KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

kkd

ty doceniony jak jestes maszynista wyszkolonym przez kolprem to zycze ci duzo powodzenia ani nie widziales duzych pieniedzy a tymbardziej obycia na szlaku...

ij
@kkd

chodź leniu na pilota na wywrot to się szybko z koleją obędziesz- ty jesteś od roboty a nie od filozofowania- przepisów to ja ktoś chce to nauczy się lub przypomnienie sobie, kwestia praktyki na szlaku i tyle. Jeździ tylu maszynistów w róznych firmach i nikt nie mądruje, tylko niedorajdy które przyszły z innych firm bo im się nie chciało tam robić , macie wolną drogę wrócie do CTL lub gdzie indziej jak było wam tam tak dobrze- stażu macie po 5-10 lat i wielcy maszyniści na szlaku.

arek

Dobra firma. Polecam. Opłacili mi wszystkie kursy kolejowe, a teraz zdałem autoryzacje i dostałem podwyżkę. Tylko trochę tego BHP, kontroli i audytów za dużo.

kanydat

Kiedy będą przyjęcia do kolpremu? Gdzie można cv przesłać?

maszynista doceniony

Widzę, że się nierobom nie podoba, że dobrzy pracownicy dostali podwyżki. Może dyrekcja rozważy żeby tych nierobów zwolnić, co tylko donosy i paszkwile potrafią pisać. Teraz po podwyżkach to wiem za co pracuję, jest normalnie, tak jak powinno być, a poprzednio zarabiałem tyle co lenie śmierdzące co tylko się chwalili że przyszli od wielkich przewoźników, a tak naprawdę zostali stamtąd wywaleni bo albo kradli paliwo albo za wódę.

Luzik

Haha,Rzepin 48 godzin na lok.EU07,brawo dla instruktorów

hy

To jak coś piszesz to pisz zrozumiale konspiracyjny

mietek

Proba w 30 min nie bylo dosłownie. Geniuszu ludzie w temacie wiedza o co chodzi

kkd

A Ja mam tylko 3590 dumne 5100 mowil kartofel bo jest pan konfliktowy Wsadz sobie to w DU...pe te pieniadze i daj czlowiekowi swiety spokuj

Gizmo

Normalnie teraz to mam ładną polewkę z instruktorów mają niższe stawki od maszynistów . Ale władza w tej firmie kpina . Znaczy dla mnie ok ale nie miejscu instruktorów a przynajmniej jednego bym to olał na całej linii. Kartofel górą

hy

Nikt proby w 30 min nie robi nie pisz bajek niechce Ci się robić to kombinujesz

mietek

W klp potrzebni są tacy co próbę na 40 wagonach robią w 30 min jak kolega wyżej napisal jeżdżą bez P1 itd inni którzy robią "normalnie" są problemowi i na duze podwyżki nie maja co liczyć krótko kto robił laske dyspozytorom i władzy to kasę dostał

olek

co wy się dziwicie że te stawki są tak różne jak kartofel sugerował się tym co mu dyspozytorzy i inni mądrzy fachowcy(tzn. magazynier, rzeźnik, mechanik itd. )powiedzieli . a dla tych fachowców nie liczy się wiedza kolejowa, tylko kto dojedzie do celu ( bez PK, bez klocków itd!! )

rrr

kolego jakbys nie wiedzial to w UTK jest praca dla maszynisty ale nie pseldo maszynisty wyszkolonych przez Zdzisi czy Rysia {mozesz zapytac pania kontroler} tylko by trzeba takich jak TY wysadzac odrazu na R1D

ok

Jesli podwyżki (zróżnicowane) są dawane osobą które naprawdę się starały to dobrze, a ci co chcą pip i utk to niech się zatrudnia w tych instytucjach i odpowiedzą sobie czy faktycznie zasłużyli na podwyżki poprzez swoją pracę

TRAAAA
@ok

TAK TAK BARDZO SPRAWIEDLIWIE , NAJWIĘKSZE LEBRY DOSTAŁY PO 850ZŁ BRAVO !!!! TYLKO POGRATULOWAĆ,

David z Getta

Kolprem musi jechać

mm

co za idiota z Krakowa podpisuje autoryzację byle maszyniście z wewnętrznych nie znających sygnalizacji ps.: do prawa kierowania głąbom należy dołączyć instrukcję Ie-1

edek

Panie Dyr. Grzegorzu tak dla przypomnienia bo chyba Pan zapomniał!!! W skład drużyny trakcyjnej wchodzi maszynista i kierownik pociągu ,maszynista i rewident lub maszynista i pomocnik. Więc my też czekamy na podwyżki, bo w tej chwili tak Pan namieszał że różnica na stawce między kier. pociągu a maszynistą sięga już 2000 zł( słownie : dwa tysiące złotych ) Mam nadzieję że jak Pan to przeczyta w środę rano przy porannej kawie to się Pan zastanowi !! Pozdrawiamy i czekamy no obiecane spotkanie z załogą DPZ

stolec

posypały sie stawki w coolpremie jedni dostali 200 inni 1100 ci co mieli isc do KŚ-ów zostali i dalej bedą się męczyc....bo ja sie pytam dlaczego takie kominy czym stary kartofel się kierował....niczym bo się nie zna

eseses

dobre kolego chyba Cie dobrze (usunięte przez administratora) li

sromnahuta

Przybyłowski????!!!! jak bedziesz w komisji egzaminacyjnej to raz-dostaniesz po kasku odemnie a dwa-dowie sie o tobie nawet minister transportu ty kierowniku magazynu o powierzchni 300 m2....pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.