Opinie o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Urszula

Czy aktualnie potrzebujecie może kogoś do pracy?

Ilaria
@Urszula

Anita

Czy komuś zależy na zdyskredytowanie fundacji.

Załamana
@Anita

Fundacja sama się dyskredytuje.. np w zeszłym tygodniu pani dyrekror w Cogito w Poznaniu obiecała przedłużyć umowę na wakacje i początek nowego roku , młodzi ludzie też mają kredyty jak każdy i inne zobowiązania więc to było dla nas ważne, a teraz powysyłała maile z informacją, że jest na urlopie a zarząd fundacji nie wyraził zgody na dalesze zatrudnienie z przyczyn finansowych i niestety ..nic z tego.. przy czym- co łatwo można sprawdzić poszukują na poznańskim serwisie oświatowym- chętnych nauczycieli do pracy w wakacje.. Sprawdziłam..tak..na zlecenie..a pracowników , którzy zwolnili się z innych szkół i zatrudnili w Cogito wysyłają w kosmos... Zero etyki. Nie tylko zawodowej. ZERO ETYKI W OGÓLE.

Dudek
@Załamana

Rozumiem Cię mnie jeszcze gorzej potraktowali

Automatyk
@Dudek

Fundacja prowadzi też maleńką szkołę na Kujawach i tam jest super! Dyrektorka fajna babeczka, nauczyciele zawsze znajdą czas, jako rodzice spotykamy się tam po poludniu- teraz był super projekt. Jak czytam opinię, to jakby dwie firmy.????

ula
@Automatyk

JAK piszesz takie opinie , to zapytaj wszystkich rodziców ...

Automatyk
@ula

Z pozycji komputera każdy odważny. Ja przywożę dziecko z innej miejscowości. Nie znam tamtych przedszkoli to nie będę zabierał głosu.

zadowolony rodzic
@Automatyk

Popieram ,szkoła na kujawach prowadzona jest super,czy trzeba pytać rodziców? mysle ze zawsze sie znajdzie jakiś niezadowolony ale najlepszym dowodem na to ze jest tam fajnie jest corocznie zwiekszająca sie liczba dzieci w przedszkolu i szkole. jak najbardziej na tak.

A co Ci zrobili?

Załamana
@Automatyk

Teraz na Kujawach będą palić grunty? ... W wielkopolsce i dolnośląskim sa spaleni na maxa ..nie wsponmę o Łodzi od której zaczynali, a w Warszawie prezydent powiedział zdecydowane NIE fundacji

iga
@Załamana

Z tego co mi wiadomo to w Warszawie prezydentem jest kobieta. Co za brednie, aż się czytać tego nie chce.

Badi
@Załamana

Co musi się stać aby w Wielkopolsce powiedziano NIE fundacji???? Przecież z tego co ja DOMNIEMAM fundacja ma swoje słabe punkty, np.realizacja orzeczeń z poradni.Ciekawe jest też jak rozliczne i na co przekazywane są pieniądze z subwencji???

@Badi

nie wiem... były kontrole..było bardzo dużo nieprawidłowości. Róznice i braki na poziomie 50 tysięcy zostały skwitowane jako drobna pomyłka... Pieniądze zostały szybko zwrócone do miasta i sprawa ucichła.. a spróbuj Ty w zeznaniu PIT się pomylić o 2 złote i masz aferę na sto fajerek

Maciejjkaaa
@anonymous

Ba dobre układy mam nadzieję, że wskoczy Kuratorium i sprawdzi realizację orzeczeń

@Maciejjkaaa

:) :) :)

A co ci zrobili?

@iga

istnieje słowo Prezydentka? buhahaha..neologizmy zawsze mile widziane. A ile placówek prowadzi FFP w Warszawie?

Ilona
@anonymous

jest rezydentka, więc może być i prezydentka :)

Maciejka

Czy kontrola też nie przydałaby się w szkole na Fabianowie jeżeli chodzi o subwencje na dzieci z orzeczeniami? Ba a jak wygląda realizacja zaleceń z poradni?

Kujawianka
@Maciejka

Jako rodzic chyba mozesz to sparwdzić? Ja się interesuje moim dzieckiem i wiem że Pani dyrektor robi wszystko żeby moja córka rozwijała się jak zdrowe dziecko. I za to jej dziekuję. Córka robi postępy co nas bardzo cieszy. w szkole prowadzonej przez gmine nie miała by tyle szans. A jak sie rodzice nie interesuja to potem tak jest.

@Maciejka

kontrola w szkole już była i zakończyła się pozytywnie

A jak powinna wyglądać?

@Maciejka

kontrola w szkole już była i wypadła pozytywnie

@Maciejka 11.07.2018 06:48 w szkole już była kontrola i wypadła pozytywnie

Gregor

Jakie są powody tak częstych zmian? czy szefostwo ma konkretne argumenty?

Basienka
@Gregor

Konkretne argumenty to podobno skargi które wpływają na nauczycieli do kuratorium , ale nauczycielowi tych skarg się nie pokazuje, utratą zaufania przez dyrektora do nauczyciela czyli ...Pierdoły

Kacha
@Gregor

Konkretne dobre sobie??? Np. skarga jaka wpłynęła na nauczyciela do kuratorium, ale nauczyciel tej skargi nie dostał do zapoznania się z nią, czy Pani powiedziała, że: ....I nie liczy się co i ile człowiek zrobił, nie liczy się opinia rodziców...Liczą się pierdoły i układy...

Pracownik Biurowy

Spotkanie z p. Szymczakiem było super, miłe, taktowne, pełne zrozumienia. Fajne pozory. Praktyka okazuje się inna.

Tylko zawodowe, na temat i w granicach przyzwoitości.

Alicja

@Anita Z chęcią poznamy też pozytywną stronę pracy w Fundacja Familijny Poznań Podzielisz się nią z nami, proszę? Na swojej stronie http://fundacjafamilijny.pl/kariera/ firma publikuje kilka aktualnych ofert pracy. Ich odpowiedniki znalazłam też w kilku znanych portalach rekrutacyjnych. Czy możecie się z nami podzielić informacjami jak wygląda rekrutacja w Fundacja Familijny Poznań?

Alicja

@No uwierzcie, że pracownik, a jak atmosfera w tym miejscu pracy? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Fundacja Familijny Poznań? @DobrzeRadzaca, długo pracowałaś w tym miejscu? Może jednak znajdziesz jakieś plusy pracy Fundacja Familijny Poznań? @Poznanianka, czy możesz napisać coś więcej o pracy w Fundacja Familijny Poznań? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Viola

Dlaczego kadry ciągle się tak mylą... ile razy można coś poprawiać.

zaznajomiona z tematem
@Viola

dlatego , że syfnie płacą, dużo wymagają, siedzieć po godzinach by trzeba ,żeby wszystko dobrze naliczyć a nikt nie chce być frajerem i pracować za uścik dłoni prezesa i wciąż ludzie się zmieniają. nie tylko w kadrach. w całej fundacji

Ola
@zaznajomiona z tematem

To chyba trzeba być ostatnim frajerem, żeby jeszcze siedzieć w takiej pracy:) Fundacja słynie z najgorszej opinii w całym Poznaniu i okolicach.

Kaśka
@zaznajomiona z tematem

Wydaje mi się, że tam są dwie dziewczyny. Trochę mało jak na cała Fundacje i non stop zmieniających się pracowników..

@Ola

w Gdańsku też

Ola
@Kaśka

Ogarnięci dadzą sobie radę. Ogarnięci :).

anonimus
@Ola

Ogarnietych wykasuja Ci nie ogarnieci przez zazdrość i układy. Szkoda zdrowia i czasu na tak beznadziejna firmę.

Alicja

Jak wygląda obecnie sytuacja w Fundacja Familijny Poznań? Czy firma poszukuje nowych pracowników? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu? Czy zespół realnie wspiera nowych pracowników, czy zdani są oni raczej sami na siebie? Czy praca odbywa się również w soboty? @Viola, @Ola - piszecie z perspektywy pracownika, możecie dać bardziej obszerne opinie o firmie, poparte argumentami?

Ząbi
@Alicja

Mało jeszcze opini...

Doris

Ja też myślę o załapaniu się w Fundacji do pracy - jak patrzę na ich ofertę szkoleniową (koleżanka pracuje i co chwilę chodzi na świetne szkolenia), widziałam kilka ogłoszeń na oświacie, a gdzie jeszcze można wysyłać cv?

rekrutacja

Zapraszamy: biuro@familijny.pl

nadolny
@Doris

Tylko za te szkolenia zapłacisz z własnej kieszeni, znam osobę której przy zwalnianiu się kazali zapłacić za każde po 200zeta po 3-latach pracy

Pucia
@Doris

Kobito jesteś podstawiona z fundacji, czy za mocno przymrozilo. Uciekaj gdzie pieprz rośnie... szkolenia.. dobre. Zapłacisz z nawiązką.

Cesia

Pracownice w kadrach mało kompetentne, co zapytać to nic nie wiedzą, ciągle mylą się i przepraszaja, że to ostatni raz. Nikt nie zwraca na to uwagi.

Madzia
@Cesia

O to ja się z taką sytuacją nie spotkałam. Zawszę, gdy dzwonię i pytam to Panie mi wszystko wyjaśnią i pomogą. Czego w Twoim przypadku nie wiedziały? Przynajmniej będę wiedzieć o co ich nie pytać :)

Ircia
@Madzia

To chyba masz szczęście, bo ja też się spotkałam i to nie jeden raz.

Regina

Jesteście przekonani, że nie da się napisać coś pozytywnego? Może znajdą się jakieś pozytywy??

szczęśliwa i sama się zwolniła
@Regina

niestety... nic dobrego u tego pracodawcy nie znajdziecie. Nic przez wielkie N

Alicja

Kadry beznadzieja....wreszcie ktoś to poruszył ...

Maria

Potwierdzam kadry na bardzo niskim poziomie. Współpraca szkoda słów...

Cesia

W kadrach ciągle się mylą i ciągle coś poprawiają. Za każdym razem dodając że to ostatni raz już. Nikt nie reaguje na to.

jola
@Cesia

tak, to prawda

przedszkolanka

we Wrocławskim Guliwerze odradzam pracy, trzeba sie liczyc z tym, że racje ma tylko pani dyr, zdanie innych pracowników w ogole pani dyrektor nie bierze pod uwage. .. Wiecznie wysyłają nas do innych placowek co odbija sie na dzieciach, praktycznie nie ma mozliwosci wyjscia na spacer, bo w grupie 25 dzieci czesto jest 1 pracownik zamiast 2. pani sprzataczka angazowana jest do opieki nad dziećmi, jednym słowem porażka.

nauczycielka
@przedszkolanka

Innym odradzasz pracę, a sama siedzisz. Po co piszesz takie bzdury?

Iza

pełna zgoda z przedmówcą

Praca w FFP nie jest zła, jest jak każda inna. są w niej plusy i minusy... praca z dyrektor oddziału, każdy wie o którą chodzi, jest natomiast: bardzo zła. sa w tej pracy ludzie, którzy naprawdę lubią to co robią, nie zarabiaja wiele ale samo miejsce, rodzaj, relacje podtrzymują chęc bycia i tworzą te miejsca, ich opinie. niestety do momentu gdy pojawia się pani dyrektor. a z czym sie ona kazdemu bez wzgledu na miejsce oddział kojarzy? z chaosem, z teatrem, z brakiem szacunku, z zastraszaniem, z wprowadzaniem ludzi w bląd, z brakiem odpowiedzi, z robieniem szopki pod katem wylacznie jej stanowiska, brakiem organizacji, bezcelowymi zadaniami itp. itd.. Ta pani psuje od dawna relacje i prace w FFP. Szkoda bardzo, bo to ludzie tworzą FFP nie ona. a oddziały jak i ludzie... nagle znikają.

Jula
@brak

Kobiety, gdyby nie ta pani to nie miałybyśmy gdzie pracować.... Pani dyrektor czekam na kolejne przedszkole może tym razem bliżej Kornika?

Zoja
@brak

Jest wymagająca, to prawda. Może na pierwszy rzut oka jest szorstka. Dyrektor, to dyrektor. Ale nie można jej zarzucić, że nie jest zaangażowana w to co robi. I to bardzo! Pamiętam, że od kiedy ona dyrektoruje wiele fajnych rzeczy zadziało się w naszych przedszkolach. Przedszkola zaczęły żyć, a co niektórzy przestali spać. I co? To chyba świadczy o wysokich kompetencjach, a nie o beznadziei, o której piszesz.

@brak

Widzisz? Oni mają człowieka na etacie - tylko od tworzenia nicków i kłamstw. cokolwiek powiesz - w pięć minut taki klakier stworzy kilka super opinii , żebyś Ty wyszedł na głupa. Wszyscy wiedzą że ona ... jest baaaardzo zaangażowana, im więcej pieniędzy w kieszeni-tym bardziej. I chamska. tak zdecydowanie szorstka to mało powiedziane. CHAMSKA . A wszystko kosztem ludzkich krzywd. ciekawe jak "toto" długo jeszcze popracuje..i kiedy prezes sie kapnie , że jedzie na "lewych sankach" :) :) :)

Iza
@Karolina

"Widzisz? Oni mają człowieka na etacie - tylko od tworzenia nicków i kłamstw. cokolwiek powiesz - w pięć minut taki klakier stworzy kilka super opinii , żebyś Ty wyszedł na głupa" Tak. I jeszcze smoki i jednorożce w klatkach. Ogarnij się... A jak masz paranoję to się lecz. Jak ktoś ma inne zdanie niż ty to już znaczy że jest podstawiony? Szkoda w ogóle rozpoczynać z tobą dyskusję. żal słów. Pozdro

kicia
@brak

Cała Prawda, zastraszanie wymuszanie, KŁAMSTWO KŁAMSTWEM POGANIA , (u mnie przyszła na orzechy ta RUDA wiewiórka, mam w ogrodzie orzecha włoskiego) Praca fajna, jak się w kadrach upomnisz to osiągniesz cel. Nadal ta ruda wiewiórka podjada mi orzechy, może macie jakiś pomysł aby zostawiła mi trochę orzechów.

Ewa83

Nie pracuję już w Fundacji jakiś czas, ale zdanie na jej temat mam bardzo dobre. Ludzie bardzo w porządku, zarząd bezproblemowy i radosny, przyjemna atmosfera. Jeżeli chodzi o placówki, to też mam dobre zdanie. Pracując miałam częsty kontakt zarówno z nauczycielami i wychowawcami jak i tez z rodzicami dzieciaczków. Moja siostra też oposyła Michasia do poznańskiego Cogito i nigdy nie narzekała. Jak dla mnie fundacja to firma na 5 z plusem!

Alicja

Kto pomoże @lula kula znaleźć odpowiedź?

@Alicja

idz i sama zobacz. Niestety naszą ludzkom przypadłością jest to, że jak coś nam się podoba to się cieszymy i zachowujemy informacje dla siebie a ewentualnie dla najblizszych. A jak nam się coś niespodoba to wchodzimy na kazde możliwe forum i robimy zadymę. Dlatego proponuję nauczyć sie samodzielnego wyciagania wniosków zamiast przeglądania forów czy oglądania wiadomośći w tv (tvp, tvn, trwam i inne). Jeśli naprawde chcesz posłać dziecko do przedszkola to Twoim obowiazkiem jest iść i osobiście wszystko sprawdzić. Tak by postąpił odpowiedzialny rodzic. Pozdrawiam

lula kula

co możecie powiedzieć o przedszkolu "srebrna kotwica" w gdansku? jakims dziwnym trafem nie ma zadnych opinii, a były... proszę o pomoc i info jak prowadzone sa tam zajecia,jak z wyzywieniem,bo mam ogromne watpliwosci

m@m@
@lula kula

moja córka nie przepada za jedzeniem, ale głodna nie chodzi. nie pamiętam kateringu, ale widziałam nawet jakiś dyplom na tablicy. Zajęcia są różne, maluchy dużo śpiewają i dużo jest matematyki. często są jakieś warsztaty, więc można zobaczyć jak pracują panie.

Mateusz W.
@lula kula

Może warto porozmawiać z rodzicami, których dzieci już chodzą do tego przedszkola? Tutaj chyba ciężko o opinię rzetelną, bo jest ich tyle ile ludzi na forum - każda inna. Do tego wydaje mi się, że osoby zadowolone z reguły nie mają tendencji do wypowiadania się. Mówić lubią ci niezadowoleni. I chętnie wyrzucą wszystkie swoje żale wszędzie tam, gdzie się tylko da. Natomiast wracając do srebrnej kotwicy to menu jest na stronie. http://srebrna.familijny.gdansk.pl/jadlospis/

Primus
@lula kula

Cześć, kuchni tam nie mają ale jedzenie chyba jest ok, córa zjada. Przedszkole jest młode, w tym roku doszła nowa sala, jest całkiem spora. Pań specjalnie nie znam, nie gadałem za dużo, przyprowadzam i odbieram. Najlepiej chyba samemu przyjść.

Fundacja Familijny Poznań
@lula kula

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie przedszkolem Srebrna Kotwica. Wszelkie informacje na temat placówki dostępne są na stronie internetowej przedszkola: http://srebrna.familijny.gdansk.pl/. Można także zadzwonić bezpośrednio do sekretariatu lub napisać wiadomość. Jestem przekonany, że pracownicy sekretariatu udzielą Pani wyczerpującej i satysfakcjonującej odpowiedzi :) Poniżej podaję dane kontaktowe: Sekretariat Przedszkola ul. Guderskiego 1 80-180 Gdańsk +48 533 335 951 przedszkole-gdansk@familijny.pl Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia przy wyborze placówki najlepszej dla Pani dziecka! :) Piotr

Zostaw merytoryczną opinię o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY - Poznań

• Jak się pracuje w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Zobacz opinie na temat firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Kandydaci do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY
2.4/5 Na podstawie 200 ocen.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY