Opinie o Sport-Premium Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sport-Premium Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sport-Premium Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport-Premium Sp. z o.o. w Warszawa

darek bajerek

dawno temu tam pracowałem ,, totalna porażka ,,, ale widzę że znów potrzebują ,,, może się zgłoszę ? dam im jeszcze szansę ha ha ha ha ha .... nigdy w życiu !!!

PO

Jak widać po wpisach jaki Po mojej wizycie w w biurze firma ciągnie resztką sił na oparach niestety nie podjąłem pracy w wyżej wymienionej firmie dziś nie czuję się na siłach jeździć w trasy cały tydzień od 8:00 do 20:00 za 3200 brutto to są jakieś żarty niestety nie polecam tej firmy Donald

@PT
@PO

Po mojej ostatniej przygodzie z tą firmą również stwierdzam, że współpraca z nimi to totalana porażka. Nie polecam!!!

Julita

@Alojzy portal gowork.pl nie oferuje możliwości płatnego usuwania opinii. Każdy może bezpłatnie przesłać reklamacje w sprawie treści jakie na wątku się znajdują, jednak ostateczna decyzja na temat tego, czy wpis łamie regulamin i powinien być usunięty należy do administratora portalu. Naruszenie zasad regulaminu jest jedyną podstawą do usunięcia wpisu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Szczególnie z paragrafem Zasady korzystania z Serwisu. Tam dokładnie przedstawione jest to, jakie wpisy są niedopuszczalne.

Ksenia
@Julita

Wpisz swoją odpowiedź

Alojzy

Widzę że usunięto posty z 2017roku znowu usługi admina kupili. Ale lipa.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sport-Premium Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Julita

@Kolo na stronie internetowej firmy można znaleźć oferty pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy taka praca Cię interesuje? Jeśli nie, to i tak zawsze warto przesłać do firmy swoje CV. Ktoś z Was pracuje w Sport-Premium Sp. z o.o. jako przedstawiciel handlowy? Co możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można na nim liczyć?

Kolo

Czy Sport-Premium nie ma żadnych potrzeb kadrowych.

Mario

ilu serwisantów pracuje teraz

Rolo

Życzę powodzenia początki zawsze sa takie

Serwisant

Witam wszystkich zainteresowanych ???? Rozpocząłem właśnie prace jako serwisant w firmie. Jak narazie atmosfera jak i podejście do pracownika Ok . Nierozumienia skąd tyle negatywnych komentarzy, jeżeli masz doświadczenie i jesteś pracowity to i przyzwoite pieniądze się znajda Z tego co wiem z wypłata nie ma żadnych problemów Powodzenia przy rekrutacji ????

Iza

Sport-Premium dla mnie to super miejsce do pracy. Mój staż jest na tyle długi abym mogła oceniać firmę.

Kilof

Pracuję w firmie od kilku miesięcy i mam same dobre obserwacje. Myślę, że ludzie piszą bo są hejterami i tyle.

Piter
@Kilof

291222821 nr ogłoszenia zobaczcie sami . A płacą wiadomo.

Rolo

Kuba to nowy serwisant czy pracuje na innym stanowisku

Kuba

Świetnie, że tu pracuję i w dodatku z fajnymi ludźmi.

samson
@Kuba

Zluzuj majty kuba wciskasz się prezesikowi aż mu oczy wychodzą na wierzch . Jakby cię wywalił to byłoby spoko.

sss

O i jest kolejne ogłoszenie na serwisanta produkcji. Czyżby poprzedni już się znudził? ??. Ile popracowal?

Seba
@sss

Ale dno incognito na OLX się ogłaszają. Lipa wstydzą się swojej firmy .

Arek

Zobaczymy jak długo wytrzymasz. Czy vito już sprzedane byłbym zainteresowany zakupem .

Migdał

Sport-Premium jest fajna firma i pracuje mi się dobrze.

Lolo

Dlaczego tak często zmieniają serwisantów co jest grane........

Kolo
@Lolo

Ja mam bardzo dobre zdanie o firmie. Nie mieszam się jak nie moja sprawa. Mają wiele rejonów to rotacja zawsze będzie duża. Jak komuś nie pasuje powinien pracować gdzieś indziej.

@Kolo

i pracuje gdzie indziej Pani Magdo

@Kolo

i pracuje gdzie indziej Pani Magdo

salahadin

ha ha ha ha ,,, czyli nic sie nie zmienilo , pracowalem tam ponad 10 lat temu . ta firma to calkowita PORAZKA ,, ten czlowiek ( prezesina) powinien miec sadowy zakaz prowadzenia firmy i rekrutacji osob ha ha ha ha ,, mnie sie udalo wytrzymac dwa lata( i tak duzo ) ale pensja widze ta sama ha ha ha ha ha A teraz apel do przyszlych pracownikow !! Ludzie omijac szerokim lukiem , wszystko co wam powiedza na spotkaniu to PIC !!

Serwisant

I znowu nowe ogłoszenie w sprawie serwisanta p. Magda miesza tak dalej p.Darku

mechanik

Byłem w Toruniu na rynku na widziałam gablotę wygląd koszmarny potłuczone szyby obesrany przez gołębie nie ma już chyba w ogóle serwisantów żeby czyścić i myć gabloty w dodatku zegar świecił na żółto i źle wskazuje czas

Zostaw merytoryczną opinię o Sport-Premium Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sport-Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sport-Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Sport-Premium Sp. z o.o.