Chłodnia Olsztyn

Olsztyn

Opinie o Chłodnia Olsztyn

... 2010-06-11 07:10:56
fajnie by bylo, a kiedy by miala byc. I tak lipa ze nigdy nie mozna wziasc nikogo . Chetnie poszlo by sie z druga polowka.:)
kkkk 2010-06-11 12:03:07
To są jakieś bajki o tej imprezie
R 2010-06-17 06:24:31
starałem sie dobrze pracowac ale ponoc mnie maja zwolnic. nie pisze dobrze na komputerze. jestem starej daty
?????????????? 2010-06-24 20:32:45
to co z tą imprezą dobrze byłoby wziąć drugą połówkę????????
. 2010-07-01 12:01:42
czy jedno, wyklucza drugie??:) Dobrze sobie po prostu dziewczyna radzi zeby z roboty nie wyleciec:)
pracownik 2010-07-07 14:05:55
widzicie,zwalniają mieli zwolnić 34 osoby a zwolnili 10 i co dalej?słyszałem że co niektórym wypowiedzenie wycofali.trzeba mieć dobre plecy pani M.[usunięte przez moderatora].Jak ta osoba morze teraz patrzeć na tych co dostali wypowiedzenia.wstyd
bbbbbb 2010-07-07 14:40:49
wiecie co?mnie zwolnili i powiem wam jestem szczęśliwa,koniec inni mnie nie obchodzą
mm 2010-07-29 10:30:51
co tam słychać w tym wsyfie ostatno
anonim 2010-10-13 16:24:51
Witam, mam pytanie, ile dostane na godzine zatrudniajac sie w chłodni?
pozdrawiam
ttyyu 2010-10-14 21:27:29
5 ,57 na godz brutto i nie licz na więcej gdzie ty człowieku się pchasz w ten syf
ciekawa 2010-10-24 18:18:06
Czy to prawdza, że[usunięte przez moderatora] J wyleciał?
Wiadomo za co?
ooooo 2010-11-06 15:54:09
chłodnia Olsztyn najgorszy zakład w olsztynie
kityy 2010-11-08 15:35:50
Przyjmują do was normalnych ludzi??? bo ja bym chciała przyjść ;))
abc 2010-12-07 04:30:20
Podsłuchałem dzisiaj, że będą zwolnienia. Pilnujcie się.
... 2010-12-07 11:22:44
...to może zamiast podsłuchiwać hmm... zaczniesz pracować
anonim 2010-12-07 19:35:50
O to sie nie boj, bo ciezko pracuje, a to ze uslyszalem o zwolnieniach, to czysty przypadek.
anonim 2010-12-30 17:38:08
Witam co powiecie o tzw. dkj czyli kontroli jakości.
anonim 2010-12-31 17:06:23
witam pracowałam w chłodni w DKJ robią najfajniejsze dziewczyny które tam zostały pozdrawiam Panią Monikę,Anie,Zosie i Jadzie
anonim 2011-01-03 17:05:26
hehe jasne takiej kontroli nie ma nigdzie. Szkoda gadac.Wszystcy widzą jak sobie olewaja swoja prace.
nick 2011-01-21 07:34:04
witam nie polecam tam pracowac.[usunięte przez moderatora] bez szkoly.ludzi maja za nic.narka
anonim 2011-01-21 07:35:02
anonim 2011-02-17 10:49:11
Teraz kazdy narzeka i za wszelka cene stara sie udowodnic jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chaos tam panuje.Szkoda ze tej odwagi Wam brakowalo gdy tam pracowaliscie.
kkk 2011-02-22 08:47:42
to pisze nie tylko ten co pracował,ale też ten co jeszcze tam pracuje !jest żle ale po to jest te forum,żeby pisać.
asd 2011-02-22 17:33:45
szczerze to nie było tam tak tragicznie, moze i krótko tam pracowałam, ale wiem, że baaardzo dużo zależy od towarzystwa w jakim się pracuje. Teraz? No cóż, zwolnili mnie jakiś czas temu, obecnie siedzę przy biurku z kawą i tak dzien za dniem się wlecze, pozdrawiam
*** 2011-02-25 23:15:03
dokładnie, jak mnie zatrudniano to miałam konkret warunki więc uważam że wszystko było ok
Pracownik 2011-02-26 15:04:11
Zgadzam sie.Duzo zalezy od osob z ktorymi sie pracuje.Jesli ktos umie tylko narzekac to i praca za 2000zl bedzie dla niego czyms upokarzajacym.Zgadzam tez sie z opinią, ze forum jest po to zeby pisac o wszystkim.Ale wazne jest to,aby to bylo szczere a nie tylko wylewanie na wszystkich kubła ze ściekami....
ha,ha,ha 2011-02-26 15:26:53
odeszłem sam z Chłodni,w nowej pracy mam dwa razy tyle co zarabiłem, a roboty dwa razy mniej !!! Nareszcie wiem, że żyję!!! Ludzie obudźcie się, praca czeka ... nie siedźcie w tym syfie. Pozdrawiam tych co jeszcze pracują, i życzę wytrwałości.
:-) 2011-02-28 18:33:27
