Opinie o INCHEM POLONIA Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INCHEM POLONIA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INCHEM POLONIA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INCHEM POLONIA Sp. z o.o. w Łódź

Chciałbym szczerze pogratulować prezesowi. Dzięki jego decyzjom kolejna osoba uciekła z tego tonącego okrętu :) Na palcach jednej ręki można policzyć kompetentne osoby, które jeszcze pracują w tej firmie (pewnie dopóki nie znajdą porządnej pracy). Także @Bronisław niedługo zostaniesz sama i nadal nie będziesz nic ogarniać

uczony

Inchem to dziwna firma w której góra udaje, że pracuje a tak naprawdę brak u nich kompetencji i elementarnej wiedzy z zakresu zarządzania i funkcjonowania firmy produkcyjno handlowej. Panie z biura (tego baraku- siedziby) to istna porażka brak im tylko białych kitelków i wyglądałyby jak z poprzedniej epoki ze sklepów Społem bo zachowują się w stosunku do współpracowników jak by wszystkie rozumy zjadły a tak nie jest. Pracują tu ludzie posiadający dużo większą wiedze niż one. Tu nikt za nic albo wszyscy za wszystko są odpowiedzialni i przez to taki tu bur....el.

Barwnik

Radosny frustracja całkowicie cię zaślepia. W ramach współpracy bywam w Inchemie, rozmawiam z pracownikami wielu działów i widzę co się dzieje. Odnośnie projektów badawczych informację znajdziesz tu: http://inchem.pl/projekty-ue. I kto tu kłamie?

mi wszytko jedno
@Barwnik

Barwnik, jeżeli bywasz w firmie i tak sobie swobodnie spacerujesz po działach, i rozmawiasz ze wszystkimi, /co jest niemożliwe, bo osoby postronne nie mogą sobie od tak wchodzić wszędzie/ to jak będziesz następnym razem, to wpadaj, możemy porozmawiać. A tak najlepiej to podzwoń sobie po ludziach, którzy niedawno poodchodzili, to może dowiesz się prawdy... a poodchodzili nie tylko z BOK, ale i również z innych działów... zresztą jesteś tak dobrze zorientowany, że na pewno to wiesz i wszystkich znasz ... i nie jesteś zaskoczony … szkoda, że nikt Cię nie zna... a może to i dobrze.

@Barwnik

Inchem bierze udział w projektach tylko po to żeby wyciągnąć kasę, pracownicy nic z tego nie mają. Nawet jeśli ktoś z laboratorium jeździ na szkolenia to jakoś efektów tego nie widać. Nie zauważyłem nowych produktów, ani chociażby nowych kolorów w ofercie. Firma stoi w miejscu, a w związku z tym że pracownicy coraz gorsi to opinia o firmie wśród klientów jest coraz gorsza.

wpisz co chcesz

Dopóki w firmie będą pracowały tak niekompetentne osoby jak dyrektor finansowa, która bierze kasę za nic, bo nawet nie potrafi obliczyć VATu, to w firmie dobrze nie będzie. Jedyne co robi to kombinuje jak by tu zwolnić osoby, które wiedzą więcej od niej, czyli praktycznie każdego kto nie siedzi cicho, widząc z kim jest zmuszony pracować.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INCHEM POLONIA Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kontroler jakości - Laborant?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Barwnik

"mi to wszystko jedno" - standardy pracy się jednak zmieniły: " Pigment 16.05.2018 18:32 @Bronisław 11.05.2018 12:58 Bronisław, minusów jest bardzo wiele a plusów znalazłem tylko trzy - piątki to za poprzedniego dyrektora handl.był dniem biurowym, poprzedni dyr. nie truł (usunięte przez administratora)jakimiś tabelkami itp., wypłata na czas. Cała reszta to minusy i trzeba by wiele pisać. Z całą pewnością nie jest to firma godna polecenia." Zaskoczony? Trudno uwierzyć? A jednak?

Wiesław
@Barwnik

To że nie było jakichś głupich tabelek nie znaczy że nie było ich wcale. Były ale z tą różnicą że bardziej pomagały niż jak obecnie zawracały d...ę. Dzień biurowy tak, co drugi piątek, więc można było odpisać na maile, przygotować oferty, uzupełnić CRM, zaplanować trasę. Dla pracowników handlowych (jeżdżących) jest to w firmach norma, jeśli nie mogą zrobić tego w firmie. Polecam zobaczyć trochę normalnego świata. A co do projektów unijnych... Zobaczymy co one dadzą firmie, bo dziś fryzjer może dostać dotację, co nie znaczy że nagle został licząca się firmą.

radosny

Barwnik siejesz zamęt i piszesz nieprawdę. Skoro nie pracujesz a jedynie współpracujesz to skąd masz wiedzę na temat panującej atmosfery i warunków wewnątrz firmy? Skąd wiesz, że pensja płacona jest na czas, że wprowadzony został plan sprzedaży,że można sobie dokupić pakiet multisport itp.? Jakie w ciągu ostatnich 2 lat były szkolenia branżowe? (oprócz śmiesznego szkolenia o lakierobejcy, gdzie klapki malowano pędzelkami do farbek dla dzieci? ŻENADA). O jakich projektach badawczych piszesz? Jaki projekt rozwinął kompetencję wśród pracowników....BZDURY, BZDURY DO POTĘGI piszesz!!!!! Prezes ci kazał???? Nie mydl ludziom oczu że nie jesteś z firmy bo tu idiotów nie ma.

Barwnik

Bronisław dziwisz się że jest bardzo dużo negatywnych opinii na temat pracy w Przedsiębiorstwie Inchem - może przestaniesz się dziwić. Nie jestem pracownikiem ale blisko współpracuję z Inchem. W końcówce ubiegłego roku w Inchem nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Handlowego co oznaczało zmiany w dziale handlowym min. wprowadzono plany sprzedaży, trasówki itp. itd. W wyniku tych zmian część RKS odeszła z własnej lub nie inicjatywy. Zmiany personalne nastąpiły również w BOK. Na koniec ponownie zmienił się Dyrektor Handlowy. Zmiany zachodzące w dziale handlowym są najprawdopodobniej przyczyną negatywnych, bardzo emocjonalnych, opinii. Pomijając dział handlowy, Przedsiębiorstwo Inchem funkcjonuje normalnie. Pensje są wypłacane na czas, warunki i atmosfera pracy dobre. Możesz skorzystać z pakietu sportowego. Odnośnie szkoleń to możesz liczyć na szkolenia branżowe. O awans pionowy jest raczej trudno bo firma ma płaską strukturę ale możesz liczyć na udział w ciekawych projektach np. Inchem prowadzi projekt badawczo rozwojowy dotowany przez UE lub inne przydzielone zadanie, które rozwija twoje kompetencje.

mi wszytko jedno
@Barwnik

Barwnik, z twojej wypowiedzi wynikałoby, że ludzie odchodzą albo już odeszli ze względu na zmiany w Dziale Handlowym związanym z standardami pracy, widać, że masz bardzo mało wiedzę odnośnie pracy w Inchemie ponieważ i tu cię zaszkodzę, plany sprzedażowe i trasówki były w Dziale Handlowym od zawsze... jak myślisz, że ludzie by odeszli z takich błahych powodów to nie masz totalnie pojęcia o czym mówisz i co się dzieje w firmie. Aby przestrzec potencjalnych kandydatów do pracy warto powtórzyć: atmosfera i warunki pracy są bardzo słabe i to co pisze Barwnik to nieprawda - pakiet sportowy jest praktycznie standardem w każdej firmie i nie jest niczym nadzwyczajnym - nie ma szkoleń branżowych - jeżeli tak to niby kiedy było ostatnio robione? O projektach nie wspominając... W innych działach firmy też nie jest ciekawie. Jeżeli jesteś potencjalnym kandydatem do pracy to naprawdę uważaj bo manipulacja informacjami jest bardzo duża.

