Opinie o Home&You (BBK S.A.) w Kowale

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Home&You (BBK S.A.). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Home&You (BBK S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home&You (BBK S.A.) w Kowale

śmieszek

najlepsza jest nowa regionalna , aż zal patrzeć

dora
@śmieszek

a co ci się nie podoba w nowej regionalnej?

Grodzka czy Grodzki

zapomnialas dodać DZIEWCZYNKO żeby zrobić to tak żeby cię Grodzka nie przyłapała bo ocenę ci obniży . A Grodzka ma oczy naokoło głowy :)

Nina

No tak zapomniałam przecież jestem robotem, zmiany zmiany zmiany, a za chwilę e-mail, że to jednak ma być inaczej bla bla bla sto tysięcy zmian.

Bonk
@Nina

No tak , ale przecież na koniec napiszą : PRZEPRASZAMY ZA ZAMIESZANIE . Hahaha ,bo dla nich to tylko zamieszanie a Ty jak zmienisz stół i pół witryny i czołg to co to takiego ? Bylebyś dziewczynko zdążyła na czas . BONK

No tak zapomniałam

Sprzedawca

Rozmowa szybka, ale konkretna. Rekruterka nie przywiązywała uwagi do odpowiedzi. Skupiła się na dyspozycyjności i wyjaśnieniu zakresu pracy. Zaproponowana praca- max. 2 miesiące na zlecenie, 1/2 etatu, w tym od razu zastrzeżone, że będą 2 ciężki nocki do przepracowania przy przenoszeniu towaru przed okresem świątecznym. Do podpisania jest jakiś świstek o odpowiedzialości pieniężnej ponoszonej za zniszczone i skradzione przedmioty. Wynagrodzenie: 650zł. Czyli śmiechu warte pieniądze w porównaniu z pracą i "odpowiedzialnością za przedmioty".

Powiedzieć coś o sobie. Określić dyspozycyjność. Podać swoje wady i zalety.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

No tak zapomniałam

Nina

No powinni dać ,Wielkanoc to nie święta?

BONK
@Nina

Dostaniesz przecież nie martw się . Dostaniemy na święta ... NOCKĘ żeby zrobić Sale .

Nina

Może jakiś bon na Święta wielkanocne? Albo jakiś dodatek?

Na święta
@Nina

Dodaj sobie K do tego bonu świątecznego który chcesz dostać i wiesz co Ci wyjdzie ???? Tak tak , wyjdzie Ci BONK

do gościa

podwyżki dla starszych były. po czterech latach pracy dostałam 100 zł więcej . to nic że w czasie czterech lat sprzedawcy dostali łącznie 450 brutto więcej , kierownik powiedział mi tylko że wnioskował o więcej ale nic z tego nie wyszło

gość
@do gościa

...a czy dostalas w tym roku tè podwyżkę?

do gościa
@gość

tak,starsi sprzedawcy dostali podwyżki w styczniu - za styczeń już stawka była liczona wyższa o 100 zł netto

@do gościa

Taka podwyżka to śmiech na sali

GOŚĆ

Czy były już podwyżki dla starszych sprzedawców ?

.....

Hej Słuchajcie nie uważacie, że to nie sprawiedliwe. Sprzedawcy w ciągu mojej kadencji jako kierownik hehe:) dostali już 3 podwyżki starsi sprzedawcy w tym roku o kierownicy nic??? Uważam, że kierownicy są nie doceniani. Przy własnej działalności, takiej odpowiedzialności finansowej zasługują na podwyżkę, a tu wciąż maleje różnica między pracownikami a kierownikiem. Oczywiście uważam, że sprzedawcy zasługują na podwyżki bo odwalają kawał dobrej roboty a MY??? Pani M.B obiecała że będzie podwyżka i co?? są takie miesiące gdzie z własnej wypłat trzeba dokładać na podatki. Zobaczymy może z nowym dyrektorem i takimi rotacjami w centrali coś się zmieni na lepsze.

To tu
@.....

Zmieni? Zobacz kto odszedł a kto został?! Praca z manipulantami i amatorami?! Ja jestem kierownikiem i się pakuję! Ściema ściemę pogania

.....

@.....

Może i się coś zmieni ale raczej na gorsze, bo jak wszędzie są oszczędności

taki mamy klimat

Największym problemem jest brak ludzi chętnych do pracy. Niestety większość oczekuje lepszych zarobków dlatego tak wiele opinii złych się tu pojawia. Ludzie są niezadowoleni z płacy i swoje pomyje wylewają właśnie tutaj.

krysia

Nasza kierowniczka daje nam paski i nie mam wątpliwości ,nikt nam premii nie zabiera.

Małgorzata

Nie polecam robienia zakupów w sklepie Home YOU w Bielsku . Pracownicy wprowadzają w błąd przy kasie . Pytałam czy mogę zwrócić towar i młoda osoba powiedziała mi ze mam na to 7 dni , a jak przyszłam po kilku dniach to zmieniły sie nagle warunki i podobno miałam 3 dni . Nie przyjęto ode mnie towaru . Kłamią , pod nosem sie śmieją między sobą . Ja już więcej tam zakupów nie zrobię !!!

BS

Ostrzegam przed pracą w Home & you w Forum Gliwicach. Pracowałam tam jakiś czas i z tego co wiem to każda dziewczyna ucieka z niego po kilku dniach. Można liczyć tylko na umowę - zlecenie. Najniższa krajowa. Za każdą stłuczkę na salonie Ty płacisz. Czyli jak chociażby jedną rzecz stłuczesz to już masz poniżej krajowej. Rzeczy są na chama wciskane tak że nie ma miejsca i połowa spada sama ze stołu w trakcie sprzątania. Premie? W życiu! Kierowniczka wyśmiewa się z byłych pracowników słyszałam jak mówiła no no napracowała się - aż 3 dni pracowała. U nich poszukujemy pracownika z tego co zauważyłam widnieje 24 h przez okrągły rok! Za mojej kadencji kilka dziewczyn uciekło zaledwie po kilku dniach...szkoda gadać...

PannaA
@BS

Pracuje w h&y, co prawda w innym mieście i u nas się za stłuczki nie płaci, nie masz tego w umowie więc jakim prawem masz odpowiadać za szkody wyrządzone podczas pracy? Poza tym stłuczki rozlicza regionalny, a kierownik nic za to nie płaci, jedynie jak przekroczy jakąś tam sumę to wtedy ewentualnie. I jak czytam wypowiedzi to jestem w szoku. U mnie w salonie jest fajna atmosfera, super dziewczyny, z grafikiem, ze zmiana dnia, godzin pracy nie ma problemu, jedynie klienci dają w kość, ale to jak wszędzie

Marko

A może pan z południa porozsyła Cv . Po co marnować tutaj swoje zdolności aktorskie :)

bibo
@Marko

Dobrze zagrane . Brawa . Nie wiedział jak ugryźć ten temat , to scenariusz napisał. Czekał długo na ten moment. Nie mógł od razu takiego newsa zadać bo by wyszło szydło z worka.

Michałek
@bibo

Niech centralka sprawdzi jego "rainbowy"

ona

Witam Ostrzegam przed zakupami w home/you w PROMENADZIE w WARSZAWIE przy ul. Ostrobramska 75c, nie można tam ZAMIENIĆ towaru zakupionego dzień wcześniej, bo jak stwierdził młody pracownik, był on z wyprzedaży !!! POozdrawiam Mariola S

Nana
@ona

Można wymienić produkt wyprzedażowy. Nie można tylko zwracać i wymieniać produktów kupionych w promocji.

Xyz

Pracowałam jakiś czas temu w Home&you i u nas też kierownik nie dawał żadnych pasków z tego co wiem to większość kierowników tego nie robi.

miriam

Mam pytanie , pracuje w H&Y kilka miesięcy. Ostatnio kierowniczka nie wylogowała się ze swojego konta i zauważyłam że w formatce rainbow były premie których w rzeczywistości nie dostałyśmy. Firma przelewa premie a kierowniczka sobie je kroi. czy można coś z tym zrobić???

@miriam

To trzeba brać paski wynagrodzeń, u nas w salonie dostajemy je co miesiąc. Ale coś mi się zdaje ze ściemniasz...

miriam
@Gość

nie ściemniam. nie dostajemy pasków, ponoć to nieobowiązkowe. a premii to dostajemy jak podejrzewam raz pół raz wcale reszta do kieszeni kierowniczki

Kulawy
@miriam

Tak... kierownik kręci walki i zostawia otwarty plik!!! Ktoś to łyka?? ...

@miriam

Premie są gdy realizacje planu są wypracowane,a co do kierowników to woda sodowa wszystkim kierownikom uderzyła,bo robią co chcą.Każdy salon powinien mieć kierownika,a nie że jeden kierownik ma dwa czy trzy salony,po co taki kierownik jak nie jest ani jeden salon dopilnowany tylko kieszenie sobie umie wypchać a do tego pracowników gnębić.

Wazniak
@Gość.

To jak Ci kierownicy się tak dobrze maja dlaczego sam nie zostałeś?? Do tej roli potrzeba trochę więcej umiejętności niż pisanie bzdur na necie!???

lula
@Gość.

Jak tak zazdrościsz kierownikom kasy to weź salon do prowadzenia . Zobaczymy jakie będziesz miał wypchane kieszenie idioto jeden.

@Wazniak

Odniosłem się do wypowiedzi na temat nie wypłaconych premii, a nie jakiejś zazdrości mało inteligentna osobo...jeśli nie umiesz odnieść się do wypowiedzi to nie odpisuj...

aha
@Gość.

Jak nie dostałeś premii to pewnie na nią nie zasłużyłeś . Pomyślałeś o tym?

@aha

Jakoś nie narzekam jak wielu z was piszących tu...

Boss

Biedaku nawet nie wiesz o czym piszesz. Żałosne

Boss

Biedaku nawet nie wiesz o czym piszesz. Żałosne

@miriam

Firma niestety przelewa kasę na premierę ale najprawdopodobniej nie kontrolują ile kierownicy przelewają premii pracownikom i w ogóle czy ją wypłacają. U nas też kierownik nas oszukuje na premiach i nie tylko,bo na środkach czystości również. Szkoda gadać,powinni przyjrzeć się co niektórym kierownikom. I podziękować im współpracy z nimi.

JO
@Gość.

Przestańcie takie głupoty wypisywać, bo nie ma możliwości oszukania :)a na premie też trzeba zapracować. Tyle w temacie.

KataK
@JO

JO Ja z forum się dowiedziałam, że wogóle jakieś premie są. U nas na salonie żadnych premii nie było. Nikt nigdy nie dostał. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytałam o premie i usłyszałam, że nie ma, więc o jakim zapracowaniu na premie mówisz?

Mynia
@Gość.

Zgadzam się z tym w 100%. Nasza też oszukiwala jak mogła i na czym mogła. Zupełnie jej nie kontrolowali aż do czasu. W koncu ją wylali. Praca w tych sklepach to zapierdziel i czysty wyzysk pracownika. Nie polecam

@Mynia

Firma powinna tak zrobić z każdym kierownikiem, który oszukuje pracowników jak również firmę i nie zastanawiać się co w takim wypadku zrobić. Czy czekać na lepszą okazję do podziękowania z nim współpracy...

Tralala
@Mynia

Skoro taki wyzysk i tak Ci złe to dlaczego jeszcze pracujesz?? Aaaa bo nie potrafisz gdzie indziej pracy znaleźć !!

on

To się zwolnij....

akluizdam

Witam wszystkich:) Czytam Wasze wypowiedzi, opinie i szczęka mi trochę opada bo właśnie pojutrze mam mieć rozmowę o pracę w jednym z salonów... Zastanawiam się czy się w to "pakować" bo nie brzmi to zbyt optymistycznie ;) Szczególnie te nocki czy dłuższe przebywanie w sklepie za darmo (nie wpisane w grafik). Liczyłam po cichu, że znajdę jakąś firmę, która płaci więcej niż najniższa krajowa ale chyba jednak takowej nie ma. Jakieś rady na rozmowę kwalifikacyjną? Nie ma zasady, że co sobie wywalczycie na rozmowie (jeśli chodzi o kasę) to tak będziecie mieć płacone? Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi! pozdrawiam

@akluizdam

Nic nie wywalczysz na rozmowie to są stawki proponowane odgórnie, więc nie licz na coś więcej od innych sprzedawców. Nigdy nie były płacone nadgodziny, a nocki nieraz się przedłużają, czyli robisz tak długo aż wszystko będzie zrobione.

Zostaw merytoryczną opinię o Home&You (BBK S.A.) - Kowale

• Jak się pracuje w Home&You (BBK S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Home&You (BBK S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home&You (BBK S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home&You (BBK S.A.)?

Kandydaci do pracy w Home&You (BBK S.A.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home&You (BBK S.A.)