[usunięte przez moderatora].. a prawdą jest co piszą, że jest źle... nowa kadra zarządzająca na niczym się nie zna, chwyta się wszystkiego co popadnie aby tylko się wykazać. Tylko czym? [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-03-08 20:57:56
witam skonczylam tech. zywnosci czy mam szanse na prace w tej firmie? nie moze byc tak zle jak piszecie. na jakie zarobki moge liczyc?
wastera 2011-03-08 21:02:00
W CHlodni raczej zwalniaja niz zatrudnija nowych ludzi ale zapytac zawsze mozesz w kadrach albo u kierownika produkcji jak tam pracowalam byl taki mlody i obiecywal ze jakas praca sie zawsze znajdzie moze nie na umowe ale lepsze to niz bezrobotne
szuba 2011-04-01 20:00:56
Byłem dziś w tej [usunięte przez moderatora] firmie na rozmowie kwalifikacyjnej , Wiec zaoferowali mi takie warunki : Umowa zlecenie przedłużaną z miesiąca na miesiąc, całe 1100 zł na rękę miesięcznie, czasami praca po 10 godzin dziennie, praca na 3 zmiany , z sobotą , niedzielą włącznie, praca nawet przy -14 stopni, -6 stopni. Podsumowując , praca bez urlopu, bez zwolnienia lekarskiego w razie czego, całe 1100 zł, praca również w nocy i weekendy i w mrozie !!!! [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-04-29 09:46:18
Miałam tam staż.... Najgorszy zakład w którym byłam pod każdym względem. Dziwię się że "żywność tam produkowana jest w obrocie handlowym.
wielki 2011-05-05 07:51:52
[usunięte przez moderatora] Praca po 10 godzin to pikuś, tam sie pracuje po 16 godzin:) [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-06-07 18:52:21
Ja też tam pracuję i dziwne rzeczy piszesz;);) pisząc że pracuje się tam po 16 godzin;);) owszem dziewczyny na chłodni C po 10 pracują ale wnioskuję że tylko dlatego że nie którym ludziom tak bardzo chce się pracować;);) ja jakoś żyję i na stołku nie siedzę a robota wcale nie jest zła, tylko pracować to trzeba chcieć!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-08-23 11:36:06
Chcę starać się o prace w ch.o. może ktoś napisać jak wygląda tam prac na produkcji-konkretnie, jak z przerwami, godziny pracy, dni wolne, praca nocna?... jestem kobietą-więc jak wygląda kwestia wózków, transportu towaru wewnątrz firmy...z góry dzięki
anonim 2011-09-14 12:58:16
a ja pracowałem w tej Firmie i szczerze powiedziawszy żałuję,że z niej odszedłem...
anonim 2011-10-21 19:53:17
ja też pracowałem w chłodni i to dość długo.Pracowałem na usługach jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora] ja pracowałem z [usunięte przez moderatora] ludzmi i nie narzekałem i w końcu przyszły zmiany [usunięte przez moderatora] ze swoim synem ktory nie ma pojecia o niczym po drugie kto zamieszcza ogłoszenie o prace że \'doświadczenie nie mile widziane\'przecież to chore jest ale nic dziwnego ze tak sie dzieje w tej firmie jak zatrudniaja takich ludzi ogólnie ekipa jest spoko tylko dyrektorków za dużo jest pozdrawiam
brokul i kalafior. 2011-11-04 00:38:51
Umowa zlecenia bez szans na umowe o pracę choć nie wiem jak byś się starał, 8 brutto na godzinę, ubiór pracowniczy tragiczny.. stare, wymiętolone ubrania, brak wyposażenia higieny pracownika oraz ochrony ( rękawiczki, fartuchy ochronne, używane kalosze ). Obiady ? cztery zupy na krzyż! Większość pracowników to Weterani prawie wojenni ;), którzy doskonale wiedzą gdzie się ustawić, aby mlody pracownik harował za czterech. [usunięte przez moderatora] O braku organizacji również pragnę wspomnieć. Plusem jest to, że nie było problemu ze zorganizowaniem sobie dnia wolnego, ale wiadomo umowa zlecenia ( nie było za to płacone ). [usunięte przez moderatora]Cóż.. Młodzi wzięli się do rządzenia zakładem myśląc, że zawojują caly świat, Pozdrawiam i proponuję pójść do [usunięte przez moderatora] ;),
Kownacky 2012-06-15 12:29:51
Jak teraz jest w chlodni z zarobkami i godzinami pracy moze ktos cos powiedziec na ten temat ? Bo chce tam isc do pracy.

Pozdrawiam i czekam na odp.
zapierdalacz 2012-07-22 16:11:22
jak najbardziej nie polecam..[usunięte przez moderatora]
Rzeczy niemożliwe załatwiamy od zaraz. 2012-11-08 20:04:51
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cz - 2012-07-22 16:11:22

jak najbardziej nie polecam..[usunięte przez moderatora]
Słuchaj, to jest praca, a nie piknik. Jak ściemniasz to inni to widzą, jak zapierdzielasz to nikt tego nie widzi:D (żart) Dlatego trzeba pokazać się z dobrej strony i zainteresować się trochę co , gdzie i jak, a wątpliwości lub inne sporne sytuacje z brygadzistami (kami)wyjaśnić u mistrzów, ale z kulturą i rzeczowo na temat . Jak czegoś nie wiesz, to się zapytaj (palarnia to najlepsze miejsce:D). Od tego są mistrzowie, brygadziści . Serio, to już nie są czasy starej chłodni, gdzie się przerzucało po 30 t na zmianę. Fajny klimat w pracy gwarantowany, tylko trzeba się zintegrować, A wynagrodzenie za prace? Hmm, widać widoki na dobre zarobki, ale ( zawsze jest jedno wielkie ALE) może tak zostanie :) .Pozdrawiam.
hobbitka 2013-07-14 22:16:38
Pracuję w Chłodnii od dwóch miesięcy i widzę fajny klimat(pani Katarzyna). Wiem ze nie mam tutaj aktualnie duzej odpowiedzialnosci, ale będę szła w takim kierunku, aby się wykazać. Było już mi dane pracować na lodach i produkcji świeżego. Ostatnio na tzw. pakowaczce. Pozytywnie oceniam mistrzyni Katarzyne, jak na drugi miesiąc zatrudnienia. Ale zauwazam brak zgrania, niektóre brygadzistki nie chcą pomóc nowym, ale to chyba jest w ich interesie, aby szkolic nas. Z tego co słyszałam nic nie dostaja za tego typu przeszkolenia innych, nowych. Wyplaty jakby nie spojrzec sa nawet dobre jak na nasz region, dla tych co są na etat, ale nz zlecenie to juz różnie bywa. Na swiezym od 1300 do 1400 na zlecenie, tych na etatach balam sie zapytac.
jtw 2013-09-30 12:15:17
chciałam się zapytać czy ktoś się orientuje czy przyjmują tam,np . do pakowania?i jakie są zarobki dla osób nowych?praca 3 zmianowa?
Ada 2014-09-25 13:19:12
Praca ciężka, pieniądze nie są rewelacyjne.
Kadra jest z kosmosu. Dwóch dyrektorów,kierownik,mistrzowie-każdy ma inne zdanie, a na koniec przyjeżdża taki młody co to pracuje godzinę dziennie i ma wszystko gdzieś, ale wszyscy go słuchają. Z nim najlepiej ustalać wszystko, pod warunkiem że mu się przypomina codziennie i że jest trzeźwy.
Firma funkcjonuje, ale jakim cudem to nie wiem bo wszystko to jeden wielki bałagan.
Drabi 2014-09-26 22:16:22
Każdy w tej firmie uważa się za ważniaka a jak wpadnie małolat od szefa to wszyscy siedzą cicho. Swoją drogą małolat to ma zajefajne życie bo wpada na godzinę dziennie albo wcale i wszystkich beszta a zgarnia 5 tysiączków podobno za nic. Jak chcecie iść pracować to uzgadniajcie wszystko z młodym bo reszta to jest nic nie warta.
Pewny! 2015-02-27 04:28:29
Co tu ma pewność siebie do znajdywania pracy, niektózy pracodawcy wolą jak ktoś nie jest za bardzo pewny siebie. Myślicie, żę zawsze szukaja liderów i takich co porozstawiaja po kontach, bo teraz czekacie na decyzje i chcilibyscie pracować już od jutra. Nie ma lekko trzeba czekać. Ja stawiam na siebie i mam nadzieje, ze popracuje
lleon 2015-04-14 20:04:00
Siema chciałbym się zapytać czy przyjmują do pracy w chłodni i czy dają umowe o prace.
Ok 2015-08-18 06:08:57
Cały czas szukają ludzi na produkcję. Nie zawsze znajdzie się jakieś ogłoszenie ale warto przynieść cv do kadr.
ciekawy 2016-04-14 15:16:27
odczuwacie jakieś skutki uboczne np. osoby pracujące od dłuższego czasu w chłodni?
wik 2016-05-20 09:40:40
ja poszukiwalabym pracy u nich jako Mechanik urzadzen lub tez operator urzadzen, mam skonczone budownictwo maszyn, znam sie na pracy, czekam na oferty
Zostaw swoją opinię o Chłodnia Olsztyn - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chłodnia Olsztyn