Opinie o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Pewna

To było do tej Pani, której fundacja nie wydajr się złym miejscem...oczywiście

Pewna

To się tam zatrudnij...wtedy pogadamy.

jan

Sama prawda!

Pewna

Od dawna wiadomo, że tam liczą się dobre układy z dyrekcją na każdym poziomie...a sama dyrekcja wypina sie na ciebie jak przestajesz donosić, masz własne zdanie i nie dajesz sobą pomiatać. Praca tam to horror i komedia zarazem. Dyrektorze pomorskiego oddziału fundacji, przestań pisać sobie pochwalne posty bo blaga na wizerunku jest nie do zmazania. Kazdy kto choc raz byl na rozmowie i zachowal resztki rozsadku zwiewal stamtad w podskokach widzac Pana watpliwe kompetencje od pierwszej chwili. Nie wierzcie w ani jedno slowo tego Pana, a juz napewno nie wiazcie sie z nim w uklad bo wyjdziecie na tym jak Zablocki na mydle. Dodam jeszcze, ze nikt nie lubi atmosfery donosicielstwa, cwaniactwa i obludy, a z tego co wiem juz tylko tego pokroju ludzie tam pozostali. Z wyrazami szacunku...była pracownica, która jak wiele osób teraz chce zapomnieć o tym syfie bez dna.

Pracownik Biurowy

Spotkanie z p. Szymczakiem było super, miłe, taktowne, pełne zrozumienia. Fajne pozory. Praktyka okazuje się inna.

Tylko zawodowe, na temat i w granicach przyzwoitości.

Ciekawa

Gdzie czytałaś te dobre opinie? Ja słyszę i czytam same negatywne. Chyba że ktoś z Fundacji pisze komentarze. Wtedy jest kolorowo i zabawnie. Bzdury wyssane z palca. Wszystkie złe opinie wystawione o tej Fundacji to prawda.

olaboga

W Familijnym nikt nie szanuje ludzi, kadra trzyma odwłok wyżej niż coś co nazywa się głową:)

janek

Pewnie dla reklamy firmy. Na fb za darmo, na bilbordach trzeba placic

fisa

Przede wszystkim osoby, które czują w tym wielkie dobro powinny tu przyjść, nie dla poklasku, pogłosu czy rozwoju ... dla innych

GADZET

( Do Bartka ) Gdzie znależć to ogłoszenie o pracę?

Bartek

Cześć! Jeśli ktoś szuka pracy jako PRowiec, to warto zerknąć na ofertę od tej Fundacji. Obowiązki, o których piszą są dość standardowe. Kontakty z mediami, prowadzenie funpage'y w mediach społecznościowych i dbanie o wizerunek fundacji na zewnątrz. Jak dla mnie, oferta bardzo ciekawa i godna polecenia.

Agatka

Witam w ofercie szkoły Leonardo na miałkim szlaku jest dowóz dzieci do szkoły z poza okręgu ,i tu zaczyna się problem Dyrekcja szkoły promuje szkołę opisując różne niesamowite atrakcję oraz rozwiązania które maja pomóc naszej zdolnej młodzieży oraz rodzicom w funkcjonowaniu codziennym w szkole jednym z nich jest dowóz ale chyba wirtualny .Wiele osób czeka na super kosmicznego żółtego busa ale niestety się nie doczeka tylko wybrańcy dyrektora mogą być dowożeni ZMIEŃCIE OFERTĘ FAMILIJNI JEŻELI NIE MOŻECIE DOTRZYMAĆ SŁOWA !!! Z innymi obietnicami zawartymi w ofercie szkoły jest podobnie GRATULACJE PANIE O BŁUDA !!!

aswa
@Agatka

nie wiem w czym problem, ja tego busa mijam codziennie - ma ustalona trase gdzie jest dużo dzieci, w rejony gdzie jest ich mniej jezdza mniejsze pojazdy bus nie jest z gumy, poza tym zbierając wszystkich musiałby ruszac o 6:00 z pierwszego przystanku.

toja

Trezeusz - ktorych dyrektorow miales na mysli? Sa jeszcze jacys nowi? tam na gorze chyba stara ekipa caly czas.

niezłeżarty

Bardzo śmieszne. Bufoni, bo nie chcieli się witać na siedząco?^^ Ludzie, opanujcie się, za dużo emocji.

Trezeusz

Mam podać nazwiska:)

toja

A konkretnie? Mniej ogólnikowo?

Micki
@toja

To prawda to wszystko pozory. Nikt nie szanuje tu ludzi.

Trezeusz

Trzeba sie zastanowic na bufoniastością ekipy zarządzajacej. Przykład świeży z Poznania. Jakś tam nowa Pani dyrektor bufonka pierwszej kalsy.Łącznie z dyr. szkoły - słoma z butów. Oceniam tylko podejście do ludzi. Wielkie mniemanie o sobie, a w rzeczywistości dno i tak jak pisałem słoma i wiocha pierwszej mklasy.

Ciekawe, bo teraz fundacja familijny poznań poszukuje ponownie Dyrektora szkoły i przedszkola, ale tym razem do Wrocławia. Napisali niby o atrakcyjnym wynagrodzeniu i umowie o pracę, ale to wiadomo takie ogólniki. Dziwi mnie, że tak ciągle szukają kadry, tylko miasta się zmieniają, może wcale te warunki nie sa takie super.

nauczyciel

Ja uważam, że to dobrze, że nauczycielom chce się z uczniami robić fajne rzeczy. Powiedz, którzy nauczyciele wg. Ciebie są tam słabi? W tym wypadku rozumiałbym rotację. Pozdrawiam.

Baśka
@nauczyciel

Czy ta fundacja jest ok można sobie tam coś zarobić w jaki sposób wygląda tam praca wogóle proszę podpowiedzcie czy warto tam się dostawać do prcy i robić coś dobrego sama już nie wiem czy mam inwestwoać w swój czas w fundację czy może posuzkać pracy w korpo jakiejś? Wybór dopraawdy bardzo ciężki ://

mama

Szkoła na Miałkim Szlaku w Gdańsku,to chyba o nich ta opinia.Zobaczcie jakie ma wyniki na sprawdzianie szóstoklasisty.Mierne,ciągnie się w ogonie gdańskich szkół !

Konkretnie ktora szkole masz na myśli?

Edyta
@ja

Odpowiadam na: Z zewnątrz kolorowo na fejsbuczku miliony zdjęć z atrakcji i wycieczek a gdzie nauka? gdyż uderzyła mnie ta komunistyczna opinia na temat systemu edukacji, edukacja poznawcza przez doświadczanie jest o wiele razy istotniejsza niż nauka przy tzw. tablicy - radze poczytać publikacje naukowe, troszeczkę się dokształcić drogie dziecko PRL. Co do Placówki, nie wypowiadam się, nie znam.

do Baśki
@Edyta

Fundacja zajmująca się Edukacją... to odpowiedź na Twoje pytania :) W edukacji nie ma wielkich pieniędzy, w fundacjach też. Musisz sama ocenić swój styl bycia/życia: z pasją czy z kasą? To oczywiście uproszczenie ale dobrze oddziela motywacje ludzi zajmujących się edukacją.

Zostaw merytoryczną opinię o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY - Poznań

• Jak się pracuje w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Zobacz opinie na temat firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Kandydaci do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY
2.4/5 Na podstawie 200 ocen.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY