Opinie o Orange Polska S.A. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Orange Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orange Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Polska S.A. w Chorzów

Marko

Moja opinia o pracy w Orange. Zaczne od tego, że szukałem stałej i dobrze płatnej pracy i niby trafiłem. Już na samym szkoleniu widziałem że coś nie gra- Dziwne wrażenia mam ze szkolenia, powiem tyle, te szkolenie nie zapewniło nam do końca wiedzy takiej, jaką powinienem otrzymać- Nie było odsłuchów, nie było powtorzeń. Szkolenie realizowane szybko, ale stwoerdziłem- Fajna praca to trzrba się spieszyć. Wyszkolono mnie bym pomagał temu klientowi. Pozniej okazało się że liczy się" liczba". Liczby te były ważniejsze niż żetelne spełnienie obowiązków. Czyli, lepiej robić na (usunięte przez administratora) ale mieć niskie aht bo pomoc się nie liczy. Dalej, nalepsze są te odsłuchy" moje pierwsze szlify z klientami po przerwie nie były zbyt dobre, ale z góry rzutowało to na moją wiarygodność. Najpierw wrzucano mi kolejke prepaid(gdzie nie odsłuchuje się tego) a pozniej nie przyjmowano że trzeba te rozmowy odsłuchać. Ani nie zostało to odliczona od wskazników. W raporcie i tak wciskano mi że te przekaczenia eh.. Szkoda gadać, więc nawet nic nie mówiłe. Dowiedziałem się też, że Orange realizuje pewien plan: Mają zostać tylko 4 placówki ze wszystkich jakie teraz stoją, co świetnie pokazuje sytuacje firmy. Mi przedstawiano, że to" stabilna firma, a tak naprawde, tonący titanic..Szczególnie, że po następne: System: Sami nie wiedzą jak ma działać, zainwestowali hajs w O i go stracili.. Nigdy nie spotkałem się z takim niedbalstwem jak tutaj..Najlepsze: Premia co 3 miesiące a jak nie wyrobisz słupka chodz jednego, to mają cie w (usunięte przez administratora) Najlepsze zasady wypłacania ever- Polecam..! A TERAZ najlepsze płaca 2600 brutto bo nie pyla się dać 17 brutto na h.. Po prostu śmiech na sali. Jeżeli traktujecie wszystkich jak nas tutaj to się nie dziwie: że nie chce się im pracować- Nieuczciwe firmy nie spotykają się z aprobatą ludzi. Zadałem kiedyś pytanie to samo, ciekawe czemu się ludzią nie chce robić" Usłyszałem nie wiem.. Teraz wiem, ludzie szybko uciekają; Jak mają być ruchani w (usunięte przez administratora) nawet na płacy czy premii. Czarna plama na honorze.. I jeśli to czytacie mają zwalniać 2000 osób oraz zamykać domy orange.. Dlatego wezme popkorn i usiąde..

@Marko

Pozbywaja sie budynków - zostawiają je puste a pracowników przenoszą do wynajmowanych pomieszczen by wykazać, ze sa in minus i dlatego 'nie moga dac premii' - mowa tu o pracownikach niesprzedazowych. Ciekawe jak beda wygladac słupki w nowym kwartale - ludzie bez premii klada lache bo skoro ich praca nie jest doceniana to po co sie starać, i dobrze. Pracownikow etatowych zwolnia by zostalo ich ok. 8 tysiecy i wtedy francuzi sprzedadza firmę Niemcom.

Justyna

Hej mam pytanie czy ktoś miał podobnie, że przy odejściu wynagrodzenie za pozyskane i zainstalowane usługi zostaje wstrzymane do 180 dni. Jest taki zapis w umowie co prawda,tylko zastanawiam się na ile umowa jest tworzona zgodnie z prawem. Jeśli ktoś miał taką sytuację to napiszcie co zrobiliście

Stella

Mam wrażenie, że żal za utraconą pracą w firmie jak by nie patrzeć z przyszłością jest powodem tych żali na forum!

