Opinie o Altrad w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Altrad. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Altrad o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altrad w Siedlce

Polak

Dodam swoją opinię, jeżeli chodzi o wynagrodzenia na produkcji porównując młodych i starszych pracowników to masakra wolna amerykanka jak kto woli nie uzywan słów niecenzuralnych bo zostaną usuniete. Tą sprawą powinien zająć się pracodawca czyli Pan Altrad jak mniemam na wniosek zwiazków ale jest dużo pracowników produkcji którzy niestety zarabiają DUUUUUUŻO w porównaniu z młodymi i ci pracownicy są w zarządzie albo i nie wiec to im nie na ręke wiec młodzi pracownicy niech zapomną o częściowym wyrównaniu płac bo starsi koledzy maja to w D.........e. Druga sprawa jesli chodzi o taklie rzeczy jak spór zbiorowy czy też postawienie na swoim albo jak kto woli slogan postawić się dęba na produkcji nie ma wzajemnej solidarnosci nie ma wspólnego języka nie ma jednego zdania BO starsi pracownicy zarabiają DUUUŻO i srają po gaciach wiec im to jest oboętne więc wszystko sciszają nabierają wody i rzecz taką jak Związek Zawodowy można sobie wsadzić. Zwiazek zawodowy mówi jednym zdaniem jednym tonem jedną treścią a to co jest w Altradzie to po prostu g...o . Chociaż ostatnio zobaczymy. A jescze pracownicy biurowi kole mnie rzecz samochodów służbowych oczywiscie nie wszyscy mają z biura . Ale ci co mają uzywają ich prywatnie do woli na dojazd do pracy z pracy i prywatnie. Po dziesięciu latach uzytkowania samochodu służbowego i serwisowanego na koszt firmy w stanie bardzo dobrym przejmuje taki pracownik na siebie po przekręcie z niby licytacją . Tak wiadowmo o co chodzi licytujący nie może podbić ceny tylko podaje jakąś kwote i na tym koniec a pracownik biurowy który uzytkował ten samochód i spodobał mu się podbija cenę powiedzmy 100 zł więcej i na tym koniec licytacji , to jeśli chodzi o przekręt z samochodami nie mówiąc o paliwie ile skręcą Po prostu licytacja to jeden wielki przekręt. Więcej nie chce mi się pisać moze innym razem.

Geno
@Polak

No paliwo służbowe jest nadużywane masakrycznie na wakacje i prywatne wycieczki nie wspominając o wyjazdach niby służbowych.to ewidentne robienie głupka z reszty pracowników.niedlugo co drugi biurowy będzie miał samochód Sluzbowy,takie jaja tylko w tej firmie

O
@Polak

Małe sprostowanie . Handlowcy użytkują nie 10 tylko 5 lat albo i krócej auto służbowe prosto z salonu .

Cześć możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w altrad w tym momencie

Szkoda gadać

Paliwo służbowe dla tych,którzy ewidentnie tego nie potrzebują,auta służbowe jako taksówki z dojazdem do pracy , wyjazdy na narty na koszt firmy,bufet i kawka plus plotki kiedy się nie wejdzie do działu handlowego co widza klienci i to gdzie? W dziale , który najlepiej zarabia a jednocześnie jest najbardziej chytry i spod siebie by zjadł bo darmowe , ewentualnie by zjadł za kasę Altrada oczywiście no bo za swoją szkoda .to nie tajemnica,każdy to wie , mówi i widzi

Endr
@Szkoda gadać

Nie mówcie, że to dalej trwa,czyli notoryczne ciągniecie pieniędzy z firmy przez ten dział.

Mir
@Endr

Tak.Dalej to trwa,kawka na koszt firmy i wylegiwanie się w kafejce na ploteczkach

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecamy współpracę z firmą

Firma Altrad poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil bobula

Polecamy współpracę z firma

Hanna

Co powiecie o plusach pracy w Altrad?

igo

No i fajnie że mają takie stanowiska jak np. młodszy handlowiec @gren.

'kot

DUZO PIENIEDZY FIRMIE UCIEKA NA LEWO,NA INTEGRACJE,NA PIKNIKI,NA IMPREZY FIRMOWE I OGOLNIE PALIWO NA KOSZT FIRMY, MNOOSTWO A PRZECIEZ TO MOGLOBY ISC W NASZE WYPLATY A JEDNI SIE BAWIA I PODROZUJA NA KOSZT FIRMY A INNI MUSZA NA TO PRACOWAC,TAK JAK OGROMNE PREMIE CO NIEKTORYCH PRACOWNIKOW,ZAINTERESUJCIE SIE TYM.TO SA TAKIE PIENIADZE,ZE MASAKRA.SZOKKKKKKKK, SKAD TAKIE ROZNICE? TO CHORE

Alex

Widzę że dużo niewygodnych wpisów moderator usuwa - prawda w oczy kole ?

andrzej

kariera? to firma rodzinna,wiec jak nie jestes synkiem czy coreczka,oczywiscie bez pozadanej wiedzy,to pozegnaj sie z kariera. poza tym moze pasuje ci roznica w zarobkach o kilka tysiakow...

keri

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy... o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia....

lll

proces rekrutacji?to firma raczej rodzinna i ciezko sie przebic komus z zewnatrz,tutaj synkowie,coreczki,pociotkowie itd....ale probuj, nie jest tak zle, poza tymi kominami w zarobkach!!

Q

Jeśli nie ma podwyżek, to młodzi nie maja się po co wykazywać. Ich praca i tak nie zostanie wynagrodzona wzrostem wynagrodzenia. Aby swoje osiem godzin i do domu.

Polak

Jeszcze coś dodam majstrowie i niby kierownik wiadomo kto z produkcji to jakieś jaja esesmańskie. Nic nie robia poza wyjatkami tylko chodzą po produkcji i szukają dziury w całym patrzą na rece pracownikom . Pan Prezes też przed jakąś ważna rozmową ze zwiazkami wynurzy się i oczy bola go że pijemy kawę ciekawe co powie ze biuro całe pije kawę d....il jeden. Też szuka byle pretekstu aby tylko coś oczernić przyczepia się ze pracownik w danej chwili nic nie robi , wpad na produkcję jak filip z konopii nie wie co się dzieje zauważył ze pracownik chwilowo stoi stoi bo ma pracę stojącą albo chwilowo siedzi , niech poprzyglada się na calokształt pracy a nie na wyrywki ,.Wyrywkowo też pojdę do biura i powiem o wszyscy siedzą nic nie robią . Jakieś pytania moze mieć po 8 godzinach jezeli jest cos nie tak z normą dzienną d...il jeden. Dobra koniec szkoda mojego czasu jak poczytają to pracownicy z altrada niech się zastanowią nad sobą.

r

kierownicy maja w d..pie,sami zarabiaja kokosy,to po co martiwc sie o tych z najnizsza pensja?8 kola do reki,to juz jest cos,potem jubileuszoweczki,premie,tak to mozna pozyc

lechuuuu

bo jest duzo 'starych mostostalowcow',ktorzy maja ogromne wyplaty,naliczone dawno temu po staremu, i takie chlystki,przyjeci pozniej,ktorym rzucili ochlapy i my nigdy nie dogonimy tamtych. stad te roznice ogromne w zarobkach,niesprawiedliwe bardzo

';;;

klotnie zawsze beda miedzy pracownikami,bo sa za duze rozbieznosci w zarobkach.nikt nic z tym nie robi,nikt sie tym nie zainteresuje,tylko za plecami.takze coz dziwnego,ze jeden ma 8.000 zl a drugi robiac to samo 1.800zl

spawacz

to prawda ze starsi pracownicy zrabiaja o 1000 zl wiecej niz ci co pracuja ok 10 lat i jeszcze lepiej spawaja aluminium a kierownik nic nie robi [usunięte przez moderatora]

l

gdyby nie bylo tak duzych roznic w zarobkach byloby calkiem ok,ale niestety zarobki sa strasznie zrozniocowane a to sa naprawde sporeeeee roznice

Byku

W tej firmie biuro jest tak rozbudowane że niedługo będzie 1/1 (jeden fizol będzie musiał zarobić na jednego psychola), a są tam zatrudniani członkowie rodzin niezależnie od wykształcenia (do noszenia papierków nadaje się każdy)...

Zostaw merytoryczną opinię o Altrad - Siedlce

• Jak się pracuje w Altrad?

Zobacz opinie na temat firmy Altrad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altrad?

Altrad