Opinie o Vicotel w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vicotel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vicotel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicotel w Wałbrzych

Wiecie może, czy w Vicotel szukają chętnych na staż?

@Barbara

Niepełnosprawny może pracować według przepisu 24 godziny o ile na nadaniu lekarz podpisze że stan zdrowia mu na to pozwala. Natomiast ty nie musisz się na to zgodzić. To fakt że 24 godziny to chore i ciężko wytrzymać na krzesełku. To zdrowy by padł ii nie chciał tak pracować. Ale my chorzy musimy bidole wytrzymać więcej niż zdrowy. Ciężkie to nasze życie.

Czy nowo zatrudnione osoby w Vicotel otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Yły pracownik Nowy wpis

Polityka firmy jest bardzo prosta: nie wiązać się na sztywno z pracownikiem. Czyli dopóki prawo pozwala to umowy śmieciowe, lub terminowe. A mają 2 spółki między którymi przerzucają pracowników.

Jak długo czekaliście na odzew z Vicotel? Oddzwaniają zawsze?

Były pracownik Nowy wpis

Jak się nie odezwali to masz szczęście. Bo praca w tej firmie to tragedia. Począwszy od koordynatorów, poprzez dyrektorów a skończywszy na pseudoprezesie jarosławie tktalna niekompetencja. Na każdym kroku (usunięte przez administratora) i kombinacje ja tu zabrać kasę pracownikowi. Jedyną pewność co do kasy to masz do wysokości minimalnej. Reszta którą ewentualnie zarobisz to premia UZNANIOWA. Nie zawsze uznawana. A jak cię będą chcieli zwolnić z pracy to zawsze znajdą sposób abyś się sam zwolnił i nie dostał odprawy.

Wiecie może, czy w Vicotel szukają chętnych na staż?

Nie idź. Kumoterstwo, podkładanie "zwierzaka" (usunięte przez administratora) W biurze głownie rodzina a reszta po znajomości gardzą ludźmi. Omijać, nawet na strefie jest lepiej.

Johann
@ja

to prawda pracuje w tej firmie ale brygadzistka jest taka że chodzi za każdym i nie zależy jej na pracownikach trzeba zaiwaniac kierownictwo wiedząc że zatrudnili osoby z grupą inwalidzką to każą pracować 8godzin gdzie osoba z grupą inwalidzką może max 7 godzin pracować nie polecam iść do tej firmy kierownictwo zamiast wysłuchać obu stron pracowników to tylko slucha jednej pracownicy i nikogo więcej .

Barbara
@Johann

No to wygląda to słabo... Czy oni nie wiedzą o innym limicie godzin dla grupy inwalidzkiej? A w ogóle to możesz coś powiedzieć o nadgodzinach? Wyżej padło info że nie wypłacają ich, to prawda?

@Barbara

Powiem tylko tyle o tej firmie. W tej firmie pracownik jest nikim! Liczy się tylko by im trzepać kasę! Urlop? Lepiej by było dla nich gdyby czegoś takiego w ogóle nie było!

Łucja
@Ktoś!

No to oczywiste jak ktoś chce na kimś zarobić. Ale ogólnie jak ktoś chce wziąć urlop to co krzywo patrzą, utrudniają wzięcie wolnego czy jak?

Nowy Nowy wpis
@Barbara

Słowa kojarzące się z vicotel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .ok Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..super. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 Najbardziej podobało mi się w vicotel:wszystko Najbardziej nie podobało mi się w vicotel:------

ala

To co napisane to wszystko na nie .Siadła Pani z biura i się wybiela.

Ktoś!

To Ty chyba gościu pracujesz w tej firmie w jakimś biurze albo jakąś inna masz tam ciepłą posadkę. Spróbuj posiedzieć 16 albo nawet 24 h w pseudodyżurce gdzie temperatura latem w upalne dni przekracza często 40 stopni! Wtedy nie będziesz tak kolorował tę firmę!

Ktoś!

Czy ta opinia jest kogoś z biura?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Vicotel? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ktoś!

W tej firmie zdrowie ludzkie a nawet życie nie mają żadnej wartości! Pracownik jest tylko maszynką do robienia pieniędzy! Przekonałem się niedawno o tym.

Johann

wogole nie motywuje obecnie jeszcze tam pracuje jak ludzie odchodzą to brygadzistka mówi że odeszła bo chciala chciał zamiast zadbać o pracownika jeszcze wiedząc że nie ma się ludzi do pracy.

Aneta
@Johann

Możesz napisać cos więcej? Jak wyglądają warunki pracy? Dlaczego ludzie odchodzą?

rambo77

omijać szerokim łukiem dramat brak wypłat z nadgodzin brak umundurowania brak wody latem gdzie jakies dofinansowanie

Ktoś!

Dlaczego w firmie Vicotel nie ma żadnych dofinansowań z PFRON ? Od czego to zależy że w jednej firmie ochroniarskiej są takie dofinansowania a w innej nie ?

D.
@Ktoś!

Oczywiście, że są... Fałszywe informacja na ten temat.

@Ktoś!

Jak to nie ma. Prezes korzysta patrz zarabia a ty (usunięte przez administratora)

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka atmosfera panuje w biurze Vicotel (pracownik biurowy) oraz czy zarobki nie są krzywdzące jak na obecne czasy? Pozdrawiam.

Ktoś!

Nawet potrafią być mili jak zapierd..... na nich jak Beduin i się nie odzywasz . Ale spróbuj tylko poprosić o wolne z powodu nagłej choroby dziecka albo żony ewentualnie o urlop które się należą jak psu buda !

