Opinie o Orange Polska S.A. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Orange Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orange Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Polska S.A. w Chorzów

Rafał

O to kolejny wpis. Ostatnio się rozpisałem 06.11.2018 18:50. I nadszedł czas aby opisać kolejny etap pracy w firmie Orange. Trochę się zmieniło. Ale niestety nie na lepsze. Jest gorsze dno :-D Już wielu tu o tym napisało zmienił się system rozliczenia doradców. Ludzie stali się multiskilowi, czyli zaczynają robić już wszystko. Czyli firma zaczyna hodować małpy, a nie specjalistów. Każdy dostał w premii sprzedaż z wagą 30 procent. Zaczyna się chyba etap „pudrowania trupa”, kroplówkę podłączyli menażerowie, tylko zmieniło się nastawienie ludzi. Skoczyła się wiara. Wiara mogła być w Telekomunikację Polską. Ale w Orange to już NIE. Kolejny temat na czasie w Orange to program dobrowolnych odejść, więc w mieście X - 25 procent ludzi zadeklarowało chęć odejścia. No niestety na 20 osób dostało zgodę tylko 5. W sąsiednim Pionie zakładało sobie Orange, że odejcie 10 osób, deklarację wyraziło 30… Więc HR wylał na ludzi falę pism odmownych. Rolę się trochę odwróciły kiedyś HR po chamsku wyznaczał, wywalał ludzi, teraz nie musi. Ludzie sami chcą odejść. Niestety przez brak zgody na odejście wynika na to, że firmę Orange można tylko opuścić „nogami do przodu”, bo inaczej chyba się nie da. Większość pracowników czeka na likwidację lokalizacji. I kiedy to nastąpi to nie będzie smutku, tylko podejrzewam radość. Będzie przysłowiowe „wyzwolenie (usunięte przez administratora)”. Opłaca się tylko odchodzić w tym programie pracownikom z wyższym stażem. Młodsi mogą zapomnieć o tym programie bo nie wytrwają ... Firma Orange stała się firmą niestabilną, nieatrakcyjną zarobkowo, ani premiowo, ani grafikowo. Ktoś tu wspomniał o prowizjach, ale proszę pamiętać że trzeba wykonać wynik efektywności. Ludzie masowo zaczęli chodzić na L4, bo tego co się tam dzieje to żaden normalny człowiek nie jest w stanie wytrzymać. Spora część ludzi ma grafik tak ustawiony, że jak się trafi to czasem można mieć 4 tygodnie pracy bez dwóch dni wolnych pod rząd. Praca jest na pierwszą i druga zmianę i na tak zwaną sklepówkę, czyli po środku (10-18) lub 10-20 bo zmiany 10 godzinne też są. Często po wolnym dniu. Grafikowy dają ludziom wolne, pojedynczymi dniami, u nas najczęściej jest to wtorek lub czwartek, oczywiście zgodnie z kodeksem pracy. Wolny dzień jest tylko po to, aby zamieć pierwszą zmianę, na druga lub na odwrót z drugiej na pierwszą. Kolejnym wyczynem grafikowców to wyznaczenie 6 dni pracy na drugą zmianę , potem jeden dzień wolny w postaci niedzieli i w poniedziałek od rana pierwsza zmiana. To są normalne praktyki. W Firmie powstało coś takiego jak PULSOMETR, następca BUZZ BOXA. Ocena wiadomo zależy od tego czy jest się Gwiazdą czy Mrówką. Gwiazdy oceniają dobrze, bo mają błogo i wchodzą do tyłka swoim menażerom i donoszą, a mrówki mają już dość i oceniają źle i menażderów i firmę Orange. Oczywiście nie ma to najmniejszego przełożenia i nie wpływa na nic. Jest to dobra zabawa dla „warszawskich” menagerów, aby mieli co oglądać. Bo jedyne co lubią to oglądać słupki w prezentacjach. Co ciekawe, są to oderwani od rzeczywistości ludzie i nie widzą co się dzieje w firmie, co widać jak czasem przyjadą na tak zwaną wizję lokalną. No tak w Warszawa lubi delegacje. Na dziś to wszystko. Za kilka dni postaram się coś „rozbić na atomy”… przysłowiowe Gó…o na atomy. Firma planuje zrobić nabory w maju na Infolinię ,Front Line itp. . . .HAHA . Mam nadzieję że akcja po raz kolejny spali na panewce. Bo kto mądry przyjdzie do obozu pracować… i to jeszcze przez firmę zewnętrzną, za śmieszną stawkę. Zapomniałem, że pewno będzie kuszenie prowizjami za sprzedaż. No zawsze można się dać nabrać na hak jak karp na święta... Ciekawe jest to, że najpierw obiecanki o całym etacie, a od jakiegoś czasu ludzie dostają trzy czwarte etatu. Współczuje przy obejrzeniu - przelewu wynagrodzenia. Zbliża się dla etatu kolejny etap podwyżek. Już wiadomo kto dostanie… Lizusy i konfidenci, po przecież nie ludzie pracy. Do zobaczenia za jakiś czas...

@Kazrak

"Hmm nie można odejść z firmy? A to Ci dobre bo wystarczy położyć wypowiedzenie :D" - Kolega nie wie totalnie o czym mówi i nie wie o co toczy się gra..To wytłumaczę - to jest od 20 tys do 100 tys złotych za to, że się odejdzie za zgodą Orange tz. dobrowolne odejście....lub.... 0 PLN za położenie wypowiedzenia....Czy do kolegi @Kazrak teraz dotarła różnica...

Czy w Orange Polska S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Były pracownik Orange Nowy wpis

Witam, piszę w nietypowej sprawie, ponieważ będąc na L4 przez miesiąc, doszły do mnie słuchy od klientów, że pracownicy z salonu działali na moich loginach, te umowy oczywiście były naciągane i nie były zgodne z tym co klient chciał w ofercie, klienci widząc moje imię i nazwisko na umowach zgłaszali się do mnie. Pytanie brzmi, czy jest to zgodne z działaniem firmy ? Dodam, że regionalny sam tak zadecydował, gdzie nie mieści mi się to w głowie jak można używać imienia i nazwiska w umowach pracownika gdy ten jest na L4 i klienci nękają mnie o wycofanie umowy badz wyjasnienia. Bardzo proszę o opinię .

artur Nowy wpis
@Były pracownik Orange

Cześć . Rozumiem że loginy i hasła były udostępnione przez kierownika ? Ty nie mozesz udostepniać ani swoich loginów, ani też nie może tego robić kierownik. Pytanie skąd oni je wzieli, ale nawet ... gdyby oni jakoś je zdobyli nie mogą nic robić , to jest po prostu [przestępstwo. Zgłoś to do bezpieczeństwa... tel masz na tapecie. Jak nie czujesz się na siłach , a mają wobec Ciebie być wyciagane konsekwencje to zgoś się do związku pracowników lub społecznego inspektora pracy... może zgłosić się np do mnie. Arur kowalski - Warszawa (jest nas kilku ) tel masz w skrzynce firmowej. znając temat... pewnie chcieli zrealizować plany sprzedażowe.. znany temat wałkowany od lat wałkowany na spotkaniach z pracodawcą. Niestey nie chcą tego zmienić. sprzedaż powinna być nakładana na pracownika , a nie na salon... w przypadku l4 salon ma szanse nie zrealizować tzw celów i wtedy wszyscy dostają po (usunięte przez administratora)odpoiwedzialność zbiorowa nie jest zgodna z prawem.

Czy Orange Polska S.A. organizuje staże dla studentów?

Naamach

Witam wszystkich, w 2017 i 2018 r, umieściłem tutaj kilka wpisów na temat pracy w Orange. Chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami z perspektywy czasu.. Mamy 2023r, Pracę w Orange zakończyłem bodajże na koniec 2018 roku. Minęło 5 lat.. w tym czasie pracowałem w innym korpo w sprzedaży, branża finansowa a następnie zacząłem robić coś swojego w zupełnie innym kierunku. Praca w Orange to była konkretna szkoła życia... Czy żałuje ? Nie. Nauczyłem się dużo, bezpośredni kontakt z klientem, pogłębienie nie szablonowego myślenia, zdobycie wielu kontaktów które przydały mi się w późniejszym czasie, znajomość procedur etc. Jednak muszę przyznać, że praca w Orange to jednak była taka praca w (usunięte przez administratora):), nie żałuje tego oczywiscie tak jak wspomniałem ponieważ jestem bogatszy o te doświadczenie. Przeglądałem ostatnio zdjęcia i znalazłem wpisy o grafikach.. Praca 10-21, 9-20, 9-19 + nagodziny cały czas (bezpłatne rzecz jasna z własnej woli) żeby wyrobić premie na "maxa". Praca w Orange kiedyś i zapewne obecnie jest dla ludzi którzy jak chcą zarobić w miarę pieniadze to lepiej jak nie mają żony/męża/ dzieci... bo w tej robocie trzeba naginać żeby zarobić. Obecnie z tego co słyszałem, to firma mocno schodzi na psy. Koledzy/ koleżanki którzy pracowali, wszyscy już się zwolnili. Nie dziwię się, skoro pieniądze które można było zarobić 5 lat temu w stosunku do tego co jest obecnie nieznacznie wzrosły a koszty życia znacznie wzrosły. Czy mając obecne doświadczenie życiowe wybrałbym ponownie tą firmę? Nie.. Czy poleciłbym komuś na początek tą pracę? Nie, ponieważ obecnie są słabe warunki płacowe + godziny pracy które nie zmieniły się. Moim zdaniem nie warto.

Konsultant Telefoniczny

Bardzo nieładnie świadczy o firmie nawet do mnie nie oddzwonili (usunięte przez administratora) z Lublina. Na rozmowie kwalifikacyjnej osaczyli mnie we troje. W sumie o nic szczególnego nie pytali. Wiadomo ze takie tam formułki : dlaczego chce pani u nas pracować itd. Po tym sami kazali mi zadawać pytania. No to parę zadałam. Pod koniec powiedzieli że w ciągu dwóch dni będzie odpowiedź jak wróciłam do domu to Zadzwonili do mnie na telefon i powiedzieli że odpowiedź będzie za tydzień natomiast minęło 10 dni i nie oddzwaniają. Jednym słowem chamstwo bo inaczej tego nie da się nazwać. Dodam że jak czekałam na parterze to leciały takie bluzgi ze strony pracowników, że się zastanawiałam czy nie jestem w barze z bandytami. Nie polecam

O co mam niby pytać? O to czemu tyle chamstwa w tym Orange

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pokojówka w hotelu Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Malarz wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Czy w Orange Polska S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Rafał

Kazrak
@Rafał

Hmm nie można odejść z firmy? A to Ci dobre bo wystarczy położyć wypowiedzenie :D nie wiem skąd pomysł, że nie pozwalają człowiekowi zakończyć współpracy. Masz albo 2 tyg albo miesiąc albo 3 miesiące wypowiedzenia przy umowie o pracę zależnie jak długo pracujesz. Przy umowie zlecenie jeśli takowe są możesz po prostu przestać przychodzić z dnia na dzień :D

@Rafał

Niestety tak jest jak opisuje Rafal. Nie liczy sie pracownik. a z kazdym miesiacem cele podwyzszane przez gore po to tylko by nie wyrobic i nie dostac premii ktora i tak jest niewielka. Praca za minimalna a coraz wiecej obowiązków i niestety zadnej podwyzki no mize 50 groszy raz na rok pod warunkiem ze sie nie chodzi na zwolnienia i masz bardzo dobre wyniki ktore ciezko wyrobic z racji zwiekszania celow jakie trzeba wyrobic czyli wiecej obowiązków. Dla firmy nie liczy sie pracownik niestety. Jest to smutne bo jesli w środku zepsute to i na zewnatrz tez nie pachnie ladnie.

