Opinie o Advertis Grupa w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Advertis Grupa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Advertis Grupa o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advertis Grupa w Pruszków

Administrator Nowy wpis

Firma Advertis Grupa dodała ofertę pracy na stanowisko Project Manager. Warto składać swoje CV?

Jak wygląda sprawa grafiku w Advertis Grupa. Czy pracodawca idzie na rękę?

stary pracownik Nowy wpis

Nie, zawsze musisz zostać dłużej.

Jak w Advertis Grupa wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

red

Pracując po 12 godzin dziennie, jak zapytasz o nadgodziny jesteś do zwolnienia. Musisz udawać wiecznie zadowolonego - uśmiech na twarzy nie zależnie od sytuacji. Musisz akceptować chamstwo ulubieńców właścicieli.

Halina
@red

nie rozumiem chyba. w sensie lepiej nie pytać ale normalnie z tego rozliczają? dalej są tylko umowy zlecenie czy jest jakiś progres jednak?

kandydat Nowy wpis
@red

A kto jest ulubieńcem właścicieli, żebym się nie wychylał na strzał?

Były ..na szczęście!

Nieprzychylne opinie znikają!!!! Widzę że szefostwo wysupłało (mniemam z zaoszczędzonych opłat za pracowników) sporo kasy na abonament w ,,GoWork'' z możliwością kasowania opinii mówiących prawdę o tej firemce. Choć ich na to stać ...... zawsze to jakaś kara za cwaniactwo wobec pracowników,U.S. i ZUS-u.

@Były ..na szczęście!

No nie wiem, GoWork podobno nie usuwa wypowiedzi, które nie łamią ich regulaminu, a firma sama ze swojego widzimisię też nie może ich usuwać - z tego, co mi wiadomo. Ale jestem ciekawa, ile jeszcze osób się natnie na Advertis i ich podejście do pracownika.

@Były ..na szczęście!

A wiesz coś może w temacie ZUSu? Wzięli im się za tyłek w końcu?

Były ....na szczęście!
@Wiedźma

A jak wytłumaczysz że opinie znikają...jedną pamiętam na 100%...... bo była dość ciekawa i ostra :)

Były ....na szczęście!
@Były ....na szczęście!

FAQ dla pracodawców.....regulamin GoWork 12. Jak mogę uzyskać lepszą kontrolę nad wątkiem dot. mojej firmy na forum? Poza narzędziem subskrybowania wpisów (zob. pytanie 3), które jest darmowe, oferujemy Państwu jeszcze jedną, płatną opcję - Złoty profil pracodawcy. Złoty profil pracodawcy to złożona usługa, której częścią jest m.in. możliwość samodzielnego archiwizowania wpisów niezgodnych z regulaminem, bez potrzeby kontaktu z naszym konsultantem czy wymogu czekania maksymalnie 21 dni na zarchiwizowanie opinii. Musimy jednak zaznaczyć, że możliwość samodzielnej archiwizacji również dotyczy wyłącznie wpisów łamiących regulamin forum lub prawo polskie. Wszystkie samodzielnie zarchiwizowane przez pracodawcę wpisy są przeglądane przez naszego administratora, a następnie przywracane na forum, jeśli nie noszą znamion łamania regulaminu. Regulamin świadczenia usługi Złotego profilu pracodawcy dopuszcza również możliwość zablokowania narzędzia samodzielnej archiwizacji w wypadku, w którym byłoby ono nadużywane do archiwizacji opinii zgodnych z regulaminem. Na ten moment taka sytuacja nie miała miejsca – dokładamy starań, aby wszyscy pracodawcy posługiwali się swoimi uprawnieniami w zgodzie z regulaminem forum.

@Były ....na szczęście!

Właśnie o to chodzi, jeśli wpis nie łamie regulaminu bądź prawa polskiego, nie można go usunąć. Widocznie tamten wpis musiał być wulgarny i dlatego gowork go usunął, przynajmniej tak sądzę na tyle, na ile znam mechanizmy moderacyjne.

Były...
@Wiedźma

Nie pamiętam tam żadnych wulgaryzmów i o to chodzi

Belzebub
@Wiedźma

Witam chyba się wzięli dostałem dziś info z zusu o wszczętym postępowaniu. Pamiętam jeszcze jak przed kontrolą z zusu pracownicy byli pouczani co mają mówić a czego broń Boże nie.

