POS Media Poland Sp. z o.o.

Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 19:39
Uważasz, że o firmie POS Media Poland Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.
ona 2015-09-03 13:08
pracowałam kiedyś w tej firmie w dziale księgowości i bardzo milo wspominam zwłaszcza panią główną księgową, super kobieta nie wiem czy nadal tam pracuje pani Agata, polecam
kinok 2016-05-17 20:03
diku, według mnie wszystko zależy od tego ile ktoś ma doświadczenia. Ja np. na stanowiskach kierowniczych nie miałem żadnego doświadczenia a przebrnąłem przez koljny etap :)
Manella 2016-12-14 09:22
Nie polecam, pracowalam tam i atmosfera jak na pogrzebie, wszytko przez dyktatorski tryb zarzadzania i brak możliwości rozwijania własnych pomysłów na sprzedaż . Czasy niewolnictwa juz dawno sie skonczyly, a rozwiazania proponowane przez centrale sa wyimaginowane. Jak to się zmieni moze bedzie lepiej.
Czareqx 2017-03-15 13:01
Nie polecam. Tragiczne kierownictwo i klimat panujący w firmie. Problem z wypłacaniem premii bądź jej ciągły brak. bezandziejna szefowa
Net 2017-06-11 12:21
Brak sprecyzowanych wymagań, każda inicjatywa jest duszona w zarodku. Szefowa ma problem z przekazywaniem poleceń pracownikom, zajmuje się głównie rekrutacją nowych. W firmie jest straszna rotacja. Średnia długość pracy to 4 miesiące, większość wylatuje po 2 lub 3 miesiącach.
KOS 2017-06-19 11:21
Jak widzisz, spoufalanie się nic nie dało ...
Zostaw swoją opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o.