Opinie o Sport-Premium Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sport-Premium Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sport-Premium Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport-Premium Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka atmosfera jest między działami w Sport-Premium Sp. z o.o.?

Były pracownik kołchozu S-P Nowy wpis

Jeśli chodzi o dział "zarządu" to fatalniej być nie może. Zszargane nerwy są gwarantowane.

Odpowiedź Nowy wpis

z tego co wiem to obecnie 6. Zarobki: handlowcy od 8 do 15 tyś. miesięcznie ( w zależności od obrotu) - własna działalność - samodzielność i niezależność. Z tą firmą współpracuję już ponad 20 lat.

Kazimierz

Poniżej to raczej być nie mogą bo to wbrew przepisom. To ile zarabiasz? Mniej niż 2 tysiące? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

you
@Kazimierz

Zarabia sie w okolicach tego.

Dokumentalista Nowy wpis
@Kazimierz

Zarobki: handlowcy od 8 do 15 tyś. miesięcznie - własna działalność etaty w firmie śr. od ok. 3 tyś. netto – 8 do 16:00 i do domciu

Kobieta

Pracowałam w tej firmie i pracownicy byli szpiegowani przez zainstalowane w pomieszczenia ukryte kamerki w detektorach, które były w każdym pomieszczeniu.By się o tym przekonać z jednym z pracowników prowadziłam szeptem rozmowy i tak blisko (przy uchu) i uprzedziłam , że jesteśmy podsłuchiwani.Byliśmy w małym pokoju tylko we dwie osoby. Szybko się pracownik przekonał, bo w kilka dni potem wezwał go szef i zapytał dlaczego nie prowadził normalnej ze mną rozmowy, tylko szeptał i nie mógł dowiedzieć się o czym tak szeptaliśmy. Szef był zły z tego powodu na pracownika. Po tym fakcie dowiedzieli się pozostali pracownicy i chcąc swobodnie rozmawiać wychodzili na zewnątrz budynku. Ponadto szef firmy zwalniał pracowników, by na ich miejsce przyjmować nowych z niższym wynagrodzeniem. Właściciel był niereformowalny, bo prowadził reklamy w gablotach na małych kartkach papieru wielkości A5(polowa kartki A4) , gdzie chciał umieścić jak najwięcej reklam,do których gablot już nikt nie podchodzi. Nie polecam pracy w tej firmie innym osobom, by nie doznać rozstroju nerwowego, to się nie opłaca.

Kazimierz
@Kobieta

Kamery są zwykle z powodu bezpieczeństwa, a nie żeby szpiegować pracowników. Tak duża inwigilacja pracodawcy trochę mnie przestraszyła, a miałem wysłać CV. Napiszesz jak płacą, bo czytałem że zarobki nie są wysokie. To prawda?

młoda
@Kazimierz

Tak ci się tylko wydaje jak przyjdziesz to zmienisz zdanie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sport-Premium Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Od 2300 do 2600 zł

Dominika
@Quattro

Nie do końca rozumiem, do czego odnosi się Twój wpis. Ale domyślam się, że chodzi o zarobki w Sport-Premium. Popraw mnie, jeśli się mylę. A zatrudniają na umowę o pracę czy zlecenie?

@Dominika

Chodzi dokładnie o zarobki netto. Generalnie nie polecam, W twj firmie panuje dziwna atmosfera, powiem tylko że zarobki jak widać na żenująco niskim poziomie bez jakiejkolwiek możliwości podwyżki o benefitach czy szkoleniach czy rozwoju nie mówiąc Pracowałem krótko, gdy tylko trafiła się okazja zmiany pracy natychmiast złożyłem wypowiedzenie.

Mieczysław
@Quattro

Co powiesz więcej na temat tej dziwnej atmosfery w Sport-Premium? Co konkretnie wydało Ci się niepokojące?

@Mieczysław

Toksyczni ludzie w postaci Prezesa i Dyrektorki. Na forum padały pytania o zarobki więc podałem że jest to kwota od 2300 do 2600 netto Mietku ja nie polecam a jeśli zechcesz to sprawdź a sam się przekonasz.

Kobieta
@Quattro

to kiedyś handlowiec zarabiał 2 x więcej. Firma tak nisko upadła, że tylko likwidacja ją uzdrowi.

Gościu

Ciekawe czy prezesom nadal losowa panią dyrektor regionalna M

Anonymouse

Ta firma zatrzymała się w zarządzaniu w czasach głębokiej komuny. Prezes i dyrekcja mają niewielkie poszanowanie dla pracowników, ważniejsze od nich są procedury i pomysły z czasów Gierka. Poziom wiedzy na temat własnego produktu niemal zerowy. Ignorancja i pycha zaś na wysokości stratosfery. Zadaniem nadrzędnym jest konsultować WSZYSTKO (podrzucać pomysły, bo zarządzający firmą ich od dawna nie mają), by później i tak robić zupełnie coś innego. Brak pomysłu na rozwój i kompletny brak strategii na ratowanie trupa - tak pokrótce można określić firmę. Dla szanujących się ludzi z doświadczeniem w branży szkoda po prostu czasu. Zwłaszcza, że proponowane zarobki dalekie są od rynkowych. Najlepiej zrobić za free i przeprosić, że w ogóle coś chciało się zrobić. Jeden wielki bałagan. Bardzo nie polecam!

Kosteczka
@Anonymouse

szukam handlowców którzy pracowali w sport-premium, czy ktoś pomoże?

xxx
@Kosteczka

bardzo chętnie, a bardzo dużo mogę powiedzieć o tej firmie

@Anonymouse

Ja to się dziwię że ta firma jeszcze istnieje wogole

Wanda

W ogóle to ile trzeba czekać, żeby mieć umowę na czas nieokreślony?

Czy można liczyć w Sport-Premium Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Były

Nie , ale bedziesz potrzebował psychiatry aby nie zwariowac

AN

Nie polecam tej firmy. Wykonanie reklamy niezgodne z projektem, projekt wykonany samodzielnie po akceptacji nie został umieszczony w witrynie. Opłata za wykonanie projektu wygórowana. Firma nie rzetelna. Brak kontaktu z osobami decydującym. Ogólnie olewający stosunek co do klienta po opłaceniu faktury. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Firma z dobrymi opiniami, praca w fajnej atmosferze więc polecam

Joke
@Tomek

Wg opinii większości to nie jest dobry pracodawca, możesz wiec uzasadnić swój post.

Joe

Czy ktoś z byłych pracowników/ przedstawicieli handlowych mógłby opowiedzieć jak faktycznie wyglada praca na tym stanowisku? Ile można zarobić na podstawie i jak przedstawia się system prowizyjny? Ile godzin pracuje się w tygodniu? Czy to praca dzień teren- noc w domu? Dziękuje

Budyń Zły Abdulgabar.

Dawno temu to była firma . Serwis dział graficzny handlowcy. To były czasy a teraz brak inwestowania w nowe technologie i rozwiązania dokonał dzieła samodestrukcji i niestety ciężko będzie wybrnąć z takiej stagnacji . Zarobki za poziomie 2600 plus obiecane bonusy to kpina dla szanujacego się pracownika . Do tego jeszcze praca po godzinach. Dziękuję uciekam. Pozd Amelanium

Kosteczka
@Budyń Zły Abdulgabar.

Hej, mam pytanie czy utrzymujesz kontakty z byłymi przedstawicielami handlowymi którzy pracowali w tej firmie?

Tragiczna atmosfera w firmie. Zero perspektyw rozwojowych, tragiczne płace, wyzysk - totalny brak profesjonalizmu. Wystarczy wejść na ich stronę internetową lub na portal indexfirm.pl - wszystko się sypie. (usunięte przez administratora)

Dominika

Napisałeś, że zarobki w Sport-Premium są "tragiczne" - to znaczy ile? Najniższa krajowa? Daj proszę znać!

byle co

To jest tragedia, komentatorzy Polscy, widzą ala " Legia karny" dla Anglików, ale dla Bacy już ewidentnej ręki nie widzą. Ja rozumiem, że z nas robią " (usunięte przez administratora)" ale ta produkcja wyników jest niesamowita. A ja płacę, koniec z tym (usunięte przez administratora)idź dalej produkować wyniki

@byle co

Nie ulega chyba wątpliwości, że Twój wpis nie ma nic wspólnego z głównym tematem bieżącego wątku. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale tutaj dyskutujemy o Sport-Premium w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Przypominam Ci dodatkowo, iż na forum publicznym wypowiadamy się, posługując się kulturalnym językiem. Czy pracowałeś kiedykolwiek w tej firmie? Wszystkim innym przypomina, iż Sport-Premium prowadzi teraz rekrutację: http://sportpremium.pl/praca.php Zachęcam Was do wejścia na tą stronę - może znajdziecie coś dla siebie!

nie byle co
@Marta

znowu prowadzi rekrutacje ? robi tak juz ponad kilkanascie lat . wszyscy wieją jak tylko przejżą na oczy ?

@nie byle co

Chcesz przez to napisać, że ciągła rekrutacja spowodowana jest tym, że pracownicy decydują się na odejście? Skoro rzeczywiście mogłoby tak być, to wiesz może, jakie są główne powody tego, że pracownicy rezygnują z pracy w firmie Sport-Premium? Mam nadzieję, że zechcesz przedstawić główne czynniki wpływające na takie decyzje.

Olek

Nie kuś bo sam zostaniesz.

@Olek

Może zdecydujesz się na napisanie czegoś więcej na temat pracy w Sport-Premium? Czy jesteś pracownikiem firmy w Warszawie? Jeżeli tak, to napisz proszę, na jakim stanowisku i jak Ci się w tym oddziale pracuje. Czy polecasz zatrudnienie w firmie innym?

Gosia
@Marta

a powiesz, czy mają teraz rekrutację na jakieś biurowe stanowiska?

@Gosia

Firma prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Regionalny Reprezentant. Wszystkie nowe oferty pracy do Sport-Premium znajdziesz w tej zakładce: http://www.sportpremium.pl/praca.php Zachęcam Ciebie do jej odwiedzania, dzięki temu będziesz na bieżąco w kwestii rekrutacji do firmy.

Gosia
@Marta

to nie do końca biurowe, ale dzięki

@Gosia

Widzę, że interesuje Cię praca w Sport-Premium. Może warto spróbować mimo wszystko swoich sił? Często w firmach odbywają się także wewnętrzne rekrutacje, więc może wtedy znalazłabyś dla siebie odpowiadające Ci w 100% stanowisko. A co w ogóle sprawiło, że bierzesz/brałaś pod uwagę pracę w Sport-Premium?

lucjan

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: najgorsza firma w której przyszło mi pracować , całe szczęście ze to juz historia

Zbyszek
@lucjan

Napewno zmienić zarządzanie firmą Kierownik ,brygadzista, ekipa serwisowa i Monterska a nie dwie osoby do wszystkiego . Wiadomo to są koszta ale napewno opłacalne. Prosta kalkulacja.

Julita

@Olek, jeżeli jesteś pracownikiem Sport-Premium, to chciałabym, byś napisał coś na temat pracy na stanowisku Przedstawiciela Regionalnego. Czy posiadasz jakieś informacje jak pracuje się na tym stanowisku? Dla osób zainteresowanych pracą w firmie również dodaję link dla ułatwienia poszukiwań: http://www.sportpremium.pl/praca.php

Natalia

Czytałam na stronie Sport-Premium Sp. z o.o., że obecnie nie posiadają żadnych ofert pracy a szkoda. Zależy mi na pracy u nich bo interesuje mnie zakres ich działań, połączenie miłego z pożytecznym to super opcja do tego jeszcze płatna!! A może nieszczęśliwi zwolnią etaty?

Dd
@Natalia

Natalio widzę że masz straszne problemy z czytaniem ogłoszeń na naszej stronie jest 12 i czemu nie aplikujesz. Może nie potrafisz posługiwać się komputerem, idź na kurs.

bajer full
@Natalia

dziewczyno nie wygłupiaj sie :)

bajer full
@bajer full

oczywiscie niech natalia sie nie wyglupia:)

Bajer full

Nie polecam tej firmy. To co napisał Po to niestety prawda prezes tej firmy i dyrektorka to karykatura tych stanowisk Praca od rana do nocy limity na wszystko wypłata minimalna To kpina nawet ukraina nie chce u nich pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Sport-Premium Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sport-Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sport-Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Sport-Premium Sp. z o.o.