@Stella

Skoro sa jakiez zale to cos chyba na rzeczy jest. Fajnie by bylo przeczytac pozytywne komentarze, co swiadczylo by o polepszeniu warunkow w tej firmie. Firma sie rozwija a w jakim kierunku? Lepszym dla jej pracownikow pod wzgledem finansowym?

Byk

Myślę, że jeżeli (usunięte przez administratora) komus wylizałeś/łaś to jest ok. Ja borykam się z problemami następujacymi- Komputer nie otwierający pdf- a, mobbing i ogólnie brak szacunku do 2 osoby. Zglaszam pisze maile prosze o wsparcie ze mnie wyrzuca ze cos tam i? Sciana, zasciankowosc i pomysły że jestem zbyt durny do obsługi po prostu. To jest już kpina i upokarzanie na każdym kroku więc jak lubisz lizać (usunięte przez administratora) udawać że jest okey kiedy to kierownik pluje ci q twarz- Kiedy to twoje zgłoszenia realizują z lepszym lub gorszym skutkiem po miesiącu czy dwóch. Niespotkałem się jeszcze z takim brakiem szacunku. Najpierw przez 3 miesiące szkolenia słysze" że to moja wina, ze zle klikam - ale okazuje sie że zacinki powoduje coś innego. Dowiem się co. Nawet screena podczas błędu nie moge zrobić. Jako że ludzie mnie tam nie szanują i nigdy cos takiego nie powstanie- Słuchając obietnic i czarów na rekarutacji nic się nie zgadza-

Konsultant Telefoniczny

Bardzo nieładnie świadczy o firmie nawet do mnie nie oddzwonili (usunięte przez administratora) z Lublina. Na rozmowie kwalifikacyjnej osaczyli mnie we troje. W sumie o nic szczególnego nie pytali. Wiadomo ze takie tam formułki : dlaczego chce pani u nas pracować itd. Po tym sami kazali mi zadawać pytania. No to parę zadałam. Pod koniec powiedzieli że w ciągu dwóch dni będzie odpowiedź jak wróciłam do domu to Zadzwonili do mnie na telefon i powiedzieli że odpowiedź będzie za tydzień natomiast minęło 10 dni i nie oddzwaniają. Jednym słowem chamstwo bo inaczej tego nie da się nazwać. Dodam że jak czekałam na parterze to leciały takie bluzgi ze strony pracowników, że się zastanawiałam czy nie jestem w barze z bandytami. Nie polecam

O co mam niby pytać? O to czemu tyle chamstwa w tym Orange

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
Naamach

Wracam na forum po kilku dobrych miesiącach... czytam Szanowni koledzy/koleżanki Wasze komentarze i co widzę... ? Dalsze niezadowolenie płynące z pracy w Orange. Ja na przekór wszystkim zamierzam znowu w ogólnym podsumowanie dobrze wypowiedzieć się na temat firmy. Zacznijmy może od tych gorszych niuansów.. przypomnę jestem pracownikiem Orange Polska S.A. od około 3 lat, ostatnie 2 lata przepracowałem w jednym z salonów Orange (własnych tzw. firmowych) a rok na infolinii. Tak też ciekawostką jest to, że około 3 miesięcy temu został wprowadzony nowy system rozliczania prowizji, w wyniku którego niestety ale jestem stratny około 20% miesięcznie... w szczegóły nie będę wchodził ponieważ z przyczyn prawnych nie mogę. Kolejny minus jest taki, że nasze stawki prowizyjne za sprzedane produkty (te głównie sprzedawane) co miesiąc spadają. Jednakże jest to dosyć powszechny trend. Tak bywa, jak nowy produkt wchodzi na rynek to stawki mamy solidne, następnie z każdym miesiącem one spadają, następuje załamanie aż wchodzi nowy produkt/ nowa promocja i znowu zaczynamy od początku. Przejdźmy teraz do plusów: Zauważyłem, że pomimo tych wszystkich zabiegów, które firma przeprowadziła aby prawdopodobnie obniżyć koszty (zmiana sposobu rozliczania prowizji) moje zarobki w porównaniu do roku poprzedniego uległy znacznemu polepszeniu się. Obecnie jestem w stanie śmiało powiedzieć, że w Orange zarobki w granicach 5-6,5 tys, złotych netto są jak najbardziej do osiągniecia, i to nie w wybranych miesiącach. Zapewne zastanawiacie się z czego to wynika? Haa.. prawdopodobnie kłamie i więcej wciska kitu?.. Nic bardziej mylnego, w tym roku postawiłem na baczne analizowanie tabel prowizyjnych, na zachęcanie klientów do kupna pakietów telewizyjnych etc... Zastanawiałem się jak oni spojrzą na moje propozycje (to nie było wciskanie kitu, ja tak nie pracuje..) Mój kierownik powiedział mi coś bardzo cennego "Naamach (nie będę używał swojego imienia) nie mierz ludzi swoją miarą" miało to na mnie taki wydźwięk, że postanowiłem nie stawiać na to.,. czego ja bym nie kupił ale posłuchać ludzi na to na co Oni mają ochotę... To dało swoje rezultaty, to.. jak i wiele innych propozycji. Ludzie mają różne potrzeby i niekoniecznie zawsze chcą płacić mniej. Co więcej.. Może kultura pracy.. to tak.. nic się nie zmieniło, mój przełożony jest świetny, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że gdyby zwolnił się z pracy to ja razem z nim. Praca bez tego konkretnie przełożonego nie przynosiłaby mi tyle funuu ile teraz mam. Prawdopodobnie wrócę do swojej wypowiedzi i dojdę w końcu do puenty aczkolwiek w tym momencie muszę kończyć. 3majcie się i do usłyszenia.

Namach oszust z salonu
@Naamach

Namach stary oszust po sposobie wypowiedzi widac ze hr albo menajerka. Zarobki spadly o 20% ale ty zarabiasz wiecej hahahahha a po inflacji rzedu 20% od roku caly czas podajesz ta sama kwote to masz juz -40% to jest optymalizacja wedlug orange jak to mowia w salonie tu bedzie rabat 20zl tu 30zl tu 40zl a sim nolimit za darmo razem 160zl miesiecznie . Tu podpis. Hahahahahhaahahahha

bullshit
@Namach oszust z salonu

A nie przyszło Ci do głowy(usunięte przez administratora), że stawki prowizyjne spadły ale zwiększył się wolumen sprzedaży?

Vik
@Namach oszust z salonu

...Bo jak wprowadzony jest nowy produkt to jest wieksza sprzedaz pomimo nizszych prowizji na dotychczsowych produktach mozna zarobic wiecej.Znam to z autopsji tez pracowalam w pomaranczy i tesknie do tych czsow..szkoda ze nasza lokalizacja padla.te premie 3 krotnie wyzsze od podstawy..fajnie bylo

Czy pracodawca Orange Polska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ups

W zaden. Od nowego roku zabiera premie. Co roku zwalnia ok. 2 tysiecy osób.

Hej czy może ktoś powiedzieć ile obecnie średnio zarabia kierownik salonu??

Manager
@Karolina

Minimalna plus to co sam sprzeda

WzorcowniaWłocławek

Praca za kwotę minimalnie większa od najniższego wynagrodzenia + premia która ciężko wyrobić doświadczonej załodze a osoba która zaczyna może pomarzyć o czymś więcej przez kilka miesiecy. Praca zmianowa sobota niedziela od rana do wieczora. Bardzo ale to BARDZO irytujący kierownik który myśli że zjadł wszystkie rozumy i nic więcej już do niego nie dociera. Brak pomocy ze strony kierownika w początkowym etapie wdrożenia. Nie robisz planu trafiasz na czarną listę z której jesteś usuwany. Pracownik to rzecz która można wymienić i dla tego tak ogromna rotacja we włocławskim salonie Orange CH Wzorcownia. Nie polecam bo szkoda czasu. PS plany sprzedażowe są tak zrobiona aby ich nie wyrobić .

Zawiedziona

W gnieźnieńskiej galerii lepiej pracować na kasie w Carrefourze niż salonie Orange. Panie Boże dopomóż przyszłym pracownikom by szybko znaleźli nową robotę.

Bogdan
@Zawiedziona

Czyżby w Twojej ocenie praca w Orange Polska była nieopłacalna? Skoro twierdzisz, że lepiej pracować w wymienionej przez Ciebie firmie to chciałbym poznać szczegóły, dlaczego tak uważasz? Na Twoją wypowiedź może składać się wiele czynników, jednak wolałbym nie zgadywać tylko dowiedzieć się od Ciebie, które z nich sprawiają, że wyrażasz takie zdanie.

Iza

Generalnie trzeba lubić taki rodzaj pracy i pozostałe tematy są do ogarnięcia!

Call Center

Call Center to branża specyficzna. Znam miejsce, inne Call Center, gdzie się dobrze pracuje i dobrze zarabia. Jeśli chcesz poznać szczegóły zapraszam do kontaktu wojcik.k@interia.eu

Ciekawy

Poszukuję opinii o pracy w SmartStore w Toruniu na stanowisku sprzedawcy - jak wyglada atmosfera, zarobki?

Morbus

Lubię atmosferę w Orange Polska S.A. za: relacje wśród pracowników na podobnym szczeblu zatrudnienia

Asda

Pytanie do pracowników - jak wygląda kwestia 12 listopada? Na grafikach widnieją normalne godziny pracy

@Asda

12 listopada 2018r to normalny dzień pracy. Orange Polska ściąga 70 procent swojej załogi. No tak bo nie ma przecież co świętować ??? To nie jest Odzyskanie Niepodległości Francji. Orange Polska to nie Polska firma, więc brak patriotyzmu w tej firmie. Wyzysk jedynie kolonialny. Pracując w tej firmie nie można mieć rodziny nawet, bo przez grafiki się zapomina jak wyglądają.

Sylwia
@Marek

@Marek, rozumiem, że z kwestii godzin pracy i grafiku jesteś mniej zadowolony. A jak według Ciebie przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz premii, według jakich kryteriów przyznawana jest premia? Czy firma daje możliwość rozwoju zawodowego?

Asda
@Marek

Marek, dziś info ze zmianami. 12 wolne.

smutny
@Asda

Kto miał wolne ten miał wolne. Infolinia techniczna pracuje w trybie 24/7/365. Za pracę w święta nie ma żadnego bonusu w wynagrodzeniu.

@Asda

Akurat 12 listopada nie pracowałem, teoretycznie mieliśmy zagrafikowany ten dzień ale tylko z uwagi na to, że ustawa o wolnym dniu przeszła bodajże kilka dni przed 12 listopada, w rezultacie miałem wolne, co więcej nie musiałem w żaden sposób tych godzin odpracować

Naamach

Witam serdecznie, bacznie śledzę forum w wolnym czasie. Po przeczytaniu Twojego wpisu powiem szczerze, że rozumiem..byłeś rozgoryczony, co innego Ci obiecali co innego dostałeś, byłeś pomijany itd. Taka fałszywa gra ze strony Twojego kierownika, ale pamiętaj o jednej zasadzie. Czy to ten kierownik czy inny, nigdy ale to przenigdy nie donoś na osobę która jest Twoim bezpośrednim przełożonym. Nigdy!!. Ja swojego bezpośredniego przełożonego bardzo szanuje, bo zasłużył sobie ale nawet jeśli nie.. to w życiu nie doniósł bym na niego. Jeżeli nie akceptujesz pracy swojego przełożonego/ uważasz, że jest kompletnym za przeproszeniem debilem lub po prostu nie nadaje się na "te" stanowisko, masz do wyboru : a) przeboleć, zacisnąć zęby, próbować wszystko znosić (będzie ciężko), b) porozmawiać z nim tylko na spokojnie, powiedzieć, że słyszałeś że miałeś dostać bony nie dostałeś ich dlaczego, czy mógłby udzielić Ci jakiś wskazówek co powienienes poprawic a moze mu w czyms pomoc, skoro zapodział Twoje papiery to mozesz mu pomoc je ogarnac, bo naprawde cenisz go jako kierownika i rozumiesz jak to wszystko dziala w handlu w koncu jest tyle biurokracji itd. (poswiecisz troche swojego dodatkowego czasu bo zrobisz to po pracy..), praca Ci sie podoba masz wyniki i chcesz z nim zyc w zgodzie i w wspolnym zrozumieniu c) zwalniasz sie i szukasz innej pracy. Ja bym wybral opcje "b". Pracując na infolini miałem kierownika, z którym się nie zgadzałem, miałem bardzo dobrą sprzedaż ale w jednym miesiacu slabszy NPS, przez co musialem wypelniac jakies dodatkowe papierki podczas rozmowy co utrdnialo mi prace. Powiem Ci, że było to dla mnie upokarzające, że ja pracownik który zapie*** żeby wyrobić cele na grubo ponad 150% i na całą grupę, musi robić takie głupoty, ale zrozumiałem że tak po prostu jest. Nie ważne ile pracujesz jak sie starasz etc. w kazdym miesiacu musisz byc dobry..ale do sedna. Poszedlem do P. Kierownik, z nia porozmawiac na temat mojej dodatkowej biurokracji... powiedzialem wprost co mi lezy na sercu, ze w zyciu bym nie doniosl na nia itd. bo szanuje jej prace, ale tak byc nie moze. Musimy dojsc do kompromisu.. to jest handel, razem pchamy ten "wózek"... wyszlo tak, ze staralem sie nigdy nie dopuszczac wiecej do slabszego npsa, ale moj kierownik docenil ten gest. Na koniec mojej pracy dostalem swietne rekomendacje. Powiem Ci, że warto być lojalnym pracownikiem, i rozmawiac otwarcie ale ze swoim bezposrednim przelozonym. Nigdy nie donos.

exmanagerzOrange
@Naamach

Świetnie to napisałeś. Chciałbym mieć takich pracowników w zespole.

@exmanagerzOrange

Dziękuje:), miło z Twojej strony.

Rafał

Orange Polska to (usunięte przez administratora). Tego nie idzie opisać. (usunięte przez administratora), Praca w soboty, niedzielę i święta. Brak wolnych dni za weekend. Pracujemy w sobotę na pierwszą zmianę, w niedzielę na druga i w zamian dostajemy wolne np: wtorek i czwartek.Dwa dni pod rząd to czasem się zdarzy 2 razy w miesiącu...Efektywność nie do wyrobienia, więc i premia zerowa. Praca od 8 do 12 godzin przy komputerze. Rejestrowany każdy klik i ruch myszką.Statystyki używanych procentowo i czasowo aplikacji w danym dniu.Nagrywane obrazy na komputerze. Pełna inwigilacja i(usunięte przez administratora) ze strony kierowników. Naciski na sprzedaż, (usunięte przez administratora)klientów za wszelką cenę aby wyrobić normy. Zarządzanie na poziomie przedszkola..Sikanie w 5 minut, naciski na krótkie rozmowy, czyli zbywanie klienta.Nie możliwe do zrealizowania czasy na zadane zadania. Oderwana firma od rzeczywistości. Za jakiś czas napiszę bloga w którym opisze cały dzień, miesiąc i wiele lat pracy i automatyzację z rodu z kamienia łupanego w Orange Polska..Najbardziej wytarte klawisze to CTRL+C i CTRL+V czyli kopiuj wklej.. W firmie mówi się o rozwoju i awansach... Ha Ha ... Firma raczej sprowadza ludzi do małp. Ogłupia i manipuluje. Po kilku miesiącach pracy człowiek nie wie jak się nazywa czasem. Przez zmiany losowe, chodzi zakręcony i nie wyspany. "Pozdrawiamy, Orange" Każdy to zna z każdego sms i każdego pisma ...to też w 70 procentach pisane jest z ręki. Moje sugestie dla Orange Polska S.A.: Czekam aż Orange Polska wróci pod nawę Telekomunikacja Polska i wyrwie się od tych francuskich kolonialistów. Praca w Orange Polska to jak (usunięte przez administratora) koncentracyjnych (usunięte przez administratora) Dużo nie odbiega...Różnica - w Orange Polska nie ma komór i pieców.. Jak można było sprzedać jeden z najbardziej płacących podatki zakładów Polskich... Teraz korzystają tylko Francuzi i France Telecom... Szkoda tylko że już nie będę w tej firmie pracować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować pracowników. Czasem nagrodzić podwyżkami i docenić premią. Poprawić grafiki, aby ludzi mogli godnie pracować i widzieć się ze swoimi członkami rodziny. Wymienić kierowników wydziału w rejonie południowym, bo przypomina to FOLWARK ZWIERZĘCY. Święto Państwowe uchwalone 12 grudnia 2018 roku, a Orange Polska ściąga ponad 70 procent pracowników do pracy. To jest hańba i zdrada i godzi w godności Polaków. Brak patriotyzmu w Orange Polska. Wstydzę się tak jak moi koledzy i koleżanki Orange Polska od 2 lat. Przestałem się przyznawać, że tam pracuje. Na 25 lat pracy to są najgorsze 2 lata. Najgorzej zarządzane i najbardziej ubogie...

smutny
@Rafał

W pełni się pod tym podpisuję. Sam tam pracowałem i mam wiele do opisania, opinię wrzucę tutaj i dodatkowo na Twoim blogu, tylko nie zapomnij go podlinkować to dolepię swoje 3 grosze,

Zwolniony

Jestem byłym pracownikiem Orange. Po 45 latach pracy zostałem zmuszony do odejścia w ramach programu odejść dobrowolnych. Forma wymuszenia na mnie tego odejścia miała znamiona mobingu i szykan. Mam nagrania rozmów zarówno z kierownikiem jak i dyrektorem. Są to szkolne przykłady mobingu. Orange jest najbardziej dziadowską firmą nie przestrzegajacą zasad współżycia społecznego.

Boguslaw

Ponieważ świecenie kwazarów jest efektem spływu materii do masywnej czarnej dziury, masa czarnej dziury w kwazarze nieustannie rośnie w trakcie ewolucji. Moje sugestie dla Orange Polska S.A.: W ogólności, odgłosy wydawane przez walenie obejmują bardzo szeroki zakres długości fal, odpowiadający częstotliwościom od kilkunastu Hz do ultradźwięków. Na tym tle, śpiewy płetwali błękitnych odznaczają się szczególnie niskimi częstotliwościami. Lubię atmosferę w Orange Polska S.A. za: Według jednej z hipotez, Judasz zgodził się zostać jednym z Apostołów, gdyż widział w osobie Jezusa przywódcę, który by poprowadził Żydów przeciwko Rzymianom. Sam Judasz miał być faworyzowany na tle pozostałych uczniów, co ma rzekomo potwierdzać wybranie go na skarbnika apostołów.

Wiki

Chorzów ul. Curii - Wstrętna praca, wstrętny wyścig szczurów, niby sam na swój wynik pracujesz, a tak naprawdę grupowy. Wszystko zależy od przeszkolenia, a taka też prawda że te szkolenie to żenada, jeden komputer do nauki na 5 osób, nawet raz nie jesteś w stanie kliknąć przy próbie, a potem gdy już na żywym organizmie działasz to się wielce dziwią że tego czy tamtego nie wiesz. Praca dla cwaniakow, melepetow, grubasow, ludzi bez ambicji, dzień w dzień ta sama nudna robota do z wymiotowania. Siedzisz jak niewolnik na określony czas siku, picie. Na głodowej pensji jedziesz, a wskaźnik premiowy coraz wyższy. TRZEBA AZ 3 miesiące czekać na wypłatę premii. Która i tak nigdy się nie zgadza z tym co się osobiście wyliczy. Oktadaja i klientów i pracowników. Najgorsze doświadczenie, najgorsza firma. Na wymioty mi się zbiera gdy sobie wspomnę o tym 1,5 rocznym doświadczeniu. I durny człowiek że tyle wytrzymał i się ludzil. I jeszcze do tego zmaniirowane panienki z agencji pracy. Fujjjjjj to wszystko to wielkie G...o.

call center

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Polska S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Orange Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Orange Polska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Polska S.A.