@Kazrak

No nie oplaca sie odejsc osobom na etacie i zlozyc wypowiedzenie od tak bo chca zakonczyc prace w tej firmie. Dlaczego bo nie dostana odpraw! A kiedy sie sklada o dobrowolne odejscie po prostu hr nie wyraza zgody i tyle. A tak przynajmniej jakies pieniazki za ciezka prace sa. Probkemu nie maja osoby zatrydnione przez firmy zewnetrzne odchodzosz i juz

Wiktoria
@Lola

A jak wygląda zatrudnienie przez firmę zewnętrzną?

@Wiktoria

Placa minimalna, rzadowo podwyzszana nic ponadto, premia kwartalna, ktora ciezko wyrobic. A benefity to karta multisport,. Zatem zatrudnienie przez firme zewnetrzna sie nie oplaca nie ma nic dla pracownika. Nawet zadnych bonow raz na rok np. Na swieta. Takze warunki nie lepsze od innych mniej znanych call center niestety.

Eks pomarańczka
@Rafał

No proszę jakie zmiany na gorsze. Jak chcą zatrudniać skoro idzie fala zamykania oddziałów z czego maja zostawić 4 oddziały żenada. Każdemu mówię by unikał jak ognia tych ofert bo są na chwilę a potem znowu pracy nie będzie. Coś czuje że Orange skończy jak TP.

Eks pomarańczka
@Wiktoria

Najgorsza umowa jaka istnieje...

@Kazrak

Co jaki czas w Orange Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Rick

Nie wiem jak to wygląda obecnie ale podwyżki były raz w roku na podstawie twoich ocen z SKOR. ( System Kiwania Oszukiwania Roboli) Tak ogólnie normy pracy w Orange były nie do wykonania. Firma żądała wykonania takiej ilości pracy, której po prostu nie było czyli normy z kosmosu. Każda czynność była mierzona ze stoperem w ręku a następnie wymyślano czasy mocno napięte aby potem te czasy obniżyć jeszcze o 30-50%. Oczywiście wszystko dało się zrobić tylko ludziom nie chce się pracować. To obiboki (usunięte przez administratora) lesery i lenie wiadomo jakie. Tylko (usunięte przez administratora) i d...włazy mogły liczyć na podwyżkę i to tylko dzięki przychylności kierownika. Mnie się podwyżka nie należała bo nie spełniałem oczekiwań mojego cudownego chlebodawcy choć zaiwaniałem w pracy jak struś pędziwiatr. Co ciekawe swojego czasu miałem efektywność 180% ale podwyżki i tak nie dostałem. Powiedziano mi abym się starał bardziej to za rok będzie. A za rok moja efektywność stopniała do 46,75 % nowej obowiązującej normy. Tak więc podwyżka tym bardziej mi się nie należała. Orange to sprytny (usunięte przez administratora) o podwyżkach można zapomnieć. Zrobią wszystko abyś tej podwyżki nie otrzymała. Oficjalnie jest ale ty nie godny jesteś jej otrzymać. Mało z tego pracujesz za siebie i co najmniej 4 inne osoby. A premia kwartalna po 20 latach pracy wyniosła około 200 zł. Potem mieli ją zamienić na półroczną pewno za tyle samo lub mniej. Ja się zwolniłem i uważam to za najlepszą decyzję jaką podjąłem w swoim życiu. Nigdy tego nie żałowałem tego i nie chce z tą Firmą mieć nic więcej wspólnego i radzę tego d..wego pracodawcę omijać szerokim łukiem z bardzo daleka.