@Belzebub

Też to pamiętam. To był absurd najwyższych lotów. Z perspektywy czasu widzę, że praca w tej firmie w ogóle była absurdem. Żadne nowe kompetencje nie są warte tego, jak tam jest traktowany pracownik i cieszę się, że nie przypłaciłam tego kolejnym pobytem w szpitalu psychiatrycznym. Sprawdzę, może też na mnie czeka list z ZUSu. ;)

@Wiedźma

Przede wszystkim, nie wypowiadajcie się na temat "złotego profilu" w taki sposób, jakby informacja o tym była tajemnicą. Użytkownik wkleił wyłącznie część treści tak zwanego FAQ dla pracodaców i regulaminu. Pozostała część treści widnieje na stronie głównej serwisu, w zakładce Opinie o Pracodawcach. Dla zainteresowanych przesyłam link dotyczący funkcjonowania forum: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy Jeżeli dany wpis został usunięty, musiał łamać regulamin lub/i polskie prawo. Dlatego też zawsze proszę, by czytać zasady regulaminu, ponieważ usprawni to komunikacje nam wszystkim. https://www.gowork.pl/regulamin

Obserwator
@Teresa

Czytałem i pozostała część nie ma właściwie znaczenia co do meritum sprawy tu poruszonej ..dotyczy ogólnych spraw związanych z regulaminem.Skopiowane zostało to co najważniejsze i nie odczułem atmosfery tajemnicy!-- Więc wypowiedź Teresy/pracownika jest powiedzmy nie wiadomo po co!(choć wiadomo po co!)------ Natomiast poszperałem z ciekawości i spotkałem bardzo ciekawe informacje(zaznaczam pochodzące od pracodawców!!!) o nagabywaniu przez tzw. handlowców portalu ich do zakupu "złotego profilu" w celu kasowania złych opinii. Biznes to biznes więc chyba nie wszystko jest tak kryształowo bezinteresowne.

@Obserwator

Warto zapoznać się ze wszystkimi źródłami dostępnymi na oficjalnej stronie GoWork.pl a następnie wyciągać wnioski. Ponownie proszę, abyś zapoznał się z linkami dostępnymi poniżej i nie wprowadzał użytkowników w błąd: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicyhttps://www.gowork.pl/faq_pracodawcy Znajdziesz tam wszelkie informacje na temat funkcjonowania serwisu.

opinie
@Wiedźma

uwierz mi usuwają, wystarczy zapłacić

@opinie

Pamiętaj, że Twoja wypowiedź jest sporym oskarżeniem w stosunku do firmy GoWork. Wpisy usuwane są wyłącznie ze względu na łamanie regulaminu. Jeżeli masz jakikolwiek dowód na to, że można zapłacić za usunięcie wpisu innego użytkownika to proszę, przedstaw to.

Kala
@Były ..na szczęście!

Spokojnie. Jest też drugi profil Advertis, na którym można przeczytać wiele więcej :)

Firma Advertis Grupa prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog produkcji. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Advertis Grupa? Oddzwaniają zawsze?

Tam odpowiedź masz praktycznie od zaraz albo pasujesz do profilu albo nie

Czy w Advertis Grupa zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Obecno/a

I nie tylko próbnym ..tzw. śmieciówki bez świadczeń na firmę córkę.

Tonik

Firma wypracowała sobie dobre opinie ale aktualna sytuacja i kryzys spowodowany przez epidemię niestety zagraża każdej firmie.

Już chyba były:)
@Tonik

Dobre opinie?..z rotacją pracowników jak klientów w Biedronce? ...leżę ze śmiechu ....to już nawet śmieciówek nie chcą płacić?

Czy Advertis Grupa organizuje staże dla studentów?

Hehe

Organizuje wypady........ z pracy:)

Już chyba były:)

Śpieszmy się kochać ludzi w Advertis bo tak szybko odchodzą :)......I ta firma ma czelność afirmować się z OŚP...wstyd dla Orkiestry

Czy w tej firmie nadal pracuje technolog, którego nadwagą jest równa zadenciu i arogancji jaka sobą reprezentuje. Czy nadal uważa że rządzi ta firma i bez niego firma upadnie:). Jeżeli nadal pracuje przekażcie by zaczął się zdrowiej odżywiać bo po jego wyjściu z toalety przez pół dni nie da się tam wejść.