radosny

Bronisław, czytaj ze zrozumieniem bo wielu już opisywało te kwestie. Ale dobrze, jeszcze raz: Inchem nie ma nic do zaoferowania pracownikom (prócz inwigilacji, poniżania, wymyślania śmiesznych zarządzeń mających na celu skomplikować pracę, np. prezes nie wiedział np. o istnieniu dokumentu WZ i wydał zarządzenie dotyczące zbierania zamówień - normalnie poziom przedszkola i koń by się uśmiał, itd, itp), tworzenie tabelek, raportów i takich tam bzdetów, których i tak nikt nie czytał. Firma nie przeprowadza szkoleń (wiesz - koszty trzeba ciąć aby wynik się zgadzał na koniec roku),struktura firmy jest bardzo płaska i kadra zarządzająca chyba nawet nie wie jakie są potrzeby pracowników - bo to ich nie obchodzi - ot tacy to ludzie. Jak nie idzie sprzedaż to handlowcy do du..y, nie damy handlowcom ekspozytorów, wzorników, materiałów POS, itd.,to zaoszczędzimy hahaha ale nie tędy droga w dzisiejszych czasach, zobacz sobie choćby stoisko na targach PSB - żenada, lepiej byłoby się nie wystawiać niż psuć sobie wizerunek na który firma pracowała ponad 20 lat. Przykładów na takie marne zarządzanie jest bardzo dużo ale nikt sobie z tego nic nie robi. Pigmenty to już produkt z poprzedniej epoki, brak spojrzenia na przyszłość, odświeżenia oferty,wprowadzenie nowych produktów - oj przepraszam był jeden lakierobejca - kolejny knot, który się nie sprzedaje ale za to oczko w głowie prezesa, któremu wszyscy mówili żeby tego nie wprowadzać bo sprzedaż będzie znikoma ale przecież on wiedział lepiej bo zza biurka świat i praca w Inchemie wygląda kolorowo i wszyscy powinni go po nogach całować, że mogą tam pracować ...hmmmm niech dalej tak myśli to z pewnością daleko firma zajdzie Reasumując Inhem nie ma NIC do zaoferowania ludziom tam pracującym jak. Tak na marginesie to się dziwie właścicielom że tego nie widzą...albo może nie chcą widzieć - przykre. Pytasz czy miałem złe doświadczenia? A jak myślisz? Czy po przeczytaniu tych niestety prawdziwych opinii, miałbyś miłe doświadczenie z tym pracodawcą? Ja osobiście pracę w tej dziwnej firmie odbieram jako porażkę zawodową i nikomu jej nie polecam. Na szczęście mam już to za sobą - szkoda tylko mojego czasu, który poświęciłem na pracę w Inchemie

Bronisław

@radosny, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy. Rozumiem, że miałeś złe doświadczenia związane z pracą w tym miejscu, jednak czy możesz odnieść się do kwestii możliwości rozwoju zawodowego pracowników w tym miejscu pracy? Czy pracodawca dbał o to, aby pracownicy uczestniczyli w merytorycznych szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje? Napisz proszę coś na ten temat.

Bronisław

@Typowy Bronek, dziękuję za opis panującej sytuacji w firmie Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j. Jeżeli chodzi o sprawę mobbingu to dlatego prosiłem o podanie szczegółowych informacji na ten temat ponieważ jest to przestępstwo i pisanie o tym na forum publicznym powinno być odpowiednio uzasadnione, rozumiem, że mogą być obawy pracowników ale myślę, że nie powinno tak się tego zostawić. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię przerw od pracy w tej firmie? Na jak długą przerwę mogą liczyć pracownicy zatrudnieni w tej firmie? Napisz coś na ten temat.

Bronisław

@Pigment, nie bronię firmy a jedynie staram się uzyskać jak najświeższe informacje na temat obecnych warunków pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j. Każdy użytkownik ma prawo wyrazić swoją opinię zarówno w sposób pozytywny jak i negatywny o danym pracodawcy. Ja nie oceniam firmy a jedynie staram się zdobyć informacje na jej temat. A Ty w dalszym ciągu nie uzasadniłeś w sposób właściwy swojej opinii. Więc proszę, abyś w sposób bardziej szczegółowy opisał zjawiska o których wspomniałeś w swoich komentarzach.

Bronisław

@Pigment, przypominam Ci, że wypowiadamy się na forum publicznym, zarzuciłeś firmie Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Nie każdy dobrze rozumie to pojęcie. Dlatego muszę dopytać czy to dla Ciebie "poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników"? Proszę Cię o uargumentowanie swojej opinii, ponieważ tylko opinia w odpowiedni sposób uzasadniona może zostać uznana za opinię, która jest zgodna z prawdą.

Barwnik

@Pigment, dużo goryczy jest w twoich opiniach. Czy ty czasami nie kończysz pracy w Inchemie?

Pigment
@Barwnik

Hmm, może skończyłem, może kończę, może dopiero szukam pracy, ale to i tak za dużo Ci nie powie, tyle ludzi ucieka z Inchemu. Rozejrzyj się, Ci co odeszli lub odchodzą mają uśmiech na twarzy, Ci co jeszcze zostają niekoniecznie, no chyba że jest się konfidentem, prawda? Wtedy uśmiechasz się fałszywie, odwracasz i biegniesz do prezesa.

Bronisław

@Pigmnt, w dalszym ciągu nie uzasadniłeś swojego zarzutu wobec firmy Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j. odnośnie mobbingu. Czy możesz odnieś się do tej kwestii? Powinieneś ustosunkować się do swoich zarzutów i odpowiednio je uargumentować, jest to zbyt poważny zarzut wobec pracodawcy, aby zostawić go bez wyjaśnienia. Nie jestem również pracownikiem firmy Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j. jedynie uczestniczę w dyskusji na temat tego pracodawcy i staram się uzyskać jak najwięcej informacji o warunkach pracy w tej firmie.

Bronisław

@Pigment, dziękuję za odpowiedź, rozumiem, że o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j. można jeszcze wiele napisać, czy byłbyś tak miły i przybliżył nam jeszcze kwestię atmosfery pracy w tej firmie? Jak ocenisz firmę pod względem szkoleń? Czy pracując w firmie Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j. można liczyć na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych?

Bronisław

@Zygmunt, napisz proszę coś więcej. Dlaczego sądzisz, że jest coraz gorzej? Czym to się objawia? Według Ciebie problemy pojawiają się na każdym stanowisku? @Pigment, a czy poza terminowym wynagrodzeniem widzisz jeszcze jakieś pozytywy? Piszesz, że pracodawca nie wypłaca premii, a czy można liczyć na dodatki świąteczne, bony?

Bronisław

Bardzo dużo tu negatywnych komentarzy na temat przedsiębiorstwa Inchem. Piszecie o problemach z organizacją i zastojem firmy. Czy widzicie również dobre strony pracy w tym miejscu? Czy pracownicy mogą liczyć na premie, wyjazdy integracyjne? Czy wypłaty są terminowe?

Firma swoją świetność już ma za sobą mimo dużej konkurencji jakoś funkcjonuje dzieki oddaniu pracowników zaslepionych w sukces firmy dzięki działaniom prezesa powodzenia życzę..ja już mam za sobą ten kolchoz nie polecam tam pracować ale jak kos chce to za ręce nikogo nikt nie trzyma powodzenia osobom tam pracującym.

poszukujący

potrzebuję info czy warto starać się o pracę w tej firmie na przedstawiciela handlowego ? jakie zarobki itp

Zdecydowanie nie poszukują, zwalniają, jak również pracownicy sami odchodzą.

Alleck

A na jakie stanowisko startujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o INCHEM POLONIA Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w INCHEM POLONIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INCHEM POLONIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCHEM POLONIA Sp. z o.o.?

INCHEM POLONIA Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 68 ocen.

INCHEM POLONIA Sp. z o.o.