Tego o czym pisze Rick nie ma już od dawna. Podwyżki są raz do roku w okresie wakacyjnym. Zwykle około 50% zespołu dostaje kasę. Kasa przyznawana jest według oceny bezpośredniego przełożonego albo nadrzędnego przełożonego. Wysokość podwyżki zależna jest od tego gdzie pracujesz w sensie w jakim zespole, dziale, pionie i od Twoich kompetencji. Jak jesteś mega dobrym pracownikiem to i dwa razy w roku możesz podwyżkę zgarnąć, ale to są wyjątki. Do tego dochodzą nagrody dyrektora, prezesa etc. ale to trzeba robić coś więcej a nie tylko być. Rick napisał swój widok ze swojej perspektywy a nie jako firma. Premii w obszarach nie zajmujących się sprzedażą już nie ma bo zostały wciągnięte do podstawy wynagrodzenia, co w perspektywie czasu wychodzi na to samo. W obszarach sprzedażowych nadal są premie uzależnione od bardzo wielu czynników, jak wszędzie. I jeden faktycznie może mieć 200 zeta, ale są też tacy co zgarniają po kilka czy kilkanaście tysiaków. Pamiętaj, że firma jest bardzo duża i jest masa obszarów mająca bardzo różne kompetencje, zakres obowiązków, czy wiedzę specjalistyczną. I ciężko tutaj generalizować. Kolejna sprawa to to czy jesteś zatrudniony przez firmę czy firmę zewnętrzną. Pracownicy etatowi mają dostęp do tel służbowych, pracowniczego programu emerytalnego, dofinansowań wczasów, okularów, dodatków świątecznych, pożyczek mieszkaniowych. Pracownicy firm zewnętrznych muszą pytać o to swojego pracodawcy. Elo.

Magdalena
@Andrzej

Od tego wpisu minął rok, az tyle zdazyło się zmienić przez ten czas? Czy raczej poprzedni komentarz był naciągany trochę? Premie i podwyżki to jedno, a jak z podstawowym wynagrodzeniem? Jestes zadowolony? :)

Jan jest
@Rick

to prawda

Pracuje w firmie od 3 miesięcy, jest spoko kadra przyjaźnie nastawioną pomocną, szkolenie wdrożeniowe jak najbardziej na plus konkretne i rzeczowe. A sprzedawca trzeba wszędzie ;)

Barbara

No to spoko, że Ci przypadło do gustu. ;) Szkolenie ile trwa i jak mniej więcej wygląda?

Czy firma Orange Polska S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Tak, ale tylko pracownikom etatowym. Pracownicy firm zewnętrznych nie mają do tego dostępu, chyba, że u swojego pracodawcy.

Wiecie, czy Orange Polska S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ONA

Tak

Sławomir
@ONA

Fajnie ale to raczej standard w wielu firmach. Jakie są jeszcze inne benefity? Jest dofinansowanie do wczasów albo prywatna opieka medyczna? Bo zależy mi na takich dodatkach.

bella
@Sławomir

Coś tam jest ale nie wiem dokładnie.

Magda
@Sławomir

No na starcie masz umowę agencyjną więc pożegnaj się z dopłatą do wczasów. Tu nie mają funduszy.

Roman

Ludzie szanujcie doradcow i zwracajcie sie kulturalnie. Czesto zdarza sie ze doradcy przez klientów sa zastraszani typu ,"znajde Pana/Pania. Albo psychicznie wykanczaja wyzwiskami itp. W jakich czasach my zyjemy. To juz zwierzeta bardziej sie szanuja. Czy ktos reaguje na Hejt ze strony klientow?

Honorata
@Roman

Ale to na żywo tak mówią czy mówisz o rozmowach telefonicznych?

nie polecam
@Roman

Często doradcy są niekompetentni i niedouczeni. Kij ma dwa końce. Mnie doradca wyśmiał po tym jak zgłosiłem że zalogowałem się na nie swój mójorange po otrzymaniu od nich smsm z kodem. Nie polecam

Honorata
@nie polecam

Dali Ci kod do kogoś innego? No nieźle. Może warto było gdzieś zgłosić do centrali tego pana, co się z tego smiał?

Roman
@nie polecam

Niestety mówię tu o przypadkach kompetentnych i doświadczonych doradców, ktorzy nagminnie spotykaja sie z zachowaniami takich klientów.

tragedia - nie panują nad rodo

Szanowni Państwo, odradzam korzystanie z firmy orange. Przy aktywowaniu -mójorange otrzymałem kod od konsultanta i po zalogowaniu wszedłem na nie swoje konto. W pierwszej chwili gdy zobaczyłem zaległości na nieznanych mi numerach myślałem że zejdę na zawał serca! Widziałem wrażliwe dane zupełnie obcej mi osoby!! Ta firma to tragedia w dzisiejszych czasach tak niebezpiecznych oni mają lukę w systemie i nie potrafią zadbać o klienta!! to dla mnie tragedia i przy najbliższej okazji przeniosę swoje usługi do innego operatora nawet gdybym miał płacić więcej to ja poprostu nie nawidzę orange za to co mi zrobili i będę wszystkim opowiadać moją historię ponieważ po zgłoszeniu incydentu zostałem wyśmiany przez ich konsultanta!!! Ta firma to dno! Jak można dopuścić do takiej sytuacji gdzie ja widziałem czyjeś dane! strach pomyśleć czy ktoś widział moje dane i jeszcze może wział chwilówkę lub telefon na raty w orange. Dla mnie to tragedia nie firma! nie polecam! powinni zgłosić do GIODO a po sugestii mnie wyśmiano. Nie polecam współpracy z tą firmą!

Agata
@tragedia - nie panują nad rodo

No to mega słabo jak tego typu pomyłka się zdarzyła, ale może to była jednorazowa akcja? Ale no jeśli zostałeś wyśmiany, to serio słbao :/

sup

Pracovałem v tp od 1989, a potem, dzięki kilku kreatyvnym osobom, co sprzedały Polskę, v orange (celovo z małej litery). Miasto Radom. V 2017 v białych rękaviczkach podziękovano mi za 28 lat pracy. Povodem było zbyt częste przeglądanie konta mojej siostry, na którym ja i cała moja grupa uczyliśmy się novych usług i taryf rooamingovych, vprovadzanych v tym okresie. Poza tym, dokonałem kilku vpisóv o pracy v firmie i zostałem vychvycony przez ub firmovre( Stalin przy tym to pestka) (jeżeli pracujesz v vv, nie pisz negatyvnych opinii, bo jutro cię zvolnią). Ludzie pracujący tam boją się móvić pravdy. Chyba, że przejdą na emeryturę, ale to też strach, bo korpo. Ja od 2017 valczę o odpravę ok 70 tys oraz stracone zdrovie. V ciągu tygodnia vylądovałem v szpitalu z nadciśniem, cukrzycą i dodatkami. Nikt nie zvróił uvagi, że mam dvoje dzieci i żonę. Moim błędem było też to, że nie należałem do żadnej partii, ani zviązkóv. Moje posty są przevażnie po 5 miutach vyciapane.Ciekave jak teraz trole pracują. Zdróvka dla znoszących pańszczyznę v tej firmie.

(usunięte przez administratora) ta siec (usunięte przez administratora) same (usunięte przez administratora) oddajcie mi pieniadze za 5 lat. Z całego serca nie polecam tej sieci jak sie zastanawiacie czy warto to nie (usunięte przez administratora) nie warto.

Jeśli Orange będzie dalej zatrudniał takich pracowników z Sosnowca jak Pan Radoslaw właściciel firmy Bretner to Orange straci na reputacji.

Jak wygląda podstawa specjalisty sprzedaży w salonie Orange? Czy dla wszystkich taka sama?Czy premia jest realna i ile może wynieść ? Z góry dziękuje

Nieznajoma

Mam dzisiaj rozmowę o prace na telekosultanta w Orange w Tarnowie i czytając wasze komentarze mam szczere obawy czy tam iść . Pracował ktoś może w oddziale w Tarnowie ?

