Opinie o FARGO INTERNATIONAL w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FARGO INTERNATIONAL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w FARGO INTERNATIONAL o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARGO INTERNATIONAL w Kąty Wrocławskie

Czy w FARGO INTERNATIONAL możliwa jest praca na podstawie B2B?

Sylwia

Przykre, ale mimo tego możesz powiedzieć, jaką stawkę miałes mieć zgodnie z umową na początku zlecenia?

@Sylwia

Witam, niestety podobno nie mogę udzielać takich informacji a boję się że mnie tu po forum rozpoznają i jeszcze mnie beda po sadach ciagac..

andrzej Nowy wpis

Witam, serdecznie dziekuje za kontakt. Kancelaria juz dziala w moim imieniu

Agata Nowy wpis

Podobno? Coś tutaj się podpisuje odnośnie tego?

Tomasz Nowy wpis

Maciek Transport Jesli chce Pan sobie robic darmowa reklame lub zaprzyjaznionej firmie prosze bardzo ale nie kosztem oczerniania innej firmy, Fargo International przez caly swoj okres dzialalnosci NIE MA przypadku braku zaplaty za jakakolwiek fakture! Nie bylo zadnych dzialan windykacyjnych lub komorniczych w stosunku do Fargo International. Firma reguluje swoje platnosci terminowo. Sugeruje albo sprostowac ta ocene albo ja usunac. Ze swojej strony naturalnie zglaszam do administratora ta sprawe . W przypadku powtorzenie sie podobnej sytuacji podejme kroki prawne przeciwko osobom / instytucjom zamieszczajacym informacje falszywe i szkalujace dobre imie firmy Fargo International

Hejka. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Podejrzewam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Kątów Wrocławskich. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie FARGO INTERNATIONAL? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Andrzej

Dagmara
@Andrzej

Hej Andrzeju. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to rekomenduję firmę Aircom Automotive z Gliwic. Pracownicy (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Dagmara.

Ile jest zmian w FARGO INTERNATIONAL?

odpowiedź

1 - 8:00-16:00

Agata
@odpowiedź

Chodzi tu tylko o zmiany w biurze czy transporty jeżdżą też tylko w tym przedziale czasowym?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Odstąpię działający salonik prasowy w firmie FARGO INTERNATIONAL? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Agata

W komentarzach sprzed paru lat ktoś wspomniał, że podobno firma zatrudnia same kobiety, bo łatwiej się nimi manipuluje. Ciekawy powód, ale teraz tak się zastanawiam czy chodziło tu o stanowiska biurowe czy dziewczyny tutaj jeżdżą również całą flotą transportową? I ogólnie to czy dalej tak robią czy jednak wpuścili już mężczyzn do firmy, bo widzę że na forum pojawił się niedawno kandydat.

ona

Serio tylko kobiety sa tu zatrudniane?

szczera prawda

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że jesteś jedną z dwóch typów osobowości: pierwszy typ to ktoś kto ma silną osobowośc a jednoczesnie anielską cierpliwość i dużą odporność na upokorzenia,jednym słowem ascetka lub drugi typ to ktoś z haryzmą, lubiący ekstramalne wyzwania, lubiący intrygi i kłamsta, dla którego najwieszy cel to wyjscig szczurów(najlepszy typ Pana [usunięte przez moderatora]).. aha i jesli jesteś facetem - to nawet nie masz co startować - zatrudniają same kobiety, ponieważ lepiej się nimi manipuluję..

ANITA KOŚCIAN
@szczera prawda

Bo się dają .Na co sobie pozwalasz to dostajesz. Niektóre kobiety lubią robić z siebie ofiary.

Regina

Czy dzieje się coś w firmie? Zupełnie nie piszecie a chętni do pracy w firmie mieliby możliwość oceny firmy na podstawie tych opinii.

Aneta

@oligoa czy Ty dalej pracujesz w FARGO INTERNATIONAL? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś istotne zmiany?

oligo

myślę , że warto odezwać się do samej firmy w celu sprawdzenia czy kogoś czasem w najbliższej przyszłosci nie będą szukać

anka

czy warto tam pracowac? chodzi mi o prace w biurze.

AZZ

była pracownica - 2010-10-19 14:37:22 jeżeli chodzi o zarobki, nie są złe i można wywalczyć podwyżkę, pieniądze przychodzą na czas. nie zatrudniają ludzi jedynie na okres próbny, jeżeli sprawdzisz się w pracy, umowę masz przedłużoną. atmosfera raz lepsza, raz gorsza, pracują fajni ludzie. jest to praca stresowa, stąd czasami konflikty, ale gdzie ich nie ma? Widać same plusy w tej firmie? Skoro tak tam fajnie to dlaczego jesteś pod nickiem ,,była pracownica"?

była pracownica

obrazona

nie polecam tej firmy.tam kaza ludziom pracowac!!!to nie do przyjecia , wiecej nawet rozliczaja z wykonanej pracy !!! kto to widzial takie postepowanie , a ten szef to wszystkiego sie czepia upierdliwiec i kontroluje kazdego! no jak tak mozna!!!

qaza

ludzie napiszcie w koncu co to za praca, czy firma placi czy nie czy zatrudnia tylko na okres probny itp , jaki system pracy, warunki placowe itp

:-)

Wlasnie kochanek ,a dlaczego trzyma mieszkanie.....

XYZ

Ale idźcie się w sumie same przekonać, może w końcu zamkną ten burdel!!!!!!!!!!!

XYZ

Z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100% , bo na własnej skórze się o tym przekonałam!!! Te co mu dają to tam pracują!!!!

N.

Firma jak firma z zewnatrz nie różniąca się od żadnej innej, ale żeby poczuć specyfikę pracy wystarczy przepracować miesiąc i już się wie co jest grane.Atmosfera zgnita,szefostwo nie wie samo czego od swych pracowników chce,najlepiej jakby pracowały za psie pieniądze od rana do wieczora, a rodzina?życie pryw? mało ważne wg Pana [usunięte przez moderatora] liczy się jedynie Verkaufstatistik!

agentka

FBI albo CIA na przyklad, hehehehheeh

Zostaw merytoryczną opinię o FARGO INTERNATIONAL - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w FARGO INTERNATIONAL?

Zobacz opinie na temat firmy FARGO INTERNATIONAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FARGO INTERNATIONAL
2.7/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Nowowiejska 30
    55-080 Kąty Wrocławskie