Nadi

Masz całkowitą racje

@Ktoś!

oni nawet wody nie potrafia dostarczyc na portiernie dramat

@rambo77

Wody ? W tym kraju zwierzęta są lepiej traktowane niż niepełnosprawni pracownicy ochrony ! Pozostawione zwierzęta w nagrzanym samochodzie są z niego wyciągane natychmiast ! A jakie kary grożą za coś takiego ! A my musimy zapieprzać w tych niby dyżurkach po 12 -16 h gdzie w upalny dzień temperatura wewnątrz dyżurki grubo przekracza 40 st. C ! I kogo to obchodzi ? !

Kiro
@Ktoś!

Dajesz pracodawcy rachunek za leki, a jak nie dostajesz dopłaty z ZFRON, do dzwonisz do kadr żeby ci rachunek odesłali bo musisz wysłać do PFRON. I to działa, i nagle kasa się znajdzie. Zakład pracy chronionej musi mieć Zakładowy Fundusz Rozwoju Osób Niepełnosprawnych.

Tadeusz.

TOTALNY (usunięte przez administratora) zwłaszcza w warsztacie samochodowym gdzie pseudo brygadzistą jest TEMPY OSZOŁOM.

Krystyna

A jak aktualnie oceniacie pracę w Vicotel? Ostatnie z wpisów, które się pojawiły na ten temat tu na forum zostały dodane jeszcze w 2020 roku. Czy po nowym roku warunki zatrudnienia uległy może jakiejś zmianie? Liczę na Wasze komentarze, dajcie znać.

@Krystyna

A co niby by się miało zmienić ? Jako zakład pracy chronionej dostają od Państwa kasę i to nie małą ! Tylko na co ta kasa idzie ? Na pewno nie na stworzenie niepełnosprawnym miejsc pracy .

Olsen

Racje ludzi mają za nic tylko kasa dla nich nie polecam jak zachorujesz nie masz nic brak sladki chorobowej i nic ich nie obchodzi czy masz co jesć ,odeszłem jak tylko znalazłem inną prace.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Vicotel?

Mają ale ochrona porażka

Wojtek

Wiecie czy zatrudniają osoby z orzeczeniem?

Firma która ma za nic osoby niepełnosprawne. Nie liczą się z umiejętnościami patrzą na każdego Prze pryzmat złotówki. Bardzo lubią wlepiać kary nagany bez przeprowadzenia postępowania wyjasnajacego. Na szczęście panie z kadr nieudolnie uzasadniają taka karę i można się bez problemu odwołać.... Oczywiście jak wiesz jak to zrobić. Kudłata blondyna z kadr i jej koleżanka traktują wszystkich jak gorsze zło. Każdy kto wchodzi do pokoju jest niemiłe widziany. Praca tam była najgorszym okresem. Człowiek nic nie znaczy bez względu na wszystko masz zapierd... Dla prezesów...

Witold

Macie może informacje czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Hala

Firma ktora na ludziach nipelnosprawnych zeruje ppodemujesz prace masz drugi stopien nipenosprawnosci jest ok. Biora pieniafze na stworzenie stanowiska pracy a tak naprawde nawe czjnika na herbate ni ma praca polega na sluzalczosci wobec mocodawcow prezesa np. znoszenie walizek pani prezes przez pracownikow nipelnosprawnych wstydu nie maja. Nie mowiac o dofinasowaniu do sprzetu rechbilitacynego jak sie upomniesz to zuca ci jakis ochlap w pierwszym roku pracy puzniej zapomnij mimo ze tracisx wzrok przes piec lat zapomnij o dofinansowaniu do okularow Nie spodziewalam sie ze prezes bedzie idzielil sie zyskami ale jesli w statusie spoki jest zapisane zwrot za recepty dofinasowanie do sprzetu ortopefycznego to tak ma byc. Przez piec lat nie zwrocono mi ani grosza zato prezesi jefza nojnowszymi samochodami . Przez dwa lata nikomu nie dano ani grosza tlumaczac ze pienodze nasze inwalidow przeznaczyl na inne cele jakie domslcie sie.. Samochody domy co ich obchodza ludzie ktorzy na nich pracuja. "pisze to bo szlag czlowieka trafia jak mozna slabszego kopnac popchnac opluc byle by na jego garbie zarobic

Leszek
@Hala

Czy firma poza osobami z orzeczeniem o niepełnosprawności zatrudnia również pracowników bez orzeczenia? Z tego, co napisałeś w swoim komentarzu, zastanawia mnie, czy firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę, czy może umowy zlecenie? Jeżeli możesz, to napisz również coś na temat atmosfery, która panuje w tym miejscu. Zachęcam do dalszej dyskusji na temat tego pracodawcy.

@Leszek

Tak firma zatrudnia kilka osób pełnosprawnych. Jednak jest kładziony nacisk, aby sobie "załatwić" grupę. Pełnosprawni raczej nie mają czego tam szukać, gdyż firma jest nastawiona na branie dofinansowania do wynagrodzeń z PFRON. W końcu powstała jako zakład pracy chronionej. Jakie jest podejście do ludzi? No niestety niezbyt dobre. Standardem jest na umowie minimalne wynagrodzenie. Wszystko powyżej jest wypłacane w formie premii.

wioslek

ciężko powiedzieć, najpewniej pracownicy by to potwierdzili bądź też nie, ja chciałem dać tylko info że właśnie w wałbrzychu szukają pracownika porządkowego i chodzi o mężczyznę, z racji na to, że czasem nie jest to łatwa praca, a fizycznie trzeba być sprawnym

Zostaw merytoryczną opinię o Vicotel - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Vicotel?

Zobacz opinie na temat firmy Vicotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicotel?

Vicotel