@Nieznajoma

Bedziesz wciskac uslugi po znajomych i rodzinie i jeszcze 200zl za przekazanie kontaktu do zainteresowanego zakupem orange mozna dostac wstyd. Szukaja naiwnych na olx do tej pracy.

Qeeeye

Pracowałem chwilę w call Center w Orange w dużym mieście na północy pl powiem tak praca okropna, aplikujac chciałem w prosty sposób zarobić kasę wiem nieduza może myślałem zrobię na msc 2500 zł i tyle dało się tam zarobić ok a działo się to w 2019 roku, ale to w jaki sposób taka jak dla mnie śmieszna kwotę no bo co to jest 2300 czy 2500 na 2019 rok w Polsce (usunięte przez administratora) ale odszedlem szybko bo to w jaki sposób przebiegało szkolenie było dla mnie okropne ja byłem najgorszy a starałem się mocno inni nic nawet sie nie znali na technologii ale ja byłem przez tego instruktora najgorszy miałem dość poniżenia mnie przed grupą ok 10 czy 12 osób więc zarobiłem ok 900 zł i odszedlem wystawiając im opinię a to co oni tam wymagają to jest dla ultra obeznanych ludzi myślałem ze to prosta sprzedaż ale oni my mieliśmy być tam inforantykami a nie zwykłym sprzedawcą chore i tyle , agresja czy robione przez typa głupiego mnie było ponizajace call Center w Orange jest chore ale ja chciałem tylko PRZEZ może max 5 msc zarobić na życie te mała kwotę, jedne co mam dali to kubek i notes , bie TYLKO ja odszedlem inni też praca męcząca i bardzo trudna dodam ze jak masz plus 40 lat to już cie tam nie chca a jaki cel mają w nas młodych taki aby wyssac z nas całą energię i nas ponizac a potem dac marne 2500 albo mniej dodam ze tam nie ma nikogo tylko pracujący i najpierw instruktor potem szef i to było dla mnie zle bo w salonie by tak sie niechowywali a tam mogą bo nikt nie słyszy nie polecam szczególnie call Center

Wojciech Byś

Jak wyglądają zarobki na stanowisku główny specjalista ds. wsparcia sprzedaży? zatrudniają na umowę o pracę czy na B2B?

jaś

Namawiam wszystkich absolwentów, aby nie dawali się upadlać centrom taniej siły roboczej zlokalizowanym w Polsce. Nie marnujcie czasu na szukanie pracy w tym kraju. Wyjeździe za granicę i tam zacznijcie godne życie. Bez żadnego doświadczenia może dostać pracę które zapewni wam godziwą płacę 2500-4000 b euro zamiast 2500-4000 b zł ? Tak! Kończyłem studia w Polsce i przeglądałem gowork z celu znalezienia opinii o każdej firmie do której aplikowałem i niestety większość opinii pokrywała się z rzeczywistością. Gdy odpowiecie rekruterowi, że wasze oczekiwania finansowe to 2000 zł to rzucą się na was jak hieny na padlinę. Te nisko kosztowe oddziały zostały stworzone, że dorabiać kosztem biednych polaków i w konsekwencji ich upodlić. Nie wierzcie w żadne zapewnienia o robieniu kariery o awansach a tym bardziej o podwyżkach, bo Polscy "managerowie" o tym nie decydują ile zarobicie. Oni dostają tabelki z centrali ile tania siła robocza w Polsce ma zarabiać. Nie dajcie się upodlić i szukajcie godnej pracy z godną płacą.

Hagshag
@jaś

Jeśli ty gościu myślisz że 4000 zł za granicą to dużo hajsu.. eh.. Tyle w temacie

Dawczi
@Hagshag

Kolega napisal 4000 euro :)

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Polska S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Orange Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Orange Polska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Polska S.A.