Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

Wszyscy jesteście jak BEZMUZGIE YETI jak wam się nie podoba to wypowiedzenie i nara

Xxx

Masz rację. Nikt nikogo nie trzyma na siłę nie podoba się to dowidzenia.

Porządny
@Xxx

O pewnie jakieś lizuski tę opinię dwie dodały. Tacy to mają dobrze tu. W tej firmie nie można mieć własnego zdania

Stopa
@Porządny

Jestem klakierem A nie lizuskiem

Smerf
@Stopa

Myślałem że Smerfetka .

Lolo

Smerfetko co tak głosisz na około że robisz loda w biurze? Nie jest ci wstyd? myślisz że to jest śmieszne? To jest poziom ..........

Smerf
@Lolo

Poziom jak w całej firmie

Zawiedziona

Jak to jest w tej firmie wszędzie rotacje teraz my na lakierni a takie maszyny jak denka ,jedno punktowa ,siatkarki ,Nico ,robomac , a zwłaszcza prasa 120ton tam rotacji nie ma co oni są jacyś lepsi czy ukladziki ? Teraz mniej pracy to mozna przyuczyć pracowników nowych na tych maszynach . Dziewczyny też mogą być przyuczone filozofi nie ma na tych maszynach .

Zakochana

To za takie coś można trafić na te maszyny ? To ładnie muszą ciągnąć że tam rotacji nie ma:-)

120 ton
@Zawiedziona

Teraz my ? Dopiero co wpisana jestes na lakiernie a już beczysz? Popracuj troche na lakierni korona Ci nie spadnie bo jej nie masz hihihi . Co za krótko bylas na montazu ?inne maszyny tez sa moze na nie ?

@Zawiedziona

Jedna żyrafka od samego przyjęcia siedzi na tej samej maszynie. Tak więc chyba sobie 'zasłużyła'. . . przygody w roretsie

Wkurw.
@Zawiedziona

To Jest ciekawe na montażu zawsze miesza! Tylko przydu.pasy siedzą na maszynach i zarabiaja, dlaczego nie są wpisywani na grafiku na lakierni?!

Zawiedziona
@120 ton

Ja mogę popracować trochę na lakierni niema problemu. A ty co książę że cały czas na jednej maszynie przez tyle lat? Możemy się zamienić po dwóch tyg. I ty na lakiernie . Niech wkoncu będzie tu jakaś sprawiedliwość !!!!

120 ton
@Zawiedziona

Jestem na lakierni już długo i nie narzekam

@120 ton

Jak nic nie umiesz poza ściąganiem i zawieszaniem to nie narzekasz .

Najlepszy rządzący w roretsie..... układa grafik maszyna a i tak docelowo lakiernia.....

Elo

Co narzekasz ciesz się że masz pracę?? (usunięte przez administratora)Albo idź się pożalic do kierownika może ci pomoże

Bubu

Zapraszam falterowcow na lakiernie

@Bubu

Dlaczego na lakiernie ? Moze na jakieś maszyny Nico , robomac , siatkarki .

Stonoga

Nie polecam pracy w Rorets! Na każdym kroku pozakładali kamery które służą do mobbingu i wydajności pracy a nie do bezpieczeństwa! Kadra tragedia wicedyrektor to człowiek który nie potrafi dobrze zarządzać produkcją stale nic nie wie! Dyrektor jest bardzo niemiły do pracowników wcale ich nie szanuje, chyba do końca nie jest świadomy , że dzięki nim ma pracę!!!

@Stonoga

W 100% zgadzam się z twoja opinia. A do tego dochodzi fakt że rządzą w tej pracy ludzie po technikum i zawodówce . Czyli praca udała im się jak ślepej kurze ziarnko .

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Najlepiej przychodzić przed 10 pół dnia przesiedziec na wirtualnej Polsce, A gdy ktoś coś chce to odpowiedź brzmi nie mam czasu przyjdź później, wielce zajęty praca. I po 16.00 czmych do domu. Można się nie na pracowac można.

Stary pracownik

Dlaczego Dyrektor zwolnił dwóch pracowników z długim stażem?

@Stary pracownik

To idź się mu zapytać osobiście jak Cię to tak bardzo ciekawi. Zamiast pisać bzdety weź się lepiej za robotę człowieku.

Montażysta
@Roman

Z tego co wiem nie sprostali oczekiwania dyrektora . Poprostu byli za dobrzy . A dyrektor nie było stać aby zatrzymać tak dobrych pracowników . Tak słyszałem od zamykającego kartony ten co wszystko wie .

Viko
@Stary pracownik

Słyszałem że starszy pan zwolniony za przesiadywanie na zgrzewarce u pani. Co się dziwić jeszcze tak przy kamerze urządzać pogawędki hehe dziwne że jeszcze ona tu pracuje za te nygustwo i pogawędki z chłoptasiami

@Stary pracownik

Jak nie starszy pan to następny z nico flirtuje to jest życie kasa leci a pogawędki cały czas. Nie wspominając o układach z kierownikiem bo barbi u niego też przesiaduje

Monterek
@Roman

A może czas na zmianę , bo już zapewnie się tam czuję . Może jedna z lakierni bo teraz obstawione są przez dziewczyny .

Oko
@Stary pracownik

Pamiętam jak się przyjęła barbie. Jest ona na zgrzewarce od początku swojej pracy. Także coś* musi dobrze robić jak tyle czasu tam się trzyma

@Oko

Na zgrzewarce sussi p. (usunięte przez administratora) cały czas na jedną zmianę chodzi przypadek? Nie sądzę

Roni Ferari

Ona by tak chciała być na 1-punktowej lecz nie może bo jest na lakierni:-D Na.ierdalam w Roretsie, na.ierdalam w Roretsie :-)

Witam jak wygląda sytuacja w rörets,czy jest możliwość ponownego zatrudnienia się aktualnie?Ma ktoś jakieś wieści na ten temat tu na forum?Z góry dziękuje

Krzak L bez włosów
@Anonim

Lepiej jest się zatrudnić do CISU niż pracować w takiej patologii jak Rorets!!!

Kierownik

To że jestem łysy nic nie znaczy i tak jestem piękny i dziewczyny z roretsu uganiają się za mną ????taki już jestem przystojniaczek????

Zupa Romana

Przez to że nie mam włosów jestem taki piękny i przystojny.mmmmmmmm. zakochany sam w sobie. Mmmmmm

Pitol

Bawimy się w króla ciszy kto pierwszy napiszę ten wytrysk

Stefan

Ludzie w firmie pracuję jakiś Pan kupa co lubi strasznie te tematy :-) co to za gość bo kanaliza się zatkała i trzeba udrożnić

@Stefan

Kto to?

Stefan

Jakiś gość z 12 hali

Wszechwiedzacy

Słyszałem że patela miał jeden egzamin którego nie zdał. Nie wziął okularów i przejechał na czerwonym . To prawda?

Pracownik montażu

Na tych maszynach nico , siatkarki ,denka , najwięcej przesiaduja na kawach i urządzają debaty co się dzieje na firmę czy nikt nie może się za to wziasc gdzie są kierownicy?

Pracownik stalowni
@Pracownik montażu

Za to montaż nie chodzi na kawę?

Pani z montażu
@Pracownik montażu

Proponuję tym maszyna dać jakieś dodatkowe zajęcie . Np. gumkowanie blach albo naklejki na plakaty żebyśmy my miały lżej .

W granicach rozsądku

@Pani z montażu

Z drugiej strony niech każdy robi to co ma robić i nie patrzy na innych i będzie dobrze. Zazdrość i zawiść to jest cholerstwo.

Ksiezniczki z lakierni
@Pani z montażu

To jest dobry pomysł A może tak z doskoku by przychodzili i nam na lakierni pomagali?

Stalowy
@Pracownik montażu

Jak Ci źle i chcesz przesiadywac na kawce to idź do biura i powiedz żeby Cię wpisali na maszynę A nie wypisujesz tu takie bzdury.

@Stalowy

Właśnie a nie płacz jak to ma źle a jak ma iść na stalownie to obrażona jedna z drugą.

@Xxx

Jak robią na godzinowce to obrażone ale jak 1-punktowa albo 100ton albo dobry akord to szczęśliwe .

Kocham rorets
@Obserwator

Przepraszam nie zgadzam się z tą opinią. Ponieważ pracuje raz na 100 ton , na lakierni , na montażu na 1punktowej żyje i jestem szczęśliwa . Mam pieniądze urozmaicona pracę co najważniejsze mam pracę. Rorets jest najlepsza firma !!!!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Odp

Warunki kiepskie, tylko (usunięte przez administratora) mają dobrze płatna robotę. W tej chwili nie przyjmują do pracy bo nie ma roboty tylko można się spodziewać zwolnienia

Xxx

Witam . Chciałbym złożyć prośbę do Pana vicefyrektora o przeniesienie mnie na prasę 120 ton bo widzę że jedno miejsce jest wolne chętnie bym się przyuczył na tej prasie bo tam z tego co widzę nie na pracuje się tak jak na montażu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby;-) .

Xxx

A może na siatkarkach ? Albo dence zew. ?Tam ponoć jak maszyna wmiare idzie to się pracuje 4-5h.

Xxx

A nico albo robomac ? Tam to mają zycie .

Młody pracownik

W roretsie jest fajnie atmosfera do (usunięte przez administratora) ale można ściemniać praca ranna zaczyna się od 6.00 ale chwila się pokrece koło maszyny i kawka zależy na jakiej maszynie ale minimum 30min. Później ok 12.00 też kawka no i przez te 8godzin ktoś może cię zaprosić na kawkę to się idzie ,ostatnio byłem sobie z kumplem z montażu , fajnie tu jest pod tym względem. No i podobnie jest na popołudniówkach dodatkowe przerwy o 16 i 20. A nocka 00.00 no i o 4.00 trochę gorzej na montażu z tym. Pracuje tu 3lata . Jest spoko pod tym względem.

Kewin
@Młody pracownik

Widzę , że lubisz dużo kawy pić :-) Uważaj żeby Ci serce od tej kawy nie stanęło. Pij 1 kawę i 4 herbaty i będzie dobrze.

Łukasz

Witam mam pytanie czy przyjmują do pracy w Rorets ? Jak wygląda sytuacja na tę chwilę ? Jest szansa się dostać ?

Mateusz K
@Łukasz

Łukasz, tak przyjmują. Złóż dokumenty i bedziesz pracował. Pozdrawiam serdecznie

Łukasz
@Mateusz K

Mam jeszcze jedno pytanie ile można zarobić ? jaki jest system pracy ? bo to też jest ważne dla mnie gdyż trochę mam do Pniew.

Bubu
@Łukasz

Idź do biura i się spytaj, a nie tu głupie pytania zadajesz

Maciej
@Łukasz

Też rozglądam się za pracą...słyszałem że dobre zarobki i atmosfera.

Pitol

Gdzie jest wąsik i jego brat ?

Obrońca
@Pitol

Tam gdzie Ty nigdy nie będziesz buraku. Mądry w internecie a w rzeczywistości (usunięte przez administratora) Taki z Ciebie kozak to dalej wyskocz!!!

@Pitol

Jak jesteś taki/a ciekawy/a to zadzwoń do nich i się zapytaj co u nich słychać bo widzę , że stale wałkujesz ten temat na forum. Jakby nie było innych ciekawszych tematów tylko obrabianie komuś tyłka.

OO
@Obserwator

Co może być ciekawszego od dziewczyn co żonata czy zamożny ? Ile może przejść w piecu u kanapka i tak jest źle zgłodniałem

@Obrońca

Pawel Uważaj na słowa bo znów Cię wyrzuca z pracy

Szympans
@Pitol

Jak mogą go wyrzucić skoro otwar swoją działalność a te mycie cystern to tylko przykrywka. Widzę , że nie jesteś doinformowany w tej sprawie zapytaj Pateli on wszystko wie.

@Szympans

Chciał otworzy ale wynieśli go z urzędu za darcie r Y ja

Duży wytrysk

A ten mały na zamykaniu ,karę ma czy co? Podobno mieli się brać za ściemniaczy i nygusów...

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska