Opinie o Sport-Premium Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sport-Premium Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sport-Premium Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport-Premium Sp. z o.o. w Warszawa

Mes

Wiele osob chyba teraz na produkcje nie zatrudniają nie wiem czy wcześniej nie prowadzili rekrutacji takiej większej bo poszukiwali tez przedstawicieli handlowych, może otworzyli nowy oddział gdzieś i dlatego? Ktos z was jest zatrudniony na tym stanowisku? Musisz mieć działalność?

Lary

Kto pracuje na produkcji

Vojtaz

Nie ma porządnych Handlowców dla firmy każdy chciałby tylko samochód telefon i premia pracować się im nie chce

Gerard

Kto pracuje teraz na produkcji

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sport-Premium Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
były

@krzysiek Serwisant nie ma benefitow od umytej gabloty. Ja np mialem 2k przez 3 m-ce a potem miala byc podwyzka. Po 3 m-cach raptem moja praca byla do bani. Coraz wiecej wyjazdow i telefonów i pretensji. I nagle ogloszenie ze szukaja nowego pracownika (jako by pomoc dla mnie).

A od kiedy serwiant podpisuje zawiera umowy. To chyba handlowiec ale i ten lekko niema sam opłaca hotel paliwo wyzywienie telefon i na dodatek baza klientów nie zawsze aktualna. Ta premia zaspokaja koszty dodatkowe jakie ponosisz .

były

Z tą produkcja jest troche inaczej. Ukladasz sobie plan na tydzien np 2 dni wyjazdu ok 1000 km to p. dyrektor stwierdza ze to za malo i doklada nasteppne 2 dni i 800 km bo wg niej szczecin jest po drodze do szczytna. Jak mowissz ze masz duzo roboty bo to bo tamto to "no to prosze wcześniej wyjechac". Dalej hotel. Limit 120 zl - znajjdz cos nad morzem w sezonie albo w zimie za taka kase ze sniadanie. Dalej praca. Myjesz szyby i ten syf na gablotach woda z mydlem bo srodki specjalne sa zbyt drogie. Nikt nie zaplaci Ci za nadgodziiny bo masz diete - 30 zl za wyjazd powyzej 12 h a placone masz za 8. Multum papierow do wypelnienia. Zamówienia. Wyjazdy. I praca na hali. Tydzien to jest malo uwierzcie... pozdro

LOSsandalos

Na produkcji ciężki los pomoże Prezesikowi ktoś. Raczej nie , może tak, zastanów się i daj znak . Pozdrawiam.

Kolo

Kto pracuje teraz na produkcji

Ufo

I człowieka zwolnili

Pracownik mimo wszystko

Panowie jest mocarz na produkcji ktory walczy o swoje i każdego pracownika wiecej takich ludzi

Roman

Witam zarobki serwis 7/h brutto . Produkcja 10/h brutto. Zapraszamy.

A jakie masz zdanie o firmie. Jestes pracownikiem , prezesem .Pracujesz tam polecasz pracę w sp ? co oferujesz czym zachecisz? Proszę nie pisz o premi o ustalonych zasadach bo ich nikt nie zna. Interesuje mnie produkcja bez wyjazdów jest taka opcjia.

Krzysiek

Poczytaj posty powyżej i niezadawaj dziwnych pytań

Krzysiek

Podjedz i zapytaj w czym masz problem. Ogólnie na dłuższą metę nie polecam.

Olek

Tak dla najlepszych jest możliwość podwyżki ale nie w tej firmie . Zamiast chodzić i prosić szybciej znajdziesz nową pracę.

Olo

Idziesz o podwyżkę prosić to juz możesz sie pakować pamiętaj tylko firma sie liczy ludzie nie

Olo

Podstawa to 1850 powodzenia

Krzysiek

Życzę powodzenia w szukaniu ludzi na serwis. Lepiej od razu zmień swój etat na serwisanta, popracuj jeden miesiąc i porozmawiamy, bo widzę że nie nie jesteś z zarobkami na czasie. Spawacz,tokarz ,frezer ,kierowca a akrobata i co jeszcze ? I praca nie wymaga szczególnego wykształcenia. Porażka

Olek

Serwisanci są potrzebni w sp co 2 m-ce tyle są w stanie wytrzymać 200h wyjazdy w Polsce po 2 - 3 dni a do tego kasa Max 2,5K stanowczo ludziom z ambicjami nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sport-Premium Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sport-Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sport-Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Sport-Premium Sp. z o.o.