Ventra Clima Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Ventra Clima Sp. z o.o.

Piotrek 2013-02-01 18:02
Nie polecam nikomu tej firmy ! pracowałem tam kilka miesięcy i NORMALNIE SZOK ! [usunięte przez moderatora] niby żartowniś a docina ci, traktuje pracownika jak debila durnymi żartami, ekipa w której pracowałem to 4 ludzi ze wsi (delegacja) i dwóch z łodzi Co do zarobków pracuje się średnio 10-12h w miesiącu ponad 230h a więcej niż 1600 się nei zarobi !
1908 2013-03-05 10:07
[usunięte przez moderatora] to typ nie strawny na maksa
oszukany 2013-03-11 18:53
1908 - 2013-03-05 10:07:08

[usunięte przez moderatora] to typ nie strawny na maksa
[usunięte przez moderatora],chora firma,podwykonawców traktuje jak śmieci,nie płaci.
T.sz 2013-03-27 18:31
JEDNYM SLOWEM TA FIRMA TO PORAŻKA !!!! Nie placa kasy [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku na kasie ! pracujesz po 10-16h a dostajesz za zwykle 8h tyrasz za innych a oni ci[usunięte przez moderatora]obrabiaja .. Co do wentylacji sa to [usunięte przez moderatora] ze wsi pod wloclawka uwarzaja sie za bogów jeden drugiemu robi lache za dobre slowo....JEZELI KTOS CHCE TAM PRACOWAC ODRADZAM !!! lepiej wziasc prowideta niz tam robic za darmo i byc traktowanym jak śmieć!!
ANONIM 2013-03-27 18:35
NIE PLACI KASY ZA NADGODZINY !
T.SZ. 2014-03-13 13:36
JAK MASZ ODWAGĘ CYWILNĄ ZAKWESTIONOWAĆ ZAPŁATĘ ZA NADGODZINY TO ZAPRASZAM T.S. ANONIMOWOŚĆ TO NIE JEST BOHATERSTWO......
Novy 2016-08-26 11:16
W Ventra-Clima Sp. z o.o., od 2015 roku bardzo dużo się zmieniło. Zmieniły się "rządy", firma bardzo ekspansywnie się rozwija, realizuje duże, prestiżowe inwestycje i cały czas poszerza swoje zasoby pracownicze zatrudniając nowych ludzi.
Pracodawca godny polecenia.
RAMIREZ 2016-09-07 15:27
Z tego co słychać w branży, firma bardzo się rozwija, aktywnie uczestniczy w wielu projektach wykonawczych. To że nadal szukają, oznacza że mają duże zapotrzebowanie na specjalistów od klimatyzacji.
ALICE 2016-09-19 14:37
W ZASADZIE NIE PROJEKTUJE SIĘ JUŻ BUDYNKÓW BEZ KLIMATYZACJI. ZACZYNA SIĘ TO ROBIĆ STANDARDEM. TAKŻE POPYT JEST...
baj 2016-09-23 14:17
a taki przykładowo Serwisant i monter urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych to u was może liczyć na jakieś konkurencyjne warunki zatrudnienia?odpiszcie pilne
AK 2017-01-22 15:51
Jako ten od nowych "rządów" w firmie zapraszam wszystkich do współpracy. Podwykonawcy i pracownicy na etat miłe widziani. Zapraszamy rownież serwisantów szukających stabilnych warunków.
AK
Aneta 2017-03-31 10:03
Pracujesz w Ventra Clima? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?
MustafaLDZ 2017-05-14 12:50
Brak podwyżek i ludzie którzy chcą wiedzieć o wszystkim i donoszą do biura jak i kierowników budowy, brak organizacji w zespołach.
Aneta 2017-05-19 13:38
@MustafaLDZ w jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w nim? Co według Ciebie powoduje brak organizacji, o którym wspomniałeś?
Zostaw swoją opinię o Ventra Clima Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ventra Clima Sp. z o.o.