brak logo

Advertis Grupa

Pruszków

Opinie o Advertis Grupa

Krystyna 2012-03-19 19:34
Nie polecam pracy w advertis! Nie wypłacają wynagrodzenia w terminie. Ogólnie atmosfera pełna napięcia i stresu. Nie szanują nikogo!
5
henryk 2012-03-19 19:49
pracodawcy nie szanują pracowników. stwarzają pozory poządnej firmy, jednak niejednokrotnie mozna obawiać się albo opóźnienia wypłaty wynagrodzenia albo nie wypłacenia całości. wydłużone godziny pracy, niepłatne nadgodziny. umowa na najniższą kjarową...
2
wujek dobra rada 2013-02-06 12:06
byłem na rozmowie na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Pracuję w wielkiej korporacji i zostałem zaczepiony na goldenline przez Panią Dyrektor z tej firmy. Siedziba fajnie zrobiona, jest wizytówką tego co produkują. Zeby było jasne zostałem zaproszony na rozmowę, nie wysłałem im nawet CV. Pan Dyrektor pyta mnie: jak chce ich przekonać do siebie. Gdy odpowiedziałem, że to on powinni mnie próbować przekonać zostało mi wytłumaczone, że ta rozmowa nie będzie tak przediegać. Pomyślałem: OK, może rzeczywiście firma jest kzak i nie ma co się stawiać. Zostałem standardowo przepytany, potem ja przepytałem Pana Dyrektora. Okazało się, że szukają prawej ręki pana Boga :D Nie byłem zdecydowany czy jestem zainteresowany, gdyż system w jakim sobie pozwalają pracować mi nie do końca pasuję. Haos i wszystko na wczoraj... Kiedy padło pytanie odnośnie oczekiwań finansowych i powiedziałem ile zarabiam i za ile jestem skłonny rozpatrzeć tą propozycję, Dyrektor oznajmił mi, że nie będzie mnie czarował, gdyż nie mieszczę się w budgecie, który wynosi dokładnie połowe kwoty której oczekuję. Brak pojęcia, próbują przyciągnąć kogoś z wielkiej firmy i zapłacić mu telo co dobramu magazynierowi. Trochę parsknąłem i poleciłem, żeby szukali wśród studentów bez doświadczenia :D
1
milch 2013-11-15 10:49
(usunięte przez administratora). nie do końca wiedzą kogo chcą zatrudniać. Typowa polska (usunięte przez administratora) firemka ktora sadzi sie by byc kims na skalę światową... a jest to tylko jakaś lokalna manufaktura ktora sobie wnętrze upstrzyła i stara sie przekonać wszystkich że sa kims wyjątkowym.
Zarządza ta firmą koleś który mam wrażenie nie bardzo jarzy o co chodzi (chemik ktory siedzi w reklamie... to jak połaczenie(usunięte przez administratora) z perfumami)
Nazwisko tego szpeca mozna znaleźć w sieci.
1
pytacz 2014-06-05 14:03
Witam,
czy ktoś może podzielić się opinią o aktualnej sytuacji w firmie? jakie dają umowy? pieniądze? czy warto sobie zawracać głowę ?
gość111 2015-09-02 20:39
nie polecam współpracy z tą firmą, nie płacą, zwyczajni oszuści.
3
zika 2016-05-13 22:51
jak sytuacja w biurze w firmie ADVERIS? obecnie szukają osoby na stanowisko SPECJALISTA DS ADMINISTRACJI.
mnb 2016-05-23 18:54
w advertisie stabilizacji nie znajdziesz.
mona 2016-07-01 15:06
Witam serdecznie,
nie wiem, na jakie stanowisko Pani aplikuje. Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę. Większość z ekipy pracują od kilku lub kilkunastu lat, czy,s to nie jest wystarczająca informacja o stabilizacji firmy?
Podaję adres do rekrutacji i zapraszam do kontaktu.
rekrutacja@advertis.pl
anonim5 2016-07-13 17:14
Szkoda czasu.
2
Ilonka 2016-09-13 19:01
Niestety z przykrością ostrzegam przed praktykami jakie stosuje prezes i zarząd firmy - zatrudniają ludzi na najniższa krajowa , resztę wynagrodzenia uzupełniają umowami o dzieło , zleceniami -jeżeli wogole wypłacają to często jest problem z terminowością , pomijając praktyki stosowane przy rekrutacji - zapraszają każdego potencjalnego pracownika na jeden dzien - niby na próbę po której oczywiście nawet nie masz co liczyć na wynagrodzenie za ten przepracowany dzień ,brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony zarządu ( osob rekrutujących)na temat twojej kandydatury. Ogólny chaos , brak podstawowej struktury ,podziału obowiązków , i szacunku zarządu do pracownikow, 9 godzinny czas pracy , fikcyjne przerwy , praktyki z małych polskich firm pomijające w każdy możliwy sposób KP
1
Mira 2016-09-22 23:51
Widzę ze oszukuja i nie szanują czasu innych ludzi - jestem kolejna ofiara - dnia próbnego -bez jakiejkolwiek odpowiedzi i oczywiście zapłaty za te 9 godzin pracy , nie dajcie sie nabierać na te pseudo praktyki prezesa który o rekrutacji nie ma zielonego pojęcia ,a kultura organizacji to dla firmy Advertis pojęcie nieznane ....szkoda czasu ... Nie polecam !
naomi 2017-01-11 22:45
widze, ze w tym bagnie po staremu. syf kiła mogiła i polackie meneżery
Zostaw swoją opinię o Advertis Grupa - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advertis Grupa