Opinie o MEGA w Bełżyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MEGA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MEGA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGA w Bełżyce

sławek

ciekawa lektura...dobrze świadczy o kierowniku.. chłop z jajami i nikt mu nie podskoczy...wartościowy facet, już go polubiłem [usunięte przez moderatora]

chyba chciałbyś pracować...[usunięte przez moderatora] zwolnili bo do dwóch zliczyć nie umiał to pisze bzdury...

Dokładnie prezesa [usunięte przez moderatora] stanowisko jest zagrorzone, kierownika dac na ten stanowisko i odrazu Firma podniesie płace

No widac zamieszanie w tej firmie duze i za to wszystko ludzie winia kerownika no fakt jakis struty chodzi w tej pracy mam nadzieje ze nas nie pozwalnia

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MEGA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokładnie a skoro tam pracujesz to sam jestes beznadziejnym dnem, i popieram tych ludzi kturzy z tego dna sie wyrwali.

DokÃ????adnie a skoro tam pracujesz to sam jestes beznadziejnym dnem, i popieram tych ludzi kturzy z tego dna sie wyrwali.

abrabra

Z Waszych opinii to nie zaciekawie tam jest ale jesli komus potrzebna praca to pewnie mozna pujsc na jakis kompromis. Napiszcie jakie sa tam zarobki i ile sie pracuje.

Praca czyni wolnym.

Ta literatura ...bardzo cieszy mnie. Kierowniku to nie moja wina że masz tyle wrogów.

ona

A od kiedy to mega odmawia komuś pracy, musisz spełnać jedynie ponisze warunki: 1.Musisz być głupszy od kierownika (o takich pracowników jest trudno) 2.Jeżeli stanie ci się coś w pracy żadnych roszczeń. 3.Pracować za pśie pienądze z usmiechem na twarzy. 4.Jeżeli jest taka potrzeba muśisz pracowac w święta. 5.Nie możesz się starać o podwyrzkę (650zł ma ci wystarczyc) Jeżeli spełniasz poniższe kryteria zapraszamy umowa bezterminowa

Rafał

Byłem tam kiedyś za praco,ale jak kierownik dowiedzial sie że mam skączone studja nawet nie dał mi dojs do głosu. Chyba zazdrosny [usunięte przez moderatora]

onaaa

Kierownik jest oki,ma swoje zasday i ich sie trzyma,wie co i kiedy zrobic żeby dotrzymać terminów!! i co najwazniejsze dobrze współpracuje z szefem :) ale wiadmo sa ludzie którzy zazdroszcza i nic sie na to nie poradzi, a szkoda.

Kierownik

Niech i tak będzie ale widze jak i on nie masz odwagi kończe to besensowne pisanie obrażaj dalej wszyskich może się wkońcu dowartościujesz Pozdrawiam

Kierownik

Może i tak niech będzie czas pokarze Pozdrawim

grafi

Widze ze nadal niewiesz kim jestem,ale wiem jedno ze udalo mi sie wyprowadzic cie z rownowagi cel osiagniety hiiiiii

Kierownik

Pozostawiam to forum i twoje wypowiedzi [usunięte przez administratora] bez komentarza jak zawsze mały zagubiony chlopiec, obrażaj dalej wszyskich niech Ci ulży ale ja na twoim miejscu spalił bym sie ze wstydu ale to tylko o tobie świadczy mam nadzieje tylko ze nigdy tym co ubliżasz nie bedziesz musiał spojżeć w oczy zgadnij na kogo wyjdziesz ??? Pozdrawiam

GELO

O choc raz przyznam ci racje kierowniku z twoim pozomem intelektualnym jest do bani, zreszto nie martw sie i tacy kretyni musza zyc na tym swiecie

Kierownik

Ja sam stanowie beznadziejny pozom intelektualny wrecz beznadziejny ale pogadac se moge tego nik mi nie zabroni Pozdrawiam

Kierownik

Witam Sympatycznego Kolegę urzywajacego Mojego Niku szkoda że nie masz odwagi posługiwać się swoim tylko świadczy o tobie na jakim poziomie sie zatrzymałeś i jakich argumentów możesz urzyć- czyli żadnych . Pozdrawiam

Karol

Ta firma lamie podstawowe prawa pracownika ,unikac

Zostaw merytoryczną opinię o MEGA - Bełżyce

• Jak się pracuje w MEGA?

Zobacz opinie na temat firmy MEGA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGA?

MEGA