem. Jak w kazdej firmie, ci co sie nie nadaja do pracy dlugo tu nie zostaja. Takie bezrobotne osoby, ktore maja mnostwo wolnego czasu do zabicia wypisuja potem bzdury w internecie. Naima, jak kazda inna firma zrobi wszystko, aby zachowac tylko powaznych i kompetentnych pracownikow.

Ewelina
@Magda

Magda Czy można skontaktować się jakoś z Tobą na priv?

Kamil

Nie rozumiem opinie ludzi, którzy się wypowiadają. Rozumiem, że to kwestia indywidualna bo tyle skrajnych opinii na ten sam temat. Rozumiem, że jest tu wiele osób niespełnionych zawodowo i piszę takie opinie z żalu. Natomiast własnego doświadczenia napiszę, że pracowałem w swoim życiu wielu firmach i ta na tle atmosfery i organizacji pracy wypada bardzo dobrze. Powiem ponadto ma chyba najwięcej plusów z tych wszystkich firm. Jeśli chodzi o samego szefa to jak każdy szef może mieć swój specyficznych charakter ale jak narazie nie poznałem go z złej strony.

Fagot

No cóż... szef nie szanuje ludzi i jest prostakiem. Ryba psuje się od głowy. Abou znajduje sobie wyrobników w Polandii, bo w Szwajcarii nikt się na takie warunki nie zgodzi. Nie polecam nikomu. Zmarnowany czas, pozostał duży niesmak. Ten cały śmieszny zarządzający team... Szkoda gadać. Nie nabierajcie się na ładne słowa i obietnice na początku, to ściema.

Zostaw merytoryczną opinię o Naima Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Naima Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Naima Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Naima Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 136 ocen.

Naima Sp. z o.o.