Opinie o UPS SCS POLSKA w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS SCS POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Legnica

Wiola spoko, rude to rude zawsze wredne i fałszywe, daj na luz

obserwator

jakie to żałosne, zmienili się nagrodzeni pracownicy a już szukacie sensacji

///!!!?

Kobietko troche czytaj ze zrozumieniem ale tylko troszke

:) :) :)

kobieto o czym ty piszesz ,na jakich wszystkich pracach. Pani Wioletta W. pracuje na góra trzech pracach,na nowe nie siada bo akord spadnie, no rzeczywiście jest czego pozazdrościć. Pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie UPS SCS POLSKA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
///!!!?

Nie ktorm to zal ale co do wyroznien i pracownika roku to chyba nie ma co zazdroscic dziewczyna zasuwa na wdzystkich pracach tagze pomyslcie kochane panie pozdrawiam

.......

Nie wszystkie donosza a zostaly wyroznione tak wiec do pracy rodacy rekawy do gory bo wysylka czeka a jak sie nie podoba to na strefie sa przyjecia tam WAs docenia

:) :) :)

:) :) kochane odpowiedz sama się nasuwa ,donoszenie kosztuje,nie jedna z nas chciała by pracować cały czas na tym samym i jeszcze zostać wyróżnioną . No cóż takie czasy nastały,totalna porażka :( Pozdrawiam te wszystkie nie wyróżnione i tak jesteśmy najlepsze :)

mmm

hi ,,o rany dziewczyny hi, hi, my też pytamy o te kryteria,,, zmiana C

Xxxxxx

my dziewczyny że zmiany A mamy pytanie jakimi kryteriami się sugerowała pożal się boże nasza brygadzistka że panią W,W wyróżniła haha śmiech na sali dzięki bogu nie robi na mojej hali ale nasze oczy wszystko widza a uszy słyszą na szczęście wraca Ania i zrobi porządek w tym burdelu MASAKRA

////

I co, i nic, niektóre uważają że naprawdę muszą mieć ulgi i same sobie uzurpują pierwszeństwo ,, dzisiaj to było widoczne, A ja proszę o wzgląd do regulaminu gdzie to jest zapisane, że niektórym wolno przepychać się przed szereg i bezczelnie pierwszym wymeldowywać się,, coś2GCm jednak jest nie tak.

montażystka

kobieto, a jakim prawem ty stoisz i czekasz na wymeldowanie? do wymeldowania podchodzi się RÓWNO o 14,22,6, więc co ty tam robisz przed tymi godzinami??? masz płacone za 8 godzin a nie 7.50

montażystka 2015
@montażystka

Płacone mam za 7,30 a podchodzę o 13, 58, 5,58: czy 21,58... bo za nadgodziny nie mam płacone,,, a pokaż mi taką panią, która stanęła równo o 6, itp. Ktoś myli pojęcia,, a zapewne to jedna z pań wpisujących się na listę i wychodząca przed pełną godziną,Uderz w stół a nożyce odezwą się.

,,,xxx
@montażystka 2015

Prawa nie mam żadnego, ale uczciwości i pojęcia o sprawiedliwości w tej wypowiedzi nie masz kobieto.. To rozwal ten system który działa ponoć na wszystkich zmianach przy wymeldowaniu,,, czyli biała karta i na nią są wpisy i jedna osoba wymeldowuje ileś tam osób,, a reszta stoi jak ,,, właśnie jak,,?

montażystka 2015

Jak to jest, bo nie wiem, tutaj krzyczą tam rozkazują, a człowiek gubi się. Kończę zmianę, obojętnie jaką, stoję przed komputerem do wymeldowania pierwsza, a tu okazuje się, że są jakieś nieformalne układy, i wychodzę ostatnia, tzn, panie z pierwszymi numerami, albo inne kliki wchodzą przed szereg i wymeldowują się, a żeby tylko siebie, otóż nie. Mają cała litanie numerów i wklepują w komputer dane z listy. To może też stąd biorą się te stornowania,,, a poza tym, czy te panie z pierwszymi numerami itp, wchodząc do sklepu,, albo apteki tez powiedzą że muszą być pierwsze bo im to się należy??? Może ktoś z kierownictwa to przeczyta, pomyśli i cos z tym zrobi..

mmm

To co mamy popadać jak muchy w tym zaduchu, bez powietrza', co jest ważniejsze zdrowie pań, czy wygląd drzwi, (bo pan prezes pogniewa się). Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,, czyli siedzi się w klimatyzowanej sali, to można na zebraniach androny pleść. A gdzie są te obiecane wentylatory na każdym stanowisku pracy, trele morele, a baby won do roboty, kara za soboty, że kobiety- pracownice przejrzały na oczy i nie chcą dawać się więcej oszukiwać?

xxxx

oj cichy, żonka tobą kręci jak może, aż śmiech na sali. fiszki dostajemy przy KAŻDEJ wypłacie, do sobót nikt nie zmusza, jesli pracujemy za dzień wolny to wszyscy a nie tylko twoja żona, teraz w soboty pracujemy za kase, która będzie wypłacona na koniec okresu rozliczeniowego, jak we wszystkich firmach na strefie, więc zanim brednie napiszesz zmuś żonkę do mówienia prawdy a płakać no cóż może woli być na twoim utrzymaniu, bo tak jest lepiej i prościej. jest ciężko fakt ale jeśli ludzie muszą pracować to pracują i często się śmieją

cichy z innej firmy na strefie

Co u was w firmie się dzieje?Moja żona zaczęła pracę pracuje za dni wolne bez oddania dnia wolnego fiszek podobno nie macie by pokazać rozliczenie pracownikom?Fiszka co miesiąc powinna być dana pracownikowi po wypłacie.Tak postępujecie z ludźmi z pupu?to że są z pupu i potrzebujecie takich ludzi nie oznacza że np. ja mąż tej kobiety jestem ciemny.Żona wraca i płacze po pracy.To jest wyżywanie się na pracownikach tzw.mobing pracownika.Jak nie chcecie płacić za nadgodziny oddajcie wolne i trochę oddechu i spokojnie żyć innym.Nikt nie ma prawa zmuszać pracownika do nadgodzin jeżeli nie stać was na zapłatę.

@cichy z innej firmy na strefie

twoja żona zapewne zatrudniona jest przez podfirme szanownego pana H. Faktycznie, ponoć tam nikt nie dostaje fiszek, oszust jakich mało.

mała

premie dla nowych pracowników? śmieszne i żenujące!nowe panie boją się pracować ich ruchy to film w zwolnionym tempie to jest szok! padają nawet pytania ile musi tu przepracować by dostać zasiłek? i za to mają mieć premie? mają tylko pretensje i żale, że ktoś każe im pracować i wykonywać określone czynności. patrzą jak obgadać i wytknąć palcem! więc zanim coś napiszesz o premiach dla nowych to popatrz na to, co te dziewczyny robią. osobiście dziwie się,że są im przydłużane umowy

nnnnnn
@mała

Skoro tak chwalisz UPS, to może wytłumaczysz mi ten skrót?

xxxxxxxxxxxx

co to za firma nowe pracownice są oszukiwane na premiach zmianowe robią co chcą a gdzie kierownik aby tak dalej to nowe będą odchodzić a stare będą robić za wszystkich powodzenia

@xxxxxxxxxxxx

hahaha nowe oszukiwane? Dostają najlepsze i najlżejsze prace na których da sie zarobić. Biorą wieksze premie od starych pracowników. I TO NAZYWASZ OSZUSTWEM? Ale ja pytam kto jest w takim razie oszukiwany?

młoda

jak tak szukasz kto i po co zatrudniony jest w tej firmie to zacznij od KJ

xx

Może tutaj uzyskam odpowiedź na moje pytanie, kto zatrudnił tego debila Daniela, komu i czemu ma służyć???????????

jjjj
@xx

Hej, jaki Danielek jest, to karzdy to se widzi, taki tam nieciekawy, ale da chyba, lubic sie

mmmm

Jak długo w tej firmie będzie trwał nepotyzm, nepotyzm, nepotyzm do potęgi e-tej... Czy władza (pseudo; typu zmianowa), aż tak wali w czaszkę... Ale nie ma się czemu dziwić, skoro kierownik wcisnął swojego synusia, pani B, swojego, zmianowe swoich, to aż przykro powiedzieć, połaszczyli się na 300 zł?To dlatego te osoby dostają luksusowe prace, a inni się nie liczą, mam tylko nadzieję, że tego typu stanowiska to nie dożywocie,, i doczekam sie upadku, ale nie z wysokiego konia,

www
@mmmm

ja tezv czekam na to sprawiedliwosc ich kiedys dopadnie i odbiora z swoje z podwojna sila wszysko ma swoj kiedys koniec i zycze im tego

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Legnica

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPS SCS POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPS SCS POLSKA