Opinie o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chłodnia Olsztyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chłodnia Olsztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

O ku...

Jak to ich zwolnili, na jakiej podstawie? Przecież z nimi sie fajnie robiło! Powalone jest to wszystko.

ukryta

rzadko tutaj zaglądam, ale postąpili bardzo nieładnie z tymi chłopakami. z nimi zawsze praca szła na maxa a oni ich wywalili tak bez powodu. trzymajcie sie[usunięte przez moderatora] jak was znam to dacie sobie rade

smutna

Ktoś ostro pojechał z tymi zwolnieniami. bez sensu, bez pomysłu. trzymają ludzi którzy są anty pracownikami, a zwolnili tych dobrych. [usunięte przez moderatora] jest ta cała dyrekcja. gołym okiem widac że ktos ma tam [usunięte przez moderatora] plecy.

Peja

Ktoś mi ukradł drzwi bez klamki!!! Diss na klamkę. Wszystko na mój koszt.

Czy po rozmowie w Chłodnia Olsztyn rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zakochana inaczej

Kocham (usunięte przez moderatora) albo (usunięte przez moderatora). Zastanawiam się. Mam dylemat

Ostrowski

Tylko biedronka nie ma ogonka:D:D:D:D

Przepraszam, to nie ta strona.

Wakulewska

A ja mam was w (usunięte przez moderatora), ja idę na tony !!!

Kiedyś tutaj pracowałem

Ale mam farta. Wszedłem na ta stronę z ciekawości i widzę, że toczy się tutaj fajna gatka o mojej byłej pracy. Znałem (usunięte przez moderatora) i to był jeden z najlepszych wózkowych. Pamiętam szczególnie jak robiłem u brygadzistki (usunięte przez moderatora). To kobieta fatalna była wobec nas. Dla niej liczyło się tylko to ile zrobi ton. Ale mniejsza o to. Pamiętam jak (usunięte przez moderatora) podsuwał mi pomysły jak mam sobie usprawnić pracę. (usunięte przez moderatora) jeśli to kiedyś przeczytasz to wiedz że super się z tobą robiło. A teraz jak czytam to forum to widzę że pojechano ciebie konkretnie. Pewnie jakiś konfident albo ktos ma konkretne plecy. Pozdro

rozczarowana

jak by ci to powiedzieć? Po prostu liczy się kasa dla mistrzów i (usunięte przez moderatora) pracowników.

Tak, to o nich chodzi.

Podaj szczegóły. (usunięte przez moderatora) to ten co jezdził zawsze w czapeczce z daszkiem do tyłu, a (usunięte przez moderatora) to ten wąsem i zawsze miał dobry humor przy nas? Bo jestem pewna na 90 %, że to oni. Jeśli ich zwolnili to zrobili zajebisty błąd. Ale potwierdź moje przypuszczenia.

rozczarowana

(usunięte przez moderatora)Byli naprawdę super i zawsze pomocni oraz zorganizowani.

xyz

A których chłopaków zwolnili?

rozczarowana

No to ładnie zrobili z tymi zwolnieniami. Wyrzucili dwóch bardzo dobrych wózkowych, którzy zawsze nam pomagali i byli super, a zostawili ludzi, którzy nie wiedza o co chodzi. Jestem rozczarowana sytuacją w tej firmie. Jak przyszłam tutaj pracować to w drugim dniu, było zebranie pracowników i obiecywali, że nie będzie zwolnień, ale ich słowa są nic nie warte. Najgorsze jest to, że zwolnili nie te osoby co trzeba. Trochę rozmawiam z chłopakami z produkcji i usług i wiem, kto na kogo donosi. Teraz nie podam nazwisk, bo chcę w spokoju popracować, ale jak mnie zwolnią, to podam tutaj szczegóły. Nie wygląda to za ciekawie, ale wynika z tego, że same będziemy musiały niedługo wystawiać towar z komór, bo i tak już jest za mało osób. Skoda, że ta firma idzie w celu maksymalnego zysku,kosztem (usunięte przez moderatora)pracowników. Szukajcie pracy dziewczyny, bo nie znacie dnie, ani godziny (kiedy was zwolnią).

ktos

(usunięte przez moderatora) jest byla i bedzie super wiec pszestancie pisac bzdury na jej temat bo sa inni (usunięte przez administratora) i nimi sie zajmijcie a nie dobrej dziewczynie (usunięte przez administratora) obrabiacie

A to straszne że klamka zginęła. Trzeba też zdjąć drzwi. Proponuję zakupić w pobliskiej wiosce snopek. Pa. Pozdrawiam

Tak zwolnienia a kogo zwolnili?

I zacze�y si� zwolnienia zobaczymy co b�dzie dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Olsztyn - Olsztyn

Chłodnia Olsztyn