A może byś tak skrytykował/a go konstruktywnie. Moze jakieś przykłady tych nadętych zachowań? To ze nie pachnie kwiatami nie oznacza ze trzeba go skierować do dietetyka.

Grażyna

@Pracownik Forum służy po to, aby pisać o warunkach zatrudnienia w Advertis Grupa. Firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

(usunięte przez administratora)zachowanie wobec kobiety w ciąży, krytykowanie po kątach właścicieli i współpracowników, negowanie pomysłów współpracowników, czy nasmiewanie się z pracowników produkcji w sytuacjach gdy coś zawala,oraz donoszenie do szefostwa na wszystkich którzy osmiela się skrytykowac jego projekty. Taki mały człowieczeństwa :)

Pracownik od kilku lat

@Belzebub w 100% zgadzam się z Twoją opinią. Przez produkcję przewinęło się kilku (usunięte przez administratora). Czasem konstruktywną krytyką w postaci krzyku taki ktoś(usunięte przez administratora)musi dać do zrozumienia, że w Advertis nie ma miejsca na głupotę. Odbierane to jest często jako "tylko krzyk" bo ludzie nie rozumieją co chce im się przekazać. Na szczęście takie przypadki (usunięte przez administratora) zdarzają się coraz rzadziej. Na Produkcji pracuje się bardzo dobrze jeżeli ktoś wywiązuje się ze swoich obowiązków. Dużo ludzi podejmując pracę, na interview bezczelnie kłamie o swoich umiejętnościach lub są ich nieświadomi, później wychodzi to (usunięte przez administratora) i zaczyna im coś nie pasować. (usunięte przez administratora). Pozdrawiam serdecznie.

@Pracownik od kilku lat

Jeżeli darcie mordy i upokorzenie ludzi na oczach współpracowników, ktoś uważa za sposób zarządzania ludźmi to tylko pogratulowac, ręce opadają. To jest zwykle gowniarstwo i tchorzostwo, nie mające nic wspólnego z byciem kierownikiem. Fachowiec z niego może i dobry,(usunięte przez administratora)

klient

no cóż, obsługa fatalna. Nie wiem jak tam się pracuje, ale ja mam wrażenie że jest to firma jednoosobowa. Pani M - drugiej tak nieogarniętej osoby nie znam. Produkty - nieprzemyślane, usługa fatalnie wykonana, za to poczucie wartości ogromne i kompletnie nieuzasadnione. Odradzam

Obserwatorka
@klient

Ale za to 15-ty w ciągu ostatnich kilku lat (usunięte przez administratora) zakupowiec-magazynier" potrzebny (jak znam życie za najniższą krajową plus śmieciówka) ....śpieszmy się kochać ludzi tak szybko ......zostają wykiwani :)

Obecny klient
@klient

W firmie jest kilka kobiet których imię rozpoczyna się na literę "M",może coś więcej zostanie napisane w tej kwestii. Z strony naszej firmy zauważyliśmy brak kompetencji z strony administracji. Ta Pani nic nie wie i zawsze musi się dowiedzieć. (usunięte przez administratora). Powinna pójść na kurs lub szkolenie.

@Obecny klient

Pani M. Z administracji nic nie wie? Jak to? To przecież to typowy Mariusz z Ucha Prezesa, osoba która o wszystkim uprzejmie donosi. Żeby jeszcze donosił prawdę, niestety zawsze dodaje swój komentarz, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Ale jej się wydaje że w ten sposób buduje swój autorytet sic. Do tego ma nadzieję na awans? Tylko na kogo? Z taką niekompetencja!!! Nie polecam pracy w tej firmie. Im więcej pracujesz, starasz się, tym chcą od ciebie jeszcze więcej. Do tego ten kierownik produkcji, który problemy osobiste i kompleksy okazuje ciągłym dacie mordy i obrażaniem wszystkich. Pozdrawiam

Obecny klient

My mieliśmy "przyjemność" współpracować z Panią N. z administracji za to P.M. nami się opiekowała zleceniowo. Tragedia. Dodatkowo pod nieobecność P.M. zajmowała się nami P.A. cóż...było jeszcze gorzej.

