"Leks" Sp. z o.o.

Tarnów Bycki

Opinie o "Leks" Sp. z o.o.

Mirosław K 2012-05-06 15:00:06
Miałem okazję pracować przez wiele lat w Piekarni Leks z całą odpowiedzielnością nie polecam firmy Leks. W moim przekonaniu nie jest do dobra firma.
pracownik 2012-06-16 00:39:23
(usunięte przez administratora) znowu bedze zmiana kierownika !!!!!
Leks 2012-08-03 00:49:07
pewnie najlepiej anonimowo oczerniac firmaw ktorej sie robi ... jestescie zwyklymi tchórzami sa zebrania to malo kto sie odzywa wszyscy mordy w kubel i tylko sluchacie !!!! Jak wam nie pasuje to znajdzcie sobie inna prace !! gdzie pujdziecie do tpv ?? tam sa umowy na 3 tyg i wywalaja nie umiecie docenic tego co macie !!!! A co do wyplat to faktycznie jestesmy troche niedoceniani, troszke za malo placa za prace ktora wykonujemy ale mam nadzieje ze to sie z czsem zmieni ze zobacza ze ludzie odchodza ludzie cenni njalepsi piecowi i ciastowi to moze sie zarzad opamieta i da podwyszki ale miali teraz troche wydatkow przeciez to co bylo za chlebka a to co jest teraz to pieklo a niebo zupelnie inaczej sie robi niz w tym syfie co chlebek zostawil !!!!! a teraz pare slow do zarzadu \" NIE BÓJ SIE ZMIANY NA LEPSZE !!!!!!!\"
kaśka 2012-09-20 19:07:28
hej Ja tez tam pracuję i nie jest aż tak żle
obiektywny obserwator 2012-09-21 22:53:22
Wszelkie zarzuty wobec ww firmy są jak najbardziej uzasadnione. Na przykład wynagrodzenie oferowane przez ten zakład według mnie nie jest dość stosowne co do wykonywanych tam czynności. Nie kiedy na prawde trzeba być wytrwałym i zdrowym człowiekiem żeby pracować według często zmieniającego się grafiku. Natomiast jeśli chodzi o kierownictwo to nie do końca bym się zgodziła z oskarżeniami na ich temat. Z mojej perspektywy to leży wina po stronie pracowników także. Są organizowane zebrania. Dlaczego np pracownicy nie chętnie mówią w swoim interesie? Przemyślane i spokojnie wypowiedziane sugestie i propozycje a nawet prośby o wprowadzenie jakich kolwiek zmian np. co do szafek myśle, że mogłyby być brane pod uwage. Najlepiej zrzucić wine na kogos że sie o cos nie postarał czy nie zatroszczył albo jeszcze gorzej cos narzucił. Ale nikt nie próbuje coś z tym zrobic. Większośc pracowników wymaga od kieronika różnych rzeczy, narzeka i skarży się. Ale to samo kierownik moze zrobic w stosunku do pracownika. łatwo jest wymagac od innych, ale z doświadczenia wiem, że pracownicy też potrafia nie źle narozrabiac a mimo to nie chętnie potrafia sie przyznac do blędu. Jako były pracownik wiem ze ta firma nie jest doskonała i moznaby było duzo narzekac. Jednak ludzi których tam poznałam i atmostere której tam doświadczyłam muszę nawet pochwalic. Takie śą nasze polskie realia i bardzo cieżko jest z tym walczyć. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo w biedrankach i nie tylko, maja tani chleb z leksa.
pracownik 2012-09-22 14:52:38
faktem jest to że faktycznie na zebraniach ludzie nie maja nic do powiedzenia dużo gadają przed zebraniem narzekają ale jak jest spotkanie to cisza wszystko jest ok.dużo można byłoby napisać o tym zakładzie ale cieszmy się że mamy pracę .trzeba zacisnąć zęby i robić bo niestety praca na ulicy nie leży takie bezrobocie jest a chleb będzie zawsze potrzebny;jak będziemy się trzymać razem to pokonamy wszystkie dolegliwości.
pracownik 2012-10-12 16:47:31
nie jest prawdą że ludzie są żle traktowani jak się robić nie chce to najlepiej oczerniać pracodawce ludzie ogarnijcie się praca na ulicy nie leży nikt nie powiedział że w piekarni jest lekka praca .nie ma przerw bo jest duża produkcja ale nikt nikomu nie zabraniania iść odetchnąć wa w Tarnowie nie jest tak żle
wolf 2012-11-21 15:38:12
Ty człowieku pierdzielisz od rzeczy co mnie obchodzi produkcja każdemu przysługuje przerwa i brak takowej jest wykroczeniem
tajemnicza obserwatorka 2012-11-22 07:53:01
hahaha brawo podobaq mi się twój komenrarz wolf tak trzymać pozdrowionka
pracownik 2012-11-24 15:56:17
hej wolf jakbyś tam pracował to bys nie pisał takich głupot to trzeba zobaczyc a nie pierdzielić ;
pracownik 2012-11-25 16:44:37
może i masz racje ale jeżeli sytuacja cię zmusza to zaciskasz zęby i robisz bez wzgledu na wszystko
pracownik 2012-11-25 16:46:33
Tajemnicza Obserwatorka 2012-12-04 16:47:41
A był taki czas że dawali dwie listy do podpisania. W tym jedna dla nich a druga była zabezpieczeniem w przypadku jakiejś kontroli.
Tajemnicza Obserwatorka 2012-12-07 19:45:14
po prostu zabierają ci z setek za wolne dają na roboczym dniu
do tak im każe góra Pan każe sługa robi. nie wiecie jak to wszystko się odbywa??
Tajemnicza Obserwatorka 2012-12-07 19:51:23
A zresztą co tu mówić cała zmiana nie powinna przyjść do pracy jednego dnia do pracy, to może dało by im to troszeczkę do myślenia i zaczęli by się z ludźmi liczyć. Ale tak nie będzie nigdy ponieważ ludzie są zastraszeni bo jedyny zakład tak można powiedzieć jest w okolicy.
wolf 2012-12-07 20:37:14
Z tego co wiem to jak na zakład w okolicy bez przemysłu to coś często ludzi szukają do pracy to chyba rotacja spora
były pracownik 2012-12-12 01:51:24
Wiele można by pisać o tym zakładzie ale jedno na pewno się tam sprawdza w 100 % i nie tylko tam bo w pozostałych zakładach również
RYBA ZAWSZE SIĘ PSUJE OD GŁOWY
obserwator 2012-12-22 22:56:05
Problem w tym, że jeśli pracownik zainterweniuje i zgłosi sprawę w odpowiednich organach to może się praktycznie pożegnać z pracą. Prędzej czy później zostanie zwolniony, a nikt nie będzie się narażał dla innych przecież. Wpadnie kontrola, może coś się zmieni, ale nie dla tej osoby, która nadstawiła karku. Gdyby postawili się wszyscy, albo chociaż większość, wtedy sytuacja wyglądałaby nieco inaczej. Nie wiem, jakąś petycje napisać czy coś. Coś w rodzaju "Albo się to zmieni albo zgłaszamy to do PIP. Z poważaniem, pracownicy firmy LEKS". Podpisać i rzucić kierownikowi na biurko.
Były pracownik tej śmiesznej firmy Leks 2013-01-22 21:59:03
Chętnie bym się z Panem Prawnikiem Spotkał na osobności i porozmawiał na temat firmy Leks. To co tam się dzieje to jest jedna wielka paranoja. ( usunięte przez administratora )
pracownik 2013-02-01 16:34:00
W pełni popieram swojego przedmówce ! mógłbym używać nazwisk i przytaczać wydarzenia które miały miejsce w firmie "Leks"
Lecz na tym forum nic by to nie dało -proponuję spotkanie (kontaktowe na forum) oraz przedstawienie sprawy w PIP-e w Zielonej Górze
zapraszam
anonimowo 2013-03-07 19:28:00
co już cisza?? parę osób zwolnili i strach was opętał??
pracownik 2013-03-10 18:02:43
hej ludzie po co pierzecie brudy z pracy na forum, jak się wam nie podoba to się zwolnijcie a nie oczerniacie; bo w oczy kierownikowi nikt nie powie tylko wypisujecie albo gadacie za plecami a jak co do czego to wszystko jest ok
??????? 2013-03-11 15:14:02
czego się ciskasz stary?? Prawda boli no nie??
???????? 2013-03-11 15:18:08
to pewnie jakiś fartuch się tak oburzył. dostał cios poniżej pasa i zabolało.
pracownik 2013-03-12 13:33:03
prawda jest wtedy kiedy pójdziesz i powiesz w oczy a nie (usunięte przez moderatora) kogoś za plecamiiii!ale na to nikt nie ma odwagi bo straci pracę więc po co piszecie!!!o ile mi wiadomo to jest tylko pare osób w tej piekarnii które nie boją sie powiedzieć kierownictwu co ich boli.jak jesteście tacy odważni na forum to zróbcie zebranie i powiedzcie co się wam nie podoba .na pewno wszystkich nie zwolnią bo kto będzie tyrał jak wół?
??????? 2013-03-22 09:35:18
I teraz Kolego Napisałeś coś sensownego. Zgadzam się z tobą
Tak na prawdę to każdemu jest ciężko.Mieć a nie mieć tego nędznego grosza to jest różnica. Jednak że nie możemy Dawać się ( usunięte przez administratora ) Bo to nie poprawi naszej sytuacji. Jak zarząd zobaczy że się boimy to będzie poprzeczkę podnosił coraz wyżej. Dojdzie jeszcze do tego że będziemy zasuwali po 24 h za te nędzne grosze. Jednak że błędem jest mówienie pracodawcy i rozgłaszanie na produkcji o swojej sytuacji finansowej.Jak to co niektórzy robią. A co za tym idzie kierownictwo taka wiadomość jest po tym wykorzystywana przeciwko nam. A co do wykształcenia to trzeba przez cały czas się dokształcać. No niestety takie a nie inne mamy czasy
2013-10-11 23:54:42
Jeśli powie się kierownikowi słowo to zaraz wszystkim powtórzy i wyjdzie się na kapusia więc tutaj nie da rady dochodzić swoich praw , ponieważ jak w każdym miejscu pracy są soje grupki i "klany " rodzinne " oraz znajomych , którzy trzymają się między sobą i gadają za plecami o każdym po kolei .
kuleczka 2014-02-01 15:23:56
witam pracuje w leksie a szkoda słów co tam się dzieje. jak nie podobasz się komuś to cie wyrzuci.
apollo 2014-02-08 20:17:54
kuleczka komu się nie spodobałaś?
natalka1988 2014-04-29 20:41:21
w dalszym ciągu to samo a nawet gorzej, pomimo, że były kierownik był młody to miał lepsze podejście do ludzi no i premie były nieco wyższe, Dyrektorzy zmieniają kadrę kierowniczą tylko po to aby sie pokazać przed szefem. Nic sie nie zmianiło a nawet bym powiedziała, że idzie w dużo gorszym kierunku.
gorzow 2014-05-09 21:55:02
To samo mamy w Gorzowie porazka
KUBIK 2014-08-06 00:32:42
tak o prace za 1600 teraz cos tam podniesli te pseudo podwyzki o 30 zł to niby awans dyrekcja chodzi usmiechnieta ze dali podwyzki po 30 zl :) smiech nic wiecej, Wazne ze nowe auta maja
były pracownik 2014-11-28 20:26:45
ludzie w tym zakładzie to jakaś masakra zmienili godziny pracy nawet na 24 musisz przychodzić, kto to widział żeby w nocy do pracy wstawać ludzie są zmęczeni a jak podpadniesz to zaraz ci premie zabierze.tylko ci co donoszą to mają dobrze dupolizcy! a takich jest tam wielu .przyjmują młodych którzy nie chcą robić i patrzą aby 8 godz i iść do domu a ten co już jakiś czas pracuje to musi zapier..... bo robota musi być zrobiona .
bułka z misją 2015-02-19 14:45:19
uważam że produkcja dobrego pieczywa jest w dzisiejszych czasach niezwykle bardzo wazną misją o znaczeniu społecznym. ja poczucie takiej misji w sobie noszę. dlatego chciałabym zatrudnić się jak najszybciej w Leks. wiem że pewnie kokosów z tego nie będzie ale ogólnie to ile mogę u nich zarobić na dzisiaj?
aldi 2015-03-21 16:19:11
o czym wy wogole mowicie w leksie sie zarabia 8 zl na godzine charowa taka ze kawy napic sie nie mozna a kierownicy tylko chodza i na zegarek patrza a i jeszcze jedno jak sie ładnie nie usmiechasz to premi tez nie dostsniesz
??????? 2015-03-26 09:36:32
Dziwisz, że się kierownicy patrzą na zegarek....już następnego zwolnili...
Kandydat 2015-03-26 17:29:23
Zastanawiam się nad pracą, więc prosze o konkrety
1) Zarabia się 8h na godzinę + premia ? czy to z premią?
2) Pracuje się same nocki?
3)Dlaczego, aż tylu zastępców zwolnili?
4) Jak zostali oszukani Ukraincy? ( dużo ich pracuję??)

gość 2015-03-31 16:32:43
tak obserwuje wasze wypowiedzi i wiecie co z tego zakładu to najlepiej sie ewakuować .podpierdalacze dupolizcy i ulubieńcy kierownika .ludzie zróbcie coś z tym tak nie może być to zakład pracy a nie przedszkole .!!!!1
zażenowany 2015-04-29 14:40:57
Po co jest ta strona skoro niewygodne wpisy dla szefów są usuwana. Już kolejny kierownik szykowany do odstawki
zażenowany 2015-05-14 23:04:27
Już pozwalniali kolejnych kierowników, z produkcji sami odchodzą wolą prace sezonowe a dyrekcja znowu szukją naiwnych kierowników. Lepiej szukać pracy na tablicy niż się zatrudnić w Leksie w Tarnowie czy Gorzowie.
aldi 2015-07-26 21:58:48
to jest prawda ze dyrektor/kierownik do niczego sie nie nadaje a posadke ma tylko dzieki wujkowi syfu potrafi narobic i tyle sam nic nie potrafi a od ludzi wymaga
nbvc 2016-05-05 20:19:05
podobna oferta pracy jest na stanowisko przedstawiciela medycznego w okolicy Katowic oferuja narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,system szkoleń doskonalących kwalifikacje zawodowe,
Zostaw swoją opinię o "Leks" Sp. z o.o. - Tarnów Bycki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Leks" Sp. z o.o.