Ambiwalentny Zboku
@Obecny klient

Patrząc na komentarze odnosi się wrażenie, że ta firma ma problem gdzieś w środku, to znaczy ludzi miedzy sobą nie potrafią się porozumieć. A pracownicy zamiast porozmawiać miedzy sobą to korzystają z możliwości internetu na oczerniani się nawzajem. A to Pani M, P, N, M, i jeszcze inna co to sobie coś zrobiła, ludzie kogo to obchodzi. Idźcie na piwo po pracy wygarnijcie sobie co wam na sercu leży albo pogadajcie z szefem aby team building wam zorganizował. Zanim ktoś przyjdzie do was powinien dobrze się zastanowić. A całemu zespołowi życzę oczyszczenia atmosfery w zespole.

Damian
@Ambiwalentny Zboku

Dobra atmosfera w zespole pracowniczym to bardzo ważna kwestia. Zastanawia mnie więc, czy pracownicy firmy Advertis starają się w jakiś sposób integrować ze sobą? Trafnie zauważyłeś, że wspólne wyjście po pracy i powiedzenie sobie wprost co leży na sercu, mogłoby wiele pomóc w tym zakresie.

@Damian

Ale nam się teoretycy po szkoleniu korespondencyjnym "public relations" trafili ..... Otóż panowie "do tanga trzeba dwojga",a jeśli chodzi o problemy "Monarchii Advertis"...to tak jakby Draculę namówić na wegetarianizm.

Belzebub

Witam wszystkich pracowałem w adcertis jakiś czas i naprawdę zdążyłem poznać tą firmę od najgorszej strony ale i też od tej "dobrej" ale do brzegu. Akurat kierownik produkcji (usunięte przez administratora) został wybrany na to stanowisko właśnie przez pracowników tejże produkcji, jest to konkretny facet z jajami który swoim autorytetem zdobył sobie zaufanie chłopaków. Dla Niego w mojej ocenie wszystko było albo czarne albo białe, jeżeli dobrze się wywiązywałeś że swoich obowiązków On to doceniał a jeżeli leciałeś w kulki no to sorry. Jeśli czasem zdarzyło Mu się krzyknąć to nie dlatego że ma kompleksy tylko dlatego że musiał się męczyć z jakimś(usunięte przez administratora)do którego nic nie docierało. Pozdrawiam serdecznie

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Advertis Grupa?

Doświadczona

Chętnie się wypowiem. Firma przed spotkaniem z ZUSem, bo była już kontrola i zeznania pracowników. Firma zrobiła szkolenie, gdzie na tablicy szef firmy Paweł tłumaczył ludziom, co maja mówić jak będą zeznawać (pod odpowiedzialnością karna)! Tłumaczone były rzeczy, które pracownicy słyszeli po raz pierwszy w życiu! Pracownicy byli zatrudniani w jednej spółce na najniższa krajowa na umowę o prace i w drugiej na resztę, która sobie wynegocjowali w drugiej spółce i na umowę zlecenie. W takiej sytuacji ZUS musiał się zdenerwować, bo Advertis na takiej formie zaoszczędziło naprawdę bardzo dużo. Dostali tez karę. Sprawy sądowe trwają dalej, a oni dalej się uśmiechają i udają, ze wszystko jest ok - taka ich taktyka. Dopóki prezes woZi się audi, a jego żona poprawia sobie wygląd implantami - to czuja się bezkarni jak widać i będą ściemniać dopóki mogą. A ich dzieci się tego uczą... współczuje.

Obecno/a
@Doświadczona

Należy dodać że szefostwo samo sobie wynajmuję halę za ...(no właśnie i to jest ciekawe) za można powiedzieć z czystym sercem podwójną stawkę rynkową, co oczywiście przekłada się na wieczne straty w tej firmie .... i tak obiecywane premie (podobno zależne od zysków) drodzy pracownicy! Obiecanki cacanki ....a głupiemu radość!

Feniks
@Obecno/a

Tak, to prawda. Jedna spółka Advertis sp zoo (ten sam zarząd) wynajmuje drugiej spółce lokal za kosmiczne pieniądze (Advertis sp komandytowa). To bardzo ciekawe studium przypadku szczególnie, ze lokal jest w ich posiadaniu od wielu lat. No i dostali ogromne dofinansowanie z UE, o czym dumnie informuje tablica na budynku. To jak? Wy tez sami sobie płacicie za na przykład raty za dom na kredyt? Fajnie by było! Jak to nazwać? jajko mądrzejsze od kury ;p

mnb

w advertisie stabilizacji nie znajdziesz.

@mnb

dlaczego tak Pan(i) uważa? Szczycimy się znikomym wskaźnikiem rotacji.

BS...
@Marcin

Znikomym wskaźnikiem rotacji?? Wystarczy pojechać do, któregokolwiek z waszych dostawców i zapytać o zaopatrzeniowca Advertis. Odpowiedź jest tylko jedna: "A który to? Przez ostatnie 1,5 roku poznałem ich chyba z 6. To samo dotyczy project menager-ów i technologów. Marcin na prawdę tego nie widzisz czy nie chcesz widziec???

Doświadczona
@Marcin

Niska rotacja? Ciekawe... Mała firma z Pruszkowa a rotacja jak w call Center!!! Ok 23 pracowników na stałe, a w ciągu roku przewija się ok 60-70 osób! Serio! Info do sprawdzenia, bo tyle PITow jest wysyłanych! Firma Advertis (usunięte przez administratora) ludzi - na formie zatrudnienia, wynagrodzeniach i wielu innych kwestiach. Na prowizje nigdy nie ma pieniędzy, ale na nowe foteliki i płatny PR w branżowej prasie jest. Ogolnie większość projektów, którymi szczyci się ta firma - jest dosłownie kupionych. Architekci dostają kasę pod stołem za wybranie ich jako realizatora projektu. Nie chce wymieniać konkretnych miejsc, ale naprawdę duże pieniądze tam idą - i to nieopodatkowane dodam.

Obecny pracownik

Advertis Grupa to firma, która ma opinię dobrego pracodawcy. Niestety w każdej firmie znajdą się marudy!!!

nieobecny
@Obecny pracownik

Czytajac Twoja opinie zbiera mi sie na wymioty . Nie osmieszaj sie... Wynagrodzenie,atmosfera jak i podejscie 'szefostwa' znajdują sie na poziomie 0. Jaka dobra opinia ? wzgledem czego ? wynagrodzenia ? atmosfery ? czy moze godzin pracy ? stres,natłok,brak odpowiedniej wiedzy i ciągłe rotacje. - cała 'frima'

@nieobecny

Potwierdzam, rotacja zabójcza, atmosfera jak roller-coaster, raz jest super, a potem padaka. Jedyne, co mi dobrego przyszło z pracy w tej firmie (a raczej, dwóch firmach??? w końcu chyba każdy tam robi na dwie umowy (sic!)), to duża garść nowej wiedzy. Szkoda tylko, że za cenę czucia się jak bezwartościowe gie. Cały czas myślałam, że tylko ja tak miałam, że problem leżał we mnie - otóż nie... :) Z czystym sumieniem - NIE polecam.

Też obecny
@Obecny pracownik

Szczególnie jak piszą to znajomi szefa :(

@Też obecny

Takie Kacperki:)

Kacper Tyszkiewicz

Kimkolwiek jesteś schowaj sobie swoje kompleksy do kieszeni, albo posługuj się swoim imieniem i nazwiskiem otwarcie. Z popcornem w ręku czytam opinie na tej stronie, ale NIGDY ich nie piszę. Więc jeśli masz jakikolwiek problem z moją osobą to zapewne wiesz jak się ze mną skontaktować - z wielką przyjemnością Cię wysłucham. Pisanie takich rzeczy pod prowizoryczną osłoną internetowej anonimowości jest żałosne, na poziomie podstawówki wręcz.

@Kacper Tyszkiewicz

Walnij w stół a nożyce się odezwą! Tylko dwie osóbki (nie wliczając G.) mogły napisać takie lizusowstwo K.i A. reszta by się nie zniżyła do tego poziomu! A jeśli chodzi o podpis to w główce sieczka czy reszta mózgu? Jak się zwolnię to wtedy ...pocałujta w d...ę wójta!

Kacper Tyszkiewicz

Powtórzę - miej odwagę powiedzieć to w twarz. Skontaktować się ze mną potrafisz, chętnie wysłucham Twojej argumentacji i zarzutów. Skończ z dwulicowością. Była taka kampania, o tak zwanych "kozakach w necie" :)

Nie ruda/y
@Kacper Tyszkiewicz

Dwulicowość?....to raczej cecha rudych.....tak nam kiedyś wmawiali :) .....a przy okazji "takie (usunięte przez administratora)" to miałam/em na myśli takie złośliwe duszki:)ale skoro wziąłeś to do siebie to coś może być ma rzeczy..trzeba było nie pchać się przed szereg :) a tak ...nadgorliwość gorsza od faszyzmu i całujta....

@Nie ruda/y

"to miałam/em na myśli takie złośliwe duszki:)" serio? Dlatego wcześniej napisałeś: "Tylko dwie osóbki (nie wliczając G.) mogły napisać takie lizusowstwo K.i A. reszta by się nie zniżyła do tego poziomu!" wywołując do tablicy mnie i Aldonę? Gubisz się w zeznaniach, a dodatkowo jesteś tchórzem. Powodzenia w dalszej pracy w firmie, do której żywisz taką niechęć. Na pewno czujesz się spełniony i szczęśliwy na koniec dnia. Tego Ci z resztą życzę, niezależnie od zdania, jakie masz na mój temat.

klient

Innocenty

Idealnie to nigdzie nie jest i każdy jest tego świadom. Przestańcie wiecznie marudzić tylko niech każdy robi swoje!

Lazurx

Niedawno brałem udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko w Advertis. W wyniku pierwszej rozmowy zostałem poinformowany przez p. Monikę G. o tym, iż mój profil umiejętności odpowiada wymaganiom na to stanowisko. Drugim etapem rekrutacji miało być zadanie/test do wykonania który miał potwierdzić moje kompetencje. Zapytałem uczciwie czy zostanę poinformowany w przypadku gdybym jednak miał nie przejść do kolejnego etapu. Pani Monika zadeklarowała wtedy, że takie zadanie otrzymam z uwagi na mój profil . Mimo zapewnień, że w ciagu kilku dni dostanę owe zadanie na maila nie otrzymałem go do dzisiaj (wkrótce minie miesiąc). Niezależnie od przyczyny, sytuacja ta pokazuje stosunek do aplikantów. Gdyby nie deklaracja o zamiarze wysłania tego zadania nie byłoby w ogóle sprawy. Wisienką na torcie jest fakt, że zaproszenie na rozmowę otrzymałem w wiadomości elektronicznej a na p. Monikę czekałem 15 minut.

Dawno temu i na szczęście
@Lazurx

Człowiek ze wsi wyjdzie...ale wieś z człowieka nigdy!(i nie chodzi tu o zamieszkanie :) ) To się nazywa "słoikowe nowobogactwo" pewnych osób zarządzających firmami np. takimi jak ta (w połowie dosłownie!) Traktowanie ludzi pogardliwie to znak firmowy Advertis.

może przyszły

No i jak sytuacja w firmie? :)

Obecno/były
@może przyszły

A bez zmian dziękujemy........wieczne szukanie głupich do pracy...... praca na dwóch etatach....wymagania za trzech..... rejestracja na najniższą krajową plus umowa śmieciowa na specjalnie do tego stworzoną firmę/bis......czyli pasmo niekończących się sukcesów państwa G. ........znaczy się .....przekorna stabilizacja!

I znowu skasowana prawda ....to powtórzę dwa razy!!! Jak widzę reklamę pewnego portalu ogłoszeniowego o pracy i śmiesznego buca rozdającego świnki! To od razu ogarnia mnie pusty śmiech i skojarzenie ......praca w ADVERTIS u państwa G.!!! Pamiętajcie marzyciele...oszczędnością i pracą ludzie się bogacą !!! Hahahahaha

Już nie

Na głupstwa...na bzdurki....na dyrdymałki...hahahahahaha! Tak to ta firma.

NimEs

Pół roku przepracowane nie polecam , jedno obiecują drugie się dostaje wykorzystanie pracowników na maxa to norma a szkoda bo praca ciekawa i gdyby zagwarantowali godziwe warunki chetnie bym został ...

@NimEs

Ta pseudofiremka od lat szuka ......magazyniera,kierowcy,handlowca,oferenta,blacharza,złotej rączki,technologa,komputerowca,księgowego,osoby produkcyjnej wszystko w jednym!!! czyli kogoś na wzór Pana Boga!!! z umową na najniższą krajową plus ochłapy śmieciowe pod stołem bez świadczeń. Mieli już naprawdę dobrych... ale byli za głupi,skąpi i pazerni żeby ich docenić.

Już nie!

Wyjąłeś/aś mi to z ust znam parę wartościowych przykładów z ostatnich lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Advertis Grupa - Pruszków

